Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nárcisztikus férfi

katyasz
Létrehozva: 2015. március 17. 15:37

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Több mint 5 éve vagyok együtt egy sráccal és elég komolyan gondoltuk a kapcsolatunkat. Kb fél éve kezdődtek a problémák és a számomra megmagyarázhatatlan és érdekes dolgok. A neten sok helyen utána néztem és beszéltem barátnőimmel és arra jutottam, hogy a pasim nárcisztikus. Nagyon sok helyen lehet olvasni az ilyen típusú férfiról, viszont példák nem nagyon vannak. A lényeg, hogy én dolgozom, keresem a pénzt, főzök, mosok, takarítok, ő otthonról dolgozik, mikor van éppen melója, ami hol van, hol nincs. Úgy érzem egyedül oldok meg mindent, és ő meg csak sajnáltatja magát, hogy neki nincs munkája. A legtöbb beszélgetés róla szól és arról, hogy én mennyire nem vagyok segítőkész irányába és mennyire nem foglalkozom vele. Egy gyárban dolgozom, egész nap állok, eléggé fáradt vagyok sokszor és ezek a feszültségek bennem is jelentkeznek. Lehet nem vagyok elég oda adó. Most pár hete azt mondta elhagy, mert nem én vagyok neki az első, hanem a háztartási feladatok és a munkám, ami egyébként is elfáraszt engem. Akkor nem akartam hogy vége legyen, de most már lassan odáig jutok, hogy inkább leszek egyedül de nem bírom. Viszont most visszatáncolna. Megint kedves, aranyos, vicces, megyünk vacsizni, kirándulni és én teljesen értetlenül állok ez előtt az egész előtt. Mit tegyek?

  1. 2015. augusztus 31. 21:562351.

    Köszönjük a férfiúi hozzaszolast😊 kevesen járnak ide fiuk rajtad kivül snc par hozzászólás erejéig Sot már én is ritkán kiabrandultam a nemlétező tarskeresesembol😊 meg az itt kialakult helyzetbol elsősorban Olyan érzésem kezdett lenni mintha anyuka okitana hateveset mi hogy illik hatéves meg csak nem érti csak ellenáll En ehhez mar öreg vagyok😊 visszaterve bajsag gatyajara😁 el kell mondjam szombat este lattam élőben es rohadtul nem volt ízléstelen vagy megbotránkoztató sot bajsag nagyon dögös volt benne meg gondolom mas ruhaiban is de lehet egyszerűen csak nekem nincs ízlésem 😊 Es mivel a nárcisztikus topikot atalakitottuk társkereső topikká ellenben én tegnap este eldöntöttem hogy a temat lezarom magamban valodi jelölt híján két ev egyedüllét es majdnem egy ev almokbkergetese zéró felmutathato eredménnyel de legalabb lehetőséggel Es ezúton el is koszonok tőletek meg a sok ezer hozzaszolasunktol😉😊 jo volt veletek sok sikert puszi Nektek csajok❤

    előzmény:
    Ulyssés (2349)
    2015-08-31  21:17
  2. 2015. augusztus 31. 21:312350.

    Szerintem ez a pasi csak kihasznál, tőled várja a segítséget, miközben ő semmit nem tesz. Ez nem kapcsolat ilyen formában.

    előzmény:
    katyasz (1)
    2015-03-17  15:37
  3. 2015. augusztus 31. 21:172349.

    Csaknem az első naptól figyelemmel kísérem ezt a topicot, és végig nagyon drukkoltam az érintett hölgyeknek, hogy megszabaduljanak tönkrement kapcsolatukból. Egyetértek "jesna"-val, hogy nagyon tanulságos történetek. Bár én nem nevezném férfinek azokat a "díszpéldányokat", akikre "férfiként" utaltál. Egy nő beszélgetőtársamnak meséltem, az itt olvasottakról, ezekről a pasikról.  Elmondtam neki, mennyire viszketett a tenyerem, hogy a férfiakat megszégyenítő viselkedésük miatt ezeket az élősködőket kicsit "nevelgessem", pedig nem vagyok agresszív ember.


