Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FOGYI 08.09- től! :)

Torolt_felhasznalo_212365
Torolt_felhasznalo_212365
Létrehozva: 2010. augusztus 8. 14:57

A cím önmagáért beszél! :)

Fogyihoz keresek társakat egy jó kis csapatot akikkel bíztatjuk és támogatjuk egymást. Akinek szintén van feleslege és szeretne megszabadulni tőle azt várom holnaptól itt a topicon!

Személy szerint 8 kilótól kéne megszabadulnom.  

 

 

  1. MRM
    MRM
    2010. december 22. 06:45926.

    Sziasztok, csak egy gyors helyzetjelentes, 58 kilo vagyok kereken a soksok suti meg zaba meg minden utan es meg elott... :) de egesz jol tartom magam, ugyhogy minden oke :)

    MR-nek 23 kilo ment le, most 82 kilo:) Nagyon ugyesek vagyunk. Ma hajnali kettokor keltem, mert be kellett mennem a munkahelyemre, szoval marha hosszu volt a napom (most este 10 lesz mingyart) es nagyon rosszul ettem (keveset)... TUL keveset... VISZONT vettem magamnak kis fehete ruhat Karacsonyi csaladi partira, ha lesz kep, majd teszek fel, meg soha nem volt ilyen ruha rajtam (szuk fekete rovid ruha) nagyon izgatott vagyok :)) Csaladdal ezer eve nem taliztunk, szoval kivancsi vagyok, mit szolnak :))))) Ilyen vekony veg soha nem voltam, 62-3 volt a legkevesebb :))))

    Most megyek aludni, zsufi lesz a holnapi meg az azutani nap, vasarlasok, sutes, mosas, takaritas es mindez persze munka mellett...

    Puszi nektek es ha nem jonnek, akkor nagyon boldog Karacsonyt, de majd megprobalok bekukkantani:))

    Pusziiiiiiiii

    Marcsi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2010. december 20. 10:43925.

    Sziasztok!

    Ha hihetek a merlegnek, akkor 53,6 de nem hiszek neki, mert a testzsir is csak 22,2% viz 53,9 (TOM vege, ez gondolom kevesebb lesz)izom 35,5% na ezt se ertem, lehet, hogy tenyleg a szankohuzas tart kondiban?:))))

    Szandra! Ezek homeos cuccok erdekelnenek! hanyas higitasuak? Mind c12es? leirnad mi mire valo? Nekem se artana meregtelenites, a borom miatt is, meg van vmi virus a szervezetemben, ami idonkent arpaban jelentkezik. Voltam egy alapotfelmeresen a helyi medbitechnel, es a vegen 5 kezelest avasoltak. A kezeles vegen visszamertek, a helyzet valtozatlan megint 5ot javasoltak. Elobb megprobalok valam teat amit javasoltak, vagy mas dolgot, mert egy kezeles 4e ft, es nem dobnek ki ujabb 20e-t ha nem csinal semmit. A fiamnal a visszameres utan a lelet negativ volt, ezert nem gondolom, hogy semmit se er, de nalam a jelek szerint ez a helyzet.

    Nalam a belso comb es  has kritikus, ezekre ra kell mennem, de az iden tutira nem jutok el edzoterembe. A berletembol is van meg egy alkalom, es egy 20p infraszauna, de szerintem mar nem tudom felhasznalni, mert lejart. 

    Ha 700at egettek az edzesen, az nagyon jo eredmeny! Gratula. Zeline, Neked kulon elismeresem az ujabb edzesert, plane, hogy annyi minden mas is kiveszi most az energiad. Hogy haladsz a vizsgaddal?

    karacsony. nalam is a mertekletesseg a cel. 

    Orakat lattam a multkor  atesco katalogusban, mar 5tol van. Lehet, h. azt kerk a Jezuskatol:)

     

    Aki tud kuldjon nekem otthon vegezheto, vagy kondiban, has es belso comb, meg kulso comb es popo gyakorlatokat! Elore is koszi!

     

    Szep napot!

     

    előzmény:
    Szandra04 (924)
    2010-12-20  08:56
  3. 2010. december 20. 08:56924.

