Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babaváró Barátnők

roxxan
Létrehozva: 2005. augusztus 22. 10:36

Sziasztok!

Remélem, mindenki csatlakozik, és ott folytatjuk, ahol abbahagytuk: a babavárásnál! 

  1. 2010. február 1. 07:5619226.

    Sziasztok !

     

    Hóhelyzet: kb. 5 centi  :(

     

     

    Annyira szalad az idő, Vendi már bölcsis lesz.............

     

    Roxy, próbáld úgy esetleg,hogy csak délig lesz bölcsibe. Így szokja a társaságot, vannak gyerekek,és otthonra is "marad"  Vendusból.

     

    Benci is annyira örült a hónak.......................Állandóan nézte az ablakból is . Mostanság ha valami olyan van ami kicsit taszítja , v. csúnya arra azt mondja " Szentisten"  :) :), ha meg egy klassz kocsit, v. ami tetszik , akkor meg azt :"ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, ez nem semmi , ugye anya ez a nemsemmi .........":)  :)  :)

     

    Imádom ezeket a szövegeket....................

    előzmény:
    roxxan (19225)
    2010-01-31  23:36
  2. 2010. január 31. 23:3619225.

    Nekünk nem sikerült hóembert építeni, mert nem tapadt elég jól...

    Itt olyan 40 cm körüli lehet...:-)

    Ma jól meg is fáztam, amég szánkóztunk... Remélem, legalább fölfázás nem lesz belőle...:-(

     

    Az oviigazgatót csak a felvételről akarom meggyőzni, nem arról, hogy hogy bánjon a gyerekkel. Sokan járnak ide az aglomerációból, nekünk meg a szomszéd utcából nincs hely......

     

    Tegnap anyu összefutott a bölcsiigazgatóval, és Vendusnak ápr. 1-én kellen kezdenie nyári szünet és egyebek miatt... brühühü....:-((( Én még nem állok készen erre - és ő sem...:-((( És mit fogok csinálni szeptemebrig??? Itthon malmozok, amég a gyerekek oviba/bölcsibe járnak??? NEM AKAROM...:-((( VEndus még olyan picike...:-(((

     

    Ildi, nálunk a nagyik kényeztetnék így őket, de azért én igyekszem gátat szabni ennek, amennyire lehet. Ne szokják meg, hogy mindent elsőre, azonnal megkapnak... Akkor úgysem értékelik igazán... Ettől függetlenül ők is szoktak "csak úgy" kapni dolgokat tőlünk is, de nem mindig.

    előzmény:
    ildi0317 (19224)
    2010-01-31  11:42
  3. 2010. január 31. 11:4219224.

    Hát jelzem itt csak 2 centis hó van

    Benci is volt kint, de csak annyit mondott "kicsi hóembert építettem" ( mert nem volt több hó)

    Mert úgye, pénteken a nagy tesóval gyúrtak hógolyót,és azt a hűtőbe kellett rakni ( ott nézegette este :)

     

    Tudod az a baj,hogy hiába lehet hatni az igazgatóra..............., nem ő van a gyerekkel egész nap. 

     

    Roxy , nagyon szerencsés vagy, mert Pocok elég követelőző sajnos. Ebbe a nagyoknak is van szerepe, mert volt olyan ,hogy a hét minden napján kapott 1-1 kicsi autót.........................:( 

    Nálunk is igen sok munkagép van. Játszva élitgető lenne a várost elkerülő gyűrű építése

    előzmény:
    roxxan (19223)
    2010-01-30  16:36
  4. 2010. január 30. 16:3619223.

    Szia Ildi!

