Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házasságban szex nélkül!

Torolt_felhasznalo_214342
Torolt_felhasznalo_214342
Létrehozva: 2011. június 21. 09:39
Kedves lányok, fiúk!

A topic címe ez is lehetne: A házasságunk jó, de sajnos nincs szex!
Már nem is emlékszem mióta gondolkozom, hogy megosztom valakivel, bánatomat, örömömet. Kb. 2 éve havi szinte elkezdtem fogalmazni örömömet, bánatomat, de mindig arra jutottam, hogy csak is ismeretlennel osztanám meg a mondókámat.
Mivel ezen a fórumon olvastam a legtöbb „sztorit”, így gondoltam, ha egyszer rászánom magam, csak is itt fogom leírni.
Mivel csak is ezért a történetért regisztráltam ide magam, így úgy gondoltam, hogy a nevemet inkább nem mondanám, hanem legyek mondjuk, Ádám és a feleségem mondjuk Éva.
Éva: 38 éves, Ádám: 45 éves.
Ádámnak ez a második házassága, de ez már 11 éve tart.
Ez a kapcsolat, azaz házasság, ha az elmúlt 2 évet nem nézem szinte 100%-os mindenben. (Azaz én mint Ádám így érzem)
Van egy 4,5 éves gyönyörű kislányunk, és, ha jól belegondolok innen indult az a bánat, amiért több esetben megfogalmazódott bennem, hogy ide jövök, leírom történetemet és kíváncsian várom jó és rossz véleményeteket.
A kislányunk megszületésekor, kedves anyuka úgy határozott, hogy a gyermekszobában alszik, mert az úgy jó lesz, közel kell lenni egy újszülötthez.
Kb. 2 év gyermekszobai alvás után, én mint apuka megkérdeztem anyukát, nem szeretne e visszaköltözni a volt közös szobánkba? A válasz, jajj még nem, miért nem jó ez így, jajjj úgy is te sokáig TV-zel, ő meg hamarább aludna, és amúgy is úgy horkolsz, hogy alig tudok elaludni. A horkolás miatt letettem szándékomról és maradtam külön a TV-szobába.

És akkor innen kezdeném azt, amiért elhatároztam, hogy írok és tanácsokat hallgatok meg.
A feleségem a Nők között jó Nőnek számít, míg Én a férfiak közt egy átlagos férfinak.
És akkor az elmúlt 2 évről írok már csak.
Gondolom, egyesek most fejükhöz kapnak, hogy úr isten, már megint egy férfi, akinek nem elég a SZEX? és csak elítélnek!
A kedves feleségem, akit hangsúlyozom, nagyon szeretek és nagyon büszke vagyok rá és arra amit eddig tett, sokat tűrt nekem, nagyon jól neveli közös gyermekünket, nagyon jól vezeti a családi háztartás. De egy dolog nincs meg köztünk az a bizonyos SZEX.
Az elmúlt 2 évben ha sokat mondok 2-3 hetente van köztünk kapcsolat, az is csak is akkor, ha én kezdeményezem, próbálom szobámba éjszaka átcsalni. Én már arra sem emlékszem az mikor fordult elő, hogy Ő oda jött volna hozzám és azt mondja, gyere drága bújj hozzám és legyünk együtt.
Ebben a 2 évben, több próbálkozásom volt, hogy valamivel fellendítsem a szexet kettőnk között, de szinte mind reménytelen volt.
Ugyan már egyszer írtam, hogy innen jön a lényeg, de most is azt mondom, itt jön a második lényeg.
Az utolsó 2 évről beszélve!
A kettőnk közti viszony viszont nagyon jó! Bárhová megyünk, ha csak otthon vagyunk, vagy csak telefonon beszélünk, mert az napi szinten elég sok, legalább 3-4 szer szoktunk naponta telefonon beszélni, ezekben az esetekben bárki hallaná, látná, azt mondja nincs köztünk semmi probléma.
Ez így is van Ő részéről nincs is, legalább is azt mondja.
Lehetett volna ezt a levelet sokkal rövidebbre fogni és rögtön a lényeget kérdezni tőletek, de az lehet, hogy nem lett volna érthető.
Tehát: Mit csináljon egy férfi, aki nagyon szereti a feleségét, azaz a családját, mert van egy közös kislányunk is, ha az a szex amit a felesége ad, nyújt neki, az nagyon kevés!!!
És itt nem csak a szexre gondolok, hanem inkább egy jó szeretkezésre, gyengédségre!
Ha ezt olvasva valaki megkérdezné, próbáltam e vele ezt felnőtt módjára megbeszélni, akkor a válaszom, hogy IGEN, több esetben is neki fogtam.
A válasz, ami nekem nem esett jól, hogy drágám, hidd el nagyon szeretlek, de én nem vagyok szex mániás, és nem kívánom a szexet, legalább is nem annyiszor, mint ahogy te gondolod…
Én csak annyit mondtam, ez rendben, de értsd meg kedvesem, hogy a 2-3 hetente az egy alkalom az nem csak nekem, de másnak is kevés lenne. Sajnos minden ilyen jellegű megbeszélésem egy úgynevezett mosolyszünet lesz belőle, azaz Ő úgy megsértődik, hogy a következő hétben alig-alig szól hozzám és mindig azt hajtogatja, hogy ha nekem ez ennyire rossz, miért nem válok el tőle, sőt az utóbbi időben, inkább azt mondja, ha akarom váljunk el, de ő ezen nem tud változtatni.
Gondolom, eléggé össze-vissza írok, de most ami eszembe jutott azt írtam le.
Mondtam neki, drágám, emlékszel 2 hónapja voltunk külföldön 1 hetet szállodába aludtunk, és úgy jöttünk haza, hogy egyszer sem voltunk együtt! Erre Ő tényleg, jajj nem is emlékszem, háát miért nem kezdeményeztél?

