Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyiklub 2012

Torolt_felhasznalo_449277
Torolt_felhasznalo_449277
Létrehozva: 2011. december 29. 10:45

Sziasztok!

 

Vártam, vártam, hogy valaki indítson egy lassan hagyományosnak számító újévtől fogyni-témájú topikot, de úgy látszik, magamnak kell... :-)))

 

Szóval.....

 

Új év, fogadalmak, nagy újrakezdések.

 

Szeretnék leadni pár kilót, és egyben életmódot váltani. Tavalyelőtt már sikeresen megszabadultam a feleslegemtől, de aztán szép lassan visszakúszott. Most újra megpróbálnám, de egyedül nagyon nehéz.

Várom ide mindazokat, akik szintén hasonló cipőben járnak. Jó lenne egymást bátorítani, hogy ne adjuk fel idő előtt a küzdelmet.

 

Van kedve valakinek velem tartani? :-)

  1. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 22. 20:46976.

    Sziasztok!

     

    Lenne, egy nem ide való kérdésem, bocsánat ezért :)

     

    A karikagyűrűt úgy "szokás"', vagy úgy illik, hogy a vőlegény veszi meg?

    Mert mi úgy terveztük, hogy "megvessszük" egymásnak, és közösen álljuk ennek is a költségét, mint majd az esküvőjét is. De a szülők, azon piszkálódnak, hogy azt a vőlegénynek kéne megvennie. Mondjuk én úgy gondolom mindenki csinálja úgy, ahogy ő szeretné, csupán érdekelne, hogy ezt tényleg így szokták? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_487983
    Torolt_felhasznalo_487983
    2012. március 22. 15:27975.
    Hú de nem fair ez a cupcake itt az indítóban! Nagyon guszta, kedvem lenne jól 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 22. 15:00974.

    Sziasztok!

     

    Igen, nagyon szép az időKedvem lenne inkább a Balcsi parton sütkérezni a napfényben...De most marad a tanulás :(

     

    Szerintem érdemes mérni magunkat cm-be, mert van, hogy a súly nem változik, de centibe csökkennek a dolgok..és az motivál

     

    Én már alig várom, hogy ma szabaduljak a melóból, akkor már inkább tanulnék. Ma valahogy nem bírtam felpörögni, elég monoton feladataim voltak. De délután hazavágtázok, megiszom egy kávét, vagy teát (cukor nélkül, vagy édesítővel) és rápörgök a számvitelre :)

     

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_487983
    Torolt_felhasznalo_487983
    2012. március 22. 13:10973.

    Sziasztok!

     

    Tényleg szép tavaszi idő van!

    Kedvem lenne most a kutyussal elmenni a szokásos körünkre....talán munka után.

    Hú...azok a zh-k! Nekem már csak emlék mindez, de kitartást minden vizsgázónak! 

    Hát a "minden nap tornázok" tegnap nem sikerült, annyira holt fáradt voltam, hogy tegnap engedélyt adtam magamnak lazsálni. De majd ma! 

    Ti méritek magatokat, hogy hány cm a derék, csípő, stb, hogy lássátok a változást? Én terveztem, de férjem elvarázsolta a szabócentimet (persze hogy a bicepszét mérte vele) ugyhogy most kell vegyek egyet előbb. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2012. március 22. 12:06972.
    Gyönyörű napsütéses idő van, ne kiabáljuk el, de itt a tavasz vagy mi, jaj de jó! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2012. március 22. 08:42971.

    Sziasztok lányok,

     

    a hét titta diliház. 2 nap iskolázás, egy nap uzleti út. Kajálás össze-vissza, a pocakom lapos, de fáj és nagyon nem érzem jól magam, émelygés, kialvatlanság... (nem ittam)

     

    Ma végre csak iroda meg munka, úgyhogy reggelire elővettem a kis csodaturmixomat: 1 banán, 100 g fagyasztott áfonya, pici alma-céklalé, botmixer = mnyammm, lila, fincsi lötyi :) 

     

    Tegnapi vacsim meg már legalább rendben volt: grillezett padlizsán diós joghurtöntettel (joghurt + dióolaj + só), hát valami isteni.

