Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szigorúan titkos(!?)

csippi
Létrehozva: 2003. február 10. 10:34
(elnézést de a címet loptam) az jutott az eszembe, hogy itt üzenhetnénk egymásnak, másnak, valakinek, valakiknek, szépet, jót vagy bármit. Meg lehetne szólítani az illetőt, de lehetne név nélkül is írni. Lehet, nem lesz hosszú életű hely - de egy próbálkozást talán megér.
  1. 2003. július 11. 08:521476.
    Szia!! :o)))
    Csippi. . . hát ugyanezt mondtam én is. . . !!!!!!
    Ne okolja magát. . . ne gyötörje magát. . . . a sok kérdésfelvetéssel, magyarázatkereséssel, válaszkereséssel. . . fogadja el önmaga marcangolása nélkül, ami történt. . . ezért írtam, hogy gyakran szerencse kérdése, hogyan alakul az életünk. . . és ezért bele kell nyugodni, szerintem ez pontosan megegyezik a Te véleményeddel, de javíts ki, ha tévedek! :o))
    előzmény:
    csippi (1474)
     
  2. 2003. július 11. 08:521475.
    Úgy látszik ez a véremben van. Tudod ez is olyan, akár a hit, valahogy ezt is meg kell magyaráznom magamnak :-)
    előzmény:
    csippi (1474)
     
  3. 2003. július 11. 07:311474.
    nono:) én ebben azért nem vagyok olllan biztos. . . khmm . . szerintem milly túlságosan sok mindent szeretne megmagyarázni, megérteni a megérthetetlent, mindenre választ vár. . . pedig néha elég ha elfogadjuk azt ami van, ami történt és ami történhet. nem kell ott is problémát keresni ahol nincs.
    előzmény:
    misibea (1473)
     
  4. 2003. július 10. 16:221473.
    . . nem biztos, hogy te puskázod el. . .
    . . . nem is biztos, hogy te vagy a hibás. . .
    . . . ne okold magadat. . .
    Csak eddig nem volt szerencséd.
    A boldogsághoz, szerelmhez gyakran szerencse is kell. . . :o)
    előzmény:
    milly_m (1472)
     
  5. 2003. július 10. 12:441472.
    :-) nahát, olvasatlanul is azt tettem, amit tanácsoltál. Mármint mertem boldog lenni :o) s egyelőre félretettem a kételyeimet. Annyira görcsösen szerettem volna megoldani mindent, persze, hogy nem sikerült. Én meg csak bosszankodtam, mert az életem más területein, ha meghozok egy döntést, biztos a siker. A szerelemben?! Azt hiszem valamit igencsak elpuskázok, de fogalmam sincs arról, hogy mit! De nem adom fel :o)))))
    Pussz
    előzmény:
    csippi (1471)
     
  6. 2003. július 10. 10:301471.
    "Nem tudom mit szeretnék :-)"
    Látod Drága Szőke Ciklonom - itt van a tyutyus elásva! Tudd!!!! hogy mit akarsz! Nem játszhat (tudom, tudom, tudom. . . de mégis) a másik érzelmeivel. Az idő megy. . .
    És MERJ boldog lenni! Kérlek. . . ! :)***
    előzmény:
    milly_m (1470)
     
  7. 2003. július 7. 12:551470.
    Végiggondoltam az eddigi kapcsolataimat s igen, furcsa, de miután megismertem valakit, az első benyomás alapján, végigzongoráztam a kapcsolat erős és gyenge pontjait. A gyenge potok olyanok akár Achilles sarka, nincs velük gond egészen addig, amíg el nem találja a nyílvessző. Jelenleg az foglalkoztat, felvállaljam így is a kapcsolatot. Nem fogok majd túl nagy árat fizetni érte? Vagy lépjek egyszerüen tovább?!
    Nem tudom mit szeretnék :-)
    előzmény:
    misibea (1469)
     
  8. 2003. július 4. 18:291469.
    . . . hümmm. . . módszeresen haladunk a vég felé?
    Hát, akkor csak meg kell állni és másik irányba menni, ha ezt tudjuk, nem?
    Vagy törvényszerűnek tartod, hogy mindenben eleve ott a vég?
    Talán mégsem. . . :o)

