Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki az üzemeltetője?

Sorsi
Létrehozva: 2013. január 1. 10:34

Honnét lehet tudni, hogy egy magán weboldalnak ki az üzemeltetője?

Tehát van mondjuk egy kovacshajnalka.hu nevű oldalam, ahol csak a személyes dolgaim vannak fenn, azt hol lehet megtudnia másnak, hogy ki üzemelteti?

  1. 2013. január 12. 11:5456.

    Szia!

     

    Sajnos nem tudom, hogy mi történt, mert a topikot valójában nem én indítottam (ha megnézed később megjelent a topikindító is és válaszolt a felmerülő kérdésekre). Úgy gondolom, hogy rájöttek, hogy nincs semmi értelme a dolognak, csak nem merik bevallani nekünk és inkább nem beszél erről a témáról senki. De csodálkoznék, ha tényleg utaznának.  

    előzmény:
    Alsórákosi (55)
    2013-01-09  22:23
  2. 2013. január 9. 22:2355.

    Szia!

    Indítottál egy topicot Külföldi öröklés témában, majd sorsára  hagytad.

    Hogy alakult az ügy a továbbiakban?

    Lett eredménye a klaviatúra koptatásnak?

    Tudom ez a kérdés itt off!

    Üdv:M 

     

    előzmény:
    amikor (3)
    2013-01-01  11:13
  3. Torolt_felhasznalo_650250
    Torolt_felhasznalo_650250
    2013. január 2. 23:4854.
    Szerintem a filmet a legelején tönkrevágta az, hogy a főszereplő nő testvére (nővére talán?) a vacsoraasztalnál gyakorlatilag a néző szájába rágta a film mondanivalóját. Az annyira tönkretette a filmet, hogy utána már lehetetlen volt komolyan venni. És Jack Nicholson hiába remek színész, egy remek színésznő kellett volna mellé, hogy legalább középszinten megmaradjon a film, nem egy ripacs.
    előzmény:
    Kalliopé (51)
    2013-01-01  17:28
  4. Torolt_felhasznalo_572064
    Torolt_felhasznalo_572064
    2013. január 2. 14:3953.

    Szia!

     

    Egy weboldal üzemeltetője nem biztos, hogy megállapítható a publikus adatokból. Az admin-kontakt lehet, hogy az a személy vagy cég, akié a weboldal, de lehet, hogy a tárhelyet adó vagy a domain nevet bejegyző szolgáltató. Utóbbi esetben csak a szolgáltatótól lehetne megtudni a weboldal tulajának adatait, de a szolgáltató csak a hatóságoknak adja meg.
    előzmény:
    Sorsi (1)
    2013-01-01  10:34
  5. 2013. január 1. 17:3052.
    Bocsi az offolásért nem filmes topicod van. De ami tényleg drámai volt, és nagyon megrázó, a Ház a ködben, és az Elcserélt életek...hirtelen ezek jutnak eszembe. Ezek tényleg nagyon ütősek voltak..Na meg A csíkos pizsamás fiú....
    előzmény:
    Sorsi (1)
    2013-01-01  10:34

Címlap

top