Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FOGYI 08.09- től! :)

Torolt_felhasznalo_212365
Torolt_felhasznalo_212365
Létrehozva: 2010. augusztus 8. 14:57

A cím önmagáért beszél! :)

Fogyihoz keresek társakat egy jó kis csapatot akikkel bíztatjuk és támogatjuk egymást. Akinek szintén van feleslege és szeretne megszabadulni tőle azt várom holnaptól itt a topicon!

Személy szerint 8 kilótól kéne megszabadulnom.  

 

 

  1. 2011. február 17. 14:581001.

    Sziasztok!

     

     Tiara! Jobbulást a kicsinek!!!!

     

    Én azóta se változtam, de annyival jobb a kedvem, hogy felvettem egy régebbi gatyámat, ami 1 számmal kisebb, és ez is lötyög rajtam, húzkodnom kell. Eddig azt hittem a másik gatyám csak azért lötyög, mert kitágult, de visszavettem egy régit, kisebbet, és ez is...bár lehet az is ki van picit tágulva, de inkább azzal bíztatom magam, hogy már látszik a fogyás ruhaméretben is, úgyhogy majd ha lesz időm elmegyek nadrágot nézni, ott úgyis kiderül, hogy jó-e már a kisebb 

     

     

    Én annyira várom már a tavaszt...napfény, madár csicsergés...Ez a borongós, ködös, esős idő...bleee 

     

    Akkor majd az ember aktívabb is lesz, legalábbis én az szoktam lenni, felpörgök és könnyedebbnek tűnik minden.

     

    Szép napot!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. február 15. 18:581000.

    Sziasztok csajok es MR!

    Zeline  aszerelem az jo dolog:) nekem nagyon hianyzik:( Ram mindig jo hatassal volt, az egyik esteben pl. a munkatarsaim azt mondtak, nekem meg a hajam is mosolyog:) Bocsi, mert nem emlkeszme, de ugye nem majusban lesz az eskuvod:)? jajj, biztos nem, az erettsegi esetleg? vagy nyelvvizsga, bocs, hogy ilyen lyukas az agyam, csak reszletek maradtak meg, mert mindig rohanok, de annyi megvan, hogy valaki hamarosan ferjhez megy:)

     

    Nalam kesz rohanas az elet, a kicsivel evesi problemak besurusodtek, ma 3x hanyt, mar alig tudom ravenni az evesre.((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( kesz orulet es elvileg 1 honap mulva ovi, d eigy nem tud menni, a gye smeg lejar, most annyira nincs idom, hogy a vezetest is hanyagolom, varom, h,a  kosztumom keszuljone s utana palyazok, csak tudnam hova es mikortol:((((((((((((((((((((( Kg nagyjabol a regi, 54,5korul vagyok, de ma nagyo rosszul kajaltam,e  stegnap s evolt valami jo.... rohanok allandoan es osszevissza eszem, amikor jut idom, vagy kedvem:( es ez nem jo.   A slasabol az egyik kilove, mert most mar fizetnem kell, ugyanazert, amit mar egyszer csinaltam, pedig mas esetben az ismetlo csoport free.... de szerdan remelm jo lesz. Mennem kell, csao, Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. február 15. 14:49999.

    Sziasztok!

     

    Én egyelőre +- 0,5 kg-immal küzdök. Szóval gyakorlatilag nem igen változott semmi.

    Bár nem tudom mire számíthatok a következő időszakban, most kezdek neki a szakdolgozatomnak, úgyhogy elég stresszesnek ígérkezik a következő pár hónap. Egyelőre ma és tegnap alig bírtam enni, annyira görcsöltem, hogy a szakdolgozat témavázlatát le tudjam adni, de az úgy tűnik rendben lesz. Igyekszem majd nem evési rohamokat kapni, és inkább gyümölcsöt, korpovit kekszet rágcsálni, meg persze eleget inni.

    Spiningen nem is voltam múlt héten, de szerdán már mindenképpen megyek.

     

     

    Szép napot 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. február 14. 15:34998.

    Tényleg kicsit behalt..meg is lepődtem,h nem kell annyit visszaolvasnom.

    Helyzetjelentés:

     -múlt héten beteg voltam,torokgyulladás,meg egy facca ciszta nőtt a mandulámra,majd le kell szedetnem.

