Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 juliusi babasok

szvetlana
Létrehozva: 2004. november 5. 08:18
Sziasztok!!!
Mivel van mar minden honapra babavaro topik, gondoltam, akik 2005 juliusara varjak babajukat, azok se maradjanak ki:)))
Szoval jo lenne, ha tobbet osszejonnenk, es megbeszelnenk a babavaras oromeit, gondjainkat, felelmeinket:)))
  1. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. december 16. 09:1194526.

    sziasztok

    Isten éltesse Vencit és Johannát

    Köszi Rita a téli tájat közben itt is leesett a hó, Levi teljesen odavolt! ma ötkor ébresztett, hogy bepisilt, marhára örültem mert Nándihoz h 4kor keltem ami önmagában jó volt csak utána még aludtam volna

    aztán olyan hepajt rendeztek ketten hogy még, sikkangattak rötyögtek, mi meg apával már csak nevetni tudtunk h ezt biztos f6kor kell előadni? remélem Levi az oviban kitombolja magát, Nándi meg alszik most remélem még tornázni is hagy

    Su tök jók a képek, nagyon ügyes Fanni h ilyen jól megtanult táncolni örülök h beindult a meló, szabira tudsz menni, vagy csak az ünnepnapokra?bár azok hosszú hétvégék lesznek, lehet most az is elég neked így az otthonlét után

    tegnap megvolt az oviban a karácsony, nagyon jól sikerült annak ellenére h kis híján lekéstünk róla tök jól volt megoldva mert az ovi kapott új játékokat és azokat szépen a fa alá rendezgették amit a műsor után kibontottak a kölkök és együtt játszottunk meg játszottak velük, mint egy családi karácsonyon, nagyon helyesek voltak

    Nándi meg megkóstolta az almát, már több mint egy negyedet megevett tegnap

    az idő miatt lehet h kihagyom a karácsonyi céges bulit, nem merem megkockáztatni h csúszok időben mert fejni kb 80-100 ml-t tudok csak este (az egész napos gyűjtögetés nem megy, annyi tejem nincs felturbózni nagyon meg nem akarom) annyira nem bánom mert túl nagy macera lett volna meg így ott tudok lenni Levivel az úszásán

    na cupka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Su
    Su
    2009. december 14. 21:1294525.

    Sziasztok Lányok!

     

    Legelőször is: Vencinek és Johannának nagyon boldog szülinapot! Látom jól telt, tök aranyosak a képeken.

     

    Jó rég nem voltam...

    3. hete dolgozom már, jól érzem ott magam, szerencsére.

    Sikerült itthon mindent egész jól megszervezni, így nagyjából minden sínen van. Zsófi azért hiányol, napközben sokat keres, este meg repül a karomba, és le sem akar szállni:-))

    Sajna éjszaka is "fél", hogy elmegyek, elég sűrűn felébred, sirdogál, vagy nyafog, néha énekel, vagy éppen matrázik, hogy : anya-anya..

    Remélem, lassan megnyugszik, mert a zombi effektus már szépen tart, hullahopp karikák a szemem alatt, és állandó fáradtság van rajtam.

     

    Ma néptánc ünnepségen voltunk Fanni óvodájában...Olyan gyönyörű volt, és annyira ügyesek voltak a gyerekek, hogy majdnem elsírtam magam a meghatottságtól. Tulajdonképpen októberben kezdték, és annyi mindent megtanított nekik Berci bácsi, hogy csak tátottuk a szánkat , mi szülők.

     

     

    Fanni kis tündérke volt, végigtáncolta, és énekelte az egészet, és emelett olyan szépsges volt a ruhácskájában- nagyon büszke voltam rá.

     

    Csatolok pár képet:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. december 14. 14:3594524.

    Sziasztok!

