Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anorexia - Bulimia

Zebrina
Létrehozva: 2003. március 1. 17:25
A legtöbb táplálkozási zavarban szenvedő lány már végigcsinált néhány terápiát - tartós eredmény nélkül. Én is közéjük tartozom. Rájöttem azonban arra, hogy nem feltétlenül a terápia az egyetlen megoldás a gyógyulás tekintetében. Sokszor elég, ha egy-egy sorstársunkkal elbeszélgetünk. Én még soha nem találkoztam olyan lánnyal, aki ugyanazt a poklot járná, amit én immáron 7 éve. Szeretném, ha olyanok szólnának hozzá ehhez a fórumhoz, akiknek bármilyen tapasztalatuk van ezzel a problémával kacsolatban.
  1. 2014. január 13. 19:363927.

    Szia!

    Én szívesen beszélgetnék veled!

    14 éves koromtól 24 éves koromig voltam anorexiás, ami időnként testedzés függőséggel is társult.

    Úgy gondolom, elmondhatom, hogy én is megjártam a poklot, 10 év hosszú idő ezzel a betegséggel, és elmondhatom, hogy szakember segítsége nélkül sikerült meggyógyulnom.

    Írj privát üzenetet, ha lenne kedved beszélgetni velem. Nagyon várom!

    Szép estét kívánok! 

    Üdvözlettel: CSV. 

    előzmény:
    Zebrina (1)
    2003-03-01  17:25

Címlap

top