Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nárcisztikus férfi

katyasz
Létrehozva: 2015. március 17. 15:37

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Több mint 5 éve vagyok együtt egy sráccal és elég komolyan gondoltuk a kapcsolatunkat. Kb fél éve kezdődtek a problémák és a számomra megmagyarázhatatlan és érdekes dolgok. A neten sok helyen utána néztem és beszéltem barátnőimmel és arra jutottam, hogy a pasim nárcisztikus. Nagyon sok helyen lehet olvasni az ilyen típusú férfiról, viszont példák nem nagyon vannak. A lényeg, hogy én dolgozom, keresem a pénzt, főzök, mosok, takarítok, ő otthonról dolgozik, mikor van éppen melója, ami hol van, hol nincs. Úgy érzem egyedül oldok meg mindent, és ő meg csak sajnáltatja magát, hogy neki nincs munkája. A legtöbb beszélgetés róla szól és arról, hogy én mennyire nem vagyok segítőkész irányába és mennyire nem foglalkozom vele. Egy gyárban dolgozom, egész nap állok, eléggé fáradt vagyok sokszor és ezek a feszültségek bennem is jelentkeznek. Lehet nem vagyok elég oda adó. Most pár hete azt mondta elhagy, mert nem én vagyok neki az első, hanem a háztartási feladatok és a munkám, ami egyébként is elfáraszt engem. Akkor nem akartam hogy vége legyen, de most már lassan odáig jutok, hogy inkább leszek egyedül de nem bírom. Viszont most visszatáncolna. Megint kedves, aranyos, vicces, megyünk vacsizni, kirándulni és én teljesen értetlenül állok ez előtt az egész előtt. Mit tegyek?

  1. 2015. szeptember 1. 22:522376.

    Meg nem szolt, lehet meg nem is valasztott. Majd szol biztosan. Igy szokta. Ha meg nem szol, majd csak rakerdezek.

    előzmény:
    HataMari (2372)
    2015-09-01  15:36
  2. 2015. szeptember 1. 22:502375.

    En az en eletembol egyetlen peldat sem hoztam. Nem befolyasol semmi, legfeljebb tanulok, ha van egy szikra eszem. Ha meg nem, megszivom ujra.

    előzmény:
    jesna (2360)
    2015-09-01  07:39
  3. 2015. szeptember 1. 22:462374.

    Valszinuleg igy van nalad,de en hiszek a menykocsapasos ismeretsegben,amikor megall az ido,eltunik mindenki,ilyent kivanok neked is!


    Gyertek vissza Eperkevel hulyulni,jot lehetett szorakozni rajta...


    Sok szerencset!

    előzmény:
    bajsag11 (2363)
    2015-09-01  11:25
  4. 2015. szeptember 1. 15:412373.

    Tegye, ha kedve tartja. Nekem van neten kivul is lehetosegem ismerkedni, pedig szuksegem sincs ra. De hol azt irjak Eperkevel egymast tamogatva, hogy csak melo van meg alvas, hol azt, hogy jarnak ok azert szorakozni is meg egyeb dolgokat is csinalni. Es szerintuk aki neten kivul is tud ismerkedni, az a hentesfiu mosolyat veszi ismerkedesnek. Vicces, nem?


     

    előzmény:
    snc (2371)
    2015-09-01  14:52
  5. 2015. szeptember 1. 15:362372.

    es mi lett a kutya neve?


    Sissi?

    előzmény:
    Sissi52 (2365)
    2015-09-01  13:23
  6. snc
    snc
    2015. szeptember 1. 14:522371.

    En azt olvastam,hogy neki ez csak egy meritesi lehetoseg,akiket a tarskereson megismer,azzal,megprobal szemelyesen talalkozni.


    A valo eletben nincs annyi szituacio,lehetoseg,hogy ismerkedj,nem akaszthat tablat magara,itt kiirhatja.


    Ezt tamasztotta ala eperke,nem tarskeresozott az utobbi idoben.

    előzmény:
    HataMari (2369)
    2015-09-01  14:45
  7. snc
    snc
    2015. szeptember 1. 14:462370.

