Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házasságban szex nélkül!

Torolt_felhasznalo_214342
Torolt_felhasznalo_214342
Létrehozva: 2011. június 21. 09:39
Kedves lányok, fiúk!

A topic címe ez is lehetne: A házasságunk jó, de sajnos nincs szex!
Már nem is emlékszem mióta gondolkozom, hogy megosztom valakivel, bánatomat, örömömet. Kb. 2 éve havi szinte elkezdtem fogalmazni örömömet, bánatomat, de mindig arra jutottam, hogy csak is ismeretlennel osztanám meg a mondókámat.
Mivel ezen a fórumon olvastam a legtöbb „sztorit”, így gondoltam, ha egyszer rászánom magam, csak is itt fogom leírni.
Mivel csak is ezért a történetért regisztráltam ide magam, így úgy gondoltam, hogy a nevemet inkább nem mondanám, hanem legyek mondjuk, Ádám és a feleségem mondjuk Éva.
Éva: 38 éves, Ádám: 45 éves.
Ádámnak ez a második házassága, de ez már 11 éve tart.
Ez a kapcsolat, azaz házasság, ha az elmúlt 2 évet nem nézem szinte 100%-os mindenben. (Azaz én mint Ádám így érzem)
Van egy 4,5 éves gyönyörű kislányunk, és, ha jól belegondolok innen indult az a bánat, amiért több esetben megfogalmazódott bennem, hogy ide jövök, leírom történetemet és kíváncsian várom jó és rossz véleményeteket.
A kislányunk megszületésekor, kedves anyuka úgy határozott, hogy a gyermekszobában alszik, mert az úgy jó lesz, közel kell lenni egy újszülötthez.
Kb. 2 év gyermekszobai alvás után, én mint apuka megkérdeztem anyukát, nem szeretne e visszaköltözni a volt közös szobánkba? A válasz, jajj még nem, miért nem jó ez így, jajjj úgy is te sokáig TV-zel, ő meg hamarább aludna, és amúgy is úgy horkolsz, hogy alig tudok elaludni. A horkolás miatt letettem szándékomról és maradtam külön a TV-szobába.

És akkor innen kezdeném azt, amiért elhatároztam, hogy írok és tanácsokat hallgatok meg.
A feleségem a Nők között jó Nőnek számít, míg Én a férfiak közt egy átlagos férfinak.
És akkor az elmúlt 2 évről írok már csak.
Gondolom, egyesek most fejükhöz kapnak, hogy úr isten, már megint egy férfi, akinek nem elég a SZEX? és csak elítélnek!
A kedves feleségem, akit hangsúlyozom, nagyon szeretek és nagyon büszke vagyok rá és arra amit eddig tett, sokat tűrt nekem, nagyon jól neveli közös gyermekünket, nagyon jól vezeti a családi háztartás. De egy dolog nincs meg köztünk az a bizonyos SZEX.
Az elmúlt 2 évben ha sokat mondok 2-3 hetente van köztünk kapcsolat, az is csak is akkor, ha én kezdeményezem, próbálom szobámba éjszaka átcsalni. Én már arra sem emlékszem az mikor fordult elő, hogy Ő oda jött volna hozzám és azt mondja, gyere drága bújj hozzám és legyünk együtt.
Ebben a 2 évben, több próbálkozásom volt, hogy valamivel fellendítsem a szexet kettőnk között, de szinte mind reménytelen volt.
Ugyan már egyszer írtam, hogy innen jön a lényeg, de most is azt mondom, itt jön a második lényeg.
Az utolsó 2 évről beszélve!
A kettőnk közti viszony viszont nagyon jó! Bárhová megyünk, ha csak otthon vagyunk, vagy csak telefonon beszélünk, mert az napi szinten elég sok, legalább 3-4 szer szoktunk naponta telefonon beszélni, ezekben az esetekben bárki hallaná, látná, azt mondja nincs köztünk semmi probléma.
Ez így is van Ő részéről nincs is, legalább is azt mondja.
Lehetett volna ezt a levelet sokkal rövidebbre fogni és rögtön a lényeget kérdezni tőletek, de az lehet, hogy nem lett volna érthető.
Tehát: Mit csináljon egy férfi, aki nagyon szereti a feleségét, azaz a családját, mert van egy közös kislányunk is, ha az a szex amit a felesége ad, nyújt neki, az nagyon kevés!!!
És itt nem csak a szexre gondolok, hanem inkább egy jó szeretkezésre, gyengédségre!
Ha ezt olvasva valaki megkérdezné, próbáltam e vele ezt felnőtt módjára megbeszélni, akkor a válaszom, hogy IGEN, több esetben is neki fogtam.
A válasz, ami nekem nem esett jól, hogy drágám, hidd el nagyon szeretlek, de én nem vagyok szex mániás, és nem kívánom a szexet, legalább is nem annyiszor, mint ahogy te gondolod…
Én csak annyit mondtam, ez rendben, de értsd meg kedvesem, hogy a 2-3 hetente az egy alkalom az nem csak nekem, de másnak is kevés lenne. Sajnos minden ilyen jellegű megbeszélésem egy úgynevezett mosolyszünet lesz belőle, azaz Ő úgy megsértődik, hogy a következő hétben alig-alig szól hozzám és mindig azt hajtogatja, hogy ha nekem ez ennyire rossz, miért nem válok el tőle, sőt az utóbbi időben, inkább azt mondja, ha akarom váljunk el, de ő ezen nem tud változtatni.
Gondolom, eléggé össze-vissza írok, de most ami eszembe jutott azt írtam le.
Mondtam neki, drágám, emlékszel 2 hónapja voltunk külföldön 1 hetet szállodába aludtunk, és úgy jöttünk haza, hogy egyszer sem voltunk együtt! Erre Ő tényleg, jajj nem is emlékszem, háát miért nem kezdeményeztél?

