Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FOGYI 08.09- től! :)

Torolt_felhasznalo_212365
Torolt_felhasznalo_212365
Létrehozva: 2010. augusztus 8. 14:57

A cím önmagáért beszél! :)

Fogyihoz keresek társakat egy jó kis csapatot akikkel bíztatjuk és támogatjuk egymást. Akinek szintén van feleslege és szeretne megszabadulni tőle azt várom holnaptól itt a topicon!

Személy szerint 8 kilótól kéne megszabadulnom.  

 

 

  1. 2011. január 20. 04:37976.

    Sziasztok! A salsa nagyon jo volt, 2 uj elem, bar nekem nem volt uj, de ez a lanyom szerencseje, mert vittem magammal es nagyon rakoncatlan volt, igy alig tudtam odafigyelni, mert vele voltam elfoglalva. Holnap gyakorlo, de nem tudom, eljutok e...

    Szep napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. január 19. 14:16975.
    Szio, mar ne tudom, h. ki, de valamelyikonk a topikrol volt zumbazni. nekem azt hiszem nem jonne be, az afrikai osi dolog miatt. A tobbi oke, ezert jarok salsara. nalam is valtozatlan a suly, mennem kell,
    előzmény:
    Szandra04 (974)
    2011-01-18  19:52
  3. 2011. január 18. 19:52974.

    Sziasztok!

     

    Én továbbra is tartom a súlyom, nem fogytam, vagyis +/- 0,5 kg hol le, hol föl, de gondolom az a víztől, meg az előző napi étrendtől függ. Úgyhogy nem jutottam egyelőre előrébb. Pedig múlthéten 3 spining edzésen voltam, meg egyszer itthon is tornáztam, izomlázam is volt 2 napig, de még se változott semmi. Centiket nem néztem, lehet ott volt egy kis változás. Már időnként nem tudom mivel lelkesítsem magam, néha eszembe jut, hogy áh, nem érdekel, nem foglalkozom vele, de aztán ha neki állok enni, rögtön jön a lelkifurdalás, hogy áh, nem adhatom fel, nem akarom ezt visszahízni. Nem olyan sok a 7,5-8 kg, de legalább ez maradjon, ha már lefelé nem megy.

     

    Szedett valamelyikőtök már krómot? Azt hallottam az is segíti az anyagcserét. Lehet veszek majd belőle aztán kipróbálom, bajom nem hiszem, hogy lesz tőle.

     

    Volt már valaki zumbán??? Tesóm arra akar elrángatni, néztem róla videót a neten, ilyen tánc+aerobic és afrikai ősi tánc egyveleg. Elsőre viccesnek tűnik, de élvezhetőnek.

     

     

    Szép hetet mindenkinek!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. január 18. 15:10973.

    Sziasztok!

    Rovid helyzetjelentes ime, valtozatlan lehet a cm-m kb 166 a kilok szama pedig reggel 54,5kg. A szuztea (zoldtea) kapszula, amit vettem lesz a ludas, hiaba csak napi 1et vettem belole, a javasolt 2 helyett. nekem ez is sok, atcsap:( Hivtam oket, kuldenek helyette egy olyan valtozatot, ami a hsznos dolgokat tartalmazza a meregteleniteshez es az anyagcsere megfelelo modjahoz, de nem okoz ilyen kellemetlen mellekhatast. Allitolag ritkan csinalja ezt, de ugy tunik en ez a ritka  vagyok. Augy a zoldteat nem szeretem, az ize nem tetszik es az illata sem, ezert gondoltam a kapszulara..., mert tudom, hogy hasznos. Kivancsi vagyok az uj termekre (chenpatika). A no nagyon kedves es rendes volt, plane, hogy nem uszik el a penzem, es kompenzalnak. 