     

    VAlószínűleg az lesz, mert nekem is könnyebb lenne, és mivel amúgy is kiscsoportos lesz ismét, ezért majd  a többiekkel megy tovább úgyis... Persze még át kell venniük... Nem olyan könnyű az sem, de főnököm adott egy két tippet, hogyan kell hatni az oviigazgatókra...:-)))

     

    Egyébként tényleg hatalmas hó van! Akkorát szánkóztnk délelőtt a gyerekekkel! Nagyon jó volt!:-) Levi azt játszotta, hogy ő egy "hókotró", és tolta le a pályáról a havat, hogy csússzon a szánkó!:-))) Egyébként a munkagépek a mániái, meg a duplo (munkagépek). Tegnap egyik játékboltban szereztem neki SIKU és LEGO katalógust - menyire boldog volt!:-)))

     

    Ducky, végre kaptam egy Siku seprűsautót!:-) Azóta emlegeti, mióta Alíznál látta:-))), de eddig nem kaptunk sehol, csak Duplo-t. Még nem kapta meg, majd a nyuszitól...

     

     Szerencsére olyan aranyos - mindenre, ami tetszik " ilyet vehetünk a Levinek" vagy "vehetünk a Vendusznak", de meg lehet vele beszélni, hogy várjon rá... A Mikulástól kapott "ekkorahatalmasz kukászautóját" 4 hónapig szinte naponta nézegette a kirakatban, és nagy volt az öröm.:-)

     

     

    előzmény:
    ildi0317 (19222)
    2010-01-30  12:54
  5. 2010. január 30. 12:5419222.

    Szia Roxy!

     

    Szerintem ne is gondolkozzál azon,hogy Levike menjen-e másik oviba. Most kezdi ( nem is igen szereti), azután később 2 helyre szaladgálsz? Így a kicsinek is könnyebb lesz, mert ismeri majd a helyet,és természetes lesz,hogy ha nagy lesz Ő is ott lesz ovis. Nálunk is így volt,és nagyon jól müködött. Milyen jól, hisz Pocok is most abba az oviba jár,és imádja.

     

     

    Irigykedve nézem a TV-t,hogy Pesten szakad a hó! Ezt a mázlit  :) ( Itt meg az eső.. :(  )

     

    Cucó  ? Beteg vagy, vagy megfagytál konkrétan ?  :)

    előzmény:
    roxxan (19221)
    2010-01-29  14:08
  6. 2010. január 29. 14:0819221.

    Sziasztok!

     

    Hát tegnap konkrétan szét fagytunk Vendussal, és muszáj volt bevásárolni... Ráadásul a lakótelep egyik sarkától a másikig mentünk - kb 1,5-2 km, mert Levikém elhagyta a kesztyűjét, és még azt is pótolnom kellett a szakadó hóban- aztán persze nem mentek ki az udvarra déleltt mégsem... Azért túléltük, bár gyalog mentünk, és mint a hóemberek, úgy néztünk ki Vendussal, mire visszaértünk..

     

    Hát tényleg szabira kellen küldeni az óvónénit, de sajnos 1-2-t már végleg...:-((( Annyira türelmetlenek tudnak lenni...:-((( Tudom, hogy Levihez sok türelem kell, de alapvetően egyáltalán nem rossz kisfiú... Remélem, nem rombolják sárba az önbizalmát teljesen... Most amúgy is májusig kivárunk, hogy átirassuk-e a közelebbi oviba (a bölcsi is mellette van, ahova Vendus megy majd), ha addig nem találja meg a helyét, akkor mindenképpen...

     

    Ma beszélem főnökömmel, és nagyon rendes volt, jól elbeszélgettünk - inákbb mindenféléről, mint a munkáról. Egyelőre kivárunk: én is keresgélek, ő is keresgél megoldást, de valami munkám azért biztosan lesz!:-) Kicsit megnyugodtam azért.

     

    Jó lenne, ha holnapra is ilyen szép idő maradna, mert mennénk kirándulni Tatára, de borús időben nem akarunk annyit autózni, hogy aztán fél órát sétáljunk csak...

     

    Megyek, még vár egy halom vasalnivaló!