    Szia Kameo!

     

    Igen, Polar órával mérem, azt adnak az edzésen, szóval nem saját.

     

    3 féle homeopátiás szert kaptam: LYMPHOMYOSOT, NUX VOMICA -HOMACCORD,  BERBERIS C12. Ezek a méregtelenítésbe segítenek, elmondta a hölgy pontosan melyik mire jó, elvileg a lymphomyosot a nyirok rendszert tisztítja ki, a többire nem emlékszem, de a neten többféle leírás is van, most hirtelen nem találtam meg őket, de mindegyik a szervezeted kitisztításában segít. Én egyébként úgy tapasztaltam, hogy segítenek, mert amíg szedtem őket folyamatosan fogytam, most meg nem igazán, vagy csak nagyon keveset és lassan. Anyagcserédet sem hagyják belassulni, szóval elég jótékony szerintem, érdemes megpróbálni. Ha esetleg érdekel, meg tudom írni melyiket hogyan javasolták nekem szedni. (hú ez nem lett magyaros).

     

    Szép napot!

     

     

    előzmény:
    Kameo (923)
    2010-12-19  18:28
  4. 2010. december 19. 18:28923.

    Szandra! Polar órával méred? Vagy valami más eszközzel? Nekem Polar-om van. Mondjuk én nem spinningre járok, de én is 550-750 körül szoktam égetni egy edzéssel :)

     

    Én is inkább arra figyelek karácsonykor, hogy tartsam a mértéket. Ha pl. ebédre megyünk anyumékhoz, akkor este már nemvacsorázom, ilyesmi :) A kapott sütiket pedig beviszem a kollégáknak, vagy lefagyasztom...

     

    Milyen homeopátiás cuccokat használsz?

    előzmény:
    Szandra04 (922)
    2010-12-19  18:10
  5. 2010. december 19. 18:10922.

    Sziasztok!

     

     

    Kameo, én egy edzéssel kb. 600-800 kcalt szoktam elégetni, ez attól is függ éppen milyen edző és milyen edzés van.

     

    Karácsonykor én nem akarom kínozni magam, majd próbálok mértéket tartani és ennyi. De én sem fogytam már kb. 2-3 hete....Januártól megint kezdem majd a homeopátiás cuccokat, méregtelenítek, aztán belehúzok megint!

     

    Kitartás mindenkinek! 

    előzmény:
    Kameo (921)
    2010-12-19  13:34
  6. 2010. december 19. 13:34921.

    Sziasztok!

     

    Tia. A xilitet a DM-ben vettem, fél kg kb. 1500 Ft. Bioboltban is lehet venni, nyírfacukor ugyanaz, ha jól tudom.

     

    Zeline! Elkezdted másodszorra is az Insanityt??? Elismerésem! :) Én még a Fit Test-ig sem jutottam... És még a 10 Minutesbe se néztem bele :(

     

    Mr Mrm! Nagyon ügyesek vagytok, hogy így tartjátok a diétát!!! Kitartás a következő fél évhez!!!

     

    Szandra! A spinning az jó!!! Tényleg ilyen sokat el lehet vele égetni??? Az nagyon intenzív!

     

    Ezen a héten totál diétátlanul éltem. Múlt hétvégén kicsit többet ettem a kelleténél (2500-3000 kcal között valahol) és hétfőre másfél kilóval többet mutatott a mérleg. Én meg erre úgy elkeseredtem, hogy egész héten nem tartottam a diétát. Nem tudom, most mennyi lehetek... És karácsony előtt még bele kellene húzni. Hátfőtől csütörtökig, hogy aztán ne erre jöjön vissza a karácsony...

     

    További jó karácsonyi készülődést!!! 

     

    Kameo

    előzmény:
    *Tiara (897)
    2010-12-02  09:00
  7. 2010. december 18. 15:08920.

    Sziasztok!