    Salsa tegnap megvolt, de.... ki tudja mikor veszunk uj lepest, addig meg.... de szerdan megyek a maisk salsasuliba:), ott kevesbe vagyok elorebb, mint itt. A kettobol hatha osszejon valami jo egyveleg:) Ma szuloi  az oviban, igy a du. foglalt, de holnap lesz salsa:) Csak a vesem ne fajna, vszinuleg mefaztam egy kisse tegnap a hideg erkelyen egy szal melegitoben, mikor  amunkasok utan pakoltam es takaritottam...

    Jonne mar  a tavasz ! nagyon varom:)

     

    Szep napot!

     

     

    előzmény:
    zeline (972)
    2011-01-17  17:51
  5. 2011. január 17. 17:51972.

    Hmm...csak benéztem most.

    Ma volt suliban méreszkedés.

     

    168cm és 65kg vagyok. Ma talán újra,végre nekiállok vmit tornászni..

    Van megint vörösteám,hiányzott az íze.Meg grapefruitot eszek épp.

     

    Rövid,tömör helyzetjelentés tőletek?

    Kameo,Insanity? 

     

    puszi

    Kitartást!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. január 17. 15:38971.

    Sziasztok!

    Ma mar volt minden. reeggel es delelott a wc-t jartam, valami atcsapott, talan a sokfele gyumolcs es zoldseg, vagy a meregtelenito tea, vagy a mano tudja mi, de ugy fest ok. Nem veszes, csak onmagamhoz kepst, mert az anyagcserem oly" lassu, akar egy csiga, e sbizonyos dolgok rem nehezen mennek.... na most ment:) Ha atlagolunk, meg mindig nem vagyok atlagos:)))) Aztan volt nagy adag takaritas, szelloztetes nalunk joideje azzal jar, mert a szigeteles es hazfelujitas iszonyu sok port, szemetet es minden napos bosszusagot ermel. Ha ablakot nyitok, es nyitok naponta tobbszor, akkor beomlik, ami csak tud,  a fentiekbol. Hiaba kezeltem magam etcsokival (most tenyleg jol jott a reggeli dolgok miatt) nagyon felhutam magam, mert nemcsak az ablak, de az erkely is katasztrofalisan festett. Minden holmink osszedobalva, a motorolaj felmboritva, kifolyva, hungarocell-tablak es tormelek mindenfele, es rengeteg szemet, piszok por, muanyagdarabok szanaszet. Persze eldurant az agyam, nekilattam takaritani az erkelyt (remelem nem faztam meg-nagyon), Minden egyes kint levo darabot (kisbicikli, kismotor, masik kismotor, hasznalaton kivuli hutotaska, a furdoszoba felujitasabol maradt pvc csovek es nehany tegla, stb, almaslada - almaval, persze a hidegtol vedendo, letakarva egy vastag mar nem hasznalt muszorme takaroval.... az egesz egyveleg osszedobalva es vastagon belepve a mar emlitett szemetekkel es apro, tomenytelen mennyisegu hungarocell-golyocskaval. Mindet letakaritottam, egyenkent muanyag zacskoba tettem, majd felsepertem, es zsakoltam a szemetet, kipakoltam az allvanyra kb masik 2 zsaknyi meg hasznalhato hungarocell-tablat. Aztan az egeszet osszerendeztem es egy nagy takarofoliaval letakartam, alaturve mindenhol, hogy ne legyen ujabb melo. Talan 5 perc telt bele, amig levittem a kukahoz a szemetet, ujabb kor, mert kozben rajottek takariani kell es midnent lesepertek az allvanyrol, ra az ablakparkanyokra es erkelyekre. Ezt mar nem turtem szo nelkul. Ujabb kor, a maradek takarofoliat rogzitettem az ablak es az erkelykorlat kozott, kifele lejtve, hogy az ujabb adag ne essen be, ujabb takaritas..... Jol atfagytam a hidegben es majd felrobbantam a duh-tol. A kisszobaban a radiatorra teritett gyermek agynemu, az ujabb szelloztetes kapcsan tele midnennel, ujabb mosas.... 

