Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2021. július 18. 18:0750501.

    Ez pont annyira volt homofób, mint az a hozzászólásom, amit annak neveztél... vagyis semennyire. Kötekedésre viszont mindkettő alkalmat ad, azt belátom.

    előzmény:
    pannacotta2 (50499)
    2021-07-18  11:39
  2. 2021. július 18. 13:2550500.

    Csak kiderült, miért visszakoztak az anonim adakozás kapcsán, azazhogy ezután mégsem kell megjelölni, kitől kapták a név szerint meg nem jelölt adományt. 


    A Felcsúti Utánpótlásért Alapítvány eddig 28 miliárdot kapott (igen, 28 milliárdot) meg nem nevezett adományozóktól, de sok ilyen anonim adomány megy másoknak is, mint pl. a Nézőpont Alapítványnak (az övék a közvéleménykutató is, amely ezek után köteles azt jósolni, amit ők szeretnének, mert ha nem, akkor nem lesz rétes estére). 


    A fentiek miatt sürgősen visszavonták az indítványt. Most már kár, mert kiváncsi lettem volna, mi minden derül ki a dologból.  


     

  3. 2021. július 18. 11:3950499.

    Van még néhány homofób beírásod? Itt senki sem vevő az ilyesmire, csak szólok. 


    Nem is értem, hogy egy ilyen fidesznyik mit keres itt, biztos jobban értékelnék a homofóbiádat, ha más fidesznyikeknek adnád elő. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (50497)
    2021-07-17  23:49
  4. 2021. július 18. 10:0850498.

    Nagyon nehéz egy Orbán imádót helyretenni, amikor a lelkesedéstől szinte fuldokolva, azt kezdi el sorolni, hogy mi minden köszönhető, az országot több mint 10 éve irányító miniszterelnöknek.


    Mégis megpróbáltam:


     


    A nyugdíj minimum miért van több mint 12 éve bebetonozva? 


    A nyugdíjak svájci indexálása miért lett megszüntetve?


    Az Orbán kormány által bevezetett devizaalapú hitelezés károsultjai, főként azok hozzátartozói, akik e disznóság miatt lettek öngyilkosok, mikor kapnak kézzelfogható segítséget, esetleg kártérítést?


    A jogsértő bírók, közjegyzők, behajtók és végrehajtók, mikor lesznek elszámoltatva és kártérítés megfizetésére kötelezve?


    A magán nyugdíjak (3000 milliárd Ft) mikor lesznek visszadva a jogosultaknak?


    Az alkotmánybíróság által is jogtalannak ítélt eljárás, amivel a rokkantsági ellátásban részesülőket megkárosították, mikor lesz rendezve?


    Az otthon ápolást végzők tevékenysége, mikor lesz munka jogviszonynak elismerve és annak megfelelően megfizetve?


    Az elmúlt bő 10 év "csodáit" lehetne sorolni bőven, de szerintem nincs sok értelme.


    Én párt független vagyok, tehát kár libsizni és bolsizni!


    Tessék engem meggyőzni, hogy miért jó nekünk egyszerű emberek, az ami most van?


    Miért ne legyen nekünk (kézzelfoghatóan) jobb?


    Miért ne legyen 2022. évben egy valódi rendszerváltás?


    Megtisztel, ha érdemi válaszokat fogalmaz!

  5. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2021. július 17. 23:4950497.

    A vállalat vezetője behív négy munkást, és közli velük, hogy a járvány miatt nehéz helyzetbe kerültek, ezért el kell küldenie egy embert. Megszóllal az egyikük:


    - Én cigány vagyok, he engem elküld, feljelentem diszkrimináció miatt!


    A második ugyanezt válaszolja, csak ő az öregségére hivatkozik.


    A harmadik azzal hozakodik elő, hogy nő, és a hátrányos megkülönböztetés miatt perre megy.


    Végül mindenki a fiatal fehér férfira néz, aki némi habozás után kivágja:


    - Akkor én meg meleg vagyok!

  6. 2021. július 17. 18:3250496.

    Egyébként olvastad, hogy Hende Csaba mekkora baromságokat hirdetett, a "saját kutyájuk kölykével"? 


