Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk Vastag Csaba

adrijan
Létrehozva: 2011. március 11. 15:02
Kedves Fórumozók!

Ma, szerdán, 12 órától vendégünk itt a Fórumon az X Faktor győztese, Vastag Csaba!!!

Ha esetleg valaki nem ismerné (bár ezt kétlem), elmondanám, hogy Csaba hét évet töltött a veszprémi Petőfi Színházban táncosként. Korábban rock zenekarok énekese volt. A 2008-as év magyar zenész TOP100-ban a 4. helyezést érte el. Ő volt 2008. legnépszerűbb musicalénekese.

Legfrissebb híreink Csaba életmódváltozásáról szólnak (egészséges táplálkozás), illetve arról, hogy az X Faktor óta nagyobb fordulatszámra kapcsolt előadó egymás után kapja a felkéréseket.

Fogadjátok szeretettel!
  1. 2011. március 16. 12:0451.
    Pár percet késik Csaba, most telefonáltak ide. Egy kis türelmeteket kérjük...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. március 16. 12:0350.

    Nem vagyok névtelen. Ott a nevem: Ági!

     

    előzmény:
    Kerrykerry80 (49)
    2011-03-16  12:02
  3. 2011. március 16. 12:0249.

    Kedves Névtelen!

    Bocs, de ő kérte, hogy Csabinak hívjuk, mert a Csaba túl komoly szerinte.

    előzmény:
    *Babocza* (48)
    2011-03-16  11:56
  4. 2011. március 16. 11:5648.

    Kedves Csaba!

     

    Te hogy állsz ehhez a Csabizás dologhoz? Engem nagyon zavarna, hogy idegenek mondjuk le Ágikáznak!

    Jó tudom a választ, mert mást nem igazán mondhatsz , hogy "nem zavar", mert ők a rajongóid. Nekik kellene feleszmélni, hogy nem illik!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  5. 2011. március 16. 11:5347.

    Szia!

     

    Melyik Vastag Csaba igazi arca? Mennyire tudod megmutatni, hogy ki is vagy Te igazán, és mennyire befolyásolnak a "hozzáértők" abban a képben, amit Tőled láthatunk a színpadon? Mennyire fontos számodra, hogy a nők bálványa image-nek felelj meg, vagy van esetleg ettől eltérő belső indíttatás is, amit szeretnél majd megmutatni nekünk?

     

    Sok sikert!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. március 16. 11:5346.

    Még 10 perc, és megérkezik Vastag Csaba!

     

    Készítsétek a klaviatúrát! :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. március 16. 11:5045.

    Cső Csab :)))

     

    először is szeretnék tiszta szívből gratulálni az eddigi sikereidhez :)

     

    szerintem azok, akik csak ax X-faktorban láttak, nem is ismertek meg igazán, mert fogalmuk sincsen, milyen energiával, átéléssel szórakoztatod az embereket. nagyon sok olyan énekes van kis hazánkban, akik kiállnak egy színpadra, szépen énekelnek, és nem történik semmi. Te akkor érzed csak jól magad, ha a közönség is :)) az külön nagyon kedves, ahogy időnként telepakolod a színpadot kisgyerekekkel. :)))

     

    a kérdéseim:

     - terveid között szerepel-e, hogy később, ha lenyugodtak a kedélyek, megszerzed a diplomát?

    - régebben eszedbe jutott-e, hogy jelentkezz egy tehetségkutatóba?

    - volt-e olyan dal az X-faktorban, amivel nem igazán sikerült megbarátkoznod?

    -szerinted melyik dal sikerült a legjobban?

    - érkezett-e már megkeresés valamelyik zenés színháztól? (mert szvsz Neked ott lenne a helyed)

     

    köszi, ha válaszolsz, és mindenképpen továbbra is figyelni fogom, mit alakítasz :)))

     

    Gyöngyvér

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  8. 2011. március 16. 11:5044.