Ami bennem is megfogalmazódott:
Lehet, hogy megcsal? Akár lehet, de nem hinném, legalább is szeretném nem hinni.
Jár dolgozni, ahol 90% nők és 10% férfiak dolgoznak, mindig ugyanabban az időben megy dolgozni és ugyanabban az időben jön haza, persze ettől még bármi megtörténhet, de én hiszek benne.
Még én sem csaltam meg, DE sajnos egyre többet gondolkozom róla, hogy vajon mi lenne, ha…
Kedves Hölgyeim, akár Uraim, mondjátok meg, mit kéne másképp csinálnom, adjatok ötletet, hogy kapom vissza azt a feleségemet, amit annó megnyertem és elvittem…
1-1    mondat is lehet tanulságos, ezért várom ötleteteket.

Ui.: Elválni nem szeretnék, de sajnos már ezen is gondolkoztam…
  1. 2011. június 21. 11:1651.

    Bár előttem írta már valaki, de megerősíteném!

     

    Szed Éva fogamzásgátlót??? Ha igen, sűrgősen hagyja abba... Nekem 3 év alatt nullára redukálta a libidómat... Ott álltam huszas éveim elején, és semmi az ég világon nem tudott megmozgatni... Nem volt pénzem fogamzásgátlóra, nem vettem, és három hétre rá fergetegeset szeretkeztünk a párommal... és utána egészen addig, míg el nem kezdtem szedni újra...  Megint semmi... és akkor leesett a tantusz, bizony a bogyók miatt ment majdnem tönkre, az egyébként tökéletes kapcsolatunk. Mostmár 7 éve együtt vagyunk, megbeszéltük, ő kérte, hogy ne szedjem többet!

     

    Más:érdekes, hogy nem láttam senki által megemlíteni: előjáték van? Persze nem úgy értem, hogy aktus előtt 3 perccel, hanem mondjuk előtte napokig! Pl.: amikor főz: átöleled, szeretgeted, simogatod... kihasználsz minden pillanatot, hogy éreztesd vele, hogy mennyire kívánatos nő? Nem elég mondani, éreztetni kell!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  2. 2011. június 21. 11:1550.
    És most milyen az életed?Jobb mindig kilépni a kapcsolatokból mint rendbehozni azokat?
    előzmény:
    plüssmackó (47)
    2011-06-21  11:12
  3. 2011. június 21. 11:1449.
    Pl. 24 évig.
    előzmény:
    plüssmackó (47)
    2011-06-21  11:12
  4. 2011. június 21. 11:1448.
    Egy állandó szerető mellet nem biztos. Tudok olyat ahol ez működik. Persze ehhez olyan nő kell (szerető) aki nem akar mást, csak ezt. Meg olyan férfi (jelen esetben Ádám) aki tudja helyén kezelni a dolgokat. Ritka, hogy összeáll ez a kombináció, de nem lehetetlen.
    előzmény:
    nok_apja (46)
    2011-06-21  11:05
  5. 2011. június 21. 11:1247.

    így van...és aztat akár el lehet húzni sokáig... nagyon sokáig is... és egyre carabb lesz....