    A nagyokos munkasnak szoltam, hogy ne leseperje  a szemetet az allvanyrol, hanem szintenkent ossze kellene seperni es bezsakolva levinni. Erre jol a szemembe seperte, neki az ablaknak, ahogy tole elvarhato. Hivtam a kivitelezot, nem hiszem, hogy nagyot hasznalt, de legalabb jeleztem..... A villanyszamlank jol megugrott, miota itt eszi oket a fene (augusztus 16tol!!!!) lefoliazva a haz mar szinten honapok ota, es alig jon at feny, egesz nap eg a villany, ha latni akarunk..... az ember alapbol depis lesz igy!, hat meg ha felhuzzak:((((( Ennyi ido alatt akar tekerhettem volna, vagy barmi mas hasznosat vagy haszontalant is csinalhattam volna. Utalom az elvesztegetett idot!!!! Hu, bocs a panasznapert. Mai sulyom valtozatlan volt reggel, este salsa:)

    Szep napot mindnekinek! MR-nek jobbulast! MRMnek fel a fejjel, nem biztos, hogy oda az elso het!

    előzmény:
    MRM (970)
    2011-01-17  03:58
  7. MRM
    MRM
    2011. január 17. 03:58970.

    Sziasztok

    Tia, jajj, hat nagyon nem lehet konnyu...

     Most en is kicsit visszaestem, mert elmentunk vacsizni, es ... hat nem kellett volna...

    Jo bezabaltam, most meg tele vagyok vizzel, egy hetem elment a versenybol es ugy erzem minden fejlodest kiradiroztam...

    Ma vallakat es labakat edzettuk, MR-nek megserult egy izma, nekem meg nem remegett elegge a labam utana, tehat nem volt eleg... na mindegy, uj het, uj kezdet, de legalabb megtanultam a lecket, hogy nincs etteremben zabalas, legalabbis 11 hetig...

    Tia, bizony, az ilyen alattomos extra kaloriak engem is tudnak bosszantani... Probalik szigoru lenni mostantol, olyan jol ment, es tessek... :(

    Na most megyek, legyetek jok.

    Pusz

    Marcsi 

    előzmény:
    *Tiara (969)
    2011-01-16  15:48
  8. 2011. január 16. 15:48969.

    Sziasztok!

    Szandra, koszi az infpkat! Az a kcal, valoban nagyon kevesnek tunik, vagyis eleg lenne, de nem nekem. nem tudom, ha cak annyit ennek, a lefogyas utan menniy jonne vissza, meg sosem fogyokorazta ugy igzabol, es nem is tervezem. Lassan megy le a feleslegem, de sebaj, a celom az, hogy tartos maradjon. Meg mindig 4,5kg van, igaz, mostanabn elegge lusta voltam, de  aheten 2 salsa is lesz:) A szobabringa, hoaba van itt, egyszeruen nem jutok fel ra:( . ha valasztanom kell, h. a nyavogo lanykammal jatszom vagy felulok, akkor a lanyka gyoz. Ez van. Na meg a masik, hogy ami finom, az sokszor hizlal, es h. ne menjen tonkre a maradek banan, betrmixoltam egy kis sovany tejjel, es en balga tettem bele van.cukrot is, pedig total felesleges volt. Hat persze, hogy megittam, 10gr cukorral... cca 40kcal felesleg, helyette inkabb egy kocka etcsokit ettem volna.  Az oldalt meg mindig csak futolag lattam, ejjel tudnek ilyesmivel foglalkozni, de az ejszakazast egyre rosszabbul birom, hiaba, mar 7eve muvelem, hiszen kismamakent se tudtam sokszor aludni:( Az angolt is nyuznom kellene, palayazatot irni, allasra, hiszen par honap es lejar a gyes, es meg rendesen vezetni se tudok, csak jogsim van, de csak 1x vezettem, miota megvan, akkor is orias pocakkal... Na kifogas mindig akad boven, de ezek valosak es nem krealtak. Most eppen azt kerdezi a lanyom, h. anya jo ez a csend, mikozben folyton kotyog, ker valamit, vagy hasonlo.... kozben irok, es visszatorlok, ha mar olvashatatlan... na mennem kell... szep napot mindenkinek!

    előzmény:
    Szandra04 (968)
    2011-01-14  21:08
  9. 2011. január 14. 21:08968.