    Ma dupla meglepetes ert, egyreszt, mert azt hittem, szerdan mar karacsony, amsreszt, mert ramereszkedtem a merlegre es csak 54,1et mutatott, raadasul meg TOM-os nap  van, de vege fele. Szoval kellemesen csalodtam, mert azt hittem ma mar 55tel kezdodik a vesszo elott:)))) Ugy latszik a szankohuzas is jo:))) A gyerekeimnek minenkeppen,e  smost ujabb adag esik, tehat van utanpotla sis, csak ne lenne ennyire hideg:( A mai kajam nem eppen lightos, reggeli muzli, sovany tejjel, tizoraikent megettem a fel medvesajtot es egy csucsok nyi zsemlet, mait meghagyott, aztan ebed habartkrumplileves es soskamartassal krumplipure meg rantott tilapia. aztan jon egy nagy adag viz (bar allitolag kaja utna nem jo kozvetlenul, mert higitja a gyomrosavat, de szomjas vagyok =vettem egy vizszurot, de igy eleg fura az ize  aviznek, meg szoknom kell), utana jon a nagy sutes, ma a mandulas linzerkek lesznek porondon, tegnap osszeallitottam a tesztajat es  ahutoben varnak, aztan meg lehet osszeragasztani mogyorokremmel (gyengebb idegzetuek ne is olvassak tovabb es megszorni porcukorral:))))))))))))))) A mezest kesobb utom, mar egy dagon tulvagyok, mert mezeshazikot csinaltam az oviba  a lanyomnak... annak is kell pihennie par napot, tehat jovo het elejen varhato  keszitese:) Hu, diot kell meg vennem!

     

    Szep napot!

    Akit erdekel  ahazikom, iwiwen van kep rola

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2010. december 17. 14:42919.

    Sziasztok! Aludni nincs idom, nemhogy edzeni:( Rohangalas ide-oda, Debrecenbe  akicsivel, a nagynak ovis karacsonyi napok, mezeshaziko sutes, minden napra jut valami, a lakast elhagyjuk reggel es este bukunk be. napkozben a kicsivel anyukamnal vagyok, mert itt epitkeznek, szigetelik a hazat es ez nem keves zajjal jar, de azert vagyok. mozgok is valamit, mert huzom szankot a 2 lurkomat:) Ez is valami, mert ugye  anapi rohangalas, bar faraszto nagyon, nem ugyanaz, mint az edzs. Most salsa sincs jovo hettol, majd csak az uj evben 10en kezdodik megint.  most dolog van ezerrel, meg fank sincs, meg szaloncukor sem, de majd lesz minden, mert hajrazok. addig is, mig ujra jovok, szep napot!

    Tia

    előzmény:
    zeline (917)
    2010-12-16  21:46
  9. 2010. december 17. 08:20918.

    Sziasztok!

     

    Remélem ti jobban haladtok most, mint én. Valamiért egy ideje megint nem fogytam. Kb. 2 hete. Mondjuk most nem számolgatom a kalóriákat csak fejben (már úgyis nagyjából tudom mi mennyi), és nagyvonalakban tartom magam amihez kell. Persze továbbra is vannak jobb és rosszabb napjaim, de rossz, hogy most egyáltalán nem fogyok.

    Valószínű jobban oda kell figyelnem. Mondjuk legalább nem híztam

     

    Most karácsonykor mondjuk nem sok jóra számítok, majd próbálom tartani a mértéket, de nem fogok teljesen lemondani a karácsonyi sütikről. Ha tudok tartani egy határt, azzal már elégedett leszek.

     

    Szép napot nektek :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2010. december 16. 21:46917.

    túl a 4.Insanity-n

     

    elfogytatok?? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2010. december 13. 21:20916.
    Spiningen túl...lefáradva...és a héten állandóan éhesen :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2010. december 13. 16:22915.
    A mai edzés telejsítve:Plyometric Cardio Circuit 41min.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. 2010. december 13. 13:41914.

    Még nem kezdtem el az edzést.Ma fogom,de lazábban,ha insanityt fogom,,akk nem fogom pl. a fit tesztet csinálni.

    Jelenleg 64.7kg vagyok,cél jan.23ig a 60kg.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2010. december 9. 04:36913.