     

    A mútl heti tisztítóúrának annyi értelme volt, hogy megindult a fogyás, összeszűkült a pocim és nem kívánom a marhaságokat. Hiányzik a zöldség, a friss, finom kaják, úgyhogy ezen a vonalon fogok haladni.

     

    Sport a fenti okok miatt a héten még nagy nulla, de semmi sincs veszve :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 21. 15:58970.
    Köszi a bíztatást! Nekem is itt vannak a zh-k...Kitartás a tanuláshoz :)
    előzmény:
    csipkebogyo87 (969)
    2012-03-21  14:44
  8. 2012. március 21. 14:44969.

    Sziasztok!

     

    Dinnyécske, csak pozitívan! (Bár tudom milyen rossz, amikor az ember keres, de nem talál) Majd jön a szuper lehetőség, amikor nem is várod :)

     

    ShyAngel: üdv a fórumon :) majd számolj be mindig, hogy hogy haladsz :) Sokszor egymásból merítünk erőt, hogy "igen, menni fog ez nekem is" :D

     

     

    No én meg elhatároztam magam, komolyítok a diétámon, mert ez így már nem elég :S Nincs több rántott husika, meg pörköltke nokedlivel. (csak ezt anyóssal is meg kell értetni valahogy) lesz helyette saláta, és natúr husi. Minjárt állítom is össze az étrendet, kicsit koppintani fogok.

     

    A mozgással rosszul állok a héten, de hét végére azért a 4 alkalom meglesz, ami kevés, de ez van, sajnos zh-k vannak a héten, így tanulnom kell. Meg dolgozni....

     

    Jók legyetek, írjatok :)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (968)
    2012-03-21  07:34
  9. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 21. 07:34968.

    Köszi, aranyos vagyIgen, én is ezzel nyugtatom magam, hogy talán azért nem sikerült, mert lesz jobb. Csak egy idő után frusztrálja az embert, hogy nem talál állást.

    Igen, igaz, hogy legalább visszajeleztek, ez már egy jó pont nekik.

     

    Szép napot!

    előzmény:
    pipacsvirágocska (967)
    2012-03-21  06:37
  10. 2012. március 21. 06:37967.

    Ugyan, sokszor nem is rajtad múlik. Sok jelentkező esetén szelektálnak valamilyen szempont alapján, és az nem biztos, hogy jó választás részükről, mert elvágják magukat a jó képességű, de kevésbé hangzatos CV-jű jelentkezőktől. Viszont jó pont, hogy legalább visszajeleztek, most már az sem divat...

    Szorítok azért, hogy találj valami jobbat, ez biztos nem neked való, van odakint valami jobb :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (966)
    2012-03-20  17:43
  11. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 20. 17:43966.

    Szia!

     

    Köszi, aranyos vagy :) Hr ügyintéző állásra jelentkeztem, de közben már vissza is jeleztek, hogy nem engem választottak...Úgyhogy valamiért nagyon nem voltam nekik szimpatikus :( 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487983 (965)
    2012-03-20  15:32
  12. Torolt_felhasznalo_487983
    Torolt_felhasznalo_487983
    2012. március 20. 15:32965.

    Köszi!

    Akkor megy a durkk Neked!

    Milyen állásra jelentkeztél? Remélem hívnak majd interjúra!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 20. 08:41964.

    ShyAngel, isten hozott közöttünk :) Sok sikert neked is a fogyáshoz!

     

    Ha lesz egy pár percetek, drukkoljatok nekem!!! Igaz, lehet feleslegesen reménykedem, de az álláshirdető portálról ma vették le annak az állásnak a hirdetését, amire nagyon vágyom, így reménykedem, hogy megkezdik az interjúztatásokat, és lesz lehetőségem elmenni egy állásinterjúra hozzájuk :)

     

    Bár lehet, már meg is találták az ideális személyt, de reménykedem benne, hogy nem, mert egy ismerős szerint (aki ismeri a céget) általában nem kapkodják el a kiválasztást. Ebben reménykedem én is :) Annyira szeretném! Igyekszem nyitott lenni, optimista, és bevonzzani a pozitív dolgokat, hátha segít

     

    Szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_487983
    Torolt_felhasznalo_487983
    2012. március 20. 08:02963.