    Szia!

     

    Kaptam a házipatikától egy e-mailt, hogy véletlen a tavalyi menüsor volt feltöltve, de javították. Ha érdekel nézd majd meg az új menüsort, én ötleteket majd lehet veszek belőle, de ezt is 1200 kcal-ra csinálták. 

    előzmény:
    *Tiara (962)
    2011-01-13  12:28
  10. 2011. január 13. 19:25967.
    Oké, köszi, megnézem 
    előzmény:
    *Tiara (966)
    2011-01-13  13:54
  11. 2011. január 13. 13:54966.
    amugy iwiwen van roluk kep, igaz, joval kisebbek, de latszik rajtuk, hogy huncutok.) A kepek egy resze nyilvanos, lathatod Te is.
    előzmény:
    Szandra04 (964)
    2011-01-13  12:45
  12. 2011. január 13. 13:52965.
    hehe, kell is hozzajuk! A baj az, h. a mellkas kitagult, de nem a cicitol, hanem pocaklako korukban ahogy nottek a felpreselodo hasuregi tartalom tagitotta ki, es ez nem megy vissza, a bordakosar megnott, a melltartoe meg csokkent.
    előzmény:
    Szandra04 (964)
    2011-01-13  12:45
  13. 2011. január 13. 12:45964.

    Hát, azért a súlyom messze nem ideális... De annyiban szerencsés vagyok szerintem, hogy arányosan oszlik el rajtam a felesleg. Mindenhol nagy vagyok

     

    Nagyon édesek lehetnek a gyerkőcök. Gondolj arra, ha fogysz, annál jobban bírod majd a tempót velük később is A régi kosztümödben

    előzmény:
    *Tiara (963)
    2011-01-13  12:30
  14. 2011. január 13. 12:30963.
    most latom csak milyen ifju vagy Te is es milyen jo magas! E mar 170nel is elegedett lennek:( A magasabb nokon minden jobban all es jobban oszlik el!
    előzmény:
    Szandra04 (951)
    2011-01-10  17:27
  15. 2011. január 13. 12:28962.
    jaja, nincs kibe vesve semmi, en is megnezem majd alaposan. A gyerkoc anyukamnal alszik, igy vszinuleg felmaszok a szobabringara vegre, persze ma mar bement par szaloncukor:( Ez az ido elegge rossz hangulatot kelt bennem a csoki meg jot:) Kar, hogy nincs mellettem olyan, aki huzna az alakulasban. irigylem mrm es mr parost ezert! kameonak ott az eskuvo.... nekem max az, hogy beleferjek a regi kosztumokbe, es nem ekll ujakat csinaltatni, habar a kilo az nem minden es 2 gyerek utan mar alakul test rendesen, plane ha nem 30 elott kezdte. Aki ramnez, azt mondja vekony vagyok, de mas az amit en erzek itt-ott a geri enemhez kepest.
    előzmény:
    Szandra04 (961)
    2011-01-13  12:07
  16. 2011. január 13. 12:07961.
    Egyébként nekem is a természetgyógyász, akinél voltam ő is 1600 kcalt ajánlott...hát nem tudom. Legrosszabb esetbe ötletelésre használom majd
    előzmény:
    *Tiara (960)
    2011-01-13  11:39
  17. 2011. január 13. 11:39960.
    epp csak belekukkantottam, de 1000-1500kcal sztem keves, nem tudom mifele dietetikus csinalta ezt. nekem 1600kcalt javasolnak, de ha edzek, akkor 1800at is akar. majd alaposan megnezem, csak lenne ra idom. Most eppen a konyhaszekrenyrol szedem le a nem egeszen 3 eves fiamat.
    előzmény:
    Szandra04 (959)
    2011-01-13  11:07
  18. 2011. január 13. 11:07959.

    Tiara!

