Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Friss jogsisok!

Torolt_felhasznalo_167294
Torolt_felhasznalo_167294
Létrehozva: 2005. július 14. 14:54
sziasztok!
igazából tanácsot szeretnék kérni. 5 hónapja kaptam meg a jogsimat és nem merek vezetni. azóta jó ha 10x ültem a volán mögött. nem tudom megmondani mitől félek, de valamitől nagyon. pedig az oktatóm szerint jól csináltam, és nem is nagyon cseszegetett, tehát elvileg önbizalmam lenne hozzá. pedig a családom sokat bíztat és oda is adnák az autót, de nem merek. ez mindenkivel így volt, vagy csak én vagyok ilyen "speciális" eset? vagy nincs mese erőltetni kell? vagy mi erre a recept? mert nagyon jó lenne vezetni, nem szeretném, h a jogsim a polcon porosodjon!
  1. 2019. december 3. 22:01606.

    Nekem már megvan a jogsim, kb. 3 hete ,de nem ment parkolás  így körbe érdeklődtem sok helyen foglalkoztak jogsi utáni képzéssel ,de nekem rájuk eset a választásom.


    jogsisok.hu/index.html


    Vezettem velük 10 órát ez idő alatt megtanultam parkolni és autópálya amit soha nem gyakoroltam az is szuper volt. Aki ilyet keres annak biztos szível tudom ajánlani.

  2. 2005. november 3. 18:27605.

    Igen, eléggé halódik a dolog.  

    Én is vidéken kezdtem, és ott azért tényleg más, mint a pesti forgalomban. Habár itt tanultam, egy-két vidéki vezetés után már kicsit izgultam Pesttől. Aztán itt is vezettem már párszor, de azóta is keveset használjuk az autót hétközben. Max. hétvégente megyünk el egy-egy rövidebb útra (vendégség, ilyesmi), olyankor szoktam vezetni. Azért már sokkal jobban érzem a kocsit, de ennek ellenére izgulok, nehogy valami baj legyen. Főleg a kocsi miatt aggódom, hiszen új. Nem nekem kéne öszetörni...  

    előzmény:
    Lindi (604)
    2005-11-03  16:19
  3. 2005. november 3. 16:19604.

    Szia!

    Úgy látom nagyon kihalt a topic...Azóta voltam vezetni, igaz csak vidéken, mert először meg akartam tapasztalni, hogy milyen az új kocsival menni.De elég jól ment, bár ott nem is olyan nehéz ,és nagyon tetszik!

    És veled mizú? Te milyen utakon vezetsz?

     

     

    előzmény:
    doo-doo (603)
    2005-10-24  08:34
  4. 2005. október 24. 08:34603.
    Ezer éve voltam itt... Szóval csak most olvastam: és azóta hogy megy? :-) És hogy tetszik a vezetés? Mennyit vezetsz, milyen utakon? Stb., stb.... :-)
    előzmény:
    Lindi (602)
    2005-10-14  14:38
  5. 2005. október 14. 14:38602.

    Sziasztok!

    Ma érkezett meg a jogsim! 

    Tényleg olyan hamar megcsinálták, mert kedden voltam az okmányirodában,és ma már postázták is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top