Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tudorak

vignogal@h
Létrehozva: 2004. szeptember 18. 15:07
mit tudtok a tudorakrol?aposom elegge rossz allapotban van lehet-e segiteni rajta barmilyen tanacs erdekel.koszi
  1. Torolt_felhasznalo_284513
    Torolt_felhasznalo_284513
    2004. szeptember 18. 15:302.
    barátnöm nagyiját egy hónap alatt elvitte :(
    előzmény:
    vignogal@h (1)
     
  2. 2004. szeptember 18. 16:433.
    sZia! Az en Nagyimat pedig 2 honap alatt. pedig sosem dohanyzott, es egy csendes kis szmogmentes eldugott utcacskaban lakott, bar egy koolajfinomito melletti telepulesen. :-(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284513 (2)
     
  3. 2004. szeptember 18. 16:494.
    Az én nagypapámat is 2-3 hónap alatt elvitte. :-(
    előzmény:
    vignogal@h (1)
     
  4. Torolt_felhasznalo_753237
    Torolt_felhasznalo_753237
    2004. szeptember 18. 17:095.
    az én nagypapamnak 4 éve diagnosztizálták. 1 hónapja halt meg és nem a tüdőrák miatt.
    sok függ attól, h hány éves az illető. fiatal korban (értsd úgy 70évig) gyorsan "lefut" a dolog sajna.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_454526
    Torolt_felhasznalo_454526
    2004. szeptember 18. 18:326.
    épp 3 éve szeptember 18-án halt meg benne a keresztapám. . .

    augusztusban még csak gyanú volt hogy nincs rendben, (izületi fájdalom, fogyás, stb) aztán szept 10-e táján diagnózis, és 18-án meghalt :(

    nem búsítani akarlak, de ilyen is van. Van jobban kezelhető, meg időben felfedezett, igazából a stádiumától és a szövettanától függ. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284513 (2)
     
  6. 2004. szeptember 19. 10:227.
    Szerencséje volt, nem kellett sokat szenvednie.

    Sztem az aprósejtes a gyorsabb lefolyású. Kollegámat év végén elcipeltem tüdőszűrésre, negatív, márciusban fájni kezdett a háta. Hetekig tartó kivizsgálás után nem találtak semmit, teljesen egészséges. Húsvétkor még bejött dolgozni, utána a felesége elcipelte CT-re. Pünkösdkor halt meg. Sztem ez egy nagyon alattomos, sokféle lefolyású, de mindenképpen végzetes betegség. Szerencsés az, aki egyszerűen elalszik, nem kell a lebénulás, sugárkezelés stb kínjait elviselnie.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_454526 (6)
     
  7. 2004. szeptember 19. 14:398.
    másféléve halt meg az anyósom benne. Először azt hitték meg van fázva mert a nyirokcsomó duzzadtak vpltak egy hónapig kezelte ezzel a körzeti :-( később kiderült mi a gáz nyáron kezdődött, végig csinált minden kemoterápiás szarságot és márciusban meghalt. 52 éves volt. Igaz szinte egész életében füstölt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_833845
    Torolt_felhasznalo_833845
    2004. szeptember 19. 20:549.
    Van az origon egy egészség c. fórum, ott a daganatok között találsz a túdörákről sok információt. Tapasztalataim szerint a lefolyása és a kezelése is eléggé egyéni, és akármit is mondanak, nem függ össze azzal hogy dohányozol vagy sem, Láttam már sajnos nemdohányzó tüdőrákost is.
    előzmény:
    vignogal@h (1)
     
  9. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2004. szeptember 19. 22:4410.
    Nézd, én az FLP-nek dolgozok (Forever Living Products). Ez egy 25 éves amerikai világcég, 105 országban forgalmazza egészségvédő táplálékkiegészítő (tehát bio-gyógynövény alapanyagú vitamin- és ásványianyag tartalmú) termékeit. (Ez csak Európa: http://www. foreverliving. com/europe_retail. html )

    Vannak termékeink direkt daganatos betegségekre is.
    Egyetlen szóval nem mondom, hogy garantáltan meggyógyul tőle. Azt sem mondom, hogy ezek a termékek pótolhatnák/kiválthatnák az orvosi kezelést.

    Csupán annyit tudok mondani, hogy szinte kivétel nélkül minden daganatos beteg jobban lesz tőle, jobban érzi magát az aloe vera ivógéltől, és van egy nagyon erős antioxidáns tablettánk, ami zabálja a rákos sejteket. Pillanatnyilag is van két beteg ismerősöm, akit ezekkel etetnek és javul az állapota.
    Nem tudom, mennyire van súlyos állapotban az apósod, mennyire kifejlődött a rák, van-e áttét stb.

    De ezt esetleg meg lehetne próbálni.
    Ha csak annyit tehettek érte, hogy jobban érzi magát, fizikailag, lelkileg. . . már tettetek érte valamit. És azt előre nem lehet megjósolni, hogy miképp fog reagálni rá. . . vannak orvosilag bizonyított gyógyulási esetek is, ha nem is sokan, de vannak. Javíthatná a statisztikát. . . vagy javíthatna az erőnlétén, közérzetén, lelkiállapotán.

    Sajnálom, hogy ilyen súlyos teher nehezedik rátok!
    Gondolom, anyósod K. O. , és nyilván a férjedet is megviseli lelkileg. Ezek nehéz időszakok, és a legrosszabb talán a tehetetlenség és passzívan várni, hogy meghaljon.