    -de hétvégén már tornásztam 

    -mától TOM kínoz 

    -nem tudom hány kg vagyok 

    -tiszta rohanás a mostani iődőszak 

    -és kb. 3hete betoppant hozzám a szerelem,pont a szülinapomon

    +a máj.egyre jobban közeledik,aggódás.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. február 12. 20:16997.

      Sziasztok Csajok!

     

    En tovabbra isgyalogolok es sulyzozok.

     

    Ma pl ezt csinaltam vegig. 

     

    Etkezesunk nem valtozott kulonosebben. 

    előzmény:
    *Tiara (996)
    2011-02-11  13:28
  6. 2011. február 11. 13:28996.

    Sziasztok csajok, MR! Hol vagytok?

    Mi van az atalakulassal, ill. az 5hetessel? nalam stagnalas, de legalabb tartom magam, na jo, kb fel kg ment le mostanaban, de ez inkabb csak szintentartas....  Irjatok, nagyon kihalt lett ez a topik:((((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. február 3. 10:58995.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm a támogatást, nagyon aranyosak vagytok 

     

    Összeszedem magam, aztán folytatom. Az igazság az, hogy valahogy november, decemberbe jobban ment. Akkor már nem is fogyókúrának éreztem, hanem új életmódnak, amit már nem vesz kényszernek az ember, ha nem az kezd természetessé válni. De valahogy most januárba még nem tudtam ezt elérni. Visszaestem szerintem december végén, és megint kicsit kényszernek éreztem. Mondjuk odáig nem jutottam el szerencsére, hogy visszaessek a régi szokásaimhoz, beragadtam egy ilyen átmenet a jó és rossz közötti dologban.

     

    Úgyhogy azt most a célom, hogy megint elérjek odáig, hogy az legyen a természetes, ami az egészségemnek is jó.

     

    Köszi a tanácsokat is 

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. február 2. 13:35994.

    Szia Szandra!

     

    Ne csinald, hogy delelott csak gyomolcsot eszel..

     

    Egesz ejjel nem eszel egy falatot sem, a szervezeted elfogyasztott mindent a gyomrodbol es akkor csak gyumolcsot adni neki nagy hiba.

    Egyel proteinben gezdeg etelt, mert az izomzatodnak arra van szuksege.

    Pl fott tojast de csak a feherjet edd meg, darabonkent 15-20 kaloria van a feherjeben es protein az egesz. A sargajat ne edd meg, legfeljebb egy darabot a napi koleszterin szukseg miatt.  A fott tojas a sargajaval egyutt 75-80 kaloria...

    előzmény:
    Szandra04 (992)
    2011-02-01  19:52
  9. 2011. február 2. 09:09993.

    Sziasztok!

    Szandra!

    ne add mar fel, es ne is keseredj el. tegnap ilyen naod volt, kesz, elmult az a nap, ma uj jon:) A reggel semmi vagy majdnem seemi tenyleg nem jo, en is akkor "zabalok" ha nem ettem rendes kajat. olyankor mait talalok es az sosem jo. ma i reggeli ugyanaz m tegnap, de mar szomjas vagyok iszom mindjart, amint kuhult a team, iatora. probald ki ezt a teat, amit irtam, ezt en is meg tudom inni cukor nlkul,a tobbit nem.... Zabalasrol meg annyit, TOM idejen nekem is jonnek a rohamok a csokira, ezert este mar nem voltam jo:( Mogyorokrem es bonbon:((((, utobbi meg csak finom sem volt:(

    De ez van, ma nem si merkoztem, a 100feletti csak atmeneti, nyugi, ma dolgozd le  ategnapit es rendben leszel. egyel inkabb 3 orankent valami kisebb adagot. Sok kajat elore ossze lehet kesziteni, ha nem nagyon tdsz fozni, vagy keves idod van, akkor is, szep napot! Megyek a kicsivel Db-be, ma nemigen erek ra masra.

    előzmény:
    Szandra04 (992)
    2011-02-01  19:52
  10. 2011. február 1. 19:52992.

    Sziasztok!

