Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyókúra

Torolt_felhasznalo_788495
Torolt_felhasznalo_788495
Létrehozva: 2004. november 18. 09:55
Van valaki, aki karácsony előtt mer fogyókúrázni? Vagy megvárja, hogy még felszedjen pár kilót a sok sütitől!
  1. 2009. május 20. 12:259701.

    jajj, a teát ne is mondd! volt, hogy emiatt még dolgozni sem bírtam menni! :D így visszagondolva vicces, de abban a pillanatban annyira nem találtam annak, úgyhogy a teáktól már óvakodom

    erről az Alliról azt olvastam, hogy megakadályozza, hogy a zsír egy része megemésztődjön, nem tudom, ez hogy nézhet ki a gyakorlatban, azért vannak kétségeim..

    előzmény:
    Dalma22 (9699)
    2009-05-20  12:02
  2. 2009. május 20. 12:229700.

    anyu kipróbált egy tabit, ami mondjuk itthon még nem kapható, a barátnője ajánlotta. szépen lefogyott, és nem jött rá vissza, ha gondoljátok itt van, én már megnéztem, és elvileg nincs mellékhatása.

     

    http://www.alliprogram.hu/index.html

    előzmény:
    Dalma22 (9699)
    2009-05-20  12:02
  3. 2009. május 20. 12:029699.
    hát én teát próbáltam de attól állandóan a wc közelében kellett lennem,szóval értitek..eléggé megviselte a szervezetem,nem bírtam.Szerintem a tabik is így működnek...
    előzmény:
    Norania (9698)
    2009-05-20  11:51
  4. 2009. május 20. 11:519698.

    Hát igen... mindig reménykedik az ember, hogy jön valami új, ami majd segít...de nehéz elhinnem, hogy komoly mellékhatások nélkül le lehet fogyni egy tablettától. De a 21. században már igazán kitalálhatnának valamit, hogyan szabaduljunk meg a feleslegtől... :(

    Mindenesetre nyitott vagyok mindenre, a remény hal meg utoljára, úgyhogy ha bárkinek van jó tapasztalata a fogyitablettákkal kapcsolatban, az feltétlenül ossza meg velem is.

    előzmény:
    capkodo (9697)
    2009-05-20  11:40
  5. 2009. május 20. 11:409697.
    sziasztok fogyni vágyók! a szétválasztós diéta nekem sem jött be, a tablettákról meg ne is beszéljünk... megjártam jónéhánnyal, úgyhogy mostmár nagyon óvatos vagyok a mellékhatások elkerülése végett..
    előzmény:
    Norania (9696)
    2009-05-20  11:34
  6. 2009. május 20. 11:349696.
    A gyümölcsnapokat én sem bírtam... nem voltam elég kitartó a 90 naposhoz, de lehet, hogy azért, mert nem volt elég eredményes számomra. Jó lenne valami hatásosabb módszer... persze már én is számtalan dolgot kipróbáltam. A fogyitablettáktól miért tartasz egyébként? Van már rossz tapasztalatod?
    előzmény:
    Dalma22 (9695)
    2009-05-20  10:58
  7. 2009. május 20. 10:589695.

    húh,gratulálok neked,hogy így bírod a 90 naposat...!én egyszerűen nem bírtam,a gyümölcs napokon már szabályosan remegtem,nagyon rosszul voltam,és nem az első napokról beszélek...nekem nem jött be ez a szétválasztós diéta,én vmi más jellegűt keresek.

    Fogyitabikban nem annyira bízom,félek,hogy többet árt,mint használna...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360162 (9693)
    2009-05-19  14:09
  8. 2009. május 20. 10:059694.

    Sziasztok!

     

    Én is hasonló problémákkal küzdök, és már mindent kipróbáltam, 90 napostól a vízböjtig mindent, de nem bírtam őket. Van valakinek esetleg valami tippje, hogy lehetne ezt szabályozni? Meg szeretném megkérdezni, hogy az ilyen fogyitabikkal mi a helyzet? Ha valaki tud erről valamit, vagy tud ajánlani, akkor légyszi!