    Sajnalom eper ! :((


    Sok szerencset kivanok,csak remelni tudom,hogy nem torlod magad !

    előzmény:
    Eperke2222 (2351)
    2015-08-31  21:56
  8. 2015. szeptember 1. 14:452369.

    Bajsag,


     


    itt van az a bizonyos kutya elasva: folyamatosan felreertelmezed hsz-eket. Internetes irasokba nem kene tobbet latnod, mint amik- sem extraban ellensegkent latni valakit, aki eppen nem korbenyalogat, hanem leirja toled tavol allo sajat velemenyet, sem elore beleszeretni valakibe, aki neten olyanokat irkalgat, amit olvasni szeretnel.Irtad utolso hsz-eid egyikeben, hogy a megismereshez szemelyes talalkozas es ido kell. Akkor mit acsarogsz itt feleslegesen olyanokra, akiket szemelyesen egy millimasodpercig sem ismertel?


    Olvass vissza legyszi, es tedd be, ha en ertettem felre valamit, es ha te,azt is - en ugy velem,inkabb te ertettel felre, raktal a soraim koze olyasmit, amit en nem irtam, de szeretnem, ha szemelyesen gyozodnel meg errol.


     


    Egyebkent erdekes, utobbi hsz-eidben tokre ugyanazokat irtad, amik elozoleg meg nem tetszetteneked az en hsz-eimben.


    Eperkevel legyel jo baratno, de azert talald meg egy nap, TE ki is vagy valojaban!


    Szep napot

    előzmény:
    bajsag11 (2367)
    2015-09-01  14:08
  9. 2015. szeptember 1. 14:262368.

    Sissi kérlek, engedj meg egy apró helyreigazítást - amennyiben az én hozzászólásomban írt "nadráglevételre" céloztál! Semmilyen formában nincs szándékom eltávolítani bajság ruháit. Házas vagyok, gyermekeim vannak, jócskán nem férek bele a hozzá illő korosztályba, mellesleg 1-2 országhatár is elválaszt tőle.


    A viccet félretéve el kell ismernem, hogy hozzászólásaidban mindig következetes voltál saját elveidhez, érezhető segítő szándékkal fordultál az arra rászorulókhoz. Érzésem szerint azért váltott ki néhány mondatod heves, olykor indulatos reakciókat, mert a bennük rejlő igazsággal fájdalmas szembenéznie az érintettnek.


    Azt gondolom, hogy a direkt segítségen kívül, a meg nem szólalók is erőt, bátorságot meríthettek a számtalan hasznos tanácsból.


    A csípős nyelvű Hölgyekhez: Kérem, őrizzék meg méltóságukat! :)

    előzmény:
    Sissi52 (2365)
    2015-09-01  13:23
  10. 2015. szeptember 1. 14:082367.

    Teljesen elbeszélünk egymás mellett. Én szerintem semmi bántót nem írtam, ellenben veled. Szolga, kést vágok a hátadba, berögződésektől nem független nő, határozatlan, hátba támadlak, durva, tiszteletlen és még sorolhatnám.


    Én semmi ilyesmit nem írtam rólad, sőt most legutóbb is írtam, hogy köszönöm amit kaptam tőletek.


    Az a baj, mint Hahamarcsinál, hogy olyan dolgok kerülnek belemagyarázásba egy-egy hozzászólásba ami nincs is, és ebből teljesen feleslegesen lesznek feszültségek. Szeretnék feszültségmentesen élni, és ez a hely az volt. Sajnos egy jó hete már nem az.


    Tegnap azt írták itt, hogy minden két emberen múlik. Ez így is van. Akár egy ilyen dolog is.


    Szerintem semmi durvát nem írtam, vagyis olyanokat nem, amiket te rólam. Én próbáltam ezt a dolgot valamilyen keretek között megbeszélni, de te vérig sértve érzed magad. Sajnálom.