    Kedves Szandra! A merget ki kell adni, egeszsegedre! Amugy meg minden munkahelyen vannak, (voltak, es lesznek) kedves kollegak (elso sorban kolleganok) akik megkeseritik az ember eletet... ez van, igyekezz  csakazertis mas maradni, es nem felvenni a gonoszsagait (art a szepsegnek.))))))  no meg lehet, hogy csak irigykedik.....

     

    Ma Debrecenben voltunk megint dokinal a kicsivel, autoban eves... no komment, de azert tartom a sulyom remelem, most ez a celom, ha ma snem is megy.... Igerem januartol uj lenduletbe fogok es ezt szamon is kerhetitek majd!

     

    Szep napot!

    előzmény:
    Szandra04 (912)
    2010-12-08  11:52
  15. 2010. december 8. 11:52912.

    Sziasztok!

     

    Ne haragudjatok, de mivel még nem jutottam el odáig, hogy saját topicot nyissak, itt kell picit dühöngenem, mert marhára felhúztak

     

    Miért kell embereknek más szakmáját minősíteni? Úgy gondolom én is megküzdöttem azért, hogy eljussak idáig, nem tartom a saját szakmámat rosszabbnak más szakmáknál (a Budapesti Gazdasági Főiskolán tanulok, most végzek majd, közgazdász leszek, emberi erőforrás szakon).

    Most nem a szakmámban dolgozom, hanem suli  mellett diákként, de szeretnék majd gazdasági területen elhelyezkedni. Hozzáteszem ezen felül van még egy pénzügy-számviteli szakügyintézőm (nem annyira nagy szám, de ez is valami), és tervezem a mesterképzést is.

     

    Az illető, aki minősített nem fejezte be a tanulmányait, és ott dolgozik ahol én, ráadásul fogalmazzunk úgy, hogy nem kell megszakadnia, és nem is teszi, ideje nagy részét játékkal, és netezéssel tölti. Szóval az ilyen ember mire nagyképűsködik? Nekem legalább vannak céljaim, és nem itt akarok megöregedni, ahol most dolgozom. Szerintem a beszólásaival nem engem, hanem inkább magát minősítette.

     

    Na, bocsi, ezért, de muszáj volt kiadnom magamból.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2010. december 8. 07:53911.

    Sziasztok!

     

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én most pár napig otthon vagyok a szüleimnél, és evés szempontjából nem a legelőnyösebb...Anyukám főztje túl csábító, nehéz visszafogni magam. Főleg, hogy csinált kocsonyát, és én azt nagyon szeretem, mondjuk ő nem rak bele mindenfélét, csak színhúst, meg főtt tojást, esetleg répát, szóval mindenféle zsíros husit nem, azokat a főzés után kiszedi.

     

    Na mindegy, ezt az egy napot még "kihúzom" valahogy, holnap már megyek vissza a párocskámhoz De a tegnapi evésemre nem vagyok büszke :(

     

     

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2010. december 7. 04:44910.

    Sziasztok!

    Csatlakozom Zelinhez:) A kutyust es  a mikulast is beleveve, de en mar tobbszor is megcsodaltam ezt a bajos ebet:) nagyon jol turi a fotozast, sot, kifejezetten ugy fest, mintha tudna, nana h. tudja, okos joszag, hogy most o a sztar:))))

    Ma elpusztitottam majdnem egy egsz tabla csokit, ...mentsegemre szolgaljon, hogy nagyon finom volt, truffelkremes:) De ettem bananat es sok mandarint is, es salsaztam, vagyis az eleje bachata volt. Mindegyik nagyon jolesett:))) Oviban lesz mezeskalacshaziko verseny, benevezek, de meg nincs igazan otletem, majd kerek tippeket egy profitol.))) Decemberi celom a szintentartas, ez is kihivas lesz szamomra:)

    Szandra! gratula!  a maratonhoz. En most nemtudok sajnosdicsekedni semmivel sem,hacsak nem azzal, hogy ma reggelig meg 54-gyal kezdodott a merlegen az adat... Szep napot!

     

    Tia

    előzmény:
    zeline (908)
    2010-12-06  19:18
  18. 2010. december 6. 22:09909.

    Sziasztok!