Ami bennem is megfogalmazódott:
Lehet, hogy megcsal? Akár lehet, de nem hinném, legalább is szeretném nem hinni.
Jár dolgozni, ahol 90% nők és 10% férfiak dolgoznak, mindig ugyanabban az időben megy dolgozni és ugyanabban az időben jön haza, persze ettől még bármi megtörténhet, de én hiszek benne.
Még én sem csaltam meg, DE sajnos egyre többet gondolkozom róla, hogy vajon mi lenne, ha…
Kedves Hölgyeim, akár Uraim, mondjátok meg, mit kéne másképp csinálnom, adjatok ötletet, hogy kapom vissza azt a feleségemet, amit annó megnyertem és elvittem…
1-1    mondat is lehet tanulságos, ezért várom ötleteteket.

Ui.: Elválni nem szeretnék, de sajnos már ezen is gondolkoztam…
  1. 2011. június 22. 07:35326.
    Fene tudja? Szerintem az is jó, ha a másikat boldognak látod, de ehhez az kell, hogy Te magad is boldognak érezd magad. Tkp. belőled jön a boldogság, a másik csak erre reagál.....boldogsággal. Ebből adódóan tök mindegy, hogy ezt milyen érzelmi megnyilvánulásnak nevezzük...
    előzmény:
    biobula (289)
    2011-06-21  22:41
  2. 2011. június 22. 05:49325.

    Nézd, hogy hány szex kell egy héten az társfüggő. Nálunk pl minden éjjel van amikor ágyba bújunk sőt nappal is (pedig van 3 gyerekünk). Kicsit azért tűnhetek hazugnak, mert éppen külön élünk egy éve.....de ez már nem tarthat tovább 1 hónapnál! Viszont amígy együtt éltünk totálisan igaz, hogy minden nap volt szex legalább 2x. Ezzel együtt van kapcsolati problémánk és párterápiára járunk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (288)
    2011-06-21  22:37
  3. 2011. június 22. 05:36324.
    Nekem a feleséged megjegyzéséből úgy tünik, hogy vágyik rá.....ha legközelebb megjegyzi akkor "csapj le" és akár ott reggel, ha van alkalom legyen egy dur bele szex és mond neki, hogy "ezt ossza be napköbe, mert este jösz!" Persze nem kell rögtön lerohani reggel, de tényleg érdemes lenne akkor szaván fogni és már aznap este újra táncba vinni.......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (306)
    2011-06-21  23:25
  4. 2011. június 22. 05:32323.
    Közben rájöttem ám, hogy nem vagy az a típusu férfi akinek menne a "numerázgatás" valószínüleg ezt a feleséged, még jobban tudja! Mit szólsz ahhoz, hogy szakemberhez forduljatok? Egyáltalán tiszában van azzal, hogy Neked ez mennyire nehéz mennyire kívánod Őt? Nekem az írásod alapján nem tutyimutyinak tűnsz hanem egy rendes embernek. Arra gondolj, hogy valami megoldás csak van erre a helyzetre ami mindektőtöknek elfogadható!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (309)
    2011-06-21  23:40
  5. 2011. június 22. 01:20322.