    Ismét én, de most Erika kérdésével:

     

    Az lány írta facebookon, hogy a győri koncerten beszélgetett Veled. Ott Te azt mondtad, hogy szoktad olvasni az FB-t, mert érdekel mi a vélemény Rólad. Nem mindent, de bele szoktál olvasni.

     

    Erika arra lenne kíváncsi (és én is, illetve szerintem többen is), hogy mi a véleményed az itt kialakult társaságról, akiket Te kovácsoltál össze? Szinte olyanok vagyunk mint egy nagy család. Gondoltad volna, hogy ilyen hatással vagy az emberekre?

     

    Köszönöm szépen Erika nevében is :)

     

    Üdv, Móni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. március 16. 11:4343.

    Szia Csabi!

     

    Nagyon örülök, hogy személyesen is tudtam találkozni Veled, hogy ott lehettem a debreceni koncerteiden és ránk "ragasztottad" az energiát a pörgést. Nagyon büszke vagyok Rád és Tomikára is, mert tökéletesen helyt álltok. Külön köszönettel tartozom azért, mert a zene valóban összehozza az embereket. Neked köszönhetően rengeteg jó ismerősre, barátra tettem szert az ország különböző pontjain is.

     

    Az egészséged viszont nagy kincs, vigyázz rá!! Az igaz rajongók megvárják míg teljesen felépülsz :)

     

     ***

    1. Mitől függ, hogy írsz alá? Gondolok itt a kis "farkincákra" a végén, ami van amikor elmarad, van amikor kettő van és van amikor pedig egészen sok :) Van ennek valami jelentősége?

     

    2. Facebook-on hamarosan meglesz a 100.000 lájk. Ez jelentheti azt is, hogy hamarosan itt a közönségtalálkozó? Ha lesz, akkor azt csak Pesten tervezed, vagy esetleg más nagyvárosokban is? Gondolok itt pl. Debrecenre.

     

    3. Emlékszel, hogy mi volt a jeled az oviban és mi volt a kedvenc meséd?

     

    4. Tudsz már valamit a nemzetközi X-Faktor döntőről?

     

    5. Hányat kell még aludnunk a saját dalod megjelenéséig? :) Várjuk már nagyon :)))

     

    6. Tudom, hogy koncert időpontokról kérdezni butaság, de azért mégiscsak megteszem: Tudsz arról, hogy a héten jössz Debrecenbe? Csak mert 1 óra eltéréssel Kaposváron is lenned kellene. Vagy lehet Tomika jön? :)

     

    6+1. Ez a kérdés Évitől érkezik: Voltál-e valamelyik Guns N' Roses koncerten Budapesten (vagy máshol akár) és ha igen, akkor hogy tetszett?

    ***  

     

    Köszönjük szépen a videót, amit küldtél a debreceni egyetemi klubnak, amikor beteg voltál. Azt a bulit május 4-én bepótoljuk, addig pedig leghamarabb vagy most vasárnap (ha tényleg Te jössz) vagy a Gengszterek éjszakáján találkozunk :)

     

    Nagyon szép napot Neked! Köszönöm a válaszokat!!

    Vigyázz nagyon magadra és Tomikára is :)

     

    Üdv, Móni 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. március 16. 11:4242.
    Szia.Én egy 31éves Miskolci rajongód vagyok.Az x-faktor alatt végig neked szoritottam,a kislányommal együtt.Gratulálok neked mind ahhoz amit eddig kemény munkával elértél.Fergeteges volt a miskolci sportcsarnoki koncertetek.Én azt szeretném tőled megkérdezni,hogy a saját számod+az albumod mikorra várható?Szerintem rajtam kivül még nagyon-nagyon sokan várják már,hogy a kezükbe tarthassák Vastag Csaba saját önálló albumát.A másik kérdésem az lenne,hogy közönségtalálkozót csak Pestre terveztek?Lehetne pár nagyobb városban is,például Miskolcon.Ennyit szerettem volna,további sok sikert,vigyázz magadra.Mónika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. március 16. 11:0741.

    Szia Csabi!