    Sziasztok!

     

    Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! Remélem befogadtok!

    A "neki kell álljak fogyni azonnal mert hatalmas a fenekem" érzés egy hete tört rám, mert akkor történt, hogy felpróbáltam az alkalmi kisruhámat, és nem fért bele a fenekem

    Az adataim: 160 cm, 63 kg

    2007-ben 53 kg voltam, 2009-ben az esküvőmön 57 kg, szóval szépen kúsztak fel a kilók....

    Most a szénhidrátot minimálisra fogom vissza, reggelire fehérje turmixot iszok, 10-kor eszek egy joghurtot, ebédre igyekszek mindíg magamnak főzni, bár ezt nem mindíg tudom megoldani, olyankor marad a menüs kaja, a vacsi zöldség, saláta, sajt vagy ilyesmi. És minden nap torna!!!!

    Remélem nem voltam hosszú így elsőre

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. március 20. 07:47962.

    Ne keseredj, nem hiába, egyáltalán nem felesleges. Van ilyen, a fogyás megtropan, de azért, mert a mérleg nem a barátod, még igenis szuperül haladsz, mert sokat mozogsz és így zsírt égetsz, formásodsz, simább lesz a bőröd. Ne add fel, meg fog még indulni lefelé, de most nem szabad feladni. 

     

    Én tegnap kinnrekedtem a lakásból, egyszerűen felmondta a kulcsom a szolgálatot. Így edzőterem és röpi helyett az öcsémmel söröztem estig :)

     

    Ma hoztam az edzőcuccom munkába... 

    előzmény:
    csipkebogyo87 (960)
    2012-03-20  07:02
  16. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 20. 07:45961.

    Sziasztok!

     

    Csipkebogyo, ne keseredj el! Sokat mozgsz és az izom amúgy is nehezebb, mint a zsír. A centiket szoktad mérni? Úgy lehet, hogy látványos a fogyás!

     

    Amúgy tényleg jó, ha az ember felírja, hogy mit eszik, sokat lehet belőle "tanulni". És jó esetben nem is kell sokat változtatni rajta, csak egy picit kell okosabban csinálni.

     

    Én a vacsorákat próbálom továbbra is kihagyni. Ezzel tegnap sem volt baj, de az édességgel...Kolléganőm Bécsben volt, és csokit hozott...ilyen egy kockák voltak csak becsomagolva, de egyet ennem kellett...Délután találkoztam egy bnőmmel, ő meg sütire hívott meg...Úgyhogy a tegnap gáz volt, remélem a mai nap jobb lesz :) Nem találkozom senkivel! :)

     

     

    Szép napot

    előzmény:
    csipkebogyo87 (960)
    2012-03-20  07:02
  17. 2012. március 20. 07:02960.

    Sziasztok!

     

    Tökelegemvan :( 73,8kg. Semmit nem fogytam, hiába minden :(

     

    Kénytelen leszek felírni mostmár hogy mit eszek, hogy lássam, hol csúszok el. Igazából kalóriát meg tápértéket kellene számolni, de ehhez óriási elhatározás kell.... azt hiszem másképp sajnos nem fog menni. Pedig úgy érzem hogy már alig eszem valamit.

     

    Tegnap pl: reggelire 3 picike szelet tk kenyér, felvágottal, uborkával. Tízórai: 1 banán, 1 alma. Utána ettem két kis marék diákcsemegét mert nagyon éhes voltam. Ebédre rántott husi volt, 2 picike szelet, krumplival és uborkával, délután edzés után fehérje shake, uzsonnára 1 banán, és a vacsi kimaradt, mert későn jutott eszembe.

     

    Tudom a rántott hús nem diétás, de otthonról hozott kaja, ilyenkor nincs mit tenni :S

     

    Áhh mérges vagyok magamra. Hiába a sok sport, ha elcseszem a kajálást :'( 

    Lehet azt kéne csinálnom, hogy a reggeli-tízórai-uzsi triot megszervezni előre, leméregetni, és mellé diétás kaját rendelni, és ott lehet olyat, aminél meg van adva a tápértéke... no ezen fogok még filózni... 

    előzmény:
    pipacsvirágocska (959)
    2012-03-19  08:49
  18. 2012. március 19. 08:49959.