    Azzal elégedj meg amit kapsz. Gondold azt, hogy hú de jó ez így Neked. Agykontroll!!!

    Mert ahogy azt gondolod, hogy nem jó, talán azt is bebeszélhetnéd magadnak, hogy jó! A Te esetedben nincs más választásod. Lehet, hogy ez így agyrém Neked, de nem az hidd el.

    Ha annyira szereted a feleségedet, akkor ez van, ezt kell szeretni alapon kell gondolkoznod.

    Képzeld el az ellenkező esetet, hogy folyton  nyaggat a nejed, Te pedig a hátad közepére sem kívánod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  6. 2011. június 22. 00:42321.
    SZIOKA.  en egy oregaszony vagyok, aki 37 eve happy hazassagban el.. ..  mos kerdeztem ferjemtul mi lehet a hiba nalotok. nos a valasza: nezz korul a munkahelyen  ki jott az elmult 2 evben uj ferfi. mer a nejed meg csal,  teged mint ferfit nem szeret.  te mint egy ember dumcsizni a telon jo vagy, de ennyi. az agyban nem tud elviselni. kerlek valtozztasal ezen, mer igy az egezseged rovasara megy.  BEST LUCK
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  7. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 22. 00:38320.

    Ha pontozni kellene a "segítséget" ez a hozzászólás maximumot kapna (tőlem)! Minden mondatát 2x elolvastam...

    De...

    Még kivárok, szeretem a feleségemet és nem akarok egy "numerára" Nőt keresni.

     

    Melyik a jobb?

    Nagyon jó családban szeretetben 2 Nővel élni, mert a lányom is majdnem Nő :-) (néha úgy viselkedik 4,5 évesen :-) ) és kevés szex-el?

    vagy?

    Nagyon sok szexel, de család nélkül tovább élni?

    A válás részemről szerintem nagyon messzi van...

     

    Folyt. köv...

     

    Többen írták, "Ádám" hol van?

    Napközben nem vagyok gép előtt, reggel, megírtam amit szerettem volna és most este meg leesett a szám, hogy mennyi hozzászollás...

     

    Köszönöm...

    előzmény:
    Csokimanó (275)
    2011-06-21  21:30
  8. 2011. június 22. 00:30319.

    Ez nem szexfüggő fiselkedés, e a normális.

    Sőt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (316)
    2011-06-22  00:16
  9. 2011. június 22. 00:26318.

    Nem lehetséges, hogy a feleséged egy kicsit elfárad így este amikor a gyereket lefeketi? Hány éves is volt a gyerköcötök?

    Lehet hogy csak hagyni kellene önállóan hogy rendezze a dolgokat és nem vele aludni el meg ébredni. Lehet hogy csak egy ici pici változás kellene és minden a régi lenne...

     

    Ha mondjuk rá Ádám elmenne és megnézné mit lehet csinálni a horkolás ellen... akkor lehet, hogy Évánk újra kedvet kapna ott éjszakázni mert akkor nem zavarná szex útán az álmát Ádámunk horkolása?

     

    Hm... szerintem nincs itt még veszve az ügy és nem is olyan mint ahogy képzeltem... Szóval Ádám a kocka el van vetve... Orr-fülgégész és hajrá

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (316)
    2011-06-22  00:16
  10. 2011. június 22. 00:18317.
    Ez csak természetes is, egy igazi férfi soha sem engedné meg azt magának hogy elöbb ne okozzon boldogságot a Kedvesének, figyelmesség és alaposság, odaadás és gyöngédség vagy éppen vadabbul ha az érzések ezt diktálják... és akkor megmarad a szerelem is és a szeretet is... írtó jó mikor a kettö együtt müködik, amikor úgy tudod érezni a Párod mint egy virtóz a hegedü húrjait és azt játszod ami a fülének jó mert az a te lelkednek is egy élmény.
    előzmény:
    biobula (289)
    2011-06-21  22:41
  11. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 22. 00:16316.

    Itt mindenben igazad van!

    Szinte én sem hiszem el, hogy egy NŐ, hogy tud hajnalban ébredni, dolgozni a munkahelyén, este hazajönni, és még vacsit is főzni?!

    Tisztelem is érte!!!!!

    De...

    Én azért be szoktam segíteni, még ha nem is annyit amennyit kellene.

    Mostanság nem egyszer volt közös háztartási munka, közben jó hangulatunkban, hülyéskedve arra TERELTE a szót (mint példa MA), hogy na majd este mit is fog velem csinálni?!