    Kellemes hétvégét mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    ildi0317 (19220)
    2010-01-29  12:28
  7. 2010. január 29. 12:2819220.

    Sziasztok!

     

    Itt is nagyon hideg volt még a héten végig. Tegnap -13 fok! ma már kicsit jobb.

    Roxy. Ez a betegség amit írsz egy herpesz -vírus fertőzés ,és sjna az sohasem jó a szervezetre ,Lehet erre gondolnak, mert maga a fertőzés sokszor előfordúl.

     

     

    Az ovival nem kell foglalkozni. Ott arról szól az élet,hogy időnkét a gyerekek elveszik egymás játékait. Ilyen volt, van, lesz! Az óvónő menjen szabira ha fáradt ! 

    előzmény:
    roxxan (19219)
    2010-01-28  08:27
  8. 2010. január 28. 08:2719219.

    Sziasztok!

     

    Úgy tűnik, nálnk folytatódik az ovigond.:-((( GYanús, hogy az egyik óvónéni miatt van - tegnap kaptam egy kis fejmosást, hogy Levi elveszi másoktól a játékot meg pancsol a fürdőszobában... Szerintem ez a szigorú óvónéni nagyon összeszidta benn őt is...:-((( (Nemcsak engem.) Bár felvilágosítottam óvónénit, aki úgy látszik elfelejtette a pszichológiát, hogy Levi valószínűleg csak figyelmet akar a többiektől, és rosszul kommunikálja: rombol, elveszi a játékot, cserébe figyelnek rá... (Beszéltem nagyobb fiúkkal is, és nem panaszkodtak Levire, hogy rombolós lenne, ellenben másik kisfiúra igen.)

     

    Ildi, gratulálok a barátnődnek! Hányadik baba?

     

    Nálunk a legjobb barátnőmnek kiderült, hogy mononukleózisa van (3 héta alatt derült ki...), és 22. hétben van... Állítólag az egyik fajtája "nem túl jó" a babának... De nem tudják még melyik fajtája, és nem fejtették ki, hogy mit jelent ez a "nem túl jó".... NAgyon aggódunk...:-((( Ildi, tudsz erről valamit, mert a neten nem tudtam kibogarászni...:-(((

     

    MA megyünk bevásárolni Vendussal - állítólag nagyon hideg van itt, -9 fok...:-((( BRRRRRRR...:-((((

    Legyen már tavasz!!!!!!!!!!

    előzmény:
    ildi0317 (19218)
    2010-01-27  09:25
  9. 2010. január 27. 09:2519218.

    Sziasztok !

     

     

    Olyan jó,hogy vissza kell olvasni :)!!!!

     

    Ducky, ha lehetséges inkább maradj otthon. Most annyi fertőzés van, meg így pihizni is tudsz stb stb.

     

    Sajnálom Alizt, de bizzál abba ,hogy ez a kakidolog inkább egy rossz beigedződés..................., mint hogy renyhébb bélmüködés........

    A pici aranyos .........Olyan jó,hogy megint van akiért izgulunk...............Épp tegnap tudtam meg,hogy az én ismerősömék is babát várnak.............................

     

    Roxy. Nálunk se nagyon nesél Benci. Ha kérdezem,hogy mi volt, meséli,hogy ma nem voltak kint , mert épp esett v, v, hideg volt...............amikor az ebédről kérdem, akkor vagy azt mondja ,hogy épp az volt amit mi is vacsizunk, v. azt ,hogy " leves,huszileves"

    Sőt nálunk is van olyan hogy nem akarja az ovit,és nincs nagy kedve reggel , de az napközbe változik. De a füle mindig résen van.............Mindent tud,hogy mi-hol van, mire kell,és abba benne is van. ( tészta sütés csak kettecskén :)  )stb stb .

     

     

    előzmény:
    roxxan (19217)
    2010-01-27  08:34
  10. 2010. január 27. 08:3419217.

    Szia Ducky!