     

    Gyoni: itt mar itt a tel, reggel feher volt minden, Patrik jot hogolyozott, mire az oviig elert Ovi utan meg szankoztak egy kicsit a kertben, mert azert elegge elolvadt a mai adag, de allitolag holnapra lesz utanpotlas

     

    Nalunk hetvegen szulinapi buli volt, Venci es Johanna szulinapjat unnepeltuk. Jol sikerult, sokan voltak, 9 gyerek osszesen Ma meg vendegsegbe megyunk, tok kiment a fejembol es teljesen mast terveztem volna delutanra. De majd maskor. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94523)
    2009-12-14  13:09
  4. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. december 14. 13:0994523.

    sziasztok

    állítólag jön a tél én már várom h Levi kicsit havazzon, már nagyon várja

    elkezdtünk múlt héten úszni, nagyon élvezte, remélem ez a program kicsit lenyugtatja majd

    hétvégén jó sokat tettünk vettünk, takarítottunk, ill nagyrészt apa, hűtőt pucolt, függönyt mosott meg főzött, teljesen meg van táltosodva én meg ma takarítottam egy jót, Nándi tízkor belaudt a porszívózás közepén és aludt délig, aludt volna tovább ha nem kell mennünk az oviba

    Oviban holnap karácsony lesz, reggel nyolctól lesz műsor aztán ott lehet maradni, én majd Nánditól teszem függővé h meddig maradunk, kivi vagyok milyen lesz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. december 11. 09:2594522.

    Sziasztok!

     

    Vegre van gepem Elegge rossz volt, hogy nem mukodott, mindent ezen tarolok

     

    En is nagyon orultem a talinak, szerintem mindenki jol erezte magat. A 4 fiu eleg gyorsan egymasra talalt, es persze a rosszasagban egyutt benne voltak Nándi egy tunemeny, egy hangja nem volt, bar az anyja nem tehette le a kezebol

     

    Teo: nagyon jok lettek a kepek

     

    emese: sajnalom a baranyhimlot, de szerintem is jobb ilyenkor tulesni rajta, mint kesobb. Patrik is mar jo par jarvanyt atveszelt, es nem sikerult elkapnia. Bar elkepzelni nem tudom, mit csinalnek, ha teli lenne pottyel es egyszerre mind a harom

     

    piramis: a viragok Ikeabol vannak, sima matricak, de szerintem is tok jol feldobja a falat. Az uveges szekreny meg atkerult a masik oldalra, a "kanape" melle. Most lesz a karacsonyi musor a magyar hazban? 

     

    Ma mennek a sracok anyukamhoz, en meg keszulok a vasarnapi bulira. Meg tortakat is kell gyartanom, remelem jol sikerulnek majd.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. december 10. 11:4494521.

    SZiasztok!

     

    En is vagyok, csak Noemi nem hagy itt ulni. Most epp molyol a kisszobaban valamivel, ugyhogy idelopoztam.

    Emnese: kitartast a himlohoz, na ezt akkor jol kifogtatok! Hatha Abigel elkapja meg az Unnepek elott, hogy ne kelljen vegig karantenban uljetek... Van ki vigyazzon a gyerekekre, vagy szabit kellett kivennetek?

    Nagyon jok a talirol a kepek! mennyi szep kisgyermek egy rakason, jo lehetett!

    Rita: micsoda piros viragaid nottek a falra, nagyon jol nez ki! Igy a nappali valahogy tagasabb, ugye? Hova lett az uveges szekreny?

    Gyerekek teljesen jol vannak az oltas utan(kopp-kopp), Noeminek elso este volt egy kis hoje, talan 37,5, szoval szinte semmi, a cubijan van egy kis piros folt, de nincs nagy csomo, epp csak erezheto. Anna egyaltalan semmi tunetet nem produkalt. Nekem jo nagy puklim van meg mindig es viszket meg faj. De abszolut birhato. En a sima influ vaccinara is igy reagaltam. Noeminel kisebb babakat is oltottak (6 honapos kortol) itt nincs akkora hiszteria az oltas korul,oltatjak magukat az emberek. Annaek ovijanak a masik reszlegeben allitolag valaki elkapta a virust, de otthon tartjak ez regebbecske mondta az egyik ovoneni, azota sincs tobb eset). Nagyon sokan be vannak oltva az oviban. Hat ez itt a helyzet.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. december 10. 10:5494520.

    Sziasztok!