    Nem Eperkét követem, szerintem semmi ilyesmiről nincs szó. De mivel Ő már elköszönt innen sajnos, szerintem nem illik róla beszélni.


    Jó rend rakást!


     

    előzmény:
    Sissi52 (2366)
    2015-09-01  13:40
  11. 2015. szeptember 1. 13:402366.

    Ui: Nem bantas, csupan teny, ha mi nem lennek,meg mindig huseges szolgaloja lennel egy himnemu herenek. Te leptel ki, erre vagy buszke,hat nelkulunk bizony ott ragadtal volna. Olvasd vissza magadat, mielott nekem itt es most visszavagnal vagy visszatamadnal megint cserebe.Csak egyetlen egyszer mernel ilyen merges darazs lenni a volt pasiddal,az lenne szamodra a felszabadulas. Ne masokkal, akik nem okoztak neked kart, csupan megkritizaltak a hulyesegeidet.  Nem konyvelem el sikernek, csupan orulok, hogy egy lelket, egy embert megint sikerult megmenteni. Akkor ha szabad vagy, hasznald a szabadsagodat okosan,es ha elfogadsz meg egy tanacsot, mondom, ha, mert ez is csak rajtad segit es nem enrajtam es nem masokon, ne legy durva es tiszteld, segitsd te is mostmar a masik embert. Mert megteheted, onallo, fuggetlen no vagy. Ez a dolgod,es ne varj koszonetet soha cserebe,mert megkapod azt mashonnan, masoktol az eletben. Ezert lovagol el a vadnyugati hos, miutan megszbaditotta a vedtelen embereket a bajtol, mielott meg kest vagnanak a hataba. Es boldog erzessel megy utjara, mert o is ilyen. Megy mashova rendet rakni.

    előzmény:
    Sissi52 (2359)
    2015-09-01  03:24
  12. 2015. szeptember 1. 13:232365.

    Nekem senki nem irta, en sajat magamtol tudtam, hogy bele fogsz harapni a segito kezbe. Es bele is. Minel hamarabb, annal jobb. En kertem a multkor, irjatok mar jo kutyaneveket, a fuled botjat se mozditottad. Nagyon el vagy ugyanis sajat magaddal foglalva. Te aztan nem az az ember vagy, akinek csapjai vannak a masik ember irant. Egyedul HataMari irt, es nem is egyszer. Meg annyit se tettel meg, hogy szolj,  hogy ne haragudj, de en sajnos nem tudok kutyaneveket. Jatek, persze,az egesz enelce jatek.  Mellesleg az egesz eletunk ilyen kis aprosagokbol tevodik ossze.


    Egy szikrat sem sajnalom, hogy megmentettunk teged. Maskor is megtennem,meg ha kest vagnal l a hatamba is,mert en meg ilyen vagyok. Ja, onallo, fuggetlen no vagy, hat nem egeszen, meg kot a volt pasidhoz az adossagod,es nem tudom, meddig. A donteseidben meg abszolute hatarozatlan vagy, egyedul a szakadt farmer mellett mersz kiallni, azt is eperke meg egy pasi tanacsara, aki egybol le is venne rolad. Onallo,de berogzodesktol nem fuggetlen no vagy, csak elfeleded, hogy mi tettunk azza. Nem, nem halat varunk, csupan nem azt, hogy hatba tamadj. Nezd, ha ugy erzed, hogy valaki megbant, idoben szoljal es ha kepes vagy, emberi hangnemben, mielott elszabadulna a lavina. Persze,tanacsra nincs szukseged mar, tudsz te egyedul is durva lenni es szetbarmolni ezt a topikot is.