     

    Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360162 (9693)
    2009-05-19  14:09
  9. Torolt_felhasznalo_360162
    Torolt_felhasznalo_360162
    2009. május 19. 14:099693.

    Sziasztok Sorstársak

     

     

    Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a topicra, remélem tudtok nekem segíteni!

    2 hónapja vagyok benne intenzíven a 90napos diétába eddig 6kilótól sikerült megszabadulnom ami nem vmi sok számomra

    De természetesen tudom az okát, esti bűnöző vagyok, nem rendszeresen, de azért előfordul! 

    Egyszerűen a stressz vagy nem is tudom vmi belső kényszer hogy olyat egyek amit nem szabad...pedig nem is vagyok éhes!

    Hiába próbálom magam fegyelmezni, egyszerűen van amikor nem megy!

    Nagyon gyengének érzem magam emiatt, de még ez se mindig akadályoz meg abban hogy rossz legyek!

     

    Ha bárki megközdött már hasonló problémákkal, és felülkerekedett azokon, nagyon kérem adjon nekem pár tippet!

     

    Nagyon köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. május 17. 10:419692.

    Sziasztok!

    Én tegnap kezdtem a diétát. Kb 15 kg-tól szeretnék megszabadulni!Én azt csinálom, hogy reggel megeszem egy szendvicset teljes kiörlésű kenyérből + iszom egy light tejeskávét. Délbe ami épp az ebéd, de csak fél adagot. Este pedig egy kefrt. Sajna hétköznap suli és akkor 5ra érek haza. Ebédszünet semmi....így kénytelen voltam eddig 2-3 szendvicset megenni. Most arra gondoltam, hogy a reggeli marad a szendvics, délre viszek vmi salit és délután csak fehérjét eszem. Remélem augusztusra le tudok fogyni.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. május 15. 10:079691.

    Lehet, h úgy gondolja, h csak amiatt van, h kiborultál...

    Mi megvagyunk. Héten itt van Ati is. Tegnap kettecskén voltunk, ma manót se vittük oviba. Épp gyöngyöt fűznek 

    Lulu, ne igyál már ilyen szarokat. Te is tudod, h nem lesz jobb tőle, csak kapaszkodó

    előzmény:
    Lulugyi (9690)
    2009-05-13  12:05
  12. 2009. május 13. 12:059690.

    Most nézem,hogy több,mint 4 éve topikolunk

    Tegnap elkezdtem a futást,kicsit nehezen ment.Továbbá Csillukám iszom az almaecetet.Nagy Stellás korsóba iszom...így alig érzem a ízét.Bubis ásványvíz helyett citromos vizet iszom...enni 2 napja nem ettem.Hülye vagyok...mi?????

    Vizsgaidőszak van,ez idő tájt én is kiborulok  a gyerekkel együtt..pedig csak telefonon kommunikálunk.3 vizsgán van túl,mindenből ötös..és én már azért könyörgök,hogy pihenjen néha.

    Az ember messzi földről tegnap smst írt...mintha semmi negatívum nem történt volna...én egyszerűen nem értem.Leírja hogy szarul van,hogy fáradt,hogy fáj a válla..cicámnak nevez,és puszil.

    Ti hogy vagytok???

     

     

    előzmény:
    weronika (9689)
    2009-05-12  19:59
  13. 2009. május 12. 19:599689.
    Semmi gond Értettük
    előzmény:
    Lulugyi (9688)
    2009-05-11  14:22
  14. 2009. május 11. 14:229688.
    Most nézem,hogy úgy rohantam este,hogy csomó elütésem volt...de remélem azért értitek hogy mit akartam írni!
    előzmény:
    Lulugyi (9687)
    2009-05-10  20:24
  15. 2009. május 10. 20:249687.