     

    Annyira más rólatok olvasni...ti sokkal kisebb súllyal vagytok mint én, nekem annyira sok a feleslegem :(

    Nem tudom, hogy a lelkesedés utáni "most megengedhetem magamnak" (amit eléggé rossz hozzáállás), vagy csak ilyen napom volt, de tegnap olyan evés jött rám!  Leültem és megettem két zsemlét sovány felvágottal, meg paradicsommal, meg még 2 ilyen apró méretű pogácsát, és szinte rosszul is lettem tőle...de azt éreztem, hogy muszáj ennem.... Amúgy még arra is gondoltam az se tehetett jót, hogy délelőtt csak egy almát és egy narancsot ettem. Olvastam többféle diétát ahol ezt javasolták, gondoltam tesztelem...de nekem nem jött be. Ha mértékkel is, de nekem kell ennem délelőtt, különben délután falok....legalábbis ha ez okozta a falási rohamomat  

     

    Úgyhogy vissza is tértem 100 kiló fölé :(((((((((

     

    Tiara!

    Nekem időnként nehezemre esik a napi 2 litert meginni. Csak akkor megy, ha teát is iszom nem csak vizet. Próbálom magam a cukor nélküli teázásra rászoktatni, egyelőre nem igen megy, most még rakok bele édesítőt. Tudom nem a legegészségesebb, de most még szükségét érzem. Viszont múltkor szüleimnél ittam egy bögre teát, és mondom fúújjj, mi van ebbe? És rájöttem, hogy cukorral volt, és már túl édesnek éreztem, nem is bírtam meginni.

    Szóval vannak gondjaim az ivással is. Többet kéne innom.

     

    Amúgy most elkezdtem krómot is szedni. Kíváncsi leszek a hatásokra :)

     

    Valaki szedett már krómot???

     

    Mindenkinek további jó edzést és fogyást a hétre! Nagyon jól haladtok  

    előzmény:
    *Tiara (991)
    2011-02-01  15:44
  11. 2011. február 1. 15:44991.

    Sziasztok!

    Mrm: ha teat nem szereted, miylne forro italt keszitesz amikor nagy zimanko van? vagy kv-zol? En meg azt nem iszom, sosem ittam, csak az illatat szeretem.) Teat mar en sem birok inni, csak nagyon nagy ritkan, valahogy kiuti a gyomrom. Regebben napi 5-6 csesze se artott.... a rooibos teak is finomak, de egy ideje azt se tudom inni, no meg korabban cukor es sitrom volt benne, a cukormentes tea megy egy ideje, de ebbol a milford vernarancsa jon be ebben a felallasban:) nekem izlik, e svegre  afiamnak is izlik vmi, mert szinte semmit se iszik... de ebbol elkortyol egy decit, cukor nelkul kapja termeszetesen:) Sajnos a fogain nem jo a zomanc, valami fejlodesi hiba, ezert nala fokozottan figyelek erre:(

     

    Zsir: nekem a popon es a belso combon van meg, ahasamon kevesbe, es  aderekam mindig konnyen karcsusodott, szerencsere ez megmaradt. Mai kilom stb TOM-mel: 54,4kg, 23,1%zsir, 53%viz, 35,5%izom. Most eppen almat es joghurtot(ozesitett:() nasizom... mai vezetes letudva...Majdnem azt irtam, h. ma semmi bunoset nem ette, de a reggeli ma 2dl zsirszegeny tej volt, 40gr cerbona puff. rizzses,a mi kakaos cukros, de nem veszesen, mert ma valami nem muzlit ettem volna, e smivel ugyis kifogyott, a bontatlan zacsival meg nem akartam zorogni.... a lanyom keszletebol ettem... Tizorai 2 kis formaszelet rozsos kenyer, vekonyan megkenve hazilag keszitett tojaskremmel (fott tojas, zsirszegeny tejfol, pici loight majonez es mustar kevereke) zsrszegeny felvagott, es fel paprika, ebed 2 reszletben, rantott, de lebundazott tilapia, zoldborsos rizzsel, husleves keves s.repaval es grizgaluskaval..... par csesze tea, es az emlitett alma a joghurttal, utobbi talan 119kcal. Ugy 4ig eleg jol eszem, aztan besurusodik a programom es lottek neki....

    Szerintem er a sulyzozas valamit a zsir mellett is, csak nem latszik, szoval nem beszelnek le rola senkit, inkabb a zsiregetesre is biztatnam.... nalam a mozgas keves, ez a baj, de az is jo, ha most nem megy feljebb. Ja es  aviz is keves, ezt is probalom feltuningoni, foleg teaval, amibe nem etszek semmit, e snem koffeines... vagyis annyit er, mint  aviz. A zoldteat en sem iszom, kapszulaban kezdtem el enni.... d emeg nagyon a kura elejen vagyok. 

