Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mandarinfát akarok!!!

pinkpearl
Létrehozva: 2012. február 16. 11:28

Előre is elnézést kérek azoktól akik egy komoly vetős-aratós mezőgazdasági, vagy profi kertészeti topicra számítottak.

Nos, ez még a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető annak.

 

Azoktól szeretnék kérdezni akiknek van tapasztalatuk szobai körülmények között cserépbe vetett gyümölcs vagy virágmagokkal.

(Előre szólok, hogy egy kertészeti antitalentum vagyok.)

Szóval próbálkozom, próbálkozom, de sehogy nem akar sikerülni.

Vetettem már cserépbe narancs magot, mandarin magot, szőlő magot, boltban vásárolt virágmagot. 

Addig ok, hogy kikel, de aztán nagyon rövid időn belül ki is purcan.

Mit csinálok rosszul? 

Emlékszem még gyerekkoromból, hogy nagymamámnak volt olyan termő(!!!) citomfája amit annak idején még vetett magról.

Na, én ekkora babérokra nem törekszem, teljesen kizárt, hogy nálam ez működjön.  De legalább egy csinos kis szobafácska olyan jó lenne.

Tudom, hogy lehet venni is, de az nem olyan.

Tehát akinek van ilyen tapasztalata: Hogy csinálta?

 

  1. 2012. február 16. 13:3127.
    Így van, a férjem még csak-csak megkóstolja, ha ráfanyalodik, én utálom...gyönyörű, ahogy a szobában díszeleg, kínt meg a fehér hó tündököl...:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567762 (25)
    2012-02-16  13:27

Címlap

top