    Mit szeretnél? Mit szeretnél dönteni?
    előzmény:
    milly_m (1467)
     
  9. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. július 4. 14:321468.
    Légy okos.
    Dönts jól.
    előzmény:
    milly_m (1467)
     
  10. 2003. július 4. 11:101467.
    :-) Még egy paradoxon: tulajdonképpen azt szeretnénk, ha örökké tartana, aztán mégis módszeresen haladunk a THE END felé, még akkor is ha ezt néha önmagunknak sem ismerjük be.
    Minden kezdetben ott van a vég csírája.
    Megismertem valakit. :-)
    Megszületett az érzelem, vele együtt az érzelem halála is. Tudtam, hogy ott van. Álmatlan éjszakákon nagyra nőtt a szobámban. Tudtam, rajtam áll, felveszem a koncként elém dobott kesztyüjét vagy hagyom győzni.
    Még nem döntöttem :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1464)
     
  11. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. június 30. 08:291466.
    :-)
    előzmény:
    Mosolyrend (1465)
     
  12. 2003. június 30. 08:241465.
    szia :)
    neked is minden jót!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1464)
     
  13. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. június 30. 08:111464.
    . . . be is fejeződik?
    Erre gondoltál?

    Végül is igaz.
    Van, ami rövid ideig tart (kérészek élete), van, ami sokáig (pl. amíg a szénből gyémánt lesz).
    De minden elkezdődik és minden befejeződik.

    Ez az élet.

    Szép hetet Neked!
    előzmény:
    Mosolyrend (1463)
     
  14. 2003. június 30. 08:041463.
    ami elkezdödik az . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1462)
     
  15. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. június 30. 07:551462.
    Jól kezdődik. . . ;-)
    előzmény:
    Mosolyrend (1460)
     
  16. 2003. június 28. 21:141461.
    Egy kedves ismeretlen. . . ? :-)
    előzmény:
    Mosolyrend (1460)
     
  17. 2003. június 28. 18:401460.
    megismertem valakit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. június 27. 12:091459.
    Hidegrázás? :))) Húúúúúúú . . .
    előzmény:
    wander (1457)
     
  19. 2003. június 27. 12:081458.
    Drága Millykém . . . :))))) Szóhoz se jutok . . .
    előzmény:
    milly_m (1450)
     
  20. Torolt_felhasznalo_217675
    Torolt_felhasznalo_217675
    2003. június 27. 06:271457.
    ( wander 2003-06-26 19:11 Vers HAJNALHOZ)

    Kittike!

    Nem tudtuk, mit kezdjünk vele, hogy örök legyen. Meghátráltunk, boldogságunkat elejétől fogva beárnyékolta a kalmár szellem, mekkora árat fizetünk. Ki – ki önmaga korlátain belül. Ami közös volt, a nagyon nagy ár! Egyikőnk úgy kezdett tisztán szeretni, talán majdani életében a leghatalmasabban, hogy első perctől félt a következményétől . Félt feláldozni tündöklését, ragyogását, hajnali fényét! Úgy zuhant bele ebbe a szerelembe, hogy közben érezte, ez nem tarthat örökké, ebből értelem szerint ki kell hátrálni. A másikat is azonnal hatalmába kerítette ez a fantasztikus érzés. A sorsnak ez a ritka , szinte egyedi ajándéka! Ez a másik moralizálni kezdett! Nincs jogom elfogadni az élet gyönyörű ajándékát. Ő tudta, milyen hatalmas kincs került a birtokába ! Tudta, hogy teste – lelke el fog égni ebben a csodálatos szerelemben. Nagyon vágyott a pusztító lobogásra, vágyta, hogy szeressék! A tudat ott settenkedett, be – be kiabált: nincs jogod elfogadni! Nincs jogod tönkre tenni életét! Amíg az egyik eljutott a kihátrálásig, a másik tudatát vesztve bele zuhant a mindent elpusztító gyönyörű szerelembe. Mindent egy lapra tett fel. Vállalom, megélem. Ha vége lesz, megteszem azt, amit meg kell tennem. Így égett el egy nagy – nagy szerelem! Így pusztult el két ember lelke az élet egyetlen, legcsodálatosabb adományától. Nem hibázott a két szerelmes. Tették, amit külön- külön ilyenkor tenniük kellett. Éltek, szerettek, lángoltak, elégtek!
    Ők nem voltak rosszak sem gonoszak! Ők jók voltak! Rossz és gonosz volt velük a két nagy gonosz! Az idő és a tér! A két nagy végtelen!!!!