    Ha van kedvetek kipróbálni, vagy szeretnél tájékoztató leírást ezekről a termékekről, adj egy ímél-címet, és holnap elküldöm.

    Ha tehetek értetek valamit, szólj nyugodtan!
    Akár beszélek az anyósoddal is erről a dologról. . . ha gondolod! Múlt héten hasonló családnál tartottam családi termékbemutatót vidéken, és most a család nagyon bizakodó. Szeretik a nagymamát, nem akarják elveszíteni. . . most már legalább tettek érte valamit. Hátha többet, mint remélni merik. Nem tudom. Senki sem tudja, majd az idő fogja bebizonyítani.

    Mit is kívánhatnék nektek búcsúzóul? Erőt! :-(

    Szia,
    A.
    előzmény:
    vignogal@h (1)
     
  10. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2004. szeptember 19. 22:4711.
    Még annyit szerettem volna, és ezt elfelejtettem:
    próbáljátok meg nem feladni. Próbáljátok meg azt sugározni felé, hogy nem adjátok el, hátha ez neki is erőt ad a küzdelemhez. Sajnos a tüdőrák az egyik legkegyetlenebb fajta, tényleg elég kíméletlenül szedi az áldozatait.
    De én az aloe vera gyógyító erején kívül még valamiben hiszek: a szeretet erejében. Ha azt érzi, hogy a családja nem törődik bele az elvesztésébe, s hogy ti mind hisztek a gyógyulásában. . . talán ez is jelenthet valamit. Talán többet, mintha lemondóan várja a halálát az egész család!

    Ezek nagyon nehéz időszakok. . . de ne adjátok fel, hátha!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (10)
     
  11. Torolt_felhasznalo_816047
    Torolt_felhasznalo_816047
    2004. szeptember 20. 00:3012.
    Anna,
    az édesapám súlyos prosztatarákból gyógyult fel az FLP-s termékeitekkel. Teljesen visszahúzódott a rák, ivógél+Lyciumtól. Olvasd el a prosztatarák topikot, írtam neked hozzászólást.

    Betegek! Ne adjátok fel! Van remény! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (10)
     
  12. 2004. szeptember 20. 09:1513.
    A dohányzókat lehet hatásosan (vagy nem) ijesztgeni a tüdőrák esélyével. De az az igazság, hogy a tüdőrákosok 2/3-a kerül ki közülük, a többi nem. Vannak persze veszélyeztető faktorok, szmogos, rossz levegőjű környezet, láncdohányos a közelben, veszélyeztetett foglalkozások (pedagógus, énekes, pap), de ezeken túl is bárki lehet a kór áldozata.
    előzmény:
    kárpát (9)
     
  13. Torolt_felhasznalo_454526
    Torolt_felhasznalo_454526
    2004. szeptember 20. 12:3014.
    Foka:
    " a dohányzás a férfiaknál az esetek 90%-ért, nőknél a 70%-ért felelős, " . . . . . férfiaknál 15 %-ban nőknél 5%-ban járul hozzá a foglalkozási eredetű terhelés IS. . . plusz a légszennyezés hatása még nem tisztázott, de egyértelműen káros pl. a radon a lakásban. . .
    forrás: Merck Manual Orvosi Kézikönyv. . . .
    előzmény:
    foka (13)
     
  14. Torolt_felhasznalo_454526
    Torolt_felhasznalo_454526
    2004. szeptember 20. 12:3115.
    Pedagógus, énekes, pap: ez érdekes, még sosem hallottam!
    Ez honnan jön?

    előzmény:
    foka (13)
     
  15. Torolt_felhasznalo_454526
    Torolt_felhasznalo_454526
    2004. szeptember 20. 12:3216.
    Igen "szerencséje " volt, még épp el tudta intézni az anyagiakat -végrendelet, stb. . . :(
    előzmény:
    zuzus (7)
     
  16. 2004. szeptember 20. 12:3417.
    A hangszálak és légutak fokozott terheléséből.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_454526 (15)
     
  17. Torolt_felhasznalo_486470
    Torolt_felhasznalo_486470
    2008. január 11. 10:0218.
    szia, tegnap tudtuk meg, hogy az 54 éves páromnak aprósejtes tüdőrákja van. semmi mást nem mondtak, mert azt mondták a kórházban, hogy elfogyott a prospektusuk. a neten böngésztem ez ügyben, mikor találkoztam a leveleddel. az a kérdésem, ha kapunk valamilyen leletet tudnál nekünk ajánlani valamit, amitől jól, illetve jobban lehetne? nagyon kellene, mert totál kész vagyunk mindahányan. várom válaszod, köszi: zsuzsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (10)
    2004-09-19  22:44
  18. Torolt_felhasznalo_486470
    Torolt_felhasznalo_486470
    2008. január 11. 10:0319.
    szia, tegnap tudtuk meg, hogy az 54 éves páromnak aprósejtes tüdőrákja van. semmi mást nem mondtak, mert azt mondták a kórházban, hogy elfogyott a prospektusuk. a neten böngésztem ez ügyben, mikor találkoztam a leveleddel. az a kérdésem, ha kapunk valamilyen leletet tudnál nekünk ajánlani valamit, amitől jól, illetve jobban lehetne? nagyon kellene, mert totál kész vagyunk mindahányan. várom válaszod, köszi: zsuzsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (10)
    2004-09-19  22:44

Címlap

top