     

    Zeline: celkituzesed mar van, hajra! nekem nem menne, ezert ilyet nem is mondok mikorra.... no meg kerdes, h. marcius elejere vagy vegere, mert nem mindegy, dea  Te kitartasoddal menni fog, drukkolok Neked!

    Popo es comb...  nalam is ok a mumusok, es hiaba vannak jo gyakorlatok, kitores pl, es popoemeles, nalam nagyon hatasos is, de  aterdem tropa lesz tole, ezert nem csinalom. Meg faslival is csak nagy ritkan.... Irigylem is MRM kokemeny combjait ezerrel, de csak sopankodom:(Igaz, o rendesen megdolgozik erte.... savanyu a szolo alapon most mondhatnam, h. hja, annyi idos koromban,,,,, de valojaban a lustasag is nagy ur:(

    Szandra: Szivbol gratulalok az eddig elert eredmenyedhez, csak igy tovabb! ugyesen e sokosan.) Azt mondjak, hogy napi 2l viz mar evs szinten legalabb 4-5kg minuszt eredmenyez, es az nem keves, onmagaban. Te iszol eleget?

     

    hajra csarok es MR! (reg hallottunk!)

    előzmény:
    MRM (989)
    2011-01-31  13:24
  12. 2011. január 31. 15:46990.

    Szia Marcsi!

    Sajnalom, ami tortent:( De a zsirhoz gartula! Enyem ugral, mar nem hiszek neki, de azert nincs meg 20:( Ugyes vagy! Igy tovabb a kiok ne erdekeljenek, ha a zsir kevesebb, akkor az izom, nemde?

    előzmény:
    MRM (984)
    2011-01-28  16:15
  13. MRM
    MRM
    2011. január 31. 13:24989.

    zsiregetes...

    tudjuk, hogy bizonyos testreszekbol valo fogyas nincs. formalas igen, de ahhoz le kell menni a zsirnak es lehet formalni az izmot. a zsirt nem lehet formalni.

    Nekem a hasamrol es a belso comb/also fenek reszen van mar csak szinte felesleg. Nekem az az uccso... Bar dolgozom az izmokon, amig rajta van a zsir, semmit sem er, viszont ha lemegy a zsir, akkor remelhetoleg szep forma lesz;)

    amugy 2.5 cm ment le a derekambol 3 het alatt es a combom az elmult napokban olyan feszes lett, hogy csak na, meg nekem is meglepo... Persze csinalom rendesen a sulyzozos gyakorlatokat...

    Most rohanok munkaba, nagyon koran kezdek... :(

    pusziiii

    (marciusig siman van eselyed elerni a 60-at es aprilisra az 57-58at, csak hajra!!!

    Nekem a sulyom nem valtozott (57 meg mindig) viszont a centi nagyon jo :))

    na megyek

    pusziiiiiii 

    Tia: a tea az tea nekem :( nem szeretem 

    előzmény:
    zeline (987)
    2011-01-31  11:40
  14. 2011. január 31. 11:44988.

    Vörös tea egészségesebb,nem tartalmaz kofeint!

    Mindennap iszom,cukor nélkül csak citrommal v. anélkül.

    Bár most elfogyott...

     

    előzmény:
    MRM (985)
    2011-01-30  01:13
  15. 2011. január 31. 11:40987.

    64kg vagyok,márciusig el akarom érni a 58kg-ot.

    Edzésként most nem tudom mit csináljak.Talán csak az insnaity has részét heti 5-6alkalommal.

     

    Vmi gyakorlat,segg-comb kisebbítésre?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2011. január 31. 08:27986.

    Sziasztok!

     

     

    Végre! Elértem azt a súlyt, amit mondjuk december végén szerettem volna, de akkor stagnáltam, de mindegy, most megvan :) Ez volt az első közepes célom, így most 9,5 kilónál járok. És végre 100 kiló alatt vagyok, bár még csak fél kilóval, de majd remélem megy le tovább is.