     

    De a brokkolit szeretem, főleg a brokkoli krémlevest, nyammm! Úgy láttam hasznának tejfölt itt is a menükbe, úgyhogy az egyik leves helyett is én majd szerintem a brokkoli krémet csinálom meg.

    előzmény:
    *Tiara (958)
    2011-01-13  10:22
  19. 2011. január 13. 10:22958.

    Sziasztok!

    Mrm Hajra! es persze MRnek is:)

    Szandra, koszi, megnezem. Szerintem ha tudod, helyettesitsd vmivel, pl a brokkolit sem eszed meg? Azok kb. helyettesithetok egymassal, tapanyagban is hasonloak, bar a broki ugy tudom hasznosabb. Az ovis menun mindig vannak hasznos tudnivalok a felhasznalt elelmiszerekrol, volt mar brokis is, majd utananezek, hatha megvan meg.

     

    Kerestem uj salsas helyet, merta  regiben visszakerultem a kezdobe, ui. a mi csoportunk elfogyott, a felettem levo szint is es csak 2vel magasabb van, amit keptelenseg behozni, hiszen ok tobb eve jarnak. De ez jonak tunik, igaz, itt is en vagyok elorebb, de legalabb haladnak. Most elegge nyugos vagyok, mert egy ronda arpa notta  szememre, ugy tunik a doki csak diagnosztanak jo, akihez mentem, jo draga volt, de hatasa egyelore nulla. vagyis penzkidobas volt a reszemrol es Gergo fiamnak is. A ragassal lassan haladunk, eppen tegnap voltunk Debrecenben a kezelonel. Szoval unalom az nincs, eleg nehez magamra figyelni, mert mindig van egyeb:( Ha nem hizok, nekm mar az is jo:) De azert lassan remelem sikerul leadni ami meg van, utana meg szintartas jon. 

    szep napot!

    előzmény:
    Szandra04 (957)
    2011-01-13  09:43
  20. 2011. január 13. 09:43957.

    Sziasztok!

     

    A házipatika oldalán fent van már az 1. heti menü. Már csak azt nem tudom akkor mi van, ha olyan étel van benne amit nem szeretek. Szerintetek, ha annyit variálok rajta, hogy a kalória ne változzon, akkor az nem baj? Már csak amiatt, mert gondolom mindent amit beleraktak, annak van is valami funkciója. Van egy töltött karfiolos recept, de a karfiolért nem rajongok. Szerintem anélkül fogom megcsinálni a csirkemellet a zöldségekkel.

     

    Szerintetek az baj?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. MRM
    MRM
    2011. január 13. 04:25956.

    kameo, csak nekiallok es csinalom oket, nem idore, de megallas nelkul szabalyosan. Amig ki tudom magam nyomni, addig. szabalyos fekvotamasz, nem a terdelos :)) 

     

    Kozben mar fogytam is, masfel hete kezdtem sulyzozni minden masodik nap, kozbeeso napokon pedig kardio... masfel kilo le is ment...nem vagyok miatta nagyon boldog, de ez van. Jobb lett volna lassabban, de hat nem ettem eleget... Igyekszem jobban odafigyelni es persze magas feherje alacsony szenhidrat tartalmu etrendem van. Junk kajat nem eszek, megprobalok minden nap fozni valamit... MR. is csinalja velem a gyakorlatokat, de o nem akart benevezni.  

    Ma is jol elfaradtam... holnap nagyon koran kell mennem dolgozni, 4re, MR meg megy Los Angelesbe ugyvedhez alairni valamit, szoval jobb, ha eltesszuk magunkat.. majd jovok, legyetek jok.

    Pusz 

    előzmény:
    Kameo (955)
    2011-01-12  14:23
  22. 2011. január 12. 14:23955.

    Köszi a tippeket!

     

    Szurkolunk Neked MRM a "dologhoz"! És várjuk majd a fényképeket!

    Ezeket a fekvőtámaszokat hogy méred? Időre? Vagy hogy mennyit bírsz szabályosan megcsinálni??? 

    előzmény:
    MRM (952)
    2011-01-12  05:08
  23. 2011. január 12. 14:12954.

