Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 16:5851.
    Ismer valaki közelebbről egy Márti nevű jósnőt? Valakitől hallottam, hogy neki segített, de több vélemény is érdekelne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 16:5850.
    Ismer valaki közelebbről egy Márti nevű jósnőt? Valakitől hallottam, hogy neki segített, de több vélemény is érdekelne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. február 22. 16:4049.
    Egyébként a szerelmi kötés létező dolog egyáltalán?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. február 22. 16:3948.
    Helló!
    Elsősorban köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, az észrevételeket.
    Csak az zavar egy kicsit, hogy mindenkitől csak azt kapom, hogy nem jó, nem erkölcsös dolog a szerelmi kötés.
    Ennek tudatában kérek mindenkit, hogy aki tud egy valóban JÓ mágust ajánlani, aki nem csak a pénzem szedi le, hanem tesz is érte valamit, kérem jelezze itt a topicon, vagy privátban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. február 22. 16:3447.
    Nagyon elszánt vagy, és nagyon szereted.
    Nincs további ötletem, talán még annyi, hogy szabj egy határidőt. Aztán dönts. Gyorsan elrepül az élet, és te csak vársz rá, vársz rá. . . . . . . . meddig?

    Az biztos, hogy életünkben egy ilyen szerelem egyszer adatik meg (már ha megadatik) és akkor is elég zűrös körülmények közt. Nagy tanítás.
    Én 10 éve szerettem meg valakit, akiért mindent odaadtam volna, úgy mint te. Most már tudom, ez a szerelem sosem fog igazán beteljesülni, most már szeretettel útjára engedtem, minden fájdalom nélkül. El sem hiszed, mennyire megkönnyebbültem.
    Sok erőt neked. . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (46)
     
  6. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 21. 23:0246.
    Pixi, mindketten nagyon jól tudjuk, hogy ez a férfi miért gondolkodik ennyit, és miért nem cselekszik. MOst is azt mondom, hogy nem a szeretet vagy a szerelem hiánya a baj, hanem a gyengesége, és azok a kényszerképzetek, amelyektől nem tud szabadulni, hogy mi lenne, ha elválna, amelyek fogva tartják. Rossz nézni ezt a vergődést. Ő sem tud kiverni a fejéből, hiszen tartani akarja velem a kapcsolatot vmilyen formában. És ez a kapcsolat, amikor már kialakult nem a szexről szólt, hanem sokkal mélyebb lelki egymáshoz tartozást éltünk meg.

    Ha tudnám, hogy nem szeret, leszarnám az egészet, hiszen nem kell egy olyan pasi, aki nem szeret. De tudom, hogy szeret és ő is szenved, és ezért nem tudom csak úgy elengedni. A Cervantes idézet szép és igaz is, sőt egyet is értek vele. Én se kényszerítettem ki a szerelmét, hanem magától támadt.

    Miért nem tudja ő se felfogniu azt, hogy nem szabad sémákban gondolkodni. Lehet, hogy egy ilyen kapcsolatból száz rosszul ér véget, de vannak esetek, amikor két ember boldogan egymásra talál, és szeretik egymást, amig meg nem halnak. Ismerek ilyen párokat, noha ritka dolog.

    A női praktikák távol álltak mindig is tőlem, mert őszinte ember vagyok, és mindig szerettem tiszta lapokkal játszani.

    Most azt próbálom, hogy erősen gondolok rá, telepatiuksan üzenem neki, hogy mit szeretnék, hátha ez működik. Már nem tudom, hogy mit tegyek egyebet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. február 21. 21:1645.
    Szia. . . . . . . .
    tudom, hogy fájtak a szavaim, ne haragudj. . . . . .
    Hát jó. . . . . kívánom tiszta szívből, hogy kapd vissza, de ha újra, és újra csalódsz benne, majd el kell gondolkoznod azon, milyen tanítása van ennek a kapcsolatnak.
    Most is azt mondom, hagyd meg a szabad akaratát. Soha semmi nem történik véletlenül. Ezt a kapcsolatot tanításnak kaptad. És kapod addig újra és újra, amíg nem tanulsz belőle, és nem fogod tisztán látni.

    Ha ez a férfi igazán szeret, akkor nem gondolkodik ennyit, hanem lép. Vajon míért nem teszi? Meg van az oka rá, hidd el.
    Küldök egy idézetet, gondolkozz el rajta:

    "Az igaz szerelem osztatlan, magától támad, s nem lehet kényszeríteni. " (Cervantes)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (44)
     
  8. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 21. 21:0444.
    Kedves Pixi!