     

    Remelem mindenki jol van. Kisse lelassult a topik. Talan mindenki ugy van mint en... Azaz ki sem latszok a melo, kolkek, hazimunka triobol...    Nalunk most beutott a baranyhimlo jarvany.  Az ovodaba a hetvegen mar csak 5 gyerek volt a 19bol. Ovoneni mondogatta, hogy nem mindenkirol tudja, hogy miert hianyoznak, de szerinte ez himlo lesz.... Na, hat a fiamat Abigel "Pottyos Panninak" nevezi, annyi a pottye.  Amugy jol van szegenykem, csak hetfon es kedden volt erosen szarul. Azokon a napokon valoszinu a belso szervei pottyosodtek, mert fajt a hasa, a nyelocsove, kohog is ugye, mert a sok leguti potty irritalja.  Aztan sikeresen elkapart maris harom pottyot.  Egyik az arcan van, a  masik ketto a mellkasan. Olyan edes volt az este. Nezi a ket elkapart pottyot, ezek joval nagyobbak mint a tobbi. Es mondja, hogy "Ne, anya, nott meg ket cicim!"....  Azt hittem feldolok a kacagastol, olyan ari volt.  No meg vannak pottyok a kukin is es a herein is. Vakargatta a dragam es mondja, hogy "En nem tudom hogy fogok pisilni... Hol fogjam meg a kukit? Azt mondtad pottyre nem tegyem a kezem. De akkor hol fogjam a kukit?" Meg jo, hogy van humorerzeke a betegsege mellett....  Remelem Abigel is elkapja, hogy essunk mar at rajta, ne kelljen majd nagyobb korara parazni. En 17 evesen voltam baranyhimlos es majd belepusztultam, olyan beteg voltam. Draga Abicim, mind mondogatja, hogy ha szeretem ot, akkor ne kivanjam, hogy kapna el... Draga kincsem...  De hat el nem tudja kepzelni milyen felnott korba esni at ezen a betegsegen....

    Na, megyek, meg semmit sem meloztam ma. Ejnye. bejnye.... De hat kronikus munka-undorom van ma....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. december 10. 08:5194519.

    sziasztok

    Piramis örülök h ennyi új ismerős van és el tudtok bandázni velük! akkor Noémit alig több mint egy évesen beoltottátok? én is azt tervezem h Nándi is megkapja a nyáron az oltást

    januárban megkérsz valakit h menjen ki hozzátok segítségnek? jó hosszú idő az a két hét ...

    többiekkel mizusi? már megint nagy a hallgatás ...

    jaj csajszik csináltam a srácokról képet valakinek elküldhetném emilben h cisnájon nekem belőle karácsonyi képet? köszike

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. december 9. 19:0094518.

    sziasztok

    mi nemrég értünk haza kifogtuk a délutáni csúcsot, jó volt, de a fiúk végig aludtak így a lefekvés tolódik de legalább nyugiban autókáztam

    Rita köszönjük a meghívást, nagyon jó volt kiruccanni, és jó hogy végre tudtunk dumcsizni is! most már egész jól lehet beszélgetni mert a kölkök elvannak együtt

    igaz a fiam nem egy mintagyerek de evvan

    Teo nagyon jók a képek, megy az emilcimem priviben

    puszka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. december 9. 17:3294517.

    Sziasztok!

     

    Küldök egy pár fotót a taliról. Nagyon jól éreztük magunkat!

    Az el és hazajutás is egyszerű volt (Rita és Imi segítségével), volt tej és tojásmentes finom süti, szóval máskor is megyünk.

     

    Puszi: Dóri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. december 8. 22:3994516.

    Szia Rita!

    Hívlak akkor, de most remélem nem a mobilod romlott el! Én még egy 2 évvel ez előtt működő mobilszámot tudok, remélem ez jó.... hívlak holnap. A 9.21-es vonattal megyük (hacsak nem késsük le, akkor a 10.21-essel). De reggel felhívlak mindenképp!

    Ha valaki tudni véli, hogy Rita lecserélte az elmúlt 2 évben a mobiját, légyszi írjon privit, vagy sms-t.... (az én számom változatlan).

    Köszi, akkor holnap:

    Dóri

    előzmény:
    ritasuni (94515)
    2009-12-08  18:54
  12. 2009. december 8. 18:5494515.

    Sziasztok!

     

    piramis: koszi szepen, te minden Marian felkoszontesz Most en is ott tartok, hogy felhivjuk az oltas-szakembert, aki oltotta Vencit, hogy o mit tanacsol, mert most gyengul Venci immunrendszere, es kezdek parazni, hogy elkap valamit. Ha o tanacsolja, akkor ugyis o adna be, mert a korzetink nem vallalja. De akkor mindenkit beoltatunk.

    Nagyon jo programjaitok vannak, annyira jo, hogy talaltal baratnoket. Sajnalom, ha nem jottok januarban, a vegen mi erunk ki hamarabb

    TEgnap nem Zalaegerszegen ettunk, hanem BAlatonberenyben.