    Én mint egy gyerek azóta arra várok, itt gépezek, olvasgatok, válaszolgatok...

     

    NAGYON sok hozzászóllás írtatok, kicsit meg is vagyok zavarva (zavarodva), de annyira még nem, hogy megcsaláson gondolkozzak.

     

    Biztos vagyok benne a sok hozzászólásból megfogom találni azt a sugallatot, ami mindkettőnknek jó és végre minden hapy azaz 100%.

     

    Ugyan már írtam, de most is írom:

    MI nagyon jól elvagyunk egymással, napi szinten telefonon sokat beszélünk, sőt merem azt állítani, hogy munkaidőben a telefonbeszélgetés mindkettőnknek jól esik, még azt is észre vettem, hogy flörtölök is a feleségemmel, ami neki tetszik is... viszont szeretnék este is kapni belőle, lehet, hogy én gondolom másképp, de egy jó nap után a szeretkezés rakná az I-re a pontot.

     

    ÉS itt szeretném megjegyezni NEM vagyok szex mániás!

     

    1 példa: mult héten, nagyon jó idő volt, ilyenkor a lányok vetköznek azaz alig van ruha rajtuk.

    A feleségem is hasonló öltözetben ment el reggel és amikor hazajött kora eset megláttam, csak annyit mondtam, ÓÓÓ DRÁGÁM BAROMIRA jól nézel ki, iszonyú jó a feneked!

    Ha ilyenkor megkívánja egy férfi a feleségét, az már SZEX függő???

    NA MERT AKKOR AZ VAGYOK!

    áá viccből mondom, még valaki komolyan veszi...

    előzmény:
    hétpöttyös (198)
    2011-06-21  14:09
  12. 2011. június 22. 00:12315.
    Nekem mondjuk rá 11 év útán a heti 2-3 szeretkezésl lenne talán a normális... de lehet hogy több, partnertöl is függ ... de mi pasik olyanok vagyunk hogy elég ha a Drága elmegy egy cicifixben meg tangabugyikában és már is 12 óra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (288)
    2011-06-21  22:37
  13. 2011. június 22. 00:08314.

    Elnézést kérek de ezt nagyon nem vágom....

     

    Elöször is ... ha nem vagyok valakiben szerelmes akkor miért leszek vele?

    Másodszor is... ha mindegy ki kivel dug akkor mi a fészkes fenéért vagyok párkapcsolatban? 

    Harmadszor is... szex nem egy banális testi dolog... hanem ha valakit szeretsz és tiszta szívböl szeretsz akkor a LELKEDDEL is szeretkezel ezzel a valakivel..... a dugok egyett az megint más kategória. 

     

    A jóban rosszban való kitartás az szép és jó... de ha valami nem megy akkor nem kellene eröltetni, mert ez könnyen ivásba és agresszióba torkolhat... szerintem.

    előzmény:
    biobula (287)
    2011-06-21  22:34
  14. 2011. június 22. 00:08313.

    Döntsd el, hogy mit akarsz.

     

    Továbbra is ebben a plátói szerelemben akarsz élni, vagy változtatni akarsz? Gondolom azért írtál a fórumba, mert így már nem tudsz élni ebben a házasságban.  Azt írod az elején: " A házasságunk jó, de nincs szex ". Ahol nincs szex, ott nem jó a házasság. Nekem ez a véleményem. Ez nagyon ellentmondásos.

     

    A feleséged már nem szeret, vedd észre.  Csak úgy el vagytok egymás mellett. Magamból indulok ki, én is nő vagyok és átéltem mindezt, én is ilyen voltam akkor , amikor már nem szerettem a férjemet, nem kellett testileg sem.

     

    Mégis miért írtál a fórumba? Mit vársz a hozzászólóktól? Mit ajánljanak neked? Így nem jó neked, meg is értem, változtatni nem akarsz mert még mindig szerelmes vagy belé. Talán folytatásos teleregényt akarsz írni. Itt mindenki megpróbál neked válaszolni a maga szemszögéből, le lehet vonni a tanulságot, sok hasznos és érdekes hozzászólás van, és mindenki humánusan áll a problémádhoz, de te görcsösen ragaszkodsz ahhoz, hogy " nekem így is jó az asszony ", nekem ez jön le.

     

    Gondolkodjál már el ezeken a hozzászólásokon, érdemes.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  15. 2011. június 21. 23:57312.

