Újszülött nyuszikat látott Facebook-falán Cassandra Hall; az ausztrál nő elsőre nem is foglalkozott vele, de aztán egy apró részlet megragadta. Az egyik nyúl ugyanis meztelen volt. A hirdetésben szerepelt, hogy a szőr nélküli nyúl nem eladó, de olyan kíváncsi lett, hogy írt a tenyésztőnek, hogy, ha mást nem, képeket azért még küldhetne. Kapott is, azzal, hogy a nyuszi nem azért nem eladó, mert a hirdető ragaszkodik hozzá, hanem azért, mert azt gondolta, úgysem kell senkinek, többet is el kellett már altatnia. Megüzente hát, hogy ha kell, Cassandra viheti ingyen.
El is vitte, gondoskodott is róla, a furcsa kis lényt végül elnevezte az Austin Powers-filmek után Mr. Bigglesworthnek. A nyúl látszólag jól volt, csak az nem derült ki, miért szőrtelen. Azt hinné az ember, az internet tudása végtelen, de nem: Cassandra semmilyen információt nem talált erről. Szerencsére a róla szóló Instagram-oldalnak hatalmas sikere lett és egy héten belül megkeresték őt azok a gazdik és tenyésztők, akiknek hasonló nyuszijuk van. Így sem volt egyszerű azonban információt szerezni, ahány gazda ugyanis, annyiféle tapasztalat. Annyi kiderült, hogy ez egy különleges génhibának köszönhető, nem bőr- vagy egyéb betegségről van szó. Az ilyen nyulak általában nem élnek egy hónapnál tovább, de Bigglesworth szépen növekedett és látszólag jól volt.
Azóta is így van, legfeljebb egy-két dologra külön figyelni kell. Ki inkább nem engedik (már csak az Ausztráliában az állatokra veszélyes kórokozókat terjesztő moszkitók miatt sem), érzékenyebb a sérülésre és karcolásra, ezért általában felöltöztetik, és egy kicsit többet eszik a szokásosnál. Mindenesetre csinytalan és intelligens nyuszi, aki nehezen fogadja el, ha nemet mondanak neki. (Vagy inkább sehogy.)
Jelenleg több mint 120 ezer Insta-követője van, szóval nem túlzás a cikk címe sem.