nlc.hu
Baba

Össztűz zúdul Rácz-Gyuricza Dórára: ezzel háborította fel a netet

Kislányának cipője miatt robbant ki a botrány. Kemény kritikákat fogalmaztak meg Rácz-Gyuricza Dóra hirdetése kapcsán.
Rácz-Gyuricza Dóra

Nagy vihart kavart Rácz-Gyuricza Dóra, nem is kímélik őt a kommentelők. Kislánya egyik használt cipőjét kínálja eladásra, melyért 1500 forintot kér a Vinted oldalán. Ezzel pedig fel is borzolta a kedélyeket.

A Reddit magyar hírességekkel foglalkozó fórumában a legtöbben azt nehezményezik, hogy pénzért válna meg a használt cipőtől ahelyett, hogy egy rászorulónak ajándékozná. Igaz, többen úgy vélik, hogy az ajándékozás sem a legjobb ötlet, mivel a ruhadarab erősen használt állapotban van, ráadásul többek szerint nem is biztos, hogy egészséges más által használt cipőt viselnie egy gyereknek.

„Mi minden gyerekruhát rászorulóknak adunk” – írja az egyik hozzászóló, a legtöbben pedig egyetértenek vele és ezt tartották volna helyes eljárásnak. „Ez a cipő valószínűleg a mosástól lett ilyen. A kisfiam cipője is ugyanígy nézett ki. Otthonra játszósnak ennyi pénzért tökéletes” – állt ki Rácz Jenő felesége mellett egy másik kommentelő.

A vita közben többen azt is észrevették, hogy az oldalon a cipő végül szinte pillanatok alatt elkelt. Így valószínűleg hamarosan már úton is van új tulajdonosa felé.

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top