    Óhhh  Te drága Riki!!Remélem hétvégén tudtál kicsit pihenni.próbáld ki az aloet,azt mondják tényleg sok mindenben segít....hátha Neked is bejön.Eszembe sincs okoskodni,mert biztos mondták neked,hogy fejni-fejni-fejni....és biztos csinálod is.Vannak gépek,de ezek semmire nem jók...ha nem kézzel csinálod próbáld meg úgy.Akkoris ha úgy érzed hogy egy csepp sincs már benne...még akkoris kijön pár csepp.

     

    Wero!Örülök,hogy nagyszerű napjaid vannak,rejts el magadban pár kellemes pillanatot,hogy elő tudd venni szükség esetén,amikor úgy érzed hogy a távolság meg akar ölni.

    Én ma kicsit szarabul voltam,mert írt este egy smst..de úg hintha nem törtlént volna semmi.leírta higy bogrécsoztak,jól sikerült,finom lett  a babgulyás.Risszul van,ki van borulva....de gonsolja mindez engem már nem éredek.

    Hááát nem,de valahohy a lélkem egyik arkában még ott van...reméelm majd elmúlik

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. május 10. 07:549686.

    Hát én tegnap kaptam egy jó adag engesztelést Ittlesz jövő hét vasárnapig. És tegnap mikor hazaértünk, kipakolt, ilyesmik, közölte, h ma csak engem akar kényeztetni, és öltözzek, mer vacsizni megyünk. Úgyh a délután meg az este jórészét a Balcsiparton töltöttük. És a kaja is fincsi volt nagyon És végre kicsit teljesen kettesben, és beszélgetve. Épp hazafelé a kocsiban mondtam neki, h semmi gond nem lenne, ha mindig ennyire ki tudná mondani amit gondol. Ma meg bemegyünk a népművészeti vásárra tesóékkal. Délután meg jön haza manó. Az orrmandula műtétünk elmarad, mert azt mondta a doki, h még mindig nem, én meg mondtam neki, h 6x voltunk már itt 2,5 hónap alatt, se pénzem, se energiám nincs már erre, ráadásul szegény gyerekkel is kiszúrás. Oviba nem mehet, h nem kapjon el semmit, és minden hétre fel van készítve, h na majd most lesz a műtét...

     

    Riki. A barátnőmnek ami nagyon bevált az az FLP Light nevű tejshake-e volt, meg vmi fura ízű kimondottan tejserkentő gyógynöv. teát ivott. Egy próbát megér, hátha sikerül Nem tudom neked megy e (nekem nem ment annó ), de próbálj meg délután aludni picit, amikor Marci is alszik. Láttam azok a csajok, akik így csináltak mennyivel kipihentebbek mindig. 

     

    Lulu. Örülök, h így érzel. Akkor tényleg jobb így. És ahogy a Juli mondta (a tisztánlátó akinél voltam), sok nemanyirraigazi jön az életben, h teljesen kész legyél mire megjön az IGAZI

    előzmény:
    Rikike (9685)
    2009-05-09  19:12
  17. 2009. május 9. 19:129685.

    sajnalom Lulu, hogy ez megint igy alakult.

     

    de orulok, hogy pozitivan allsz a dolgok ele. Annyira eros, bator no vagy....kitartas, tenyleg lehet hogy jobb lesz igy...foleg ha te is igy gondolod most.

     

    Nalam annyi ujsag van, hogy Marcikamnak a tejszuksegletet egyre nehezebben tudom kielegiteni. Fejem a tejet, mert a mellem kisebesedett. Beszereztem egy kis tapszert is, ha veletlen potlasra kerulne a sor. Eddig meg mindig sikerult epp eleg tejet kicsikarni magambol, remelem sikerul valahogy megnoveszteni a tejmennyiseget.

     

    Nagyon faraszto heten vagyok tul, olyan jo, hogy vegre hetvege van, vegre itthon van Peter...olyan sokat segit nekem.

     

    Remelem nektek is jol telik a hetvegetek!!!

    előzmény:
    Lulugyi (9681)
    2009-05-08  13:09
  18. 2009. május 9. 15:319684.