    Tiara!

     

    A weboldal a www.hazipatika.com, és ott jobb felül van egy ilyen fülecske, hogy 5 kiló 5 hét alatt, vagy hasonló, ott lehet regisztrálni, meg minden le van írva. Budapesten még meg is lehet rendelni a menüket.

     

    Én most úgy próbálok visszaállni rendesen, hogy írtam magamnak kb. előre egy hétre étrendet, csak úgy nagyjából, hátha így jobban sikerül visszaállnom, mert már 1 hónapja nem fogytam....Nem tértem mondjuk vissza a régi étrendemhez, de nem is vettem szigorúan.

     

     

    Kitartás!

    előzmény:
    *Tiara (953)
    2011-01-12  05:34
  24. 2011. január 12. 05:34953.

    Sziasztok!

    meghogy nyuszi, csak egy kis vallveregetes kellett ugye? de azt szivesen, barmikor es hatalmas drukkkkkkkkk:)))))))))))))))))

    Szandi, ez engem is erdekelne, megirod a cimet? kameo, neked is hajra! TOM mulban, es kg is fogyoban, reggel mar csak 54,5volt:)))

    Ma Debrecen a kicsivel, es salsat is nezek ujat, mert visszatettek a maradek csoportuket a kezdobe, ui. a felettunk levo is elfogyott, az afeletti meg tul elol jar tolunk:((((((((((((((( Hu, ez nagyon bant, de van egy masik klub, hatha ott van hasonlo szint, aaz van, vagy volt, kerdes, most van e! holnap kiderul, csao Mindenkinke.(

    előzmény:
    MRM (952)
    2011-01-12  05:08
  25. MRM
    MRM
    2011. január 12. 05:08952.

    jelentkeztem :)

    Kameo, szerintem 1000el kellene sulyzoznod. Vastagodni? hat nem olyan konnyu am azt :) Eloszor is tevhit, hogy a nok olyan izmosak lesznek, mint a ferfiak, ahhoz extra tesztoszteronra van szukseg... ha olyan konnyu lenne vastagodni, akkor mindenki szep izmos lenne. Kemeny munka az izomepites, viszont nagyon hasznos. Tobb izom, tobb kaloriat eget, azaz tobbet ehetsz :)))

    egy hete a fekvotamaszaim (asszem irtam) 11-8-5, ma: 21(!!!!), 13, 10 juppiii, ugy orulok, hihetetlen, ennyi fekvotamaszt eletemben nem csinaltam (osszesen, hehe) :))))))))))))))) Marha jo erzes (gondolom holnap meg jobb lesz izomlazzal a honaljamban :D)

    Szoval beneveztem a dologra, meglatjuk mit tudok kihozni magambol :)

    ezegy eleg jo website, ha van kis idod regisztralni, de csak tornagyakorlatok megnezesere is jo. en 3x tornazok (sulyzo, sajat testsuly, labda, gumikotelek) es 3x kardio. Meglatjuk, hogy segit-e. 1 nap labak es vall

    3x12 db (2x10 kilos sullyal) 

    gugoloseta ... sajnos nem tudom oket magyarul :( szintet sullyal 3x 20 lepes

    10x pipa elore, 10xkifele forditva, 10x labfej befele forditva, majd masik lab

    3x12 ebbol, en meg be is guritom a labdat a fenekemhez

     

    szoval kb ennyi egy izomcsoport. 3-4 fajta gyakorlat, mindegyikbol 3 szet, altalaban 12. itt van egy lista izomcsoportonkent. Nekem lab es vall az egyik nap, mellkas es hat a masik, es bicepsz, tricepsz has a harmadik.

    na most megyek aludni, jol kifaradtam :))

    Szandi, de jo, majd irjad, hogy mi tortenik :)

    Na pusz mindenki 

     

     

    előzmény:
    Kameo (950)
    2011-01-10  15:30

Címlap

top