    Sziasztok,

     

    dinnyécske, ne kérj elnézést, megértelek. Az talán jó lenne, ha tisztáznátok, ki mit szeretne a jövőben. Ez az egyszer fent-egyszer lent állapot meg valszeg előfordul más bokorban is... Megértem, hogy el vagy picit kenődve, az ember úgy érzi, hogy minden ok, aztán jönnek olyan dolgok, melyek áthúzzák a számításod és a biztosnak hitt jövőképet. 

     

    Mi is alkottunk a hétvégén... totál azt hittem, hogy minden rózsaszín meg ködös és rózsaszín nyuszikák ugrabugrálnak körül, erre olyan hidegzuhany volt csak na. Szombaton voltunk kint, ölelkezés, puszilkodás, jókedv, kacagás, szerelmes bújás, erre hazamentünk és sikeült úgy összekapnunk, hogy csak néztem ki a fejemből.

     

    Igaz, édes volt a kibékülés, most megint bújás és tombol a szerelem, de ezeket a kiszámíthatatlan dolgokat nem igazán értem.  

     

    csipkebogyo: tegnap nekem is lecsúszott 2 kis szelet pizza, ez van, ennyi bűnnek bele kell férnie. Szerencsére a végeredményen nem sokat változtat. Amúgy szép dolog a szabadban futás, de jobban szeretek rendezett betonutakon, nagyon fárasztó arra figyelni, hogy milyen fűcsomóra lép az ember. 

     

    A hetem zűrös lesz, de igyekszem valahogy túlélni. Olyan munkaudorom van, hogy az már fizikai fájdalom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (955)
    2012-03-17  08:09
  19. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 19. 07:58958.

    Sziasztok!

     

    Csipkebogyo, köszönöm a bíztatást :) Azóta beszélgettünk róla, és azt mondta a párom, hogy ő szívesen menne, de ez nem eldöntött tény, ne pánikoljak rajta, majd megoldjuk úgy, hogy mindenkinek jó legyen, akkor is, ha én nem akarok menni. Benne van, hogy bármelyikünk meggondolja magát, ha nem, akkor meg valami aranyközépútat keresünk.

    Igyekszem addig nem parázni rajta.

    Amúgy is sajnos az a típus vagyok, hogy ha minden jó, akkor is hajlamos vagyok kreálni valamit, amin aggódhatok...Nem jó szokás :(

     

    A hétvégi kajálásom tűrhetően sikerült, ahhoz képest, hogy két napot rokonoknál töltöttünk. Szombaton túráztunk egyet a Bakonyba, nagyon jó volt, friss levegő, napsütés...:)

     

    Ma ismét hétfő...munka...szombaton zh-t írok. Keveset tudtam csak tanulni hétvégén, úgyhogy majd most kell belevetnem magam jobban.

     

    Tegnap találtam egy oldalt, ahol vannak titán, palládium, meg mindenféle gyűrűk..Van valami tapasztalatotok ilyen téren? Hogy ezek mennyire tartósak, szépek? Mert az áruk sokkal kedvezőbb, mint az aranyé :)

     

     

    Szép napot!

    előzmény:
    csipkebogyo87 (956)
    2012-03-17  08:22
  20. 2012. március 17. 15:10957.

    Sziasztok Csajok!

     

    Mai futás: 4,8 km 30 perc!

     

    Alig hiszem :)  Sikerült egy sokkal jobb útvonalat kiválasztani, igaz 3/4-e betonon van, de így nem kellett azon aggódnom hogy mikor fordul ki a bokám... emiatt azt hiszem bátrabban és kitartóbban futottam :)

     

    Jól esett :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2012. március 17. 08:22956.

    Sziasztok!