    Masreszt akkor halalkodj annak az alaknak, aki neked elore megmondta,de egy hajszalat nem tett keretszbe a te eletedert. Mellesleg ne szemetkedj azokkal, akik megmentettek a te eletedet. Ugyanaz,amit nekem irtal, vagy a tobbieknek, fogalmam sincs, mert ebben is zagyva vagy, de hatarozottan nekem cimezted, es hozzam szoltal kiralyi tobbesben,azert koszonom, hogy igy nagyra tisztelsz. Azt a cimet adtam neki, hogy Szozat: irta bajsag. Tudod, ugyanezt szepen, de legalabbis normalis hangnemben  is megirhattad volna nekem, hogy velem kapcsolatban mi gyult fel a bogyodben. Es ne hagyd, hogy mar meg eperke iranyitson, probalj meg vegre magad lenni, ha mar annyira fuggetlen es onallo nonek vallod magadat. Meg fajna is nekem  a viselkedesed, de nem faj, inkabb nevetseges, ugyanis hozza vagyok szokva az ilyen alakokhoz, akik halabol ezt teszik. Vegulis megertelek, 12 evig szolgaltal egy meltatlan alakot, nem konnyu neked sem. Es most keresd fel az ileltot, aki ezt neked elore megmondta. Hadd szurjak mar akkor en is egy gombostut a hatadba,cserebe a hosszu gyalazkodasodert, en a kokorszaki szemet matrona. Ezt akartad, ill kiprovokaltad,nem?

    előzmény:
    bajsag11 (2361)
    2015-09-01  11:19
  13. 2015. szeptember 1. 11:442364.

    Na, akkor ezt nem címzem senkihez! Jobb lett volna az előző hozzászólásomat is így írni,  bár szokták mondani akinek nem inge, ne vegye magára. Vagy nem zörög a haraszt...


    Hagyjuk is a szólás-mondásokat, aki tudja mit jelentenek az tudja, aki meg nem az nézzen utána.


    Soha nem tagadtam, és többször le is írtam, hogy sokat segített itt nekem Sissi, Eperke és katyasz is. Igen, a bátorításukkal, a hozzászólásukkal, abban, hogy tartották bennem a lelket. Azért az tegyük hozzá, hogy a lépéseket én tettem meg a valóságban és azért nyilván nem mindent osztottam meg veletek, de ti hozzájárultatok ahhoz, hogy ezeket a lépéseket megtegyem. Ezt soha nem is fogom elfelejteni és már számtalanszor megköszöntem.


    Nagyon sajnálom, hogy ez a topik ilyen irányt vett, pedig már egyre többen írnak és minél több a vélemény, vagy élethelyzet abból lehet tanulni. Okos ember más kárán tanul, szokták mondani. (úgy látszik ez a mai napom a szólás-mondások napja).


    Sajnos a volt kapcsolatom és a mostani hozzászólások egy része között látok párhuzamot, ami egyáltalán nem tetszik. Addig amíg azt csinálod, amit a másik mond jó vagy, mihelyst ellenkezel, vagy más véleményen vagy kapod érte a magadét.


    A volt kapcsolatomból sokat tanultam, és az egyik az, hogy a véleményemért mindig ki fogok állni, de képes vagyok elgondolkozni azon amit a másik mond, és ha úgy érzem építőleg hat rám, akkor akár megváltoztatom a véleményem is.


    Pár hónappal ezelőtt kaptam itt egy üzenetet egy illetőtől, aki felvázoltam nekem, hogy mi lesz egy idő után itt. Nem hittem neki. Ez úton üzenem, hogy igazad lett!!!


    Az is furcsa, hogy ha randira megyek, ne mondjak el magamról semmit, mert visszavághatnak vele idővel. Hát itt is ez van, visszakapom az összes kis dolgom, ami a lelkemet nyomta sokáig.


    Lehet miattam ment el ez a topik társkeresésbe, de szerintem beszélhetünk a nárcisztikus nőkről is, ha már a férfiakat kibeszéltük.


     

    előzmény:
    katyasz (1)
    2015-03-17  15:37
  14. 2015. szeptember 1. 11:252363.

    Értem én, hogy mindenki jót akar, csak azt nem érti meg senki, hogy ez nem ilyen egyszerű. Nem egy webshop, ahol összerakom a nekem tetsző pasit külsőleg és belsőleg, aztán házhoz rendelem. Ez azért nem így működik. Régen sem és most sem. Kell az idő a másik megismerésére ha tetszik ha nem.