    OFF jónagyot idősapám

    előzmény:
    nok_apja (46)
    2011-06-21  11:05
  6. 2011. június 21. 11:0546.
    A félrelépés, megcsalás nem fog segíteni. Egyikőtök oldaláról sem. Csak elhúzódik tőle a válság időszak. :-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. június 21. 11:0545.

    menekülj.....

     

    én mint olyan ffitárs mondom aki egyszer 7 évet és egyszer 4-et húzott le így... (vagy még rosszabbul)

     

    Lehet akármilyen jó ... lehet a szived szakad meg a gyerekért... de menekülj.. amíg nem leszel te is az a 

     

    szemét

    utolsó

    családromboló

     

    aki mit sem törődve  qrwázni fog.... és természetesen a te hibádból, mert te akarsz többet (normálisat) mert anyának így jó.... (és neki így jó is fog maradni) csak TE mész tönkre ... de az ugye nem számít... 

     

    Az ösztönök nem változnak...... vagy megszöksz vagy megszoksz.. a harmadik út a legritkább (mint mindíg)

     

    Ahogy egy alant szóló klasszikus mondta volt...

     

    "A férfi megcsal a nő csak befejezi a jövő nélküli kapcsolatot"

     

    na erre gondoljál....

    Ha bármilyen tanáccsal segíthetek....

    egy volt sörtárs

    ööö

    sorstárs

    PLS (a medve)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  8. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 11:0144.

    Ha te mint ffi, mint társ(nem mint eltartó) számitanál neki, el se tudná képzelni, hogy külön aludjatok. Gyerek ide-gyerek oda.

    Ha valaki megakarja a másikat csalni, az bármely napszakba, bármely munkaterületen megtudja csalni a másikat-csak akarni kell.

     

    Itt kezdődik a dolog.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  9. 2011. június 21. 10:5943.
    Hát igen, ennyi erővel akár el is költözhetett volna a gyerekkek otthonról:(
    előzmény:
    cabron (40)
    2011-06-21  10:56
  10. 2011. június 21. 10:5942.

    "Aki nem ismeri fel,

    az uzenetet ami kb ez :egyszeruen csak szeress!!! ,az bizony igy jarhat."

     

    Ezt esetleg részleteznéd? Én nő létemre mindig hasonló helyzetbe kerülök, mint a topikindító, úgy gondolom, ez nem lehet véletlen, de eddig még nem tudtam rájönni, mi a baj velem, pedig már próbálkozom egy ideje:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (34)
    2011-06-21  10:47
  11. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 10:5841.

    A kedves feleségedet szemtől szembe kérdezd meg miért tart szeretőt, és miért használ téged ki, és tart arra, hogy eltartsd.

    És miért biztositotta be magát egy gyerekkel akkor, amikor te mint ffi nem vagy ffi számára.

     

    Pont.

     

    ui: bocs, de ez az én véleményem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  12. 2011. június 21. 10:5640.
    Azért ez nem ugyanaz, mint amikor teljesen berendezkedik egy külön szobába a gyerekével.
    előzmény:
    Ladybird (35)
    2011-06-21  10:49
  13. 2011. június 21. 10:5539.

    Szeretetben, barátságban, apa-anya szövetségben hosszú ideig el lehet lenni. Csak akarat és tűrőképesség kérdése.

    De a szexuális vonzerő, a férfi-nő, a hím-nőstény nem fog újraépülni. Látatlanban fogadom, hogy korábban is voltak erre utaló jelek, csak nem tűnt fontosnak.

    A helyzetnek az a veszélye, hogy a gyerekek ebben a légkörben nőnek fel, ezt látják normálisnak, ezt szívják magukba. (Kamaszkorukig.) Érdemes lenne kikérni egy hozzáértő párkapcsolati szakember tanácsát. Minél hamarabb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  14. 2011. június 21. 10:5438.

    Egyik sem, csak megjegyeztem. Egyébként pedig sokszor egyáltalán nem lényegtelen, legalábbis szerintem, mert teljesen más jelentősége lehet ugyanannak a dolognak egy nő, vagy egy férfi szájából.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (36)
    2011-06-21  10:50
  15. 2011. június 21. 10:5437.
    Nem mindig. :) Más megközelítésből látja a dolgokat egy nő mint egy férfi, és nem csak a szex témában.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (36)
    2011-06-21  10:50
  16. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. június 21. 10:5036.
    Sokáig azt hittem, hogy te pasi vagy.
    idézet:
    pinkpearl (33)
    2011-06-21 10:46:51

    Off: Most ennek orulnom kell/lene  vagy sirjak

    A Forumon lenyegtelen a nic neme . Egy a fontos ,az amit mond.

    előzmény:
    pinkpearl (33)
    2011-06-21  10:46
  17. 2011. június 21. 10:4935.