    Tudom, hogy hülyén hangzik, de az tuti, hogy a szar élettel és a feleséggel kapcsolatban nem hazudik. Nagyon sokat hazudott nekem is, és a feleségének is, és ezt mindvégig tudtam. Nem ámítottam magam egy percig sem. Azt is tudom, hogy az irántam érzett szerelme és szeretete igaz volt.

    Könnyű azt mondani, hogy engedd el, ha igazán szereted, stb. Persze, hogy nem tudom elengedni magamban, mert szeretem!!! Tudom, hogy ő is szeret, de gyáva. Nekem gyáván is kell, úgy is kell, ahogy van, hiszen szeretem. Minden hibájávla együtt szeretem, és mindent megtennék érte, hogy együtt legyünk.

    Különben is a kötés már elkezdődött, de mivel Frabato, amint ez időközben kidertült a számomra egy kókler, nem sokra mentem vele, csak a sok pénzem bánja, de az nem érdekel most.

    Vissza akarom szerezni ezt az embert, akit szeretek! Kérlek, csak azt ne mondjátok, hogy én "járok jobban, ha szakítunk", "ez egy semmirekellő ember", stb. Tudom, hogy milyen, és szeretem!

    Tuti, hogy van valamilyen megoldás, hogy engem válasszon, hiszen más is elvált már. Ráadásul a gyerekei felnőttek, senki se függ tőle már.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. február 20. 19:4343.
    Szia. . .
    Ha segíthetek, hogy tisztán láss. . . . . . .
    A kötés minden esetben fekete mágia, ne tedd, veszélyes vizekre eveztél.
    Arra kérlek, hogy tiszta fejjel, érzelmeidet félre téve olvasd végig úgy amit leírtál, mintha nem is veled történt volna meg.
    Elragadtak az érzelmeid. Most nem látsz tisztán. Ez a férfi sosem fog elválni, nem lesz hozzád sem őszinte, ahogy a feleségéhez sem az. Egy életen át felépített egy anyagi bázist, gyerekei vannak, háza, gondolom, némi vagyon is. Egy válóperben csak ő lehet a vesztes, és nem fogja előlről kezdeni, inkább éli a maga kis gyáva életét, megjátszva magát egy nem túl jó házasságban. De csinálja, mert gyáva ahhoz hogy kilépjen, inkább szenved. Mit akarsz egy gyáva embertől?
    Eddig még nem hallottam mást az ismeretségi körömben levő lányoktól, akik hasonló házas emberrel jöttek össze, hogy a feleséggel nincs szex, veszekednek, stb. . . . . . . . ugyan. hazugság. Csak így könnyebb, ha ezt hazudják a férfiak. Így meg lehet tartani egy szeretőt, akit akkor húz elő, amikor csak akar. Te érzelmi beállítottságú vagy, mint a nők általában, a férfiak értelmi, az ész dominál. Nem fog sosem téged választani, és ezért adj hálát.
    Engedd útjára. . . . . . . Jobban jársz.
    Pixi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (42)
     
  10. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 20. 19:1542.
    Bocs az előbbi hosszú üzenetért, de le kellett írnom az egész sztorit (és így is csak nagyjából meséltem el, mert az pl. kimaradt, hogy a feleségével már kb. 15 éve nem élnek házas (értsd szexuális) életet, és állandóan veszekednek, a pasi egyáltalán nem érzi jól magát otthon már k. . . rég), ahhoz, hogy megértsétek.

    Ha vki ennyire gyenge és gyáva lelkileg, hogy önmagát és engem is boldogtalanná tesz, szerintem nem etikai vétség erősítést kérni egy mágustól vagy boszorkánytól, hogy csináljon szerelmi kötést. Tulajdonképpen a szerelmi kötés, a szerelem mindkét részről meg is van, csak azt nem tudom, hogy milyen energia és erőtöbbletet adjak/küldjek Neki, hogy legyen ereje és bátorsága lépni? Ehhez jó a szerelmi kötés? Mellesleg megcsináltattam Frabatonal, még van belőle 2 hét, de eddig semmi sem történt. Mi a véleményetek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 20. 19:0841.
    Sziasztok!

    Megosztanék veletek egy történetet, és kíváncsian várom a véleményeteket.