    Arni barátom, én szinte apa nélkül nöttem fel... elég szar érzés. Én az hittem többet fogok majd nyújtani a gyerekemnek... kurvára tévedtem mert bárhogy is igyekeztem, még ma sem felelek meg, nehéz ügy hidd el csak akkor tudod átélni ha benne vagy.

     

    A megcsalás... egy kis lebuj városban azt hiszed ez csak úgy megy hogy teljessen anonym módra kefélnek az emberek? 

     

    A már megvan a gyerek, két dolog között választhatsz, vagy a Te életed teszed pokollá ... vagy a gyerekét zúzod szét. 

     

    Soha sem fogod megtudni, hogy melyik út volt a helyes, csak akkor mikor már túl késö és nem tudsz ellene semmit csinálni.

     

    A topicinditó elégedett lehet azzal hogy van egy gyönyörüszép felesége egy méggyönyörübb gyerekük... szex három hetente, na és egy kis pótlékkal elmegy senki sem tud semmit és nem fáj semmi. Mindenki jól érzi magát és megy az élet tovább. 

     

    PS. Azt hiszed fél évig élni egy házasságban szexnélkül olyan felüdülés? Ha csak durván számolok akkor is Adámunk ez az idö alatt legalább 7x élvezte a dolgokat. Ezért én még mindig csak azt tudom tanácsolni, csak nyugi éld az életed és használd ki az alkalmat ha lehet kedves Adám. A feleséged vagy felébred csipkerózsika álmából vagy semmit sem fog észre venni és minden megy tovább a maga kis medrében.

     

    Egy negativ dolog lehetséges... ha egy jobb és pikánsabb nöt találsz :) 

    előzmény:
    arni2001 (279)
    2011-06-21  21:44
  16. 2011. június 21. 23:49311.

    Részvétem!

     

    Nekem már ennyiből nem kellenél, hát még testközelben. A simikéből szerintem totál elég a nejednek! Te jóságos ég! Ez minden csak nem férfias! Aki olvassa ezt a fórumot és lát is a sorok között az most együtt érez a nejeddel...még olvasni is "fáj" ezt a tyukimutyiságot!

     

    Na sziasztok, jóéjszakát! 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (309)
    2011-06-21  23:40
  17. 2011. június 21. 23:45310.
    Ne feledd, Ádámunk NEM akar válni a gyerek miatt és ezt nagyon is értem... Ha nincs gyerek akkor lelhet pattani ... kit érdekel alapon, de ha van... ott kezdödnek a gondok.
    előzmény:
    bogárka1 (277)
    2011-06-21  21:31
  18. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 21. 23:40309.

    Ezt, a napokban mondta nekem, hogy ha akarok menjek és keressek egy "numerát"! Ő fogalmazta pont így! Csak arra kért, hogy NE mondjam el neki, hogy na most megyek és "numerázni" fogok, mert az neki fályni fog!

    Gondoltam teszek egy próbát.

    Kitaláltam egy félig igaz történetet, hogy egy régi haverom aki előkerült, (persze, akit ő nem ismer) megismerkedett egy lánnyal, a Facebookon mutattam neki képeket amit a haverom felrakot 8-10 fős társaságban itt ott szórakoztak. Azon a képen általában 3-4 férfi és a többi csaj volt.

    Eljött a hétvége, este mondom neki, nem megyünk el valahová, anyós vigyáz a gyerekre, mi meg mehetünk, ha máshová nem legalább egy vacsorára. A részéről volt egy kicsi elgondolkozás, denem lett belőle.

    Majd gondoltam, akkor jöhet a tervem! Kb fél óra mulva, előjöttem azzal, hogy hívott a haverom (tudjátok akit az előbb írtam, hogy sok csajjal volt a Facebookon), hogy nem megyek el csak vele egy sörre?

    Na itt vettem észre az elmult 1 évben az első olyat, ami kicsit féltékenység volt benne.

    Biztos csak ketten lesztek? Biztos ott lesznek azok a nők is?

    Én mondtam ááá más nem lesz ott!

    Erre Ő csak annyit mondott, na jó menj érezd jól magad!!!

    Persze nem mentem el a végcélhoz, mivel ez egy kitalált történet volt, de hogy ne legyen gyanus, beültem a kocsiba, elmentem hamburgerezni, beálltam a legnagyobb sorba minél később érjek haza.

    2 óra mulva este 11 felé hazaérkezve, ő még arra sem kelt fel, hogy mészkálok az előszobába...