    A másik fél meghallgatása korrekt felvetés, de bizonyára mindenki találna hasonló példát a saját környezetében. (Sajnos.) Igaz, azt is el kell ismerni, hogy a nők között szintén akadnak hasonló példányok. Ezeknél az embereknél olyan fokú az önimádat, az önzés, hogy fel sem vetődik az a lehetőség, esetleg ők is hibázhattak. Számukra kényelmesebb mindent a másik félre kenni, ahelyett, hogy szembenéznének a problémákkal. Saját eltorzult világukban élnek, pontosabban élősködnek, ha sikerül megkaparintaniuk egy arra alkalmas áldozatot.


    (A továbbiakat nem "jesna" hozzászólására kellene válaszolnom, de így egyszerűbb.) Azon a szakadt farmernadrág miatt kialakult polémián remekül szórakoztam. Le sem tagadhatnák a vitában érintettek, hogy nőből vannak. Bocsánatot kérek bajságtól, hogy nem hagyom kimúlni ezt a témát! Azok nevében nem nyilatkozhatok, akikkel ő randizott, de a magam, és közeli ismerős férfitársaim nevében bátran állíthatom, az égvilágon semmi baj nincs azzal a ruhadarabbal. Persze, biztosan akad olyan pasi, akinél ez válóok lehet, de a többség beéri azzal, hogy jó segge van abban a nadrágban a nőnek. A férfiak pedig inkább arra koncentrálnak, milyen a nő maga. A kisugárzása, a gondolkodása, érdemes-e megismerni, érezni-e benne valami ellenállhatatlan vonzerőt. A csomagolás - esetünkben a ruha - bizonyos határok között teljesen másodlagos. Ha cinikus akarok lenni, egyetlen negatívumot fogadnék el férfitársaimtól az ominózus szakadt farmerrel kapcsolatban, hogy nem a szeretkezés közben feldúlt ágy lábánál hever a többi ruhadarab és fehérnemű között.


    Őszintén remélem, hogy bajság, katyasz, Eperke és sorstársaik idővel mind megtalálják párjukat, boldogságukat!

    előzmény:
    jesna (2339)
    2015-08-31  13:40
  4. 2015. augusztus 31. 18:062348.

    Puszilom a kedvesed és üzenem neki, hogy ha egy megértő, csinos, kedves és humoros, egyedülálló, független, önálló nővel szeretne megismerkedni akkor várom sok-sok szeretettel


     


    Amit nem kap meg otthon tőled, mármint megértést, figyelmet, törődést, gondoskodást azt én majd megadom neki


    Azt hittem fuggetlen, gyerektelen ferfit keresel. Nem tudtam, hogy szeretoi baberokra vagysz. Sajnalom, kedvesem nem ker beloled, azt mondja, eleg alja stilusu szamara az a no, aki ellensegkent kezel valakit, akit nem is ismer, es velt ellenfelenek kedvese fele puncifelkinalassal probal bosszut allni rajta.


    Szamomra inkabb nevetseges, ahogyan virtualisan csiholod a duhodet es azaltal igy kiadod igazi nem valami vonzo enedet.


    Sorry kedves, keresgelj mashol, de a netes tarskereson el ne felejtsd  feltuntetni, hogy a pasi vagy legyen gyerektelen, vagy HataMari exe, es akkor lehet gyereke is, de kedves leszel vele egybol ismeretlenul is ;)

    előzmény:
    bajsag11 (2239)
    2015-08-27  15:59
  5. 2015. augusztus 31. 17:472347.

    Ez így van. Magamban is kerestem a hibát és sokszor dühös is voltam magamra. Sokkal jobban ki kellett volna állnom magamért, nem feladni magam és nem csak a másik igényeit nézni. Mivel ezt tettem a türelmet elfogyott, feszült voltam, ideges. Nem voltam nyugodt, megértő.


    Én nem csak őt hibáztatom, hanem magam is. Ha kiállok magamért és nem adom fel magam, talán előbb kiderült volna az, hogy összeillünk vagy sem. Lehet nem húzódott volna el ez eddig.