    Másfél éve összejöttem egy emberrel, akit már kb. 4 éve ismerek. Mindig is éreztem, hogy nagyon vonzódik hozzám, tetszem neki, de soha nem jutott eszembe, hogy mi összejöjjünk, hiszen egyfelől nekem már hat éve tartós párkapcsolatom volt, és nagyon szerettem a barátomat, noha, ez távkapcsolat, másfelől neki felesége és családja volt, plussz jóval idősebb volt, mint én, és ami még inkább ellene szólt, hogy a főnököm volt. A két lépés távolságot mindig megőríztük, de én végig éreztem a részéről az erős vonzalmat, és nem tagadom, nekem is tetszett a helyzet, hogy kedvel, hogy bartáti hangon beszélgetünk, és általában nagyon jól megvagyunk egymással. Aztán egyszer, egy szép őszi estén bent voltunk az irodában és beszélgettünk, és amikor én menni készültem, ő magához ölelt és megcsókolt. Lányos zavaromban azt sem tudtam, hogy mit tegyek, de aztán visszacsókoltam, és akkor elkezdődött a románc. Egyre jobban egymásba szerettünk, én megszakítottam a kacsolatomat a párommal, ő egyre gyakrabban jött el hozzám, azon töprengett, hogy elválik, stb. És ez így ment majd egy évig. Nagyon boldog voltam, de a bopldogságot beárnyékolta a görcsös ragaszkodás, férfit még így életemben nem szerettem, és az a szomorú tudat, hogy nem vagyunk együtt. Egyre türelmetlenebb lettem a vállást illetően, amit csak ígérgetett, de nem tett meg. Egyszer aztán, mint egy villámcsapás kijelentette, hogy "felejtsük el az elmúlt egy évet". Na, ezután jött az én pokoljárásom ideje. Lelkileg és fizikailag is teljesen tönkrementem. Tudtam, és éreztem, hogy ő nagyon szeret, de a társadalmi pozíciója, a kora miatti félelmei, a maga buta emberi gátlásai akadályozzák abban, hogy a szíve szerint döntsön, plussz, amint elmesélete, otthon a felesége zsarolta, a lányai zsarolták. Az ő élete sem volt egyszerű, de mondanom sem kell, hogy az enyém sem. Nem bírta betartani a szakítást, mert utána megkeresett, majdnem sírva a nyakamba borult, hogy mennyire szeret, és újra összejöttünk, és tök jól megvoltunk, amíg nem jött hirtelen egy újabb "felejtsük el az egészet"í fázis. Ezután egyre rosszabb lett a viszonyunk, odáig fajult, hogy nyiltan veszekedtünk/verekedtünk, ami oly annyira méltatlan mindkettőnkhöz: Ő is, és én is olyanok voltunk, mint akik teljesen kifordultak önmagukból. Ő mindmáig azt mondja, hogy imád, csak én járok a fejében, nincs egy nyugodt éjszakája sem, de túl gyáva. (Ő ezt transzponálta és transzformálta betegségek, "öreg" korára, társadalmi helyzetére való hivatkozásokba. ) Annyira gyáva, hogy nem meri vállani a saját boldogságát. Otthon pokol az élete, ő maga boldogtalan, és én is az vagyok, mert nagyon szeretem, és már két hónapja, hogy úgymond "szakítottunk", de nem bírom magam túltenni rajta. Megörjít az a tudat, hogy két ember tökéletesen egymáshoz illik, megtalálták egymással a tökéletes harmóniát és boldogságot, mind fizikai, mind lelki sí
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. február 20. 16:2840.
    Igen, tudom hidd el, én is voltam ilyen helyzetben. Az idő meggyógyítja a sebeidet meglátod.
    Jönni fog valaki más, aki majd elfelejteti veled, és akkor el tudod majd engedni.
    Ha nagyon fáj, és már nem tudsz magaddal mit kezdeni, javaslok egy nagyon jó módszert.
    Fogj egy fehér lapot, egy tollat, egy gyufát. Menj be a wc. -be, és kezd kiírni magadból azt amit érzel ami fáj, mindent. Addig amíg úgy érzed, hogy már nincs mit írnod. Akkor gyújtsd meg, nézd ahogy elég, majd húzd le a wc. -be.
    A tudatalattiból égeted ki a fájdalmat, az érzést. Megkönnyebbülsz, hidd el. Ezt többször is megismételheted.
    És próbáld a gondolataidat elterelni. A feldolgozatlan szívfájdalom fizikai síkon is megjelenhet, nőgyógyászati problémákon keresztül. Ne hagyd. Harcolj a rossz érzés ellen.
    Írj, ha segíthetek, nyugodtan. . . . . . . .
    Pixi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (39)
     
  13. 2004. február 19. 00:4239.
    Az igazság az, hogy így is kegyetlenül szenvedek, és mindíg velem vn az exem. . . .
    előzmény:
    Pixi- (38)
     