    Szerinte Ungár Péter - aki Szombathelyen indul az előválasztáson - egy trójai faló, aki majd akkor, ha megnyeri Szombathelyen a választást, át fog ülni a Fideszbe, hiszen az ő kutyájuk kölyke. 


    (persze, megragadta az alkalmat arra is, hogy "homoszexuálisozzon" egy jót, Ungár Péter mellesleg nyíltan vállalja a szexuális orientációját, mert ő nem hazug fideszes)


    /jah és megragadom az alkalmat, hogy felhívjam a figyelmet arra, hogy akik szerint nem genetikailag meghatározott a homoszexualitás, azok szerint Schmidt Mária történelemhamisító áltörténész rosszul nevelte a gyereket? Miként Hankiss Ágnes, egy másik NER-anya is/ 


    Nem tudom eldönteni, hogy Hende Csaba ijesztget-e azzal, hogy valaki Fideszes képviselő lesz, avagy  mit akart ezzel mondani? 


    Már a Fidesszel is ijesztget a Fidesz egyik régi prominense? 


    Egyébként ez az ember amúgyis tiszta röhej volt mindig (mármint Hende Csaba). 


     

    előzmény:
    LANIAKEA (50493)
    2021-07-17  17:59
  7. 2021. július 17. 18:2150495.

    De ez NEM a harmadik oltás. Ezt írtam a múltkor is. Akik Sinót kaptak és nem védettek (alsó becslés szerint is legalább 100 ezer ember, mind kivétel nélkül 60, vagy inkább 65 feletti), azoknak nem harmadik oltás kell, hanem egyáltalán oltás, méghozzá kétszer (ha úgy tetszik, harmadik-negyedik oltás), tehát náluk pótolni kell a tavaszi oltásokat, teljes mértékben.


    A harmadik oltást te fogod megkapni, aki mRNS-t kaptál és arra fogják ráadni az ismétlő oltást harmadikként, majd valamikor. 


    De a Sinopharmosoknak nem "ismétlő", hanem rendes oltás kell. Méghozzá mRNS.És kétszer.  


    Egyébként most fog kiderülni, hogy bármilyen nagy szájuk volt, az a Pfizer-mennyiség, ami bent van és ami még jön, kevés lesz, hiszen a Sinósoknak két adagot, a többieknek 1 adagot kell beadni belőle és ha jól tudom, csak 5-6 millió lesz összesen. 


    Ez, akárhogy is számolom, kevés.


    Mint tudjuk, a hihetetlenül felelőtlen, gátlástalan és gonosz kormány lemondta a további Pfizert és a Modernát is, a hátralévő mennyiség ezekből pedig nem lesz elég.


    Vektorvakcinával oltottakat eleve nem is lehet még egyszer ugyanazzal oltani, mindenkinek Pfizert kell adni. 

    előzmény:
    LANIAKEA (50493)
    2021-07-17  17:59
  8. 2021. július 17. 18:1750494.

    Kapkodás  összevissza, szakmaiatlan és buta rendeletek, törvények. Ez a Fidesz. 

    előzmény:
    LANIAKEA (50492)
    2021-07-17  17:55
  9. 2021. július 17. 17:5950493.
    Miután kiderült,hogy szükséges egy harmadik vakcina felvétele azok számára,akik sinopharm oltást kaptak,mert nincs meg a megfelelő védettségük - most abba ne menjünk bele,hogy a kormány miért az ellenőrizetlen kínai vakcinát vásárolta meg jelentősen túlárazva - Orbán és a papagáj média ezt úgy jelentette be,hogy hazánk mindenkit megelőzően teszi lehetővé a harmadik oltás beadását.
    Lefordítom: ha egy osztályban 27-en átmennek matematikából, és Pistike egyedül megbukik, és pótvizsgázik, akkor azért csak nevetséges ha Ő és apukája ezt úgy meséli, hogy Pistike az egyetlen az osztályban,akinek lehetősége van eggyel több vizsgát tennie.
  10. 2021. július 17. 17:5550492.