     

    Holnapi nappal kapcsolatban, ha valaki valamit szeretne, akkor hivjon vagy kuldjon uzenetet, mert a szamitogepem lemerult, tolto bedoglott, es a telefonom is elromlott, az adatokat meg nem tudtuk lementeni, igy senki szamat nem tudom. 

     

    teo: ez neked is szolt, kuldj majd uzit, mikorra menjunk eled. Solymaron kell leszallni, onnan mondjuk egy kis setaval elerheto a bkv-s busz es az athoz a hazzal szembenig. De megyunk eled, ha tudjuk, hogy mikorra.

     

    Johanna meg napok ota mar nem maszik, hanem csak megy Annyira ugyes, mar a csizmajaban is siman setalgat. Es mar hisztizni is tud setalva

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. december 8. 17:1794514.

    Termeszetesen azt akartam irni GYoninak hogy igy kevesbe volt stresszes az ut.

    Ma Anna is megkapta az oltast, szinte meg sem nyikkant, utana atjottek Reginaek hozzank es csaptunk egy palacsinta-partit.

    Holnapra jo talit nektek!!!!

    előzmény:
    piramis (94511)
    2009-12-08  10:14
  14. 2009. december 8. 13:1194513.

    Szia Rita!

    Mi mennénk a talira! Viszont vonattal mennénk, ahol, ha jól emlékszem Solymáron kéne leszállnunk.... viszont onnan , hogyan tovább? Ki tudtok jönni elénk oda? (Esetleg Gyoni?)

    Üdv: Dóri

    előzmény:
    ritasuni (94510)
    2009-12-08  08:15
  15. 2009. december 8. 10:1594512.
    Rita, melyik etteremben voltatok Zalaegerszegen?
    előzmény:
    ritasuni (94510)
    2009-12-08  08:15
  16. 2009. december 8. 10:1494511.

    Sziasztok!

    Rita: boldog nevapot neked!!!

    GYoni: nagyon jok a kepek, csini vagy, jol all neked a ket gyerek. Orulok, hogy jol sikerult a kirandulas, jol tettetek, hogy vonattal mentetek, igy kevesbe stresszmentes az ut, meg a Mammut is ihatott egy pohar bort gondolom.

    Tegnap beoltattam magam es Noemit, ma viszem Annat. Regina is hozza a sracokat, igy nem egyedul megyunk. Kaptam elore az angyaltol egy par korit, mar alig varom, hogy kiprobaljam oket! Megvan Annananak is korcsolya, mar csak meg kell tanitanom. januarban kezdik az ovis korizast es szeretnem, hogy addig legalabb megallna ket labon a jegen.

    Rita, elovettem ujra a sznehidrattablazatodat, mert egyszeruen megalltak a kilok, es nem tudtam mi van. Igy aztan minden 5 feletti CH-t szamuzok egy ideig, nagyon jo a tablazat! Ma reggel pl. torok joghurtot (ez jo vastag, finom jogi) ettem egy marek torokmogyoroval.  Sokat nasiztam eves helyett, rajottem, ugyhogy no csoki, suti, stb.

    Lehet, hogy ugrik a januari vizsgaidoszakom, mert Feri 2 hetre treningre megy es ha meg en is lelepek 1-1,5 hetre januarban, az azt jelenti, hogy o szinte meg sem tud jelenni a munkahelyen, azt nem csinalhatja meg, foleg, hogy egyedul fele egy csomo mindenert.

    Majd megyunk haza tavasszal, Noemit ugyis meg kellene keresztelni.

    Jo suru a hetvegi programunk, penteken Luca napi unnepseg az oviban, szombaton a Magyar Hazban betlehemes eloadas, vasarnap meg Vilma, a svedtanarnom meghivott  magahoz egy glögg-re (ez a sved forralt bor).

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. december 8. 08:1594510.

    Hello!

     

    gyoni: nagyon jok a kepek! Orulok, hogy ilyen jol sikerult a kirandulas.

    Holnap az szuper, mi olyankor mar eleg reg fent vagyun, most majd igyekszunk feloltozni is

     

    Mi tegnap meglatogattuk a hugomekat Zalaegerszegen, a sracok nagyon jol birtak az utat. Este meg elmentunk enni egyet, Johanna meg korbejarta az egesz ettermet, csak arra kellett figyelni, hogy a konyhaba be ne menjen

     

    Talira akkor senki mas? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. december 7. 11:4794509.

    mégegy, a pónival

    na menek dogomra, Rita szerdán érkezünk, sztem nem túl későn mert anyuéktól jövök a 12-ből, sztem 9 körül max ottvagyunk az jó?