     

    Nagyon aranyos Prücsök - tényleg igazi emberke formájú már!:-))))

     

    A kakigonddal meg kéne kérdezni Cucót, bár nem hiszem, hogy lenne tuti recept erre - majd akkor, ha már saját maguk is belátják a dolgot... De jobb, ha a vizsgálatnál nem derül ki, miért is mentek...

     

    Na, akkor a munkahelyeden Neked is kell beszélned a főnökkel... Te mit szeretnél? Maradnál még, vagy jó lenne pihenni??? Tényleg - nem is kérdeztem - rosszullétek, kismami tünetek vannak/ voltak - az érthető nagyon-aggódáson kívül?

     

    LEvi nem válogatós a ruhatárában - férfi, amit ráadok, az jó! Néha megkérdezem, hogy melyiket szeretné... De pl. öltönyt nyakkendővel (még) nagyon szeret viselni - azt mondja "Apa leszek" - pedig az apját sem sűrűn látja benne...:-)))

     

    Képzeljétek Venducnak be kellett ragasztanom a köldökét, mert Géza egér orra helyett hajlamos azt piszkálni (nyugtatásként), és már egy kicst ki is sebesedett...:-((( NEm tudom, hogy fogom tudni leszoktatn erről a rossz szokásról...:-((( Ragtapszban sem lehet mindig...

     

    LEvi meg ma valamiért nem akart bemenni az oviba - kapaszkdott az apjába... TEgnap GEkkoba sem akart bemenni (pedig oda már 8 hónapja jár gond nélkül...), és nem tudom, hogy az Apja miatt-e, vagy esetleg az oviban történt valami...:-((( Óvónénikkel soha nem lehet beszélni - "nem érnek rá"....:-((( MEsélte, hogy veszekedett egy kislánnyal, meg valaki ellökte meg megütötték a fejét, de Éva néni sarokba tette a rosszalkodót - legalábbis így vettem ki a szavaiból... NEm tudom, mi történhetett.... Ő még olyan keveset mesél el, pedig sokat kérdezgetem...:-((( Rossz, hogy nem tudom, mi történik vele délelőttönként...:-(((  

    előzmény:
    duckylion (19216)
    2010-01-26  15:24
  11. 2010. január 26. 15:2419216.

    Köszi Roxy!

     

    Hoztam képet Prücsökről.

     

    Hát én se tudom, hogy lesz az a számítógépes vizsgálat, fogalmam sincs, de a telefonban ezzel nyugatattak, hogy nem lesz ott lenn matatás neki, vagyis nem fogja összekapcsolni, hogy most azért vizsgálják.

    Mi Aliznál már mindent próbáltunk, hogy könnyebben menjen a kaki, de semmi se segít. Igazából az saját dokink még nem küldte volna ide, de a bölcsiben a doki már teljesen ki van, hogy valami komoly gond is lehet ebből, és be is írta az üzenőfüzetünkbe, hogy forduljunk orvoshoz.

    Hát meglátjuk.

     

    Igen, még dolgozom. Eddig nem is nagyon beszéltem a dologról, mert aggódtam, de most már tisztázni kell a dolgokat.

     

    Aliz feje felett nem lehet eldönteni semmit, mindent meg kell vele beszélni, mert hihetetlen akarnok, ha olyan ruhát adnék rá, ami neki nem tetszik, képes lenne levetkőzni és meztelenül lenni a bölcsiben…..Vagyis a jelmezről sem dönthetek nélküle. Tényleg kész hölgy már. 

    előzmény:
    roxxan (19215)
    2010-01-26  14:46
  12. 2010. január 26. 14:4619215.

    Szia Ducky!

     

    De jó, de jó, de jó!!!! Nagyon gartulálok!!!! Nem mertem írni, vártam a 12. hetet!:-))))

     

    Örülök, hogy minden okés a pocaklakóval és hurrá-hurrá, hogy ismét van topikbaba!!! (Hátha összedobjátok kicsit ismét  a társaságot!:-)))

     

    Dolgozol még???