    Mit szólsz, hogy visszavonták a rendeletet, amivel megtiltották a civil szervezetek névtelen támogatását? 2 héttel az elfogadás után. Péntek éjjel jelent meg (mikor máskor?!) ahogy szokták

    előzmény:
    pannacotta2 (50491)
    2021-07-17  16:02
  11. 2021. július 17. 16:0250491.

    Trükk: leírod, megnyomod a gombot, mire visszarak a belépőoldalra, ott a vissza gombbal lépsz vagy háromszor és kész. Akkor működik.  

    előzmény:
    LANIAKEA (50486)
    2021-07-17  15:03
  12. 2021. július 17. 16:0050490.

    Nem érdekli a Fideszt. Az emberek sem. Nem érdekelte, amikor halomra haltak az elpuskázott járványkezelésük miatt, nem érdekli, amikor már nem is egy, hanem több hivatalos vizsgálat mutatja, hogy a kormányban bízó idősek egy jó részét (százezerszámra) becsapták és ők védtelenül kell álljanak az elkövetkező, minden eddiginél erősebb vírusvariánssal szemben. Még el se akarják ismerni, hogy így van, mert nekik a presztizs és a zsebük fontos csak. 


    Az ország kiárusításáról most nem is beszélek. De a 11 évből már ezer dolgot tudnék mondani, ami kritikán aluli, ilyen borzalmas kormánya soha nem volt az országnak, ilyen elmebeteg vezetője sem, mostanra már tényleg ott tartunk, hogy bármi jobb ennél. 


    Remélem, maradnak még sokan, akik nem települnek külföldre, hogy legyen, aki jövőre tud választani és nem a lefizetett ukránok fogják eldönteni, hogy ki legyen kormányon Magyarországon. 


     

    előzmény:
    LANIAKEA (50487)
    2021-07-17  15:06
  13. 2021. július 17. 15:5650489.

    Naná. Te, mint vaskalapos fideszes, nem teszel mást, minthogy szajkózod azt, amit a pártod kampányszerűen az olyanok számára, mint te is vagy, hangsúlyoz: hogy a vélemény - ami ráadásul egyéni - az egy "pártvélemény", vagy "ideológiából" táplálkozik, holott az csak egy egyéni vélemény.


    Hogy aki véleményt mond, az rögtön győzni akar, ez éppenséggel a Fideszre és a fideszesekre jellemző. Hogy mások gyűlölködnek, nem ti (elég csak körülnézni, milyen undormány plakátkampányok vannak). 


    Valójában nem teszel mást ezekkel, mint bizonyítod, hogy mennyire odavagy a Fideszért és elhiszed minden szavukat.


    Akar győzni, vagy akár téged meggyőzni a fene! Ennyire nem vagy érdekes.


    De mint afféle, Orbán-dicsőítő fideszessel szemben jogos a haragot megfogalmazni, azt a haragot, amely minden Fidesz-szavazóval szemben jogszerű: hogy ti teszitek ezt az országot boldogtalanná, az ország lakosságának többsége szenved miattatok, és ti tápláljátok a gyűlöletet, amit amúgy csak ti éreztek.


    Ezért is kell új kormány, hogy végre békében élhessünk egymás mellett, ennek jelenleg maga a Fidesz és az olyan fideszesek, mint te is, akadályai vagytok. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (50488)
    2021-07-17  15:06
  14. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2021. július 17. 15:0650488.

    A ráhagyásban van egyfajta lekezelés. Ez távol áll tőlem, most mégis ezt kell tennem. Bocsánat érte!


    A vitánk teljesen értelmetlen.

    előzmény:
    pannacotta2 (50484)
    2021-07-17  14:28
  15. 2021. július 17. 15:0650487.

    Szerinted hol érdekli a fideszt a te vagy az én életem, a te vagy az én családom jövője???


    Nem csak Szájer 'ereszdelazereszemet" Józsinak lehet arrafelé tojást sütni a seggén! De ezt bizonyára tudod.

    előzmény:
    pannacotta2 (50485)
    2021-07-17  14:35
  16. 2021. július 17. 15:0350486.

    Írtam egy hosszú választ Neked, de elszállt! Egyre szarabb az nlc.! Nincs kedvem újra beírni :O

    előzmény:
    pannacotta2 (50485)
    2021-07-17  14:35
  17. 2021. július 17. 14:3550485.