    Drága Kicsi Kittike! Szabad vagy! Menj utadra! Áldjon meg az Isten!

    Nagyon vártam valakit ide ! Vártam, nem jött el! A Vers Hajnalhoz topicot befejeztem!

    wander attila



    előzmény:
    wander (1456)
     
  21. Torolt_felhasznalo_217675
    Torolt_felhasznalo_217675
    2003. június 27. 06:231456.

    (wander 2003-06-26 19:10 Vers Hajnalhoz)

    Kittike!

    Elnézést kérek, hogy nem tudtam azonnal válaszolni Neked!

    Elbúcsúzom Tőled! Elengedlek! Menjél utadra, éld fiatal boldog életed!
    A világegyetem hatalmas! A nagy tér és idő fogságában élünk mi földi lények. Élünk, botladozunk, olykor elbukunk. Ha bírunk felállunk és boldogtalanul tovább ballagunk! Minden ember lelkében fél ember . Szeretne boldog lenni, igaz szerelemben élni! Ehhez meg kéne lelni párját e végtelen nagy térben és időben! Ez oly keveseknek adatik meg! Összetalálkozni az egyetlennel, aki a mi párunk, a mi társunk ebben az univerzumban. Érezzük, tudjuk, hogy a mienk is itt van valahol, világi mértékkel mérve egy karnyújtásnyira. Hogy 10 méterre, vagy 10000 kilométerre, az mindegy! A lényeg, hogy itt van valahol! Csak keveseknek adatik meg, hogy egyszerre, egy időben ugyanazon helyen legyenek, és rátaláljanak egymásra. A gondviselés ajándéka azoknak, akik megtalálják párjukat! Akik nem , évtizedeket, egy életet élnek meg fél mosollyal szívükben!

    Kedves Kittike!

    Bennünket szeretett a Gondviselő! Mi megtaláltuk egymást!
    Váratlanul, nem remélt és nem várt irányból hírtelen tört ránk az igaz, nagy szerelem!
    Az a szerelem, amely sokaknak soha nem adatik meg, csak keveseknek. Nekünk megadatott. Berobbantunk egymás életébe! Azonnal megéreztük mindketten, hogy lelkünk, egész lényünk, mindenünk lángol ebben a szerelemben. A teremtő amit egyik kezével ad, azt a másikkal el is veszi! Nem tudtuk egymást olyan szorosan markolni, hogy örökké miénk legyen ez a hatalmas érzés! Megijedtünk, féltünk! Megijedtünk a hirtelen ránk tört eddig ismeretlen érzéstől.

    (befejezés köv. )







    előzmény:
    ahajnal (1390)
     
  22. 2003. június 16. 12:321455.
    a titkok eltünésénél arra gondoltam, hogy nem írogatunk ide . )
    több malomban öröltünk :) de szuper lett igy :)

    szép napot!

    Mosoly
    előzmény:
    milly_m (1454)
     
  23. 2003. június 16. 11:551454.
    papdoxon=paradoxon :-)
    előzmény:
    milly_m (1453)
     
  24. 2003. június 16. 11:541453.
    Már nem vágyom arra, hogy igazam legyen :-) Csak boldog szeretnék lenni még egy kis időre :-) Olyan igazán boldog, mint a mesékben. Puff, még egy papdoxon :-)
    előzmény:
    Mosolyrend (1452)
     
  25. 2003. június 16. 11:321452.
    könnyes lett a szemem.
    milyen igazad van :)
    előzmény:
    milly_m (1450)
     

Címlap

top