nlc.hu
Sztárok

Nagyapa lett Csernus Imre – így él most a pszichiáter

Csernus Imre noszvaji életéről, a harmonikus mindennapokról, a családjáról és a közelmúlt örömteli eseményeiről mesélt.

Noszvaji életéről, a harmonikus mindennapokról, a családjáról és a közelmúlt örömteli eseményeiről mesélt Csernus Imre.

„Nagypapa lettem, ami büszkeséggel tölt el – mesélte az ünnepi Best magazinnak a pszichiáter, aki 11 éve él együtt a feleségével, és akinek a nagylánya fél éve édesanya lett. – Sajnos a családunk nemcsak bővül, hanem fogy is. Édesapám hat évvel ezelőtt halt meg. Az édesanyám 80 éves, jól van, és szerencsére sikerült a falunkba, Noszvajra költöztetni. Így napi kapcsolatban lehetünk, még szorosabban lehetünk együtt.”

Csernus Imre

Csernus Imre (Fotó: Csernus Imre Facebook oldala)

Arról is mesélt, hogyan zajlanak feleségével a hétköznapjaik:
„Korán kelő vagyok, a reggeli egyedüllétek kulcsfontosságúak számomra, ez az énidőm. Amikor nem történik semmi, sötét van, vagy tavasszal-nyáron világosodik, ilyenkor imádok egyedül lenni. Megnézem, mi történt a nagyvilágban, elolvasok vagy átfutok pár cikket, kávézom…Utána elkészítem a feleségemnek is a kávét, és nagyon kedvesen ébresztem. Szeretjük kettesben, meghitten indítani a napot. Ilyenkor megbeszéljük az aznapi teendőket, beszélgetünk az emberekről, akik körülöttünk vannak. Van egy éttermünk, a főzéshez szükséges alapanyagokat mi vesszük meg, együtt megyünk a piacra vásárolni. Így indul többnyire a napunk” – mondta el a lapnak a Csernus. Tizenegy éve vagyunk együtt, és a szokásunk – hogy kis- vagy nagykifliben alszunk – azóta is megmaradt.”

Tizenegy éve vagyunk együtt, és a szokásunk – hogy kis- vagy nagykifliben alszunk – azóta is megmaradt.”

ajánlott videó


Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top