    Egyébként pedig, ha már a pedofiltörvénynél tartunk (és csak ezt a részét nézzük, hiszen a homoszexualitás soha nem tartozott a pedofilia körébe), a kérdés az, hogy miért nem érzik úgy: a legnagyobb veszélyben azok az iskolások vannak, akiket kötelező hittantanításra ítélt ez a kormányzat.


    Hiszen soha sehol, a világtörténelem során, nem volt annyi pedofil, mint a katolikus papság körében. Ők továbbra is bemehetnek az iskolákba és folytathatják ott, ahol abbahagyták, azzal a különbséggel, hogy őket nem büntetik meg, nem mentik fel, az undorító bűneiket takargatják. 


    Majd ha kitiltják a hittantanítást az iskolákból ,hogy az iskolásoknak ne kelljen pedofil papokkal találkozniuk (tisztelet a kivételnek), akkor esetleg el lehet hinni, hogy a törvény jó szándékból íródott. 


    De hogy a homoszexualitás hogy kerül oda, arra csak az lehet az egyetlen magyarázat, hogy a Fidesz körében sokkal többen érintettek benne, és ezzel akarják leplezni. Más ésszerű magyarázata nincs és nem is lehet.


    Vajon megéri-e a Fidesznek ez a homoszexuális-takargató (lásd: Szájer-ügy) magatartás, hogy emiatt mi ne kapjuk meg az úniós pénzösszegeket? Azaz hogy megfosszon emiatt bennünket a Fidesz ettől? 


    Bár az is igaz, hogy ez a pénz is újra a haverok zsebébe menne és nem az emberek boldogulására.  

  18. 2021. július 17. 14:2850484.

    Hogy honnan veszed, hogy én ideológiát helyezek előtérbe, arról fogalmam sincs. Egy frászt. Kettőnk közül én vagyok ezerszer emberibb, gondolj csak a múltkori, undorítóan homofób hozzászólásodra. 


    Akiben van egy szemernyi emberség, az nem ítél el embereket azon az alapon, hogy olyan genetikával jöttek a világra, amilyennel, nem érzi úgy, hogy joga van beleavatkozni, hogyan szeretnek, és főleg nem veti meg őket azért, mert mások másképpen viszonyulnak a szexualitáshoz. 


    Te vagy az, aki nem embeir. 


    Nekem meg azon kívül, hogy védem az emberi jogokat (és íme, ez is az emberségből táplálkozik), nincs ideológiám. Csak úgy mondom, de persze, mivel én az ellenzéket támogatom egy hazug, tolvaj, sikkasztó, gyűlöletet keltő kormánnyal szemben, akiket viszont te ajnározol itt úgy, hogy még nem is szégyelled magad emiatt, te máris rámhúztál egy előítéletes skatulyát, amit persze, a te pártod diktál neked.


    Aki képes a világ egyik leggonoszabb és legelmebetegebb diktátoráról, aki meglopja az embereket, becsapja őket és 30.000 halott vére szárad a lelkén, olyan dicshimnuszokkal írni, mint ahogy te teszed itt, abban soha nem volt szemernyi emberség sem. 


    Ne fesd magad, neked nagyon is rosszul áll, te pont olyan vagy, mint amilyen a választott ideológiai csoportod. 


    Ami a szerinted elvakult gyűlöletet illeti, az éppenséggel az ilyenekre irányul részemről, mint amilyen te is vagy, meg a hozzád hasonló fidesznyikek itt, ebben a fórumban. Hiszen ti okozzátok, hogy mások szenvedjenek miattatok. És minden egyes alkalommal gyűlöletre szavazol, arra, hogy másokat kirekesszenek az alapvető jogaikból, hogy megosszák a társadalmat, köpködjenek azokra, akik nem olyanok, mint ti vagytok, és mondvacsinált kampányokat folytassatok olyan okokból, amik nem is léteznek. 


    Te magad vagy a gyűlölködés, hiszen ezt támogatod, és az, hogy másokat vádolsz gyűlölködéssel, nem más, mint a Fidesz szokásos "én teszem, de másokra fogom" alapállása. Le se tudod tagadni. 