     

     

    Boldog Mikulást így picit utólag 

     

     

    Ma büszke vagyok magamra, végig csináltam a maratoni spinninget, ami azt jelenti, hogy 2x60 perc + a kettő edzés közti laza tekerés, ezzel sikerült 1372 kalóriát elégetnem 

    Nem is gondoltam, hogy sikerül végig csinálni, de nagyon örülök, hogy sikerült, sőt, valahogy túl eshettem a holtponton és a 2. órában még lelkesebben, lendületesebben tudtam csinálni. Imádtam! Ha lesz máskor is elmegyek rá 

     

     

    Ti hogy haladtok?

    Az én mikulásom kozmetikumot hozott, így attól nem félek, hogy befalom 

     

    Aki mégis így tesz, ne hibáztassa magát, ez sajnos ilyen! Holnap új nap, újra belehúzhatunk!

     

    Jó éjszakát 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  19. 2010. december 6. 19:18908.

    Megjött a Mikulás,bár ne tette volna,az ajándékát most pusztítomérzem,h a hasamra jött vissa...hmmm ma muszáj lesz vmi edzést elkezdenem..

     

    MRM ,iszonyatosan édes a kutyád:) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  20. MRM
    MRM
    2010. december 4. 06:18907.

    Szia Zeline, orulok, hogy jo volt a szalagavato :))

    Hmm, meregtelenites ugyben nem tudok segiteni, soha nem erdekelt, soha nem csinaltam :( Semmi otlet.

    Kutyust fotoztam karira lapra, amit ma megrendeltem, de csak 7-en lesz meg, azonnal fel kell adnom, hogy Magyarorszagra erjen meg az Unnepek elott...

     ezen olyan aranyo

    ma jol bezabaltam, TOM asszem hetvegen meglatogat, erzem is... fel vagyok puffadva, mint egy toltott hurka... ugy erzem magam, mintha visszahiztam volna vagy 10 kilot, pedig csak 1 kilo, es valszeg az is viz... Na mindegy, evvan

    Zeline a brazilbuttot abbahagytam, mikor az ocsem itt volt, aztan ujrakezdtem, ma mar tudtam rendesen menni, de 2 napig csak jajgattam, ugy fajt a sejhajom meg a combom, marhara megdolgoztatott. A BUMBUM-ot meg mindig nem tudom csinalni rendesen, pedig erosek a labizmaim. 

    előzmény:
    zeline (906)
    2010-12-04  01:56
  21. 2010. december 4. 01:56906.

    MRM házaspár hatalmas GRATULA!!!

     

    MRM, Brazil butt liftet csinálod még?

     

    Kameo,Tiara:insanity, Ten Minute Trainer by Tony Horton?

    (vmelyikőtök többször is kérte már mindkettőnek a linkjét,meg is adtam,de még nem mondtatok semmit rá...)

     

    Egy időre el voltam tűnve,nos,ami történt azóta:

    -2szer lebetegedtem(az átmeneti egészséges életmód felfüggesztésnek meg gondolom a hirtelen jött télnek tudható be ...)

    -múlt szombat szalagavató, hatalmasat bulizott az osztály 

    -most péntek felsőztem németből,ami esélytelen h meg legyen.

     

    Kg nem tudom,h mennyi.Hnap mérem magam lehet kint a mázsán.8ha nem vagyok több 65kg,akk nyugodt lesezk már)

     

    Holnap:

    délelőtt lustálkodom,du. nagytakarítás,tervet szőni kb.fél évre előre,tanulás.

    És holnap új edzésbe is seretnék kezdeni vagyis még nem biztos.Mert:

    arra gondoltam,h előtte jól jönne,ha kicsit méregtelenítenék.De hogy?Olyankor érdemes sportolni?

     

    Tudjátok rendbe akarom rakni az életem,h most hányadán is állok a világgal,magammal... 

    Kitartást!!! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  22. MRM
    MRM
    2010. december 3. 16:44905.

    Tia nem ismerem ezt a gyumolcsot, nem tudom, hogy lehet-e kapni, mert soha nem kerestem, lehet, hogy majd megnezem ma.