     

    Alíz kész kishölgy - persze, hogy csak szoknyát húz föl!!!:-)))

     

    Nálunk Vendusnál úgy oldódtak meg a kakigondok, hogy ha fájt neki, akkor belémkapaszkodott, és úgy nyomta - még most is odajön néha, ha keményebb, de már nagyon ügyes!

     

    Hogy vizsgálnak számítógéppel???:-OOO

     

    Én eldöntöttem, hogy Levi cicuska lesz - be kell szereznem egy fekete harisnyát és kap egy fülecskét, aztán kész... Ha mégs más akar lenni, akkor majd kajabál... Nálunk még mindig nincs meg az időpont...

     

    Pénteken megyek főnökömhöz beszélni... Majd meglátjuk, mi lesz...

     

    A babagyártás pótcselekvés - most se suli, se újabb pocaklakó, szóval kell valami, ami leköti az agyam/kezem... Terápia, mint Ildiéknél!;-)))

     

     

    előzmény:
    duckylion (19214)
    2010-01-26  14:09
  13. 2010. január 26. 14:0919214.

    Sziasztok,

     

    Örülök, hogy újra felpörgött a topik, és Roxy is újra itt van!

     

    Nem mintha én nem lennék eltűnve

     

    Nagyon jók a babák Roxy, és a fiúk irtó aranyosak! Örülők, hogy tetszik Levinek az ovi!

    Drukkolok neked a munka miatt!

     

    Mi ma voltunk uh-n, Prücsök szépen növekszik 6,1 cm-es, tarkóredője 1,5 mm-es, orrcsontja hatalmas, vagyis kész kis emberke. Semmilyen eltérés nem látható szerencsére. Izgett - mozgott, csuklott, szopizta az ujját. Képeket kaptunk, de még nem szkenneltem, mert nem rég értem be. DVD-t nem kértünk, mert úgy izgultam, hogy babonából nem mertem mondani, hogy kérünk és előre kellett dönteni.

    Nagyon megkönnyebbültem, hogy végre túl vagyunk a 12. héten, és minden rendben, remélem most már tényleg így is marad.

    Kombinált teszthez is vettek vért, remélem az is rendben lesz.

     

    Alizzal mennünk kell a Heim Pálba a kakigondjai miatt, február 11.-re van időpontunk, de már nagyon félek, hogy mi lesz. Bár elsőre csak valami számítógépes vizsgálat lesz, ahol még csak nem is utalnak arra, hogy miért vizsgálják, így remélem nem lesz benne még nagyobb félsz a kakitól.

    Nálunk 16.-án lesz farsang, Aliz vagy szakács, vagy tündér lesz. Mostanában nem hajlandó nadrágot felvenni csak harisnyát ruhával, mert ő kislány, ahogy ő mondja. Ezért nem igazán hiszem, hogy a szakácsnadrágot felveszi, így valószínűbb a tündér. Pedig a szakács kötényéért és sapijáért is odavan, de egy pörgös szoknya azt hiszem lenyomja őket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2010. január 26. 10:1219213.

    Szia!

     

    Igen.. már néztem a neten ötleteket!:-)

     

    Levi ha dühös azt mondja: "azt akarod, hod elüssön a busz???" vagy azt hogy "bedoblak a szobádba, ha rossz leszel"... Ez tóbbt tőlünk hallotta, :beRAKlak verzióban... Az elsőt meg nagyon megjegyezte, amikor egyszer kismotorral átment az úttesten, és nagyon összeszidtam...

    előzmény:
    ildi0317 (19212)
    2010-01-26  09:16
  15. 2010. január 26. 09:1619212.

    Nagyon aranyos a baba, ahogy nézem a képet. Ezt úgy is lehet variálni,hogy alulra pici hajat csinálsz fonalból , és + a fejfedő rá.........