    Az ilyeneknek, mint te, nincs bocsánat. Ha lesz is kormányváltás, igencsak sok víznek kell lefolyni a Dunán, hogy az ilyenek szemléletváltozása, vagy legalább háttérbe szorulása bekövetkezzen, ez egy hatalmas feladat a jövőben. Mert éppenséggel mi vagyunk azok, akik nem vagyunk Fideszesek, akik nem akarnak gyűlölködésben élni. Emlékezz a minapi homofób és Orbán-dicsőítő beírásodra: abban annyi gyűlölködés volt, hogy igazi jó pártkatonája vagy a Fidesznek és elmebeteg vezérednek. 


    Ehhez pedig nem kell az ellenzékhez tartozni - mint ahogy én sem tartozom hozzájuk, hiszen semmilyen párt tagja nem vagyok és nem is leszek -, egyszerűen némi emberségre van szükség. Arra, ami belőled és a többi fidesznyikből hiányzik.


    Ami az inflációt illeti, azt pont veled nem fogom megbeszélni. Te ahhoz kevés vagy.    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (50483)
    2021-07-17  11:57
  19. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2021. július 17. 11:5750483.

    Persze, hogy különbözőek!


    Tudod ilyenkor az ember elgondolkodik, hogy mit válaszoljon és eljut a következő kérdésig; van e értelme a válasznak? A mi vitáink soha nem válhatnak konstruktívvá, ennél fogva értelmetlenek. Mindketten gondolunk valamit a világról, napjaink eseményeiről, a politikáról, és ezek a gondolatok teljesen más alapról indulnak. Számodra az ideológia az elsődleges, és azt viszed át a politikai csatározás színterére, én az emberiességet helyezem előtérbe, nincs ideológiai elköteleződésem. Számodra Jakab Péter vitakultúrája az irányadó, számomra Fodor Gáboré. Amikor azt mondom, hogy az emberek egyformák, akkor Szabó Tímeára, rád, vagy a hozzátok hasonló, kormánykritikus hangok stílusára gondolok, amik tökéletesen egyeznek Bayer Zsolt, vagy az itteni kormánypártiak stílusával. Ezek legfőbb közös pontja egymás leminősítése és a meggyőződés, hogy "nekem van igazam, a másik szánalmas és számító, na meg ostoba". Hála isten azért vannak üdítő kivételek. Kormánykritikus szakértőktől is hallottam olyan včleményt, amit nem az elvakultság, a zsigeri gyűlölet, vagy a minden áron győzni akarás, hanem a tárgyilagosság jellemzett. Amikor ők azt mondták, hogy elszabadult az infláció, hozzátették, hogy ez most az egész világon így van, és nem azon lovagoltak, nem azt keresték, hogy vajon ebben nem vagyunk e vezető helyen. Elmondták, hogy szerintük mit kellene tenni, mit csinált jól, és mit rosszul a kormány.


    Az a fajta elvakultság és az ennek talján álló véleményformálás tesz egyenlőségjelet közéd, az ellenzék, illetve az itteni kormánypártiak, illetve a hatalmon lévő politikusok közé. Én a gyűlöletre soha nem fogok szavazni, jelenjen az meg bármely politikában vagy ideológiában. Ez miatt fontolgatom a távolmaradást. Sajnos szerep jut ebben az itt olvasható megnyilvánulásiknak is, noha nem ez a döntő momentum. Az inkább az ellenzék erkölcsi nyilatkozatában, az elvtelen pozíciókeresésekben, pártváltásokban, a Bíró félék indításában keresendő. Sajnos a sort lehetne folytatni. :-(

    előzmény:
    pannacotta2 (50482)
    2021-07-17  09:31
  20. 2021. július 17. 09:3150482.

    Az emberek nagyon is különböznek egymástól. A te behatárolt gondolkodásmódod következménye, hogy szeretsz sztereotípiákban gondolkodni, mindennemű rugalmasság nélkül.


    Valóban a Fidesznél van a helyed, rájuk jellemző az ilyen vaskalapos és begyöpösödött gondolkodásmód, mint a tiéd. 