  14. 2004. február 19. 21:5938.
    Nagyon nem jól látod. Ne tedd. Fekete mágia az, amire gondolsz. A kedvesed amikor szabad akaratból társul hozzád, azért teszi, mert közös feladatotok van, lélektársak vagytok, előző életből hozott karmikus kapcsolatot teljesítetek.
    Igen, bizony, ha kötést csináltatsz, megfosztod a szabad akaratától, amihez minden léleknek joga van.
    Akit szeretünk, azt szeretettel az útjára engedjük.
    A kötések előbb, utóbb csődöt mondanak.
    Képzeld el a szitut akkor, és úgy, ha te nem kötődsz már ahoz az illetőhöz, sőt menekülni szeretnél tőle, ő kötést csinál, és te nem menekülhetsz. Az aurádban ott van az illető, és te kegyetlenül szenvedsz, mert nem tudod eldönteni mi is az, ami miatt kötődsz hozzá.
    Ugye így már más.
    Szeresd azt, aki szabad akaratából, tiszta szerelemmel fog szeretni. . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (33)
     
  15. 2004. február 19. 17:0337.
    Bbarbival elég sokat priviztünk ;) helyzeti előnyöm van
    előzmény:
    Laerena (23)
     
  16. sau
    sau
    2004. február 19. 13:5636.
    Hát. . Te mit szólnál ha egy exed a mútból, aki már rég nem érdekel, vagy szerelemes vagy v. ki másba, megtenné ezt Veled? ez nem játék! Bele avatkozol az ő szabad akaratába és bármennyire szereted is, ehhez nincs jogod. Sajna ez már a fekete mágia!
    Ha igazán szereted, hóditsd vissza a kedvességeddel, szereteteddel de ne nyúlj ilyen eszközökhöz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. február 19. 12:3335.
    Szívem szerint én is magamnak csinálnám meg, csak sajnos járatlan vagyok az ezotériában, és így fogalmam sincs, hogy hogyan kellene/lehetne megcsinálni.
    Elbaltázni meg nem szeretném
    előzmény:
    vattac (34)
     
  18. 2004. február 19. 11:3434.
    Szerintem nincs értelme a szerelmi kötésenek. Ha nem működik a kapcsolat inkább el kell engedni.
    A kötés beavatkozás a szabad akaratba, így elöbb vagy utóbb, de visszaüt a dolog. ja és a kötés nemcsak őt fogja hozzád kötni, hanem téged is hozzá.
    Sok embert ismerek aki meg tudja csinálni (én magam is meg tudom, de még nem csináltam soha), de kevesebbet aki ténylegesen meg is csinálja.
    Elítélem a szerelmi kötést, de még mindig azt tartom amlegjobbnak ha az ember a magának csinálja meg. Felesleges egy harmadikat is belevonni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (33)
     
  19. 2004. február 19. 11:1833.
    Szia Laerena!

    Miért kéne a mágusomnak elszúrnia valamit?
    Gondolom Ő tudja, hogy mit csinál, nem véletlenül foglalkozik ezzel. . .

    Írjatok valami konkrétumot légyszi a "kiszámíthatatlan hatásokról"!

    Részemről ezt a kötés úgy képzelem el hogy "visszafordítja" a kedvesemet, nem pedig megfosztja a szabad akaratától, stb. . .

    Nem saját magam végezném el a kötést, hanem Kárpáthy Lillire gondoltam.

    Én úgy gondolom, hogy a "megidézett szellemi erők", ha pozitív érzelmek, szeretet, szerelem, vágyódás stb. miatt "hozatódnak létre" (szép magyar fogalmazás, sorry. :)) akkor az nem ártó szándékú senki részére. . .

    Ha esetleg a kötés miatt én is meg lennék kötve, azon nem csodálkoznék, hiszen most is valahogy így vagyok.
    Szakításunk óta nem tudok ránézni senkire, mindenkiben őt keresem, utána vágyódok stb. . .
    Úgy gondolom, hogy a kötés után ez rosszabb nem lehet. . .
    előzmény:
    Laerena (21)
     
  20. 2004. február 19. 11:0732.
    Sziasztok!
    Köszönöm a válaszokat.
    A kapcsolatom a párommal szépen alakult, csak én azt vártam el tőle, amit az előző kapcsolatomtól, nem észrevéve azt, hogy minden ember különböző.
    Soxor veszekedtünk emiatt, és én nem láttam be a hibáimat.

    A sex terén eleinte voltak problémák, de azután minden tökéletes volt.

    Soxor éreztettem azt a kedvesemmel, hogy nem becsülöm, nem veszem semmibe, holott ez nem igaz, csak mindíg kerestem a hibát a tetteiben, az enyémben meg sohasem.
    Sokat veszekedtem vele, amit egy ideig tűrt, majd jelezte, hogy nem lesz ez így jó, de én nem hittem el, majd végül elhagyott.