     

    Voltam Győrben az egyik koncerten, ahol szerencsére sokan felléptetek!Nekem a legjobban a Király L. Norbi és Te tetszettél, amilyen showt ti tudtok produkálni, az nagyon sok előadó megirigyelné!Eszméletlenül jól éreztem magam és várom már a Mosonmagyaróvári koncertet,ami sajnos betegség miatt elmaradt, de elvileg 03.21-én bepótoljátok!

    Továbbra is sok erőt és egészséget kívánok nektek!

    Kérdésem: a fényképekből és hírekből azt veszem észre, hogy Norbival nagyon jó barátok lettetek!Ez igaz, vagy csak a média alakította ki ezt?

    Március 21-én bepótolásra kerül az elmaradt koncert?

    Barátnőd hogy viseli, hogy ilyen sokat dolgozol és ebből fakadóan kevés a szabadidőd?

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. március 16. 10:5840.

    Szia Csabi!

     Először is szeretnék Neked gratulálni a sikereidhez!Az egész X faktor alatt Te voltál a kedvencem!Tervezed már legalább fejben a közönségtalálkozót??Szombaton fergeteges bulit csaptál Jászberényben!Nagyon sok előnyös képet tudtam csinálni Rólad!Azt nem lehetne vhogy megoldani hogy egy-egy koncert után legalább egy kicsit ott tudj maradni? Úgy szerettem volna egy autogrammot és egy közös képet!!Az tényleg igaz, hogy lehet Neked képet küldeni aláírásra?

    Előre is köszi a válaszokat! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. 2011. március 16. 10:3639.

    Drága Csabikám!

     

    Csak néhány kérdés még

     

    - Mi a kedvenc könyved, amit az utóbbi időben olvastál?

    - Mi a kedvenc filmed?

    - Melyik a kedvenc magyar/külföldi lemezed?

    - Mi a kedvenc ételed mostanában - amit el is tudsz készíteni?

    - Melyik a kedvenc történelmi korszakod?

     

    Ennyi

     

    Puszi:

    Gabika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. március 16. 10:0838.

    Szia Csaba!

     

    Én ia arra vagyok kíváncsi, mint a legtöbben: mikor lesz új dalod, esetleg nagylemezed?

    Sok sikert!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  15. 2011. március 16. 10:0337.

    Szia drága Csabi!

     

    Mikor jön ki a saját lemezed? Már nagyon kíváncsian várom a dalaid!

    Hallom, nemrég arra kényszerültél, hogy kicsit jobban odafigyelj magadra. Érdekelne, hogyan váltottál életmódot, mert én is elég stresszes életet élek, minden bevált módszer érdekel!

     

    Hajrá, te vagy a legjobb!

     

    Puszi:

    Gabika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2011. március 16. 09:5036.

    Szia Csaba!

     

    Nagyon jó vagy koncerten, hogy bírod a tempót? Van időd egyáltalán odafigyelni magadra?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. március 16. 08:4935.

    CSŐŐŐ Csabi! :) :) :)

     

    Az lenne a kérdésem, hogy március 22.-én tényleg jösz Sajószentpéterre? Ha igen, akkor a koncert után lesz lehetőség beszélgetni veled?

     

    Vigyázz magadra!

    Üdv: J 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  18. 2011. március 16. 07:1834.

    Szia Csabi!

     

    Az este Facebook-on átléptük a 99000 like-ot. Tervezed már a közönségtalálkozót? :D És még azt szeretném kérdezni, hogy Dunaújvárosban vagy környékén mikor lesz ismét koncerted? Azt hallottuk,hogy most márciusban, de sajnos a neten nem találtunk információt. És nem is hírdetik. 

     

    Köszönöm, ha válaszolsz!

     

    Puszi, Réka 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_376330
    Torolt_felhasznalo_376330
    2011. március 16. 05:4333.

    Cső Csabi!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e már pontosabb információd a dalod illetve a cd megjelenésével kapcsolatban, illetve hogy mikor készülhetünk az első  önálló koncertedre. Hétfőn mindkét koncerteden ott voltam győrben, kár, hogy a dedikálás elmaradt, nagyon készültünk.