    Köszi, remélem sikerül...egyszer valaha...

    előzmény:
    kekelefant (2353)
    2015-08-31  23:26
  15. 2015. szeptember 1. 11:222362.

    Ezt most nagyon sajnálom, nagyon, nagyon. De megértem maximálisan.


    Azt tegyük hozzá hogy te is nagyon jól néztél ki :)


    Remélem itt nem szakadt meg a kettőnk, bár igen rövid kapcsolata és megértem, hogy miért...


    Nem is akarok tőled elköszönni, látjuk mi még egymást :)

    előzmény:
    Eperke2222 (2351)
    2015-08-31  21:56
  16. 2015. szeptember 1. 11:192361.

    Nagyon kedves tőled az, amit írtál. Igen jól esett, és talán ebben a jelenleg feldúlt topikban, ez egy olyan hozzászólás volt nekem legalább is, ami kellemesen meg tudott mosolyogtatni :)


    Az ominózus ruha darab oda került, ahova írtad, az ágy mellett hevert vasárnap hajnalban a többivel együtt, de én egyedül feküdtem abban az ágyban :)

    előzmény:
    Ulyssés (2349)
    2015-08-31  21:17
  17. 2015. szeptember 1. 07:392360.

    Három példát hoztál, ami a ti életeteket befolyásolta. Nem általánosítható.


    Amiről én írtam, az sajnos a mindennapi gyakorlat. Nyilván én is a való világból veszem.


    Szóval, sokkal árnyaltabb a kép, nem ennyire fekete-fehér. :)


     

    előzmény:
    Sissi52 (2356)
    2015-08-31  23:33
  18. 2015. szeptember 1. 03:242359.

    Egy rongyos farmert barki felvehet,mas kerdes az, hogy ki veszi fel meg ki nem. 


    Bantoan beszelunk rolad es ki masrol???


    Egyaltalan miert szolitasz te engem tobbnek? Kiralyi tobbesben szolsz hozzam? Kik azok a tobbiek,akiket a hatam mogott latsz??? Es kik azok a tobbiek, akiket en ill en+mi bantok, bantunk? Jopofa vagy, en ebben az evben randiztam, es en  osszak neked tanacsokat. Te kerted!!!Oszinten mondom, jol fel lett vagva a nyelved, amiota megszabaditottunk a pasidtol. Akkor meg hogy kertel, konyorogtel, utasitottal, pl engem vagy engemminket tobbeszszamban. Ugyanolyan durva vagy velem, mint HataMarival. csakhogy en nem megyek bele a piszkoskodo stilusba,amire fel lettem kerve. Nem hinnem, aki szoknya bluzban van,az venseges ven oregasszony lenne. Szegyelld magad amiert ilyet mondasz ram, hogy idoszmitasunk elott. Leszel meg te is idosebb, ha fiatalon meg nem halsz. Ez nem ok a gunyoskodasra, hogy valaki idosebb toled.


    Az,meg, hogy a rongyos gatyaban szep a segged, az nem a te erdemed. genetika. Neked is el lehetne gondolkodnod, hogy kinek mit es mikor maondasz. Pl a pasidnak soha nem mertel visszaszolni,meg a szakitas utan is hagytad magadat megalazni. Tole feltel mi, hogy kapsz egy atszallost?


    Jo egy nagy tapasztalatod van topikokszerte az emberekrol, cask azt nem ertem,ezt miert envelem kozlod???


    Nem tudom, altalam itt kiknek akarsz uzenni,de kozlom veled, mondd meg azoknak,akikkel problemad van a magadet, mert en ugyanis nem vagyok postas.