    Amiket leírtam, hogy Ő miben hibáztatott engem, azt Ő mondta rólam. Nem értettem vele akkor sem és most sem egyet, mert időm nem volt rá. És azért mert helyette is megoldottam mindent.

    előzmény:
    jesna (2345)
    2015-08-31  15:53
  6. 2015. augusztus 31. 17:442346.

    Egyelőre úgy néz ki, hogy igen, bár nem régóta űzöm ezt a "szakmát" :)


    Van itt, akinek 2 évébe telt.


    A lehetőségek lecsökkenek az idő előrehaladtával, a baráti társaságok is csökkenek, hol ezért-hol azért, sok a családos ismerős, és még sorolhatnám.


    A lehetőségek mellett talán még probléma, hogy a férfiak többsége önbizalom hiányos, nem mer kezdeményezni, vagy már elérte azt a kort, amit nevezhetünk klimaxnak is, és nem az állandóságot keresi, hanem a változatosságot. Ugyan akkor van aki lelkileg sem 100%-os, mert még nem heverte ki az előző kapcsolatát.


    Szerintem igen, nehéz. Nehéz találni olyat, aki állandó kapcsolatot keres, családot akar és meg akar állapodni.


    Vagy amit írtál, sokan a tökéletest hajtják és ugye tudjuk mindig lehet szebb, okosabb, fiatalabb :)

    előzmény:
    jesna (2344)
    2015-08-31  15:39
  7. 2015. augusztus 31. 15:532345.

    Azt gondolom, hogy egy kapcsolatot, házasságot nem csak az egyik fél tudja elszúrni. Így vagy úgy, mindketten ludasak benne.

    előzmény:
    bajsag11 (2343)
    2015-08-31  15:18
  8. 2015. augusztus 31. 15:392344.

    Én próbálnék visszatérni az eredeti témához. :) ami már inkább a társkeresés.


    Valóban kíváncsi vagyok, tényleg ennyire nehéz egy elfogadható (tökéletest már nem is merek írni) párttalálni?

    előzmény:
    bajsag11 (2342)
    2015-08-31  15:15
  9. 2015. augusztus 31. 15:182343.

    Már nekem is eszembe jutott, hogy végig olvasom, úgymond nosztalgia képen, de nagyon hosszú :)


    Ha az én volt pasimat megkérdezed, akkor azt mondaná, hogy én soha nem szerettem őt, nem adtam meg neki azt a törődést és szeretett amire vágyott, és amitől Ő meggyógyult volna. Nem tekintettem őt férfinak és Ő miattam lett beteg, annak is én vagyok az oka, mert nem foglalkoztam vele eleget.


    Ha végig olvastad akkor pontosan tudod mi a szitu. Ha nem akkor elmesélem :)

    előzmény:
    jesna (2335)
    2015-08-31  12:47
  10. 2015. augusztus 31. 15:152342.

    Szegény farmerem annyit kapott már, hogy lassan bekereteztetem és kirakom a falra emléknek :)


    Furcsának találom, hogy ha ennyi mindenkinek nem tetszik akkor miért van az hogy lassan már egy hete erről szól ez a topik? Talán azért mert én felvehetem ti meg nem?


    Igen, bántó az, ahogy beszéltek rólam és másról. Talán ti különbek vagytok?


    Nem bántásként, de ha szoknyába és blúzba mennék randizni és az itt sokat emlegetett gyöngysort is felvenném egy kivénhedt fapinának tartanának. Szerintem itt randizában nekem van jelenleg a legtöbb tapasztalatom, akár ilyen, akár olyan. Szívesen megosztottam veletek, hogy más is tanuljon belőle és volt is miről beszélni. Aki kb időszámításunk előtt randizott, az nekem ne osszon öltözködési tanácsokat.


    Mondtam már korábban is. Mindenki úgy öltözködjön ahogyan jól érzi magát és abba, amiben jól érzi magát és a komfortérzete megvan.