     Remékem jól vagy, várlak vissza!!  Puszi: Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. március 16. 00:4932.

    Szia Csabi!

     

    A győri első X Mini Gála (hétfő) után beküldtünk Neked 2 saját készítésű nagyon jó minőségű, szép képet rólad aláiratni és csak az egyiket kaptuk vissza, mondván tetszett Neked és megtartottad!Mivel pont a koncerten mondtad, hogy nem mindíg készülnek rólad előnyös képek, az a kérdésem, hogy Nálad van e tényleg és tetszett e :) Mert az egy tényleg nagyon jól sikerült kép :)

    Válaszodat előre is Köszönöm :)

     

    Napi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. március 15. 22:4031.

    Szia Csabi!

     

    Nagyon drukkoltam Neked az X-Faktor alatt...végig Te voltál a kedvencem! Elég sok hír volt hallható mostanában arról. hogy betegeskedsz és kimerült vagy. Hogyan bírod ezt a megállás nélküli fellépés sorozatot? Esetleg az életmódváltásnak köszönhető, hogy most ennyi energiád van? Bevallom én is össze vissza eszem és nem épp egészséges ételeket. De ha neked bevált, akkor itt az alkalom, hogy én is megpróbáljak változtatni ezen. Van esetleg ezzel kapcsolatban pár tipped, trükköd?

     

    További sok sikert! :)

     

    Csillag

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. 2011. március 15. 22:3130.

    Szia Csabi!

     

    Én is cáfolnám, hogy csak a tinilányok szavaztak rád, mert 40 éves családanya létemre kezdettől neked drukkoltam! 

    Később megbizonyosodtam róla, hogy lemezen is nagyon magddal tudod ragadni az embereket.

    Nagy élmény volt az Utazás kiállításon találkozni veled, de már akkor is látszott, hogy beteg vagy. Kérlek hidd el az érted aggódó rajongóidnak (lsd. facebook), hogy megvárunk, nem szabad ennyire hajtanod, mert mi 20 év múlva is számítunk rád!

     Sokaktól hallottam, hogy a dedikálásokon mennyire figyelsz az emberekre, igyekszel mindenkivel kedves lenni, pedig nem lehet könnyű sokszor. 

     

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a sok fellépés között az alváson kívül mi az, ami leginkább pihentet téged? Van valamilyen trükköd, amitől ennyi energiád lesz? 

     

    Nagyon várjuk már az új lemezed, de a legfontosabb, hogy meggyógyulj!

    Szeretettel gratulálok a sikeredhez!

     

    Zsófi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. március 15. 21:3429.

    Szia Csaba!

     

    Majd elfelejtettem, tudnál néhány tippet adni egy szintén rohanós életmódot élő emberkének, mint én, hogyan kezdjen új életet? Mert néha én is úgy érzem, nem bírom tovább... Előre is köszönöm!!

     

    És még egy kérdés: mikor jön az első saját dalod? Már nagyon várja az egész család...

     

     

    K. R.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2011. március 15. 21:2828.

    Szia Csabi.

    Szeretném neked megköszönni hogy a LaGunában felköszöntöttél engem.Nagyon nagy örömöt okoztál nekem.Remélem ott már jobban voltál és nem voltál nagyon beteg.A hangod csodálatos volt és nagyon jó bulit csináltál.:)

    A pezsgöt egyébként szereted??(mert én úgy láttam hogy nem annyira de azért remélem nem esett rosszúl hogy meg ittad.)

    Sok puszi Adri:) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  25. 2011. március 15. 21:0727.

    Kedves Csaba!

     

    Először is engedd meg, hogy gratuláljak az X-Faktor megnyeréséhez! Te voltál az egyik legnagyobb kedvencem! :) Azt szeretném kérdezni Tőled, hogy mi volt az a döntő momentum, amikor azt mondtad, ezt az őrült tempót csak akkor bírod, ha életmódot váltasz? Mert valóban nem semmi, amilyen iramot Te diktálsz!

     

    További kitartást!

     

    Egy aggódórajongód:

     

    K. R.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top