    Ne sajnáld....várom a feketelevest, a megzuhanást...aztán nem jön

    Olyan,mintha egy nehéz zsákot cipeltem volna a hátamon...aztán most hogy letettem rájöttem hogy sokkal könnyebb így menni.Mintha hülye lennék....minek vártam eddig?Hetek óta gyötrődtem,éreztem hogy gááz van,hogy rizsázik,hogy az smseitől nem örömújjongok,hanem szorongok..és mégis maradtam!

    Nem válaszolt az smsemre...bízom benne hogy belenyugszik,mert már a múltkor is pedzegettem hogy valami nagyon nem okés közöttünk,és akkor könyörögött,.meg esküdözött.Nem hiányzik még egy sor magarázkodás a semmiért.

    Remélem Ti jóól vagytok mindannyian

    előzmény:
    weronika (9683)
    2009-05-08  21:40
  19. 2009. május 8. 21:409683.
    Sajnálom, de ha így érzed, akkor biztos h így lesz jobb neked.
    előzmény:
    Lulugyi (9682)
    2009-05-08  17:37
  20. 2009. május 8. 17:379682.

    Eddig bírtam csajok....befejeztem.Mintha megkönnyebbültem volna,de tudom hogy még ezután jön a feketeleves..de aztán napról-nara jobb lesz-.Mondjuk nem hinném,hogy annak a napi 2 semmitmondó smsnek a hiánya annyira megvisel.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. május 8. 13:099681.

    Ti legalább tudtok ingázni.

    Nagyon gááz már ez az egész...érzem hogy nincs bennem erő.

    Minden éjjel ír smst,amikor indul dolgozni....ma mikor elolvastam azt éreztem,hogy egyszerűen nem tudok mit válaszolni.Nem is írtam semmit.Mársem tudok,nem is akarok.

    előzmény:
    weronika (9680)
    2009-05-08  12:52
  22. 2009. május 8. 12:529680.

    Riki. Én volt olyan amikor Péter hazajött, és a kezébe nyomtam manót, h most elmegyek, keresek egy kötelet, és felakasztom magam annyira kész voltam. Tél volt, a falun kívül ki se tudtunk menni, a gyerek meg egyfolytában bőgött, nekem meg azon kattogott az agyam h lesz e valaha már más az életemben az etetés-főzés-mosás-takarítás-szarospelenkán kívül az életemben. Nyugodj meg, szerintem mindenki érez így, max. nem vallja be. Én főképp attól voltam kész, h egész nap nem volt kihez szólnom. Reggel 6kor Péter elment, és 8-fél9 felé ért haza.

    Ati jön holnap, ma jött volna, de a sztrájk miatt a holnapban maradtunk. Már egyre nehezebben viselem ezt az ingázást. A múlt héten mondtam neki is, h nem fogom ezt sokáig csinálni, úgyh ha akar minket tegyen érte. Ha nem fog, akkor meg majd én... Amúgy sokmindent mondott. Főképp egészségügyi dolgokat, meg h kinél mivel lehetne segíteni.

    Kitartás Lulu, vagy inkább sok erő  

    előzmény:
    Lulugyi (9679)
    2009-05-08  12:19
  23. 2009. május 8. 12:199679.

    Sajnos Riki ez ilyen.Én kb fél évig bírtam,aztán azt mondtam ha nem csinál valaki valamit én világgá megyek...egyszerűen az ájulás,meg a sírás kerülgetett felváltva.Nem is tudom,hogy lettem túl rajta.De Neked egy picit könnyebb talán.Én egyedül voltam végig,falun,télen,ahol ki sem tudtunk mozdulni..ma már úgy érzem nomád körülmények között.Menjetek sokat sétálni,most már itt a jó idő,hátha a levegőtől jobban elfárad.Kb fél év múlva könnyebb lesz.Van egy kollégám,szerintem akkörül szült a felesége,mikor Te,és tegnap reggel karikás,kialvatlan szemekkel azt mondta,hogy ő csak egy héten egyszer szeretne egyfolytába 8 órát aludni..háát olyan nagy kérés ez?