    Ha tudnam, mi a bajod, talan mergesgombat ettel? Nem kotelezo idejonni, ez a katyasz topikja egyebkent is, neki is milyen durvan szoltal be utoljara. te,aki vidamasagot meg mit is var itt. Muaszj volt teged egyengetni,mert te,a nagy fuggtelen, onallo, hatarozott no, hogy csak egy peldat emlitsek, vagy kettot, ugye aki sose szall be egy pasi kocsijaba,aztan a pasi csak futtyentett es mar ugrottal is. Vagy felajanlja, hogy erted megy,erre te, hogy jaj szgeny ne faradjon,erte megy te. Mindegy,csak szolj, nincs tanacsra szukseged, es kesz. Volt, amikor volt, mostmar egyedul is felveszed a togyfagatyat. Semmi sem muszaj,ha a bogyodben vagyunk en, nem muszaj velem tarsalognod.


    En nyugodtan maradhatok, hiszen a katyasz topikja,ha erdemes lesz, meg szolok valakikhez. En,egyszamban es nem mi en tobbesben. Semmit sem sajnalok, azt, hogy segitek, soha, legalabb megismertelek, tudom, hogy ilyen is vagy es kesz. Meg meg 1000 szazalekban bizonytalan emberke. Most tudom, hogy eperke beszel beloled, mert te aztan ha valami vagy, akor befolyasohato. Neked aztan fuggtelen pasi kell, akitol gyereked less. Erre eperke szerez egy csiribiri nos pasit, erre neked is olyan kell. Na jo. Ha te ugy, en is ugy,de a stilusodat nem veszem at. Evvan. Maradok: Sissiek

    előzmény:
    bajsag11 (2342)
    2015-08-31  15:15
  19. 2015. augusztus 31. 23:382358.

    Eg aldjon Eperke, remelem,mar nem duhongsz es a pasidat csak visszajossz majd bemutatni nekunk.

    előzmény:
    Eperke2222 (2351)
    2015-08-31  21:56
  20. 2015. augusztus 31. 23:352357.

    Katyaszt is, bajsagot is reg megszabaditottuk az "ilyen" pasitol. Katyasz mar nem is jon ide. Nem tudjuk, mi van vele.

    előzmény:
    kolett66 (2350)
    2015-08-31  21:31
  21. 2015. augusztus 31. 23:332356.

    Ez szerintem nem egeszen igy van. Az egyik lehozza a csillagokat is valoban, a masiknak megsem jo, a masiknak, aki nem tesz semmit. Es ez nem csupan katyasz meg bajsag tapasztalata, de az enyem is.

    előzmény:
    jesna (2345)
    2015-08-31  15:53
  22. 2015. augusztus 31. 23:302355.

    Nem tolem kerdezted, de igen, nagyon nehez, aki megfelel es meg bele is tudunk szeretni. Roppant nehez mufaj. Ezert draga kincs egy rendes pasi valoban. Mert az ember lanya nem jo pasit, hanem rendes, jo embert keresne, aki elsosorban megbecsuli ot.

    előzmény:
    jesna (2344)
    2015-08-31  15:39
  23. 2015. augusztus 31. 23:282354.

    Ezt most nekem irtad, vagy ugy nagy altalanossagban elmelkedsz? Latod, egy ferfitars mar irta is, hogy nalad a palya, nyugodtan johet a szakadt farmer,sot az legjobb, ha le is veszed egybol. Na ez az,amibol szives engedelmeddel en kimaradok. Ebben en mar nem veszek reszt. Meg emlekszem, amikor legeloszor jottel ide, es kertel bennunket, ha katyaszt megmentettuk, mentsunk meg teged is. Es kirangattunk teged is az eloskodo pasid mellol, bar teged sokkal nehezebb volt, mar azt hittem, faladod. Meg amikor beteg voltal, hogy patyolgattunk itt. Ehhez kepest nagy utat tettel meg,mar tamadsz. Semmit nem sajnalok, hogy segitettem, sot orulok neki, maskor is, mindig megtennem, mindentol fuggetlenul. Az enram ordibalast eloszor eperke kezdte, hogy neki joga van,mert miert nincs pasija. Azt hiszed, mi fabol vagyunk. Masreszt ha te meg eperke annyira jol tudjatok, foleg mostmar, nem lesz ott problema, biz tosan jon ott hamarosanaz igazi, foleg nelkulunk, ha mar mi nem allunk az utatokba. Plane, ha mint irja, rendkivul jo no vagy.