    Mellesleg én inkább kedvelem a sportosabban öltözködő pasikat, mint akik nyáron is vasalt inget vesznek fel a rövidnadrághoz :) Öltönyös pasit csak akkor tudnék elviselni magam mellett, ha a munkája miatt kellene. De ha nekem otthon is abban mászkálna és hétvégén sem tudna a nyakkendőjétől megválni, hát mehet a lecsóba.


    El kellene gondolkozni azon, hogy a jó odamondogatásnak milyen következményei vannak. Lehet véleményt formálni finomabban is, és van amikor nem az a megoldás, hogy ajtóstul rontunk a házba, és fejjel megyünk a másiknak.


    Azt látom, hogy itt nagyon sok mindenkinek tökéletes az élete. Család, szerető és gondoskodó, vastag pénztárcás férj, álomszerű élet. Nagyon sok ember itt tökéletes, a legszebb, a legokosabb, a legjobban öltözködik, mindenkitől okosabb, mindenkitől jobban tud mindent, mindenki felett áll.


    Csak szerintem ez egy szép kamu élet, amit itt lehet élni. Vannak olyanok, akiknek vannak hibái, vannak ballépései és vannak gyengeségei. És akkor jönnek a tökéletesek, akik ahelyett, hogy segítenék, még jól körbe röhögik is, és még taposnak bele egy nagyot, abba a lélekbe, ami egyébként is sérült. Gratulálok nekik!


    Említettem korábban elfogadás és tolerancia.


    Ez a topik lassan hasonlít a mindennapi élethez, és már nem az ami volt. Nem segíteni vagyunk itt egymásnak, hanem egymásra rástromfolva kinek szebb és jobb az élete.


    Ahelyett, hogy ide lazítani jönnénk, nevetni, jókat beszélgetni.


    El kellene gondolkodni sok embernek...

    előzmény:
    Sissi52 (2336)
    2015-08-31  13:03
  11. 2015. augusztus 31. 14:562341.

    Ez azért elég sommás értékelés a férfitársadalomról. Ennél sokkal árnyaltabb a kép. Kiindulva saját tapasztalataimból.

    előzmény:
    Sissi52 (2340)
    2015-08-31  13:57
  12. 2015. augusztus 31. 13:572340.

    Azok a pasik nem jonnek ide. Akik jottek,azok a hulyesegeikkel jottek,amit ugyis tudunk. Mellesleg a zokniszandalos nylonszatyros randizos pasi is azt mondta, hogy mindegy, hogy nez ki az ember. Hat nem mindegy. Hogy velekednek azok a pasik? megmondjak neked,az asszony a konyhaba valo, meg hallgass a neve, meg oruljon, hogy ilyen diszhimet szolgalhat, mint o. Ilyesmi. Bizonytalan asszonykak meg,akiknel az onbecsules menetkozben kuszob ala megy, beszedik, es egy kuss-al elnemithatok, ha szora mernek emelni a szajukat. Szomoru, de nemelyikuket szrencsere ki lehet menteni. Merthogy ugy nekik pasijuk van,ami nagy kincs.

    előzmény:
    jesna (2339)
    2015-08-31  13:40
  13. 2015. augusztus 31. 13:402339.

    Visszatérve az alaptörténethez, csak kapkodtam a fejem, milyen férfiak vannak. Ilyenkor persze szívesen meghallgatnám a másik felet is, az ő szemszögéből hogy hangzik a történet. (Ez persze nem jelenti azt, hogy nem hiszek katyasznak, eperkének vagy bajsagnak) Jó lenne még több ffi hozzászólást olvasni, az ő nézőpontjukat is látni.

    előzmény:
    Sissi52 (2338)
    2015-08-31  13:27
  14. 2015. augusztus 31. 13:272338.