     

    Itt olyan hideg van, Benciék ma mennek a könyvtárba ............csak reménykedem,hogy minden ruhát magára is kap  ami ott lesz a szekrényébe. Mert nem lehet ám segíteni ( még az ovónőnek sem hagyja), csak egyedűl mindent . De ha valami nemtetszik neki , akkor csúnyán néz,és a következő mondata az " nem leszel a barátom "  !!!!!  :)   :(   :)

    előzmény:
    roxxan (19211)
    2010-01-26  08:33
  16. 2010. január 26. 08:3319211.

    Szia Ildi!

     

    Tudom, hogy nem lesz olyan... NEm is baj, csak jó lenne már azt csinálni, amit tényleg szeretnék... Bár egyelőre ez most elég sok itthoni plusz melóval járna... Mondtam is férjemnek, hogy némi áldozatot követel majd tőle, ha munkahelyet tudok váltani...

     

    TEgnap elkészült egy újabb babám - kicsit átvariáltam a lábát de ugyanaz a szm., amit átküldtem mailen.

     

     

    előzmény:
    ildi0317 (19208)
    2010-01-25  12:18
  17. 2010. január 25. 18:2319210.
    Nálunk csak a szakadó eső lehet akadály... A fiúkkal nem lehet bírni, ha nem megyünk le legalább fél órára... Borzasztó nagy a mozgásigényük. Mi még a hóban is motorozunk...:-))))))
    előzmény:
    ildi0317 (19209)
    2010-01-25  12:20
  18. 2010. január 25. 12:2019209.
    A hétvége a nagy hideg miatt  csak a lakás ajtajáig terjedt :) Talán a köv hétvégén nem lesz ennyire hideg,és friss hó is lehet.
    előzmény:
    ildi0317 (19208)
    2010-01-25  12:18
  19. 2010. január 25. 12:1819208.

    Roxy! A munka előtt csak annyit tudok mondani ( amit Évinek is mondtam ) abból indulj ki ,hogy olyan már soha sem lesz mint anno volt.

    Szóval itt már nem lehet hosszan előre tervezni stb stb. , mert bármikor történhet valami ( egy apró nátha stb stb. ) A másik,hogy mindig a gyerek az első..............ezt a munkáltatók nem is szeretik...............

     

    Nálunk nagy buli lesz a farsang is......................szülők visznek sütit, rostost, lufit , stb stb. megy a zene , a farsangi felvonulás , meg ami kell. ( sajna a télen épp Mikulás előtt 1 nappal jelentek meg a himlős pöttyök :(  ) Így semmi sem volt.

     

    Az a hét nagy buli lesz. Lesz bábszinház, tácház, farsangi fánk sütés stb st. Nagyonjó dolgok vannak az oviba. Barangolnak a városba. ( Arbarétum, könyvtár, bábszinház, kézművesház, táncház stb . stb. Benci nagyon szereti. Ilyenkor a "nad fiú "a párja ,meg a barátj a:)

     

    Cucó ! Szabin vagy? Vagy megint beteg ???

    előzmény:
    roxxan (19207)
    2010-01-25  08:43
  20. 2010. január 25. 08:4319207.

    Sziasztok!

     

    Hogy telt a hétvége?

    Nálunk rohanósok voltak a délelőttök - egyik nap mentünk porszívót nézni - úgy döntüöttünk, mégsem veszünk - átl. 25 ezer körül van...:-(

    Tegnap meg nagybevásárlás (kivételesen vasárnapra csúszott:-(), meg voltam a barátnőmnél kórházban - befektették, mert két hete 38 a láza és 21. hétben van... De nem találtak semmit!!!! ????