    Mielőtt megkérdezitek, hogy nem a sérült ego-m akar-e kötést csináltatni, azt kell mondanom, hogy NEM!

    Soxor hagytak már el engem is, el is tudtam engedni az összes exet, de Őt nem tudom kiverni a fejemből, utólag jöttem rá, hogy mekkora kincset veszítettemel.

    Sokat tanultam ebből a kapcsolatból tolerancia, megértés, elfogadás témakörökről, és úgy érzem, ha még egy esélyt kapnék Tőle, máshogy állnék a kapcsolatunkhoz, úgy, ahogy Ő azt mindig is szerette volna.

    Mostmár érzem, hogy Ő legtöbbször a helyes utat mutatta volna nekem, csak én nem figyeltem oda rá, nem akartam meghallgatni a tanácsát, észrevételeit, hiszen "én úgyis jobban tudom", ami persze nem igaz.

    Hirtelen ennyit tudok írni, ha valamire kíváncsiak vagytok, nagyon szívesen írok még.

    Köszi mindenkinek a válaszokat: Barbi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. február 19. 03:0431.
    tudok am ;))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (30)
     
  22. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2004. február 19. 01:0630.
    Nekem például sikerült évekig rosszul hozzáállnom a férfi-nő kapcsolathoz. Most "bűnhődöm". Azért idézőjellel, mert nem is olyan szörnyű, mintha egy álarcot kéne levetnem, és végre fellélegezhetek. Csak az a baj, hogy borotvaélen táncolok, nehogy újabb kényszerképzetekbe essek.
    De ha már a fizikai szinten tartunk, ez az egész téves gondolkozás addig mérgezett, hogy most valóban fizikailag sem állok túl jól energiával. Mondjuk lehet, hogy nem tesz jó az éjszakai fórumokra írogatás sem :) Tudsz valami energiaszerző módszert?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. február 19. 00:4929.
    Igy valahogy, igen, szia. Az en tapasztalatom az, hogy nem kell ismeretlen, nagyobb energiatomeget behivni az eletunkbe, mint amilyenre fel vagyunk keszulve, mert nem tudjuk kivedeni, ha valami nem ugy tortenik, ahogyan elorelattuk. Maradhatunk akar a fizikai szinten is ezzel a gondolattal, nem is kell a lelki, szellemi fejlodes iranyat reszletezni. . . . eleg kart tehet a fizikumban is, sot direkt oda todul, ha az elso ket fokozat meg felkeszuletlen es nem tartja fel mert fel sem ismeri. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (28)
     
  24. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2004. február 19. 00:3928.
    Szia azott! Végre valaki! Egyetértek veled, abban is, hogy saját magunkat sem szabad anélkül átvarázsolnunk, hogy nem érezzük lelkünk legmélyéről, hogy valóban ez a helyes út, azaz hogy valóban ezek vagyunk mi magunk. Szerintem a külső átváltozások mértéke összhangban, azaz arányban kell legyen a lelki változásokkal. Ilyesmire gondolsz te is?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2004. február 19. 00:3027.
    Inkább arra lenne szükséged talán, hogy átgondold újra a kapcsolatotokat, és egy kicsit kívülről nézz rá. Hogyan ismerkedtetek meg, mik voltak azok a dolgok, amikért megszeretett téged? Megváltozott-e benned, rajtad, körülötted ezek közül valami? A lányok hajlamosak rá, hogy feladják például a baráti körüket, vagy a hobbijaikat csak azért, hogy a fiúval lehessenek, és függőségi kapcsolatot alakítanak ki, még az önbizalmukat is elveszítik - így pedig már nem olyan vonzóak a férfinak.
    Vagy egyszerűen csak kimerültetek a témából, rájöttetek, hogy egy csomó dologban különböztök, és te csak azért ragaszkodsz hozzá, mert félsz, hogy egyedül maradsz?
    Vagy valamit nem tudtatok rendesen megbeszélni, amitől aztán egyre bizalmatlanabbak lettetek egymással? Erre mutató jelek lehetnek, ha egy beszélgetés, vagy egy mozdulatsor megszakad egy hirtelen jött hallgatással/"bénulással". Esetleg a szex terén?
    Na, azért semmit sem akarok belédbeszélni, ezek csak rávezető gondolatok, a lényeg, hogy a kapcsolatotok történetéről kéne többet tudnunk, illetve neked kéne többet tudatosítani belőle.
    ja, és még valami: mi az, amit szerinted te tanultál ebből a kapcsolatból, mit adott neked, illetve te mit adtál neki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top