     

    Dinnyécske, ez  nehéz kérdés nagyon... de valóban kompromisszumkésznek kell lenni. Nálunk fordítva van a helyzet, én mennék, a párom maradna. De míg a suli tart nekem, addig nem mozdulhatunk. Mi a múltkor már affelé tendáltunk, hogy kb 5 évre mennénk ki, amíg anyagilag rendbejövünk, és utána visszajönnénk Mo-ra és jöhet akár a gyerkőc is... Ebbe kb ő is belement, ahogy láttam (4esben beszélgettünk erről), de még alakulgat a dolog, leghamarabb januárban esedékes erről gondolkodni. Persze, ha itthon kapnék valami elfogadható állást a szakmámban, amit megfizetnek, akkor nem feltétlen mennénk ki. Mondjuk én voltam már finnországban, igaz csak 4 hónapot, de kóstolónak jó volt, és nagyon szerettem... húz vissza a szívem.....

     

    A tegnapi kajálásomat anyóspajtás jól áthúzta, pizzát sütött vacsira. Két pici szeletet ettem csak, de akkor is, a fehérjeshake helyett ez katasztrófának minősíthető.... Az a baj, ha azt mondom nem eszek belőle megsértődik, meg nehéz is megállni, de inkább az előbbi a gond.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (955)
    2012-03-17  08:09
  22. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 17. 08:09955.

    Sziasztok Lányok!

     

    Tök szuper, hogy ilyen jól megy nektek a futás! Nagyon ügyik vagytok 

     

    Pipacsviragocska: Ma mi is túrázni megyünk, de ez inkább csak nagy séta a Bakonyba, mert a párom nagymamája is jön, és inkább kényelmes tempóban, közepes távot tervezünk :) De azért jó lesz kint lenni ilyen szép időben :)

     

    Pöszke: Én magánéletileg érdekesen vagyok. Egyik nap a fellegekben lebegek, a másik nap meg leránt a realitás a földre. Meséltem, hogy eljegyzést és esküvőt tervezünk, de... A párom Pestre szeretne menni dolgozni, mert szerinte ott több lehetőség van. Én megmondom őszintén, amikor a főiskola miatt fent laktam 1-2 hónapot, pánikbeteg lettem, ezért utána feljártam az órákra a lakhelyemről. Tehát én nem vágyom fel Pestre, de kitaláltuk, hogy én egy másik nagyobb városba szeretnék dolgozni, és majd "beköltözünk" a kettő közé, találtunk is olyan várost, ahonnan egyikünknek sem sok a bejárás. Szóval megoldható.

     

    Már éppen kezdtem úgy érezni, hogy akkor minden téren sínen vagyunk, erre tegnap valahogy szóbajöttek ezek a dolgok a rokonokkal, és mondta a párom, hogy ő nem mondta, hogy Pest lesz a végállomás. Ő menne tovább külföldre... Én sajnos nem vagyok ilyen mobilis. Igaz, hogy itthon sincs kolbászból a kerítés, de én szeretnék Magyarországon maradni. Nem vágyom külföldre. Ezt ő is tudja, csak szerintem arra gondol, hogy ha mennék vele Pest felé, egyszer majd megyek vele külföldre is...De mi van ha nem? Ha én később sem szeretnék??? Miért nem lehet az élet egyszerű?

     

    Bocsánat a panaszáradatért...de azt hittem, ha Pesten talál majd olyan állást, amivel elégedett, ahol tud fejlődni, stb...akkor már külföldre nem akar menni. Persze nem tudhatom mi lesz később, lehet, hogy tényleg annyira élvezi majd a munkáját, hogy nem akar menni. De ha mégis??? És én nem? Szeretjük egymást, ezzel nincs is gond, de akármelyikünknek kéne kompromisszum miatt változtatni az elképzelésén, szerintem ez nagy változás lenne...Nem akarom, hogy bárkinek nehézségei legyenek amiatt, hogy az lesz, ami....

     

    Ne haragudjatok, csak lelombozott ez tegnap :(

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2012. március 16. 23:27954.

    Heló csajok,

     

     

    csipkebogyo: a túra szuper volt, többet terveztünk, de 20 km-nél úgy döntött a csapat, hogy nem kell hősködni. Ma fáj a seggem, olyan izmaimat is érzem, amilyenek tán nincsenek is, azért kondira sem semmi, mert hegyneki is mentünk eleget, az emelkedők eléggé kimerítettek.

     

    szuper, hogy kint futsz, az sokkal nehezebb, mint bent, 5 km már nagyon jó teljesítmény, főleg göröngyös terepen.

