Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Jobbik üvegtopik

ativeclod
Létrehozva: 2010. március 3. 21:31
Ide várom azokat, akik építő jellegűen szeretnének a témáról beszélgetni.
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 4. 19:0426.

    sziasztok!

    köszönöm a bebocsájtást!

    bele olvastam a megvan a jobbik programja2-be,de azt valami jobbikellenes szétoffolta,úgy látom!

    majd még jövök,de most mennek kell,sziasztok

    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31
  2. 2010. március 4. 19:0225.
    Felvettelek társtulaj-jelöltnek :-), fogalmam sincs, milyen tűzkeresztségen kell átesned, hogy ne csak jelölt legyél, hanem igazi társtulaj... :-))))
    előzmény:
    -zsuzsi- (13)
    2010-03-04  14:10
  3. 2010. március 4. 19:0124.

    Szolgálati közlemény. :-)

     

    Most értem haza, mindenkit beengedtem, aki kérte a bebocsáttatást. :-)  Kicsit persze leellenőriztem azokat, akiknek elsőre nem ugrott be a nickje, nehogy valami sanyi-klón beszivárogjon..... :-))))

     

    Üdv mindenkinek a fedélzeten, nyomjátok a sódert! :-D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. március 4. 18:3323.

    Ezaz!!!!!

    előzmény:
    drágamama (14)
    2010-03-04  14:29
  5. 2010. március 4. 18:0422.
  6. 2010. március 4. 16:4721.
    Sziasztok topiklakók!

    Én pedig a moderatúra részéről szólnék be ide a topikba, hogy nektek is, nekünk is megspóroljak egy sor későbbi felesleges kört:

    Szeretném most előre jelezni, hogy amennyiben a topik eltérne valamiféle "link- és idézetgyűjtemény innen-onnan a cigányok bűnlajstromának összeszedésére" irányba, a topikot újból zárolni, ha kell, törölni fogjuk. Kérem, ezt a vonalat kerüljétek, mert egyik etnikum, nemzetiség, vallás és felekezet "bűnlajstromának" összeállítása sem fér össze a Nők Lapja Cafe fórumának szellemiségével.

    Köszönöm az együttműködést, jó topikozást!

    Adrián
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. március 4. 16:1920.
    hát tedd,téged nem utálunk,csak az 5000 nicknevű sanyi nem méltó arra hogy válaszoljunk nekije!na tedd csak föl a kérdéseket,amik bántják a szemedet!
    előzmény:
    viki25 (19)
    2010-03-04  16:17
  8. 2010. március 4. 16:1719.

    Sziasztok!

     

    Sokszor en is a hajamat teptem sanyi miatt, amit mondott, de inkabb, ahogyan mondta!

     

    Viszont: nehany cikk vagy video, amiket belinkelt, elgondolkodtatott.

    Nem valaszolt ra senki, mert a bunkosaga miatt elsikkadt a lenyeg, de engem komolyan erdekelne ra a valaszotok, foleg azert, mert en nem tudok ra valaszolni.

    Ha megengeditek, kulturalt beszelgetes kereteben ujra feltennem azokat a kerdeseket, mert kivancsi vagyok a valaszotokra!

     

    Viki

    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31
  9. 2010. március 4. 16:0118.

    nagyon jó interjú Morvai Krisztinával!

     

     öt csillagos!

     kiemelném ezt a részét:

    "Már nem dőlnek be a fasisztázásnak, antiszemitázásnak. Látjuk, hogy világviszonylatban sincs a status quo-pártoknak válaszuk a mai helyzetre. A neoliberális rendszer – amelynek az a lényege, hogy a profitot privatizálni, a kárt és a költségeket pedig államosítani kell – összeomlott. Alternatívát nem tudnak nyújtani, de valamit mégis mondani kell, és akkor kezdik szajkózni, hogy ők védik meg a fasizmustól a világot. Mi, rendszerkritikus erők vagyunk a fasiszták, ők pedig az antifasiszták. Ez