    Wero!Mit mondott a tisztánlátó??Én elég tisztán látok segítség nélkül is...sajnos.Az ember depressziós,ugyanazok a sablonos tényközlő smsek nap,mint nap,már a szeretlekben sem érzek semmit.Jönne már közelebb,rohadt szemét ez a német cég.A héten küldtem át neki csomó ausztriai állás lehetőséget,remélem sikerül közelebb jönnie,különben ez az egész meghalt.Én próbálok lelket verni belé....de alig-alig sikerül.

    A volt élettársa továbbra is kavar,de a héten is láttam a pasijával kocsival.Én megértem hogy kellene a pénz,nekem is(kinek nem?)de eszembe se lenne lehúzni.Ez a marha 2 éve dolgozik kinnt,csak küldte havonta haza a 300 ezreket,és semmi nincs belőle..egyszerűen semmi...de ez nem lenne baj.Az a baj,hogy az a dög még mindig szedné le,azt hazudta hogy szakított a barátjával...zsarolja hogy öngyilkos lesz,mert a rezsit sem tudja már kifizetni.Közbe meg éli világát.Annyira,de annyira elegem van már,hogy el sem hiszitek.Nem hiányzik ez nekem.

    Múlt héten írtam az embernek hogy elegem van,hagyjuk abba,térjen vissza az előzőhöz...elég nagy az az ágy elférnek benne hárman is..de kiakadt...nem tudott enni,aludni,és meg kell mondjam rohadt rosszul nézett ki.

    Egyszerűen nem tudom mi itt a megoldás.Az lenne ha nem kommunikálnának tudom,de ez az ember olyan hülye,hogy szóba áll azzal a ribanccal,mert sajnálja,meg mégiscsak 7 évig éltek együtt.Érdekes,hogy mikor itthon volt nem állt közénk,akkor nem jelentett veszélyt,akkor nem volt közös témájuk...akkor teljesen nyugodt voltam.

    Nya...jóóól kipanaszkodtam magam!

     

     

    előzmény:
    Rikike (9678)
    2009-05-07  16:39
  24. 2009. május 7. 16:399678.

    sziasztok csajok,

     

    oszinte leszek csajok, en nem gondoltam volna, hogy ez ilyen nehez lesz :( Nagyon keveset tudok aludni, bar mar egyre tobbet....de azert 2 oranal meg mindig nem aludtam tobbet egyben, talan neha 3-at is....

     

    Peter mar elkezdett dolgozni a heten, ettol feltem a legjobban, hogy milyen lesz majd egyedul itthon a babaval....ahhoz kepest egesz jol elvagyunk, de iszonyu gyorsan elmennek a napok, csak etetesbol, alvasbol meg sirasbol allunk....

     

    nektek is ilyen volt csajok? azt mondjak csak az eleje ilyen nehez....hat remelem !!!

     

    Wero, orulok, hogy a buli jol sikerult, ugyesek vagytok.

    Lulu, te hogy vagy??? hetvegen tudtatok beszelgetni?

    Csillu, te hogy vagy??

    előzmény:
    Lulugyi (9675)
    2009-04-29  14:50
  25. 2009. május 7. 16:199677.
    Lulu. Hogy viseled a dolgokat? Én hétfőn voltam egy tisztánlátó csajnál. Nagyon érdekes dolgokat mondott... Mi megint hurutosak vagyunk, úgyh eltolták volna a műtétet, úgyh most abban maradtunk a dokinénivel, h 6 hete tologatjuk, most hagyjuk kicsit, és nyáron lesz majd csak megcsinálva. Viszont Ati már vett ki szabit, és nem is tudja áttenni, úgyh jövő vasárnapig itt lesz
    előzmény:
    Lulugyi (9675)
    2009-04-29  14:50

Címlap

top