    Annyi marhaságot bírsz leírni - mint most is, miszerint az emberek nem különböznek, tiszta röhej -, hogy ha beadnánk a kutyának, megveszne tőle. 


    És akár kormánytámogatók, akár kormánykritikusak, mindenki különbözik a másiktól, és ez így jó. Felesleges ezt kétségbe vonnod. 


    Csak a szándékosan vagy rugalmatlanságból eredő korlátolt gondolkodásmódod az, ami megakadályozza, hogy ezt felismerd. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (50481)
    2021-07-17  01:07
  21. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2021. július 17. 01:0750481.

    Vannak vélemények, amik egyetértenek, rokonszenveznek a kormány politikájával, és vannak vélemények, amik kritizálják, ellenzik azt. Ez utóbbi véleményeket nevezem ellenzéki hangnak (már amikor hangot is kap ez a vélemény), de még mielőtt belemennénk egy újabb értelmetlen vitába, ezt itt zárjuk is le!


    Engem nem sértenek a nekem címzett, minden alapot nélkülöző minősítő megjegyzések, hanem mélyen elkeserítenek. Minegyik elvesz valamennyit abból a reményből, amit a jobb, másabb jövő iránt táplálok. A stílus, a megnyilvánulás maga az ember, és az emberek nem különböznek egymástól. Ha egy marslakó idetévedne, nem tudna különbséget tenni a kormányt támogatók, és a kormányt kritizálók között. Ő csak az arroganciát, az ellenszenvet, az intoleranciát, és az akarnokságot érzékelné. Én ezt sokkal nagyobb bajnak látom, mint a kormány hatalmon maradását. A Föld nem attól lesz jobb hely, mert az ellenszenv egy másik formája kerül hatalomra. Te kikéred magadnak, ha ellenzéki hangnak nevezem a megnyilvánulásodat, miközben, a kormányt támogató véleményeket sértően minősítgeted (nem magamra gondolok, hiszen tőlem pártos megnyilvánulást, véleményt itt senki nem olvashatott).  Valami nagyon nincs rendben, és ez a valami túlmutat a pártokon, túlmutat a politikán. Mit jelent embernek lenni? Mindig ehhez a kérdéshez térek vissza.


    Egyelőre sajnos ezt jelenti. :-(

    előzmény:
    pannacotta2 (50480)
    2021-07-16  23:46
  22. 2021. július 16. 23:4650480.

    Miféle ellenzéki hang? Ez az én saját véleményem, látom, megint összekeversz a teljes ellenzékkel, ahogy szoktad. 


    Nyilván nem véletlenül csinálod, neked, mint vérfideszesnek, ez esik jól. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (50479)
    2021-07-16  22:57
  23. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2021. július 16. 22:5750479.

    Mélyen elkeserítő. Egy "ellenzéki hang". Már csak azt kellene eldönteni, hogy műanyag kard, vagy alumínium gyűrű, bár végtére is teljesen mindegy. A közös jellemzőtől lesz reményvesztett az ember.

    előzmény:
    pannacotta2 (50477)
    2021-07-16  21:29
  24. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. július 16. 22:4050478.

    Ja, eszembe sem volt azt gondolni, hogy tudnak magyarul. Úgy értettem, hogy a kormánynak tökmindegy, ha echte ukránokkal (no meg persze vietnámiakkal, meg ki tudja, kivel) tömi tele Magyarországot, és az ápoló ukránul szól majd hozzánk a kórházban, meg némi kis túlzással a magyartanár is a sulikban, attól még büszkén verik a mellüket, hogy ők megállították a migrációt.

    előzmény:
    pannacotta2 (50473)
    2021-07-16  21:12
  25. 2021. július 16. 21:2950477.

    Most sem állampolgári kötelességed. Mintha az Átkosban élnél.


    Bár látlak magam előtt, ahogy rohansz, hogy minél előbb leadhasd a szavazatodat az általad dicsért és ajnározott Orbán pártjára és jelöltjére. 


    Minek fested magad, amikor aztán a hozzászólásaidból mindez kiderült?


    Nem kedvelem a hazug embereket. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (50460)
    2021-07-14  22:51

Címlap

top