    A cukorrol, kicsit osszekavartuk. Szoval van a finomitott kristalycukor (a legrosszabb olyan ertelemben, hogy a leginkabb feldolgozott). Ez keszul cukorreoabol es cukornadbol (Europaban szinte 100% repa, Amerikaban szinte 100%ban nad). Ez a sima cukor. Feher.

    Es akkor van a barna cukor. Amirol te is beszelsz. Szinten lehet cukorrepabol es cukornadbol. A cukorgyartas mellektermekekent biztos hallottal mar a melaszrol (molases angolul). Amikor barna cukorrol beszelunk, akkor 2 fele van, amikor nem finomitjak ki teljesen es amikor a kifinomitott kristalycukorhoz melaszt adnak. Ez utobbi olcsobb es gyakoribb.  A melasz barna szinu. A nadbol keszult melasz ízét sokszor preferaljak a repamelasz elott. Mivel a melasz egy barna lotty, vagyis kasa, a benne levo viztartalom belerul a cukorba, ennyivel kevesebb a kaloriaerteke a kristalycukorenal. (nagyon keves) 373 barna, 396 feher 100 grammban... A barna cukrot tobbfele arnyalatban keszitik, vilagos, kozep es sotetbarna, attol fuggoen, hogy mennyi melaszt adnak hozza. Szoval a te cukrod nem azert barna, mert nadbol van, hanem mert barna cukor. Mint irtam, itt az osszes cukor nadcukor (cukornadbol keszul), a sima finomitott kristalycukor is es a kaloriaereke teljesen megegyezik a repacukoreval, ami cukorrepabol keszult. Csak az egyik foldreszen ez terjedt el, a masikon meg az. Az, hogy neked bio barna cukrod van (nadbol), az valoszinuleg azert jobb, mint a nem bio, mert neha, bizonyos orszagokban adhatnak hozza szinezeket, meg kitudja mit, a tediben valoszinuleg nincs.

    Na ezt kiveseztem :) Ideje mozgositani magam :)

    Ohh, teganpi vacsink fini lett, tokehalfilet ettunk spargaval es gombaval meg barna rizzsel es a halat bemarinaltam : fel ek oliva olaj, 1 tk pirospaprika, 1tk bazsalikom, 1tk tarkony, fel cirom leve, so, es 1/2 tk fokhagyma es bors. Osszekevertem, bekentem vele a halat, hutobe tettem 2 orara, majd melletettem a spargat es gombakat, be a sutobe, nyamm, barna rizzsel 370 kaloria (20 dekas nagy halacskaszeletek voltak) telefonnal keszult a kep, nem tul jo. Ja es egy csavarintas citrom mielott ment a hutobe...

    előzmény:
    *Tiara (902)
    2010-12-03  09:15
  23. 2010. december 3. 15:42904.

    Szia!

     

    Előre is köszönöm az étrendet :)

     

    Nem én írtam a xilitet, de már nekem is ajánlották. Ahol én lakom van egy bio bolt, ott állítólag lehet kapni Nyírfacukrot, többféle kiszerelésben én azt akarok majd venni.  A természetgyógyász, akinél voltam, mutatott egy olyan verziót, ahol ilyen pici zacskókba volt adagolva a nyírfacukor, nem tudom pontosan mennyi volt benne, de az került 500 Ft-ba.

    Most néztem a neten, és ott egy fél kilós kiszerelés 1.900 Ft.

     

    Nektek hogy telt a mai nap? Én ma valahogy folyton éhes vagyok....tömöm magam mandarinnal, meg teázgatok. Tartom magam, erős vagyok 

     

    Nem igazi éhség, inkább csak ma valahogy az agyam nem áll rá, a jól vagyok lakva és kész dologra.

      

    előzmény:
    *Tiara (902)
    2010-12-03  09:15
  24. 2010. december 3. 12:48903.
    Sziasztok csajok, MRM, ismeritek a pomelot? en mar reg nezegettem, de par hete racuppantunk es azpta nagyon kedvelt gyumolcsunk. Ha hinni lehet az irasoknak, egyesiti magaban a sok jo tulajdonsagokat:) es nem kesru, mint a grapefruitok nagy resze:))) Probaljatok ki, ha eddig meg nem tettetek:) En legutobb 199ert vettem, igza, az ara nagy skalan mozog merettol is fuggoen, lattam mar 7-800ert is. Es e is vettem mar 500koruli aron is, de most az aldiban enniy volt akciosan.))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  25. 2010. december 3. 09:15902.