    Repkény ha olvasol, mikor és hogy adhatom vissza a terhesrucikat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. december 7. 11:4594508.

    sziasztok

    szuperek a képek!!

    megjöttünk a kirándulásról, várakozáson felül jól sikerül! a szállás nagyon jó volt és jó helyen, semmi extra de tiszta és olcsó, Nándi szuperul bírta, evett aludt végig, három négy órákat sétáltunk egyhuzamban, egyszer egy kajáldában etettem meg, tök normik voltak, mondtuk h lenne egy ilyen igényünk, hátravezettek a csendesebb részbe mondták hogy relax és teljesen normális dologként kezelték h mi ott éltük két órán keresztül a családi életünket, pelust cseréltem, szoptattam, gyerekek zsibongtak és nem néztek ránk csúnyán

    szóval kellemes meglepi volt

    előtte a neten rákerestem hátha kiad valamit arra h szoptatás bécsben nyilvánosan, próbáljátok meg mit ad ki erre a gugli

    a vásár nagyon jó volt, szinte csak magyarok voltak de nem zavart, készültem erre jó kis hangulata volt, igazi békebeli vásárfiákkal, pónilovaglással lufikkal stb. Levi két napig rötyögött lényegében megállás nélkül, nagyon élvezte, ja meg persze vonattal mentünk az külön öröm volt

    hazafele kicsit aggódtam h 9 re ér be a vonat és a gyerekek hogy fogják bírni de semmi gáz nem volt, ahogy beültünk a kocsiba aludt mind a kettő, lényegében másnap reggelig, csak Nándi ébredt a jussáért mi apával persze hulla fáradtak voltunk, én még ráadásul hazavezettem a vonat után, az külön öröm volt de megérte!

    próbálok képet tenni

    közben tervezgetjük az évvégi feladatok beosztását, ha mostantól itthon maradna mammut akkor a végére érnénk talán de majd csak lesz valahogy

    ma veszek Nándinak gyümilevet, elkezdem kóstoltatni, jó volna ha 18 án este egy adag gyümit megenne már mert én karácsonyi vacsira megyek, fejek is de nem akarom túlzásba vinni 

    védőnő mondta h majd januárban találkozunk és akkor mindent elmond a hozzátápiról miközben Levi ott ugrált mellettem, nem tudom mit gondol h őt hogy etettem? mindegy evvan majd szépen meghallgatom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. december 6. 11:0794507.

    Sziasztok!

     

    Boldog Mikulást minden babának és anyukának! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. december 5. 08:4694506.

    Sziasztok!

     

    Koszi a bokokat, igazabol hevenyeszett a hatter, es jo gyurott is, a feny is rossz volt, raadasul a gyerekek allandoan az arcuk ele emeltek azt az angyalhajat, igy 1-2 hasznalhato kep lett, folytatni nem tudtam, mert Noemi mar sirt es tepte a ruhat magarol(nem tudott maszni benne)

    Hat nem konnyu gyerekfotot kesziteni

    Teodorka: nagyon edesek a gyerekek!!!!

    Szuper, hogy minden rendben az oltassal! Elhiszem, hogy nekikeseredsz az allergia miatt, borzaszto nehez lehet fozni neki.. Az allergia olyan, hogy muszaj egyuttelni vele. bar igy ahogy olvasom, hogy a lisztet is el kell hagynod, bakker..! Anelkul semminek nem olyan az ize meg az allaga... A terheles az, amikor tojast adnak elotte, majd megmerik a vereben, ilyenkor valoszinuleg agresszivebben kijon rajta.

    Ha a bolcsiben nem vallaljak, hogy foznek neki, akkor esetleg beszeld meg veluk, hogy a gyerekkel viszed a ennivalojat is. Ha rendesek, akkor elfogadjak.

    Gyonieknak jo kirandulast!  Mi ma kihagyjuk a Magyar hazat, keson is ebredtunk, meg kedvem sincs nagyon, jovo heten ugyis kotelezo program, mert eloadjak a betlehemes eloadast es egyben az utolso jatszohaz lesz az iden.Alig varom, hogy feloltoztessem a csajokat unneplobe

    S akkor egy kep a csaladrol (ilyent reg nem tettem fel)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. december 4. 15:2494505.
    fotók :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. december 4. 15:1794504.

