Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Msn letiltott

Csilllu
Létrehozva: 2010. december 28. 11:54

Sziasztok!

 

Valamelyik nap blokkolták a windows live messengeremet, mondván, hogy túl sok spamet küldtem szét.Nem értettem a dolgot és az is dühítő, hogy nem tudom használni az msn-t.Újat kellett csinálnom és felvenni megint újra az összes ismerősömet.

Utána néztem és kiderült, hogy feltörték a postaládámat és a nevemben spamaket küldött valaki, az ismerőseim email címeire.

Hiába kérem, hogy oldják fel a blokkolást, mert én nem csináltam semmit, nem jön válasz az windows live dolgozóitól.

Jártatok már így?Mennyi idő a helyre állítás, ha egyáltalán helyreállítják?

  1. 2011. február 2. 18:5253.
    A program ujabb verzioja.  http://www.mediafire.com/?d696s0iu5d6rie5
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. február 1. 20:4352.

    Szia. Hallotál már a Turkojan nevü török virusrol,ami igazábol  egy kém szoftver. Sok hasonlo esetett követtek el vele.És mostanában elégé elvan terjedve.Ha nincs szakszerüen eltávolitva akkor elégé instabillá teszi a gépet.És az eltávolitása se egyszerü este. Ehhez tudnám ajánlani ezt a kis keresö és eltávolito szoftver-t.Amit innét le lehet szedni :

    http://www.mediafire.com/?46ra19o2fz1i1m8 

    Van hozzá angol nyelvü utmutató is.De ha nem beszélsz angolul akkor röviden és tömören ennyi ,hogy  : csomagold ki ,rakdd fel és irtsd le.

    A probléma elkerülése véget egyszere csak egy virus keresö mehet és ez legyen az .Addig kapcsold ki a másikat különben össze akadnak.Na nem szó szerint,hanem bejeleznek feleslegesen. Remélem, tudtam segiteni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top