     

     

    Nekem most inkább az okoz gondot, hogy ahova járok spinningre az valószínű megszűnik :( Van még máshol is a városba, de az picivel drágább, meg messzebb van. Sajnálom, mert ott már megszoktam a társaságot is, és nem szeretnék váltani. De valószínű muszáj lesz ...

     

    Szép hetet mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. MRM
    MRM
    2011. január 30. 01:13985.

    gondoltam eldicsekedek, hogy kocogtam 5400metert megallas nelkul 34 perc alatt, nagyon buszke vagyok :))

     

    amugy semmi valtozas nincs, ezen kivul nem vagyok megelegedve magammal... TOM, viz, stb...

     

    tobbiek, miujsag??? mindenki feladta vagy csak vartok a nagy bejelentesre???

     

    Tia, en nagyon nem vagyok teas, barcsak szeretnem, de utalom :( meg cukorral citommal langyosan nagynehezen, de az meg nem a legjobb ugye... evente 1x ha iszom... pedig de jo lenne a zoldteara raszokni, meg kene eroltetnunk magunkat, a zoldtea nagyon egeszseges...

     

    Na megyek, majd irjatok, ha van egy kis idotok!!

    Marcsi 

    előzmény:
    *Tiara (983)
    2011-01-27  16:06
  18. MRM
    MRM
    2011. január 28. 16:15984.

    Sziasztok, csak bekukkantok egy pillanatra, eleg mozgalmas (nem a jo ertelemben) hetvegenk volt, illetve 6 nap szabi, az elso 4 nap Arizonaban voltunk, majd hazajottunk nagynehezen, kocsi sz@rakodott, kinyitjuk a garazst es omlik ki a viz, a bojler felmondta a szolgalatot, ez volt kedd este, tegnap lett uj bojler, plusz TOM, szoval eleg szarul allok :( TOM-mal egyutt 59 kilo voltam ma reggel, nagyon illene belehuzom...

    viszont van jo hirem is, megmertek a testzsiromat es sokkal kevesebb, mint gondoltam :)) 20-20.5% :)

    Na most rohanok, legyetek jok, Tia, kitartast a felujitashoz, nem lehet egy leanyalom...

    pusziiiiiii

    Marcsi 

    előzmény:
    *Tiara (983)
    2011-01-27  16:06
  19. 2011. január 27. 16:06983.

    Sziasztok!

    Ahogy befejeztem, a kicsi felkelt, laza 39,2 no comment. Aludtam meg avgy f.orat es keltem a nagyot kesziteni, reggel doki, gyogyszertar.... hat ez hiaba futkosas, nem az, amire vagyom, es szuksegem van. A szuztea eddig nem csinakt bajt, igaz, ahogy irtam ez a kimelo valtozata a kapszulanak, merta  zoldtea izet nem szeretem:( A kedvencem a mullerben es talan sparban kaphato milford vernarancs tea, de eppen elfogyott:( Ezt cukor nelkul iszom, a tobbit nem nagyon tudnam, a feketetea meg kikesziti terhessegem ota a gyomrom.... edig elotte napi 5csesze se artott:(

    Ma jol indultam, aztan elromlott a kajalas, ezert nem is reszletezem. 

    Reggel mertem magam: nagy valtozas nincs, es volt mar sokkal jobb is:(((

    54,9kg, 23,7%zsir:((((, 52,5% viz, 35,2%izom, 7,1kg csonttomeg. 

    Ez furcsa mod ha 55kg felett vagyok, akkor 7,2kg szokott lenni.... pedig biztos, hogy nem csontra hizok, vagy fogyok.)))) Szoval ennyit a pontossagrol, de azert tajekoztato jelleggel ezek.  Megneztem, karacsony elott, 53,6kg es 22,2% zsir volt.(((((((((((((((( a mano vigye el.((((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_212365 (1)
    2010-08-08  14:57
  20. 2011. január 27. 04:05982.