    Köszi a köszöntéseket Máténak!

    Johannának boldog szülinapot így utólag! (Vencinek nem most van a szülinapja?)

     

    Piramis: nagyon jók ezek a szoknyás mezitlábas fotók, szépek a lányaid!

     

    Rita: Ha vannak új tej-tojásmentes süti, torta receptjeid, átküldöd nekem? Ti "csak" tejre és tojásra vagyok allergiásak? Vagyis, akkor csak Venci, Johanna már nem, ugye? Látsz valami javulást Vencinél? Néha úgy kétségbe tudok esni...nem tudom miért de abban reménykedtem, hogy 2 éves korra kinőjjük és ez egyre rosszabb.... Mátét már jobban féltem a tejtől pl. , mint a Domestostól és felelőtlennek érzem magam, hogy mi egyáltalán tejet iszunk és veszélyeztetjük őt.....tiszta hülye vagyok, mi?

    Tojásallergiát vérből is igazolták (fehérje +, sárgája 2.szintű emelkedett), de ez előtt bőrpróbával igazolták többször a tojásallergiát- akkora piros pötty volt, mint a tej, meg a hisztamin. (Ez a terhelés? Vagy az tojásfogyasztás?)

     

    Su: drukk az új munkahelyhez!

     

    Cassyo: Nagyon rácsodálkoztam mekkora  a lányod! Pedig az én fiam is nagy már, és közel szültünk, mégis egy kisbabát képzeltem el még mindig neked. :) Nagyon jó, hogy élvezed a munkád, és jó, hasznos munkád is van!

     

    Climbz: köszi az oltásos infókat! Olyan nehéz laikusként.... és olyan furi, hogy sokan, akik nem értenek hozzá mégis split vakcináról, meg mutálódásról vitatkoznak. Neked legalább hiszek. :)

     

    Gyógyulást a betegeknek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. december 4. 13:0594503.

    SZiasztok!

    No, tegnap beoltattuk Mátét! Voltunk gasztroenterológián, ahol a doktornő a tojásallergia ellenére ajánlotta, így hazafelé a gyerekorvoshoz beugrottunk, aki be is adta. Előtte ivott egy kis kálciumot, meg fél órát megfigyelték utánna, de nem lett semmi baja. :)

    Viszont sajnos megvan az allergiás vérkép is, ami alapján allergiás ezekre: tej, tojás, mogyoró (ezeket egyáltalán nem ehet), valamint kis mértékben allergiás még ezekre: szója, dió és a vérképből a doktornéni számára még az is kiderült, hogy hajlamos lehet gabona allergiára. :( Így most a szója tápszer helyett kaptunk újat, meg a liszt helyett kukoricalisztet és rízslisztet kell használnunk, nehogy kialakuljon ez az allergia. :( A tej és tojásmentesség pedig marad még pár évig mindenképp....

    Fogalmam sincs, hogy ez után most mi lesz, mert én már szabin vagyok, Máté pár hónapon belul bölcsis.... a gasztroenterológiás apírt beviszem a bölcsibe, kíváncsi vagyok mit szólnak.... Ha nagyon nem megy ez, akkor már ilyenekre gondoltam: 2 nap nagypapa, 2 nap magánbölcsi.... á nem tudom. Eléggé féltem őt, de a pénz meg kell. Tanácstalan vagyok.

    Mindjárt visszaolvasok, látom sokan írtatok......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. december 3. 17:0894502.

    sziasztok

    Piramis nagyon szépek a csajszijaid! és mennyire látszik hogy Anna Rád, Noémi meg apára ütött!

    nem irigylem a mínusz 7 fokot brrrrr 

    bár most itt is hűvösebb van

    Levi most 18 kg körül lehet és 106-108 cm körül, a magasságát rég nem mértem, sztem ő teljesen átlagos

    Nándival voltunk méricskélni, még alulról súroljuk a 8 kg-t, 7990 gr és 69 cm a kishapsi

    kapott neis vac-ot ennek örömére egész nap alszik és most Levi is csatlakozott pedig nem kéne sokat aludniuk mert 8 kor lámpaoltás lenne mert holnap fél hat után indulunk Bécsbe!

    remélem szép lesz, vonattal megyünk, kész kalandtúra de már várom

    puszi mindenkinek és szép Mikulást!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top