    Sziasztok!

    Szandra: amint elokaparom a kockas fuzetemet kuldom, miket ettem abban a kcalban, de ezek nem etrend mintak, hanem az, mait en ettem. van benne suti is de hal stb is:) Mostanaban rohanos az elet es nincs idom mericskelni, de mindenkepen visszaterek ra legkesobb januartol. Ma jol kialudtam magam, nem is emlkeszem mikor volt ilyen utoljara:)))) Igaz, 6kor felkelteat  az arufeltoltere es 7tol mar ekkezdtek a kopacsolast furast faragast az allvanyepitok (szigetelik a hazat kivulrol, rem zajosak...) de sem a ferj nem horkolt sem  a nagylany nem keltett fel, hogy szomjas vagy pisilnie kell, ui. nem itthon aludtak. A mai meres kimaradt de eszem a finom muzlimet, ami nem tartalmaz elviekben hozzaadott cukrott, bar a gyumolcs benne igen. De a regi jo kis cerbonas stb muzlikbol mar reg ettem. Vszont  sima natur zabpehlyet most se tudnam megenni. 

    Marcsi: A nadcukor cukorndbol van, a sima cukor cukorrepabol. A nadcukrom sokkal barnasabb masabb az ize olyan kellemesen karamell izu ha jol remlik mauritiusrol szarmazik, es nincs annyira finomitva, mint a sima, es ha lehet hinni a kcalnak akkor ha nem is sokkal de valamicskevel kevesebb van benne. Amugy meg tenyleg csak sutibe hasznalom, meg gyumolcslevesbe, ha eppen az keszul, teat es mas italt nem izesitek semmivel. A mulletes gyumolcstea most a kedvencem, gyumolcsalapu 100%ban es vernarancs izesitesu:) Ez nem tul savas es meg tudom inni cukor nelkul is:)))) A kakaom meg csak sovany tej es holland kakaoporbol keszul cukormentesen. Xillitet eddig meg csak horroraron lattam, azert is erdekelne, h. Szandra hol es mennyiert szerzi be, vagy kameo ira? nem is tudom mar. Irtam az edzonek iwiwen is, arra hivatkozozz, hogy a kislanya elkavarta a telefonjat... na, errol csak annyit, hogy van mas kapcsolati lehetoseg is.... ha akarta volna, de a mailekre se valaszolt, es nem irt semmit arrol, mikor kuldi az etrendmintat es az edzestervet, amit meg szeptemberben igert. A gepeke nagy reszet se tudom hasznalni, nem tudom hogyan kell, milyen beallitassal, hany dbot es mit. Ezt is neki illene megmutatni, ha mar szemelyi edzonek tartja magat, mert szerintem az o dolga lenne, hogy oraval bemerje, stb...Persze a kurzus, amin reszt vett, egy masfek eves kepzes,ahol hetvegenkent van ora,IFFA vagy FIFA vagy mi a neve es nemzetkozi diplomat ad, de nem minositem. Ja es hab a tortan, hogy az oklevele ott log az edzoteremben  a falon. Es minden alkalommal latom, mikor magamat edzem az edzo nelkul. Tegnap kigahytam a salsa gyakorlot, annyira rossz ido volt es a 2 gyereket se akarta anyara hagyni. ha nincsenek eleget kinr eleg rosszcsontok tudnak lenni, ami ertheto, hiszen nincs hol tombolni. Ma estere vagy napkozveb legalabb a CC 10percese jo lenne, de inkabb szobabringa kellene, meglatjuk. Fozni csak a kicsinek kell, van meg vegyes zoldsgleves eszsirszegeny turobol turogomboc:)0,2%zsiros, 100grban 71kcal van, marmint a turoban, nem pedig a kesz gombocban....

    Szep napot!

    Tia

    előzmény:
    Szandra04 (901)
    2010-12-02  22:05

Címlap

top