    Sziasztok, a hetfoi salsa utan nagy adag vizet ittam, de sajnos elegge hideget, igy a torkom vszinuleg begyulladt, es most a fiam is kaphatott valami bacit, mert lazas, es ahogy hallom az orra se az igazi:((((

    Megkaptam a chenpatikatol az igert cserekapszulat (szuztea forte helyett egy hasonlot, ami nem okoz majd hasmenest, legalabbis ezt mondtak rola, eddig a 3 kapszula utan rendben vagyok. Lattam naluk meregtelenito tapaszt is, lehet, hogy kiprobalom, mert a korabbi kezelessorozat, amit a medbiotech csinalt, semmi javulast nem hozott, a bal szememen ismet arpa van, vagyis kb. egy hete lett, de nem faadt ki es urult rendesenm igy vszinuleg mutet lesz majd belole, ha elszanom magam, idoben, penzben es fajdalomban:((( A chennet talaltam a hajamra is par dolgot, lehet, h, kiprobalom oket. 100%ban termeszetes cuccok tetszik a hozzaallasuk es felfogasuk, szoval ha lesz mirol, akkor majd beszamolok. A kioimrol gozom sincs, reggelente annyi idom sincs, hogy kivegyem a szekrenybol a merleget es raugorjak... vmi van mindig. A lanyom nehezen kel, eszik es keszul reggel, es most zsinorban korabban kell menni, hol az ovi-suli bajnoksag (3.ok lettek.)))), hol az ovoneni bemutatoja (mas ovopedagogusoknak) miatt....a haz felujitasa tovabb folyik, mivel a ho es  ahideg miatt nem tudnak kinti munkat vegezni, bent szigetelnek a pinceben, es mivel mi fszen vagyunk, allandoan erezzuk  atalpunk alatt, sot az egesz testnkben a furast:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

    Az elmult napokban elkezdtem a regi oktatommal felfrissiteni a vezetesi ismereteimet, mert a munkahoz lehet, h. majd alap lesz, igy nem halogathatom tovabb, a masik amibe belekezdtem, kiserletezgetek a rozsos kenyersutessel. Eddig csak sima liszetet hasznaltam ha sutit, peksutit csnaltam. Rozsossal kisse bajosabb, a megfelelo aranyok miatt, de van millio receptem,e s tanacsom, pl. a lazitasrol, holnap veszek hozza anyagot, csak vhogy  asutesi ido nem  azonos sosem a megadottakkal, 10-15perceket irnak, nalam fel ora..... igaz, hagyomanyos nem uj csillivilli suto van itt.

    Ti hogy alltok? MRM, mi van az alakvalto versennyel, amire neveztel? jol haladsz? 

    Szep napot, es jo egeszseget Mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_212365 (1)
    2010-08-08  14:57
  21. 2011. január 25. 02:35981.

    Szia Szandra es Tobiek, ez jo, har, marmint nem a pattinka, hanem a fogyas. En valtozatlanul stagnalok, de ez van. ma volt salsa, de a nagy resze bachata volt, igy az  elso f.orat blicceltem, ugysem fietek oradijat, mert meg free vagyok, mivel kezdo csoportba soroltak vissza, miutan az en szintembol csak egyedul maradtam, ill meg egy srac, de o meg a megvaltozott idopont miatt nem tud jarni.

    Ma sutottem uanyagmentes zsemlecskeket, tk rizslistbl, simabol es kukoricalisztbol. Az aranyokon me dolgozni kell, mert simabol sokkal jobb volt az allaga, de legalabb egeszseges. A tetejen len, napraforgo, es szezammagokkal, ill. van amelyiken pici reszelt sajt:)

    Szep napot!

     

    Ps. holnap jo lenne mar atvenni ekem is meregtelenitomet, amit a forgalmazo ceg kuldott a szuztea kapszulam helyett, mert amit vettem, az mehajtott es telefonalta nekik, igy kuldtek vigaszul egy hasonlo, de kimelo valtozatot. Kivancsi vagyok ra, csak emg atvenni nem tudtam, a postan varakozik....

    előzmény:
    Szandra04 (980)
    2011-01-24  08:06
  22. 2011. január 24. 08:06980.

    Sziasztok!

     

    Nekem van egy pici jó hírem, fogytam  1 kg-t Ennek azért is örülök, mert nagyon régóta csak álltam álldigáltam, és nem fogytam semmit. Mondjuk nem is híztam, az is valami

    Pedig múlt héten csak 1-szer tudtam edzésre menni, de elkezdtem megint azokat a homeopátiás izéket, lehet, hogy azok indiították el? Mondjuk a méregtelenítés tuti elindult, mert az arcomon is látszik...elég pattanásos lett...Na mindegy

     

     

    Szép hetet mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. január 22. 13:36979.