    Kepben vagyok. Elotte o akart uj ruhat, uj cipot venni. En beszeltem le rola, hogy annyira megsem kell. Utana meg beultek enni, inni. Mindegy, nekem van egy nivoszintem, az ala en nem megyek. Farmer ellen nincs kifogasom, itt meg jo a sportcipo nagy tavolsagok legyaloglasahoz, de ha a baratnommel kimegyunk, egy jobb cipot, holmit veszek fel, ha nem is oltozkodom ki. Hat jo, ugorgyunk, aki tornacsukaban meg szakadt farmerban jar randizni,az talal is annak megfelelo part, igazad lehet.

    előzmény:
    jesna (2337)
    2015-08-31  13:19
  15. 2015. augusztus 31. 13:192337.

    Azt gondolom, nagyban függ a mindennapos öltözködési módjától. Ha amúgy is ezt a vonalat viszi, nyilván nem fog az öltözködési szokásaitól eltérni.


    Nekem semmi bajom az említett farmerral, bőven belefért a randi helyszínéhez.


    Bőven túl vagyok az ötvenen, abszolút nem öltözködöm öregesen. Kedvencem még mindig a tornacsuka, farmer kombó. (csak hogy képben legyél)

    előzmény:
    Sissi52 (2336)
    2015-08-31  13:03
  16. 2015. augusztus 31. 13:032336.

    Hat eltuntek, katyasz nem tudom miert, ez a ket lany meg duzzog, mert nem ertunk egyet azzal, ahogyan oltozkodnek. Nem is. Ill mit hova vegyenek fel. Na mindegy. Alap lenne egy ruha vagy szoknya bluz vagy szoknya nadrag oszt' mehet egy randira. Nem nehez, vagy igen?

    előzmény:
    jesna (2335)
    2015-08-31  12:47
  17. 2015. augusztus 31. 12:472335.

    Nna lányok! Több napba telt, de átverekedtem magam a topikon. :) Tanulságos történetek... Érdekes emberek. El ne tűnjetek! Érdekel a sorsotok alakulása.


    Száz éve be nem léptem a fórumra. Muszáj voltam új nickkel regisztrálnom, mert fogalmam sincs a régiről. 


    Örülök, hogy kevés kivétellel, normális hangnemben folyik a csevej, ez régebben nem sok topikra volt jellemző. Ezért is hanyagoltam sokáig a fórumozást.

  18. 2015. augusztus 30. 18:412334.

    Ez a topic is megdoglott. katyasz reg eltunt.

    előzmény:
    katyasz (1)
    2015-03-17  15:37
  19. 2015. augusztus 30. 15:042333.

    Korantsem vagyok tolakodo, nyalaskodo, horgo anyatipus. Gondoskodom, akit szeretek, persze.

    előzmény:
    snc (2321)
    2015-08-29  14:56
  20. 2015. augusztus 29. 22:112332.

    Anyatipus egy fenet. Onallo, a jeg hatan is megelo, fuggetlen no vagyok. Becsuletes, megbizhato, kemenyen dolgozom, ha kell valami,azt a fold alol is kiasom. Ha adsz ket fillert, abbol is aranyat csinalok. Akit szeretek, azert a labamat is terdig lejarom. De tenyleg. A gyermekemet persze, hogy a sajat eletemnel is jobban szeretem.

    előzmény:
    snc (2321)
    2015-08-29  14:56
  21. 2015. augusztus 29. 16:202331.

    Mellesleg ahhoz, hogy kulon haloszoba, kulon furdoszoba,ahhoz meg gazdagnak sem kell lenni, csak mindketten jol keresni.


     

    előzmény:
    Sissi52 (2327)
    2015-08-29  15:45
  22. 2015. augusztus 29. 16:182330.

     


    Senki neveben soha hirdetest, de ha mar ilyen otleted tamadt, adjal te fel az o neveben Magyarorszagon, jol jonne neki, ha kifizetned.


