Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyógyszertől pattanás...(

Torolt_felhasznalo_709352
Torolt_felhasznalo_709352
Létrehozva: 2005. január 10. 18:35
Sziasztok!

Szeretnék ötleteket, tanácsokat kérni! A probléma rém egyszerű. Eddig bababőröm volt, most 22 éves vagyok, szóval nem most léptem a pubertás korba, ennek ellenére, valószínüleg a gyógyszerek miatt, amiket szednem kell :(, elég gyulladt pattanások jöttek ki az arcomon. Főleg az oldalán, a fülemnél. Volt már egy csomó kencém, vichy, dove, avonos cuccok..mégsem szárítják le, nem "újítják meg " a bőrömet.
Valami nagyon durva szárító hatású kence kéne nekem. Inkább kenem a bőrömet, és legyen száraz, minthogy pattanásaim legyenek. (Nagyon zavarnak, pedig alapozóval azért eltüntethetőek.)
Szóval, lécci írjatok!!!

Köszi:)

Címlap

top