    Szia, koszi az infot, majd atszamolom.... bar gyanitoma  postakoltseg nem keves lenne, ha megis erre adnam a fejem . Az izmokkal ovatosan, de at Te ezt nagyon jol tudod. A nathad elmult mar ezek szerint. naluk eleg hideg van, es a baj az, hogy a szel is fuj. Most eppen nem esik s eho, se eso:) Mar ez is vmi.)

     

    Sok dicseretesrol nem szamolhatok be, hacsak nem a bevasarlas utani cipekedes, e shazimunka. eppen kajalni fogok, csak hul az almaleves.... Vszinuleg en csak a mozgassal valthatom meg magam, mert a kajanal nagy valtasra nem szamithatok, amit szeretek azt fogom enni ezutan is, csak modjaval e skisebb valtoztatasokkal, amiket be tudok tartani. lehetetlenre felesleges vallalkozni, inkabb kicsi valtozas, de az menjen:)

    Szep napot!

    előzmény:
    mr mrm (978)
    2011-01-21  14:22
  24. 2011. január 21. 14:22978.

    Szia Tiara!

     

    A BB most 169dollar es a vele egyutt mukodo digitalis kijelze egy masik 70.

    A kijelzo nem fontos, de parktikus mikor sportol az ember es ott tudja kovetni mennyi kaloriat hasznalt fel. 

     

    En most ujjitottam meg az online programot egy ujabb evre. Gondolom az evvegere annyira beletanulok, hogy nem lesz tovabb szuksegem ra.

    De majd meglatjuk.

     

     

    rolam annyit, meg mindig faj a mellizmom, de nem hagytam abba a sulyzozast. Most elkezdtem bringazni is. Napi 15-20 kilometert tekerek, most van idealis ido ra. 

    előzmény:
    *Tiara (977)
    2011-01-21  14:06
  25. 2011. január 21. 14:06977.

    Sziasztok!

    Lusta d..vagyok:( Be kell latnom, a salsa magaban nem eleg, akarmilyen jo is. valahogy at kell rendeznem az eletement, mert sokkal tobb dolognak kell belefernie a jelenleginel, es az alvas rovasara mar nem tudok idot lopni magamtol.((((

     

    f. kg hizas, de azert meg nem a vilag, 55vagyok kereken, a reggeli meres szerint. 

     

    MRM jobbulast! Olvastam egy masik topicon, hogy betegeskedsz, remelem nem komoly, es hamar mulik!Az 57 kg -hoz viszont hatalmas gratula. Latod en meg itt topogok 55korul, bar az elmult eg yhonapon belul mar voltam 53-al kezdodo is. De szerncsere 55utan nem volt meg csak 0, e snem is szeretnem, h. legyen, ezert.... inkabb nem irok semmit, csak ha mar megvalosult:)

     

    Persze lehet, h. csak kifogas, de mar kezdem erteni, miert neznek ki olyan jol a negyvenes eveik elejen jaro nok. A gyerkocok mar nagyok, vagy relativ nagyok e svan idejuk es meg motivaltsaguk magukkal foglalkozni.  (Elottem a vilag:) De addig marad ami van, vagyis ebbol kell lehetoseg szerint kihoznom a legjobbat.

    Az edessegeket szamuzni kell, mert ha elottem van, bemasznak a szamba:((((En pedig nem vagyok eleg hatarozott, hogy nemet mondjak:( 

     

    Jo lenne, ha lenne koztunk hasonlo kaliberu kisgyerekes, kivancsi lennek, O hogy oldja meg.... de mivel nincs.... ma mar januar sokadika van, de meg nincs februar, vagyis ra kell kapcsolni. Plane ha jon megint  aho (nalunk a tegnapelotti mar lassan mind elolvadt, akkor lesz szankozas is:) vagyis a gyerkocoknek :) nekem meg huzas:) 

    Vestek egy uj fuzetet a napokban es ujra irni meg gramozni fogom a kajakat, mar az sokat jelentett, amikor csak irtam, mert lattam mit ettem meg.:(((((

    Es tudom, mozgas, meg mozgas, mert  agyerek utan rohangalas az nem ugyanaz, hiaba faraszto.... 

     

    MRM mennyibe kerul nalatok a bb? Kivancsi lennek,e s kalkulalnek, hogy szallitassal mennyi lenne atszamitva.

    Szep napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top