    Én biztos, alig vártam volna, hogy megérkezzen és legalább annyit kérdezzek, na milyen volt drágám?

     

    Remélem itt nem azt veszitek lényegnek, hogy minek ez a gyerekes tipusú becsapás?

     

    Folyt. köv...

    előzmény:
    PirosAlma (89)
    2011-06-21  12:14
  19. 2011. június 21. 23:35308.
    Azt mondja, hogy nagyon jó volt, örül neki???? Ezt egy nő, aki élvezi a szexet nem mondja, vagy nem így mondja... vagy nemtom, de ilyet???? Meg osszad be? Miért? Ő nem? Mintha épp ajándékot adott volna. Nem ilyen?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (306)
    2011-06-21  23:25
  20. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2011. június 21. 23:27307.

    Hahahaha-))))) Tudod e miert van ez? Hat mert szarazsag van, es fak szaladnak a kutyak utan....az nlc/s puncik meg viszketnek-))))

     

    előzmény:
    PG13 (298)
    2011-06-21  23:04
  21. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 21. 23:25306.

    Én ugy gondolom és érzem, hogy előtte, régebben jó volt a szex köztünk!

    Soha nem számoltam, hogy 1 hét alatt mennyi volt, mindig annyi volt, amit kívántunk és ez ugy volt a jó!

    A feleségem nem tudja eljátszani szex közben, hogy neki "csak" jó! Mindig tudom, hogy neki most jó, 11 év után érzem a testén, hogy jó neki és élvezi.

    És ha már élvezi, erről is írnék.

    Ha eljutunk odáig, hogy este átjön hozzám és kezdődik a simi amiből szex készül, azt CSAK IS RAJTAM mulik, hogy ez élvezettel végig is csináljuk.

    1 példa, szex közben bármi megzavarja, felébred a gyerek, átmegy hozzá, az biztos Ő aznap már nem jön vissza a szobámba folytatni..., haén akarom később átmegyek és valahogy átcsalom.

    Se régen se most nem a szex milyenségével volt a gond.

    Még a mai napig, ha eljutunk odáig, hogy elkezdjük, mégha nem is órákig tartó játékkal, a végén, mindig azt mondja, ez nagyon jó volt, örül neki.

    Másnap viccből meg is jegyzi, most ezt osszam be egy darabig...

     

    Folyt. köv...

    előzmény:
    nefelejcs2011 (79)
    2011-06-21  11:53
  22. Torolt_felhasznalo_471372
    Torolt_felhasznalo_471372
    2011. június 21. 23:25305.

    Túlkombinálod, túlagyalod az egészet!

     

    Évek óta nem lehet csak az arcát megpuszilni azt is egy hónapban 1x. Szerinted szeret ez a "világszépe" feleséged, ha hagyja, hogy így szenvedj évekig mellette? Ugye, hogy nem.

     

    Neked biztosan kisebbségi érzésed van, hogy így felnagyolod őt, ő ezt nyilván nem teszi veled és önmagát is reálisan látja. Miért dugod homokba a fejed és miért magyarázod meg azt ami egyértelmű? Én így éltem egy férfi mellett, hogy már az is baj volt, ha megpuszilt Szerettem emberileg, de undorodtam, mert már nem láttam férfinek. És jöttek ezek a hülye kifogások, hogy csikis meg most ne. Nagyon is ismerem ezt az érzést. Elhagytam, mert nem akaratm, hogy szenvedjen és azt akartam, hogy szeressék úgy, ahogy egy férfit kell! Aki évekig ennyit ad magából az nem szereti a másikat, mint férfit 100%, hogy nem!! Ez ennyire egyszerű, de ha neked jobb ezt megmagyarázni akkor csináld! 

    Sok szerencsét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (300)
    2011-06-21  23:09
  23. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2011. június 21. 23:25304.
    Nincs titkolt betegsége (hát, erről honnan is tudhatnál?), vagy nem alakult ki a terhessége alatt inkontinencia, vagy egyéb gyerekvállalással kapcsolatos elváltozás?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_595470 (303)
    2011-06-21  23:23
  24. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2011. június 21. 23:23303.
    Szerintem a feleséged piszkósnak és csúnyának érzi magát. Legalábbis a csak felsőtestre való korlátozás, és a bókok kinevetése erre utal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (300)
    2011-06-21  23:09
  25. 2011. június 21. 23:22302.
    Na, ezen én is csodálkoztam. Vagy nem kellett volna? :)))
    előzmény:
    PG13 (298)
    2011-06-21  23:04

Címlap

top