Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vision express így jártam

aliasz
Létrehozva: 2009. november 23. 13:51
A történet nov.11.én kezdődött, mikoris fent nevezett üzletben monitor szemüveget szerettem volna csináltatni! Teljesen készségesen, zökkenőmentesen sikerült is kiválasztani mindent a hölgy közölte, hogy mivel nem dioptriás, hanem teljesen általános üveglencséről van szó, elvileg 3-4 nap alatt kész is lehet a szemüveg, de "hivatalosan" 7-8nap az teljesen biztos időpont és telefonon értesítenek, ha elkészűlt a várva-várt szemüveg! A kálvária ma kezdődött (11 nap után)megtettem azt az apró "szívességet" feléjük, hogy méltóztattam telefonon érdeklődni, ugyan miért is nincs még kész a szemüveg?! És most tessék kapaszkodni, közölték, hogy nézzem meg a vállalási dátumot a papírkámon, mert 11.30, amikorra is teljesíteniük kell a tranzakciót... Ámulva vettem észre és eszembe sem jutott, hogy ezt írják a papírra a szóban konkrétan ígért 7-8 napra. álítólag a lencsét megkapták, de elpattant beillesztéskor, így újat kellett rendelni, ami ki tudja mikor érkezik, egy ilyen nagy multi, igencsak forgalmas üzletébe. Se egy telefon, sem értesítés, hogy türelem, kézben tartjuk a dolgokat.... továbbá az elmondásuk szerint az általuk a papíron feltüntetett dátum, csak irányadó, ezért mondják szóban a 7-8 napot! Ezek után természetesen szerettem volna elállni a vásárlástól (sajnos én naív a teljes összeget kifizettem (közel 60.000ft) , de ehez nem járultak hozzá, mondjuk felsőbb vezetéssel nem tudtunk értekezni, csak a flegma és cinikus üzletvezető helyettes 20 év körüli csitrivel (bocsánat a megfogalmazásért, de ez illik rá legjobban).Miután azt is közölte, hogy a félkész szemüveget akár el is vihetem fél lencsével... Panaszkönyve beírtam, se szemüveg, se pénz és ha a panasz orvoslási határidejét nézem 2 héten belül elvileg semmi érdemi döntésre nem is számíthatok, mit tegyek, vagy tehetek-e valamit, egy ilyen ÓRIÁS multival szemben, aki minden oldalról kipányvázza magát?!Köszönettel:Aliasz
  1. 2021. június 24. 07:4328.

    Senki ne csináltasson a Vision Express-nél szemüveget!
    Az enyémet rosszul csinálták meg.
    Bemérték hogy a dioptriák nem egyeznek meg a megrendelőn szereplő értékekkel, de nem voltak hajlandóak újat készíteni. Dobhatom a szemétbe az új szemüvegemet.

    előzmény:
    fellnerakos78@gmail.com (27)
    2021-05-16  09:42
  2. 2021. május 16. 09:4227.

    Ugy latszik a ceg 12 ev alatt sem változott semmit. A magam részéről majdnem szo szerint egy masik ugy kapcsán ugyanezt tudom leírni. Magyarorszagon ilyen a kiskereskedelemben a szolgáltatói szemlélet. Persze kivételek mindig vannak. Az ok az alulfizetett, többségében képzetlen munkaero, akinek nem érdeke a vevő megtartása. Aki élt a Kádár rendszerben is, az tudja ez a szemlélet generaciosan onnan ered. Ezeknek a hölgyeknek nagy resze biodiszlet az ilyen cégeknél. 

Címlap

top