     

    Hát ha egész nap tanulsz és nem fog az agyad, mert kell neki az oxigén, akkor felpörget a sport, de én olyan jókat tudok aludni futás után, hogy csak na.

     

    A konditerem, ahová járok, eléggé felkapott lett, sajnos csúcsidőben délután tele van és előfordulhat, hogy nincs szabad futópad. Mivel reggel 6-kor nyit, gondolkodom, hogy bevállalom. Régebben jártam egy ideig reggel, tényleg olyan voltam utána, mint a duracell-nyuszi. Csak az ágyból szedne ki valaki. Még mérlegelem. Holnap megyünk párom szüleihez, remélem, nem viszem túlzásba a bűnözést :)

     

     

     

    előzmény:
    csipkebogyo87 (953)
    2012-03-16  16:15
  24. 2012. március 16. 16:15953.

    Sziasztok Lányok!

     

    Hogy telik a hétvége?

     

    Pipacsvirágocska, írigykedem a túra miatt ;) Biztos jó volt :)

     

    Pöszke, rég hallottunk rólad! 30,5kg? Vagy elírtad? :D Január óta kicsit sok lenne  Mindenesetre gratulálok én is a szép eredményhez :) Hajrá a szakdolival! Nekem köv félévben lesz porondon...

     

     Amúgy jó hallani, hogy rendeződnek a dolgok mindenkinél ;)  

     

    Mi is voltunk ma futni a friss levegőn :) Elég nyövgenyelősen indult, mert amit kinéztünk gmaps-on útvonalat az gyakorlatban nem létezett, így mindenféle földúton futkostunk /tam (a párom bicajjal) meg a szántáson keresztül, meg felégetett ártéren, volt minden. De azért itthon lemértem, kb hogy merre mentünk, 5,1 km-re jött ki, szóval büszke vagyok magunkra.. visztont időt nem néztem.

     

    Kíváncsi leszek a hétfői mérlegelésre, most tök úgy érzem hogy fogytam :)

     

     Viszont azokhoz lenne kérdésem, akik még tanulnak: azt mondják hogy mozgás után jobban fog az agy- win-win. ezzel szemben én egy kiadós sportolás után max azt érzem hogy majd elalszok, nemhogy jobban menne a tanulás.... Van valakinek tapasztalata?

     

    Kellemes délutánt mindenkinek 

    előzmény:
    pipacsvirágocska (952)
    2012-03-16  14:03
  25. 2012. március 16. 14:03952.

    Szia Pöszke

     

    hajrá jókedv és energie :) 

     

    Nem tudom, mit illik ilynekor mondani...talán hogy boldog légy és jó legyen az a dötés, de a legrosszabb tuti az, amikor az ember nem tudja, mit kéne lépnie, ezen meg szerencsére túlvagy. Jön a tavasz, jön a nyár, élvezd :)

     

    Részemről túlvagyok egy párkapcsolati mélyponton és egy újabb emelkedő szakaszában vagyunk, ami már nagyon hiányzott. Igazából furcsa, mert egy kicsit már feladtam és kezdtem azt hinni, csak becsaptam magam és talán nem is olyan jó nekünk együtt, gondoltam idővel csak kiderül az ilyesmi. Végülis helyrerázódtunk, volt egy szuper téli szabink a múlt héten, azóta is jól elvagyunk. Mindig arra kell rájönnöm, hogy baromira fiatal vagyok még és sok helyzettel nem találkoztam még kapcsolatban, magamra is rácsodálkozom, milyen reakciókra vagyok képes és hogy nyilvánulok meg bizonyos helyzetekben. Valahogy úgy látom, minden vitánk és zökkenésünk tanulságos és kell, hogy jobbak legyünk. Mármint nem szítani a feszültséget, de valahogy túl kell jutni ezeken a lépcsőkön, hogy összecsiszolódjunk. Azt már tisztáztam magamban, és rajta is ezt érzem, hogy szeretjük egymást és együtt képzeljük el a jövőt. Az viszont tény, hogy lesz még közös megoldandónk, de addig jó, míg elébe állunk. 

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285919 (951)
    2012-03-16  09:11

Címlap

top