Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Vicces" történet

fata
Létrehozva: 2009. szeptember 22. 15:55

"Vicces" történet-avagy mire (is) jó a zéró tolerancia.

 

  Egy "ittas" vezető esete.

 

Nem véletlen a sok idézőjel. A történeten-mikor a párom elmesélte- hasam fogtam a nevetéstől. Nemcsak én, hanem minden ismerősünk is. Pedig a végkifejlet nem olyan vicces. Akinek van türelme végigolvasni, ígérem, jól fog szórakozni. Pedig sajnos a tanulság nem olyan vicces. Olyan "mai magyar valóság" szerinti közhelyes sztori. Sajnos.

 

Nem az időt húzom, de meg kell jegyezzem, a mi kapcsolatunk picit furcsa. Bevallom, én, a nő, sokkal kevésbé vagyok szabálykövető, mint a párom. Hiába, ő nehezen vetkőzi le negyven év neveltetését. :) Alkoholt is én iszom. Ő még a szagától is köhög. Amit meg bír inni, az egy gyűszűnyi Bailey\'s (cikizik is a hímnemű ismerősei), meg egy kis vörösbor, ha zsírosat eszünk. 

 

Ja, és a sofőr is én vagyok. Ő néha vezet hétvégén, amikor nem tud máshogy bejutni a munkahelyére. Na, ennyi elég rólunk, bocs az időhúzásért, de fontos a történet megértéséhez. :)

 

 Szóval, ezt az embert "megbüntették" "ittas" vezetésért  a zéró tolerancia jegyében. Ja, az idézőjel megint csak nem véletlen. :)

 

Igen-igen, kérdezitek, mi ebben a vicc. Nyiván sokan jó dolognak találják ezt a jogszabályt. Elméletben én is. Csak a gyakorlati alkalmazásával van bajom. Pont ezt illusztrálja a történet.

 

 

Folyt. köv.

  1. 2009. szeptember 22. 18:1377.

    Jó, azért nem élünk állandó rettegésben. :)

     

    A töltött káposztát meg azért írtam, mert annyi mindenről lehet olvasni, hogy kimutatja a szonda. Most te hiába mondod, hogy nem, de én honnan tudjam kinek van igaza?

     

    Jó, tudom, hogy a káposzta mondjuk szélsőséges példa. De a konyakmeggy nem. Vagy az édesség, amiről nem biztos, hogy tudod, hogy alkohollal készítették. Vagy egyes gyógyszerek. Aki ártatlan az ráadásul általában utálja ha mosakodnia meg magyarázkodnia kell.

    előzmény:
    csutak51 (73)
    2009-09-22  17:59

Címlap

top