    Nem tudom,ha enram celoztal, mikor irtam, hogy en magam vagy az en eletem olyan tokeltes lenne, hat nem az. Tanacsokat probaltunk adni, ha engem visszaolvasol, mindig hozzatettem,a te eleted, neked kell dontened,megfogadod vagy nem. Ha nem,hat nem. Nem baj, ha belolem nem kersz, elvagyok, majd segitek masoknak ezutan. Mar ugyis nagyon onallo, fuggetlen no lettel, (persze,nem sajat magadtol, ami segitsegunkkel),de akkor is orulok neki. Csak at ne ess a lo tulso oldalara,mert nagyon afele hajlasz. Beduhongsz, stb... Ha velem van konkret bajod, mondd azt nekem. Nem hinnem, hogy egy szoknya bluz,vagy nadrag bluz (pullover) oskovulet lenne, vannak nagyon csinos darabok,de irtam helyes kis ruhat is, elso randira!!! de ha nem hat nem, de ezt is szamtalanszor irtam. Te akartal vadi uj ruhat meg cipot venni, nem igaz? mar elfelejtetted??? Kesz,nincs tanacsra tobbe szukseged, es amint veszem, enram sem, mehetek,a mor megtette a kotelesseget, a mor mehet. Hat, megy is.


    Mellesleg en egy darab vagyok,ne irj hozzam tobbeszamban.


    Oltonyos pasirol nem tudom, ki beszelt, te beszelsz  es Most. No es ferfi situsa is lehet sportos, vagany, anelkul, hogy rongyos lene, de ez megint az en sajat kulon velemenyem.


    Nemreg randiztam,es senkinek nem volt semmi problemaja a nadrag, pullover megoldasomon. A kis fiuka meg sotet nyari nadrag meg noies polo kialakitasban szeretett belem.


    Elhgondolkodtam, ahogy kerted, koszonom a tamadasodat,es majd akkor jovok, ha valakinek megint segiteni kell. Ill ha valaki ugy szol hozzam,ahogy nekem megfelel. Onallo, fuggetlen no vagyok en is. Ajaj!!!

    előzmény:
    bajsag11 (2342)
    2015-08-31  15:15
  24. 2015. augusztus 31. 23:262353.

    Ahogy leirtad ,minden szep es jo volt,setaltatok ettetek ,ittatok,es megsem lett ebbol sem semmi?Itt mindenki csak jot akart,mert az ido szalad elfecserelni az idot,es jon a nyugdijas kor hamarabbb mint gondolnad,szornyu idosebbeket penztarban ,vagy m donalldban dolgozni latni,mert nem tudjak a szamlaikat fizetni.


    Csak ennyit akartam mondani.
    Sok szerencset a tovabbiakban,mindenkinek!

    előzmény:
    bajsag11 (2276)
    2015-08-28  16:25
  25. 2015. augusztus 31. 23:052352.

    Eszem agaban sem volt tarsadalmi korkepet festeni ugy altalaban az osszes ferfirol. Csak azokrol ejtettem szot, akik idejottek, hat pl big bob, aki idejott sirni, hogy neki sosem lesz noje, mert a legjobb mok sosem ot valasztjak. Aztan volt itt katyasz meg bajsag pasija, akiket mintha fenymasologeppel keszitettek volna egymasrol,hogyan kell egy not kihasznalni. Es hat eszembe jutott a zokniszandalos a Kinos randik topikbol, de ennyi. Aztan van meg nagyon sokfele mas,akikrol szot sem ejtettem,eszembe sem juottak a tema kapcsan. Vannak rendes pasik is, de, mint kerdeztem is, ok hol vannak? Mert,megismetlem,az igazi jo, rendes ferfi igenis nagy kincs.

    előzmény:
    jesna (2341)
    2015-08-31  14:56

Címlap

top