     

    Ildi, az nálunk is előfordulhat, hogy Levi semmit sem lesz hajlandó felvenni - akkor majd nem mondom meg, hogy beöltözik, hanem egyszerűen csak "úgy" öltöztetem... De majd meglátjuk!:-)

     

    A libust neten láttam egy fotón - az alapján készült. Eredetileg Márton-napi tombola lett volna anyóséknál, de Vendus beleszeretett, úgyhogy azóta az övé.:-)

     

    Tényleg nehéz dönteni - pláne váltani úgy, hogy 2 picúrért is felelősséggel tartozom...:-((( Nagyon reménykedem, hogy a héten legalább tisztul a kép, ha beszéltem a főnökömmel... Eléggé izgulok miatta...:-(((

     

     

     

    előzmény:
    ildi0317 (19206)
    2010-01-22  19:13
  21. 2010. január 22. 19:1319206.

    Tudod nálunk még van egy olyan akadály is ,hogy félünk nem veszi föl a piszkos kölyök a jelmezt...........................

     

     

     

    A babák szenzációsak! Nagyon tetszenek. A iba.........................:) az a kedvenc...........

     

    Mit szoktam csinálni............................

     

     

     

     

    üveg festés-üvegmatrica, papírvirág, csuhébábu,  stb stb

     

     

    A munka nehézügy, és sokszor nem is lehet könnyen dönteni.............

     

     

    Cucó!

    Akkor szerencsés voltál viszonylag, mert Évi mesélte,hogy neki Budára napi 2x 2.5 óra volt az utazás+ a munka..................:(

     

    Többiek??

    előzmény:
    roxxan (19202)
    2010-01-21  23:06
  22. 2010. január 21. 23:3319205.
    gyerkőcök, karácsonyi meglepetések és "Pici-Anya" - a legutóbbi varrományom Levinek az ovis beszoktatáshoz...
    előzmény:
    roxxan (19204)
    2010-01-21  23:31
  23. 2010. január 21. 23:3119204.

    és még...

     

    előzmény:
    roxxan (19203)
    2010-01-21  23:30
  24. 2010. január 21. 23:3019203.

    A képek:

     

    előzmény:
    roxxan (19202)
    2010-01-21  23:06
  25. 2010. január 21. 23:0619202.

    Szia Ildi!

    Megérdemeltem...:-))) De igyekszem jó kislány lenni, és betartani a fogadalmam!

     

    Ne is mondd, mert Vendust nekünk is kell vinni - Levivel 2x voltunk, de azóta is "működik...:-) Szerencsére nálunk is tüneményes a doktornéni, meg Vendust már i is kezelgettük Ftorocorttal, és rengeteget javult.

     

    Emlékszem Benci sütőtök jelmezére! Az nagyon tuti volt! Én kicsit félek, mert ha Levit megkérdezem, hogy mi szeretne lenni - rávágja, hogy Chuggington (olyan, mint a Thomas vonat, csak depi nélkül:-)) - na azért ennyire ügyesen nem tudok varrni, de majd megoldjuk. "Cicuska" is szeret lenni - hátha beéri azzal. Nálunk még nem tudom, mikor lesz a farsang az oviban...

     

    Ma nagyon gáz hírt kaptam - főnököm azt akarja, hogy azonnal döntsek, mit csinálok, meddig maradok, ha visszamegyek, ha egyáltalán mégis visszavesz... (megy a kavarás bent, ha jól értem...) Viszont húgom életem álomállását ajánlotta nekem, de ahhoz nagyon sok szerencsecsillag együttállása is kell... (adig nem is beszélek róla...:-ZIP)

     

    Ildi, töltök fel néhány képet - még keresem önmagam, hogy milyen stílusú baba testzik, és egyáltalán mit tudok megvalósítani a terveim közül... Azért néhányat már eladtam - másnak bejöttek.:-) Te mivel kreatívkodsz - a sütés-főzés tudományán kívül,  mert azt tudom, hogy nagyon érted?

     

     

     

      

    előzmény:
    ildi0317 (19201)
    2010-01-21  17:27

Címlap

top