    Ez nem feltétlen van így.Sőt.

    Én magamból indulok ki.A lányom nagyon sz@r alvó még most is 2,5 évesen.

    Este szépen lefekszik a saját szobájában, de általában éjfél körül már fent van.Volt már pár próbálkozás, hogy ott a helyén altatom vissza, de 10 percig tartott.Mellettem meg alszik, úgyhogy nekem is kényelmesebb ( ha én is aludni akarok),ha akkor magamhoz veszem.Én lennék a legboldogabb ha végre nem kelne fel éjszaka és mindenki a helyén aludhatna.És szerintem sok más nő is van így ezzel, és nem pajzsnak meg búvóhelynek használja a gyerekszobát.

    előzmény:
    bogárka1 (30)
    2011-06-21  10:45
  18. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. június 21. 10:4734.

    Elso blikkre atalmi hatalmi harcok, jatszma/mak jutnak eszembe.

     

    Nekem kerdesem lenne Adamhoz.

    Erzelmi intelligenciaja milyen?

    Milyen kulsejenek apolasa, lelkistabilitasa?

    Adam mer/ne beszelni jellembeli hibairol?

    Adam csupan himnemu  vagy mar feriva ferfiva is  valt?

    Hianyzki hianyzik a szex?

    A technika megtanulhato az erzelmi oldala nem, arra fel kell noni.

    Aki nem ismeri fel,

    az uzenetet ami kb ez :egyszeruen csak szeress!!! ,az bizony igy jarhat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  19. 2011. június 21. 10:4633.
    Sokáig azt hittem, hogy te pasi vagy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (28)
    2011-06-21  10:41
  20. 2011. június 21. 10:4632.
    Igen, lehet ilyen is. Meg lehet olyan is, hogy nem mondanak igazat. Kalkuláld bele azt is, hogy az évek előrehaladtával a nőnél jelentkezik a hüvelyszárazság, ami nagymértékben "nehezíti" az aktust és fájdalmat is okozhat a nő számára...
    előzmény:
    Barbec (29)
    2011-06-21  10:43
  21. 2011. június 21. 10:4531.

    Nem mondtam,hogy nincs ilyen.De nem ez a jellemző. :(

    előzmény:
    Barbec (29)
    2011-06-21  10:43
  22. 2011. június 21. 10:4530.

    Kisgyerekkel csak rövidebb ideig, de nem volt gond a gyerek.

    Ha nem gond 2 év után a gyerek, nem lenne az 10 év után sem. 

     

    Szerintem ez nem körülmények, hanem akarat kérdése. 

    Akármi is történik, van, akinek szüksége és igénye van a szexre, van, akinek meg nincs. Szex helyett elgyerekezget. 

    Évának sem kellene a gyerekszobát pajzsként használni, mert nem azért alszik ott, mert az milyen jó, hanem azért, mert _nem_akar_ a párja mellett, mert ha ottalszik, nyilván testi közelség miatt lenne próbálkozás Ádám részéről. Így, a gyerekszobában aludva viszont nem kell visszautasítani. 

    előzmény:
    Ladybird (27)
    2011-06-21  10:40
  23. 2011. június 21. 10:4329.
    Nálam nem kell nagyon messzire menni, ismerek olyan házaspárt, aki 40 évnyi házasság elteltével hetente összebújnak....
    előzmény:
    Ladybird (23)
    2011-06-21  10:32
  24. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. június 21. 10:4128.

    Elso blikkre atalmi harcok, jatszma/mak jutnak eszembe.

     

    Nekem kerdesem lenne Adamhoz.

    Erzelmi intelligenciaja milyen?

     Milyen kulsejenek apolasa, lelkistabilitasa?

     Adam mer/ne beszelni jellembeli hibairol?

    Adam csupan himnemu  vagy mar feriva is  valt?

    Hianyzki a szex?

    A technika megtanulhato az erzelmi oldala nem, aki nem ismeri fel,

    az uzenetet ami kb ez :egyszeruen csak szeress!!! ,az bizony igy jarhat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  25. 2011. június 21. 10:4027.
    Éltél már legalább 10 év házasságban kisgyerek(ek) mellett?
    előzmény:
    bogárka1 (26)
    2011-06-21  10:37

Címlap

top