    Azt hittem, nekem irod, en mar soha tobbe nem fogok ferjhez menni, semmifele ilyen vagyam nincs. Mikor idekerultem, kozel az 50-hez,az volt az utolso, ill 51 eves voltam, amikor meg a vilag legszebb noje voltam valakiknek. Ez mar a mult. Igen, errol jut eszembe, hogy azt hittem, hogy nekem ajanlod, hogy en adjak fel magamnak hirdetest, megprobaltam, valahogy egy new yorki magyar ugyvedhez kerultem, marmint a levelem??? nem tudom, de azonnal irt vissza, kuldjek kepet, aztan a kep alapjan irta, hogy azonnal menjek fel New Yorkba, mert en egy nagyon szep no vagyok es engem o hamar ferjhez tud adni, jomodu ferfiak erdeklodnek nala.  Nem mentem,mert csoro voltam, nem reszletezem tovabb. Nem telt volna new yorki szallodara meg egyebekre amig...

    előzmény:
    snc (2325)
    2015-08-29  15:19
  23. 2015. augusztus 29. 15:572329.

    Ugyis gondoltam, hogy ide nem jonnel pasizni. Az ugy a jo, ha valaki idehozat egy magyar not. De persze, te nem jonnel. Senki nem allit be teged hogy is mondjam a ronda szohasznalatodat, nem ismetlem. Ezt az oldaladat eddig meg nem ismertem,de ebbe sem megyek bele. Ugyhogy mellozom ezt a felkapott mondasodat, remelem, megbanod. Nem felteteleztem rolad, hogy kapzsi vagy, azok utan meg foleg nem, amikbol mi kiszabaditottunk teged. Azert nem art hidd el, ha egy pasi nem csoro, ha nem is gazdag. En eppen a pasit neztem volna, ha o megfelel nekem, utana vettem volna fontolora, mije van, meg mije nincs. Ill meg fontolora sem vettem volna, hanem orultem volna, hogy azert nem csoro. Milliomosok vilaga nem a mi vilagunk, persze, ha oda kerulnenk, hamar megszoknank. A jot hamarabb, mint a rosszat. Azert ne vagyjal mar te annyira egy csoro pasira. Egy rendes ferfi az,ami kellene, na de hol van? Es ne vidd mindig felre a notat, igaza van itt valakinek, mindig eltulzod,felreviszed a dallamot. Legalabbis az en szandekomat. En oszinten bevallom, csoro pasira nem vagyom. Tartsa el az edesanyukaja. Legalabb ugy alljon anyagilag, ahogy en, de inkabb jobban. Ami persze, az ove, nem az enyem!


     

    előzmény:
    bajsag11 (2328)
    2015-08-29  15:45
  24. 2015. augusztus 29. 15:452328.

    Hát köszönöm szépen, hogy mindketten beállítottok pénzéhes szukának. Azért ennyit már tudhatnátok rólam, hogy nem vagyok az.


    Nem vastag pénztárcás öreg urakat keresek akik majd eltartanak. El tudom magam tartani, és meg tudom oldani az életem. Nincs szükségem szponzorra.


    Nem olyan pasi kell nekem, aki dúskál a pénzben én meg vagyok mellette. Feszélyezve érezném magam és ez már nem lenne jó nekem. Nem vagyok buta, hülye picsa aki ilyenekre hajt.


    Mellesleg ha így lenne akkor az első randin előadtam volna, hogy jajjj imádom a gyerekeket, milyen jó, hogy neked van. Annak a srácnak volt háza, jó állása, éppen építkezni akart újra, szebbet, jobbat nagyobbat. Nem érdekel ilyen szinten a dolog.


    Én beérem egy olyan valakivel akinek annyija van mint nekem, és nem több. Nem vagyok nagyravágyó és nem kell, hogy eltartsanak. Eddig sem tette meg senki, van benne rutinom elég.


    A tengerentúlra meg nem mennék pasizni.

    előzmény:
    snc (2325)
    2015-08-29  15:19
  25. 2015. augusztus 29. 15:452327.

    Ezzel az osdi ocsmany dumaval nekem ne gyere. Bar vannak ilyen nok, volt baratnom valassal ket hazat orokolt igy. En sosem voltam szerencses.


    Miert, Magyarorszagon nincsenek gazdag pasik?


    Te ne kuldjel senkit sehova. Ha itt elne, a milliomosok nem ot valasztanak. Megvannak sajat koreik.


     

    előzmény:
    snc (2324)
    2015-08-29  15:12

Címlap

top