Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem esek teherbe! :(

Lovegirl20
Létrehozva: 2005. március 10. 16:52
Sziasztok!

Már lassan 1 éve próbálkozunk a párommal és még mindig semmi! Most olvastam a neten,hogy az alvadt véres mensi magas hormon szintre utalhat(eddig nem volt ilyenem csak most legutobb)és ezt gyógyszeresen lehet kezelni...és akkor sikerülhet!Ti mit tudtok erről?
  1. 2020. május 8. 17:4534.

    Gyuri bácsi , BÜKKI FÜVESEMBER egy előadásában mondta, hogy az  estek nagyrészében valamilyen gyulladás áll.....Mindenképpen kivizsgálás, vérkép - orvos+ egy kis természet gyógyászati kezelés biztos használ ....Csak lazán, boldogan szeressetek csajok!!!

  2. 2020. május 8. 03:2533.

    Szia nm tudom válaszolsz e nekem 


    Nagyon megorultem  mikor olvastam hogy va ijen gyocer ferfianak.


    Ha nm nagy gond elkerhetnem a gyocer nevet 

    előzmény:
    hfarago (18)
    2011-01-23  13:30
  3. 2016. november 17. 07:4132.

    szia.engem érdekelne az étrend kiegészítő neve és hogy hol szerezhető be


     

    előzmény:
    hfarago (18)
    2011-01-23  13:30
  4. 2016. augusztus 18. 11:3231.

    Mi már 7és fél honapja rajta vagyunk a baba témán de semmi nem utal rá hogy összefog jönni.... Ez lehet lelkiállapottól függö is... Ilyen volt hogy csak 4 napig tartott a bajom... Meg hogy késett egy napot... Vagy egy héttel elötte jött meg és elhuzodot 3-4 nappal..meg idöközönként nagyon begörcsölt a derekam és a hasam aljába is éreztem a fájdalmat olyankor... De mikor tetsztet csináltam egy csík lett... Pedig nagyon szerettem volna egy kis babát... 

    előzmény:
    lelkembenavalasz (30)
    2016-01-26  21:03
  5. 2016. január 26. 21:0330.

    Ha úgy érzed, a terhességed útjában lelki ok(ok) áll(nak), keress meg a lelkembenavalasz@gmail.com email címen. Ha tudok segíteni, az mindkettőnknek örömet okoz majd.

  6. 2012. március 22. 13:0629.

    7éves a topik         

     

    azóta reméljük van 1-2-3  gyereke    

     

     

  7. 2011. január 24. 21:2128.

    sziasztok,

    nem akarok tanácsot adni, csak a saját példámat mesélem el... 

    Tavaly márciusban határoztuk el, hoyg nem védekezünk, párom 40, én 37 éves voltam.. Mindkettőnknek első baba, így nagy lelkesedéssel vetettük bele magunkat.. 

    Sajna a baba nem jött.. Jött a nyár, elmentünk nyaralni, nyugodtan kettesben, tengerpart, a kapcsolat teljesen jó, a baba csak nem jön.. 

    Elkezdtem azon gondolkodni hogyan tovább, ha esetleg meddő vagyok, minden menszesznél bőgni tudtam volna.. 

    Szervi bajom nekem nem volt, pároméról nem tudtunk. 

    Majd azt mondtam ez így nem mehet tovább, egyzserűen a fejemben kell rendet rakni. 

    Elmentem egy tündéri kineziológushoz, aki segítségével rendeztem magamban az anyasággal kapcsolatos érzéseimet, és apukámmal való viszonyomat... 

     Nehéz volt saját félelmeimmel szembesülni,és rossz volt, amikor valaki azzal szembesített, hogy tulajdonképp féelek feladni a kényelmemet, az egzisztenciámat egy gyerek miatt....

     

    De sikerült, hiszen 10 hetes terhes vagyok:) 

    Minden gyógyszer és beavatkoás nélkül..:) 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. január 24. 20:5227.

    Köszi Eső, hogy megosztottad velem a tapasztalatod.

    Mi a budai meddőségibe megyünk, és 9 hónapja próbálkozunk. Ez a János kórházban van, és bár a bejelentkezéskor mondták hogy egy évet (nem kettőt mondtak) tanácsos várni, mégis fogadnak. 

    Addig nem szedünk semmi mesterségeset, amíg nem lesz eredmény, hanem maradunk a természetes rásegítéseknél. Ha nincs komoly gond, ez csak segíthet, végül is. 

    Nagyon szeretnénk természetes módon babát - lehet, hogy tényleg semmi gond, csak egyszerűen rágörcsölök. Nem egy pár mondta, hogy miután "tettek rá", sőt, mikor elhatározták, hogy doki a jövő hónapban, akkor jött össze és le kellett mondani.

    előzmény:
    eső (26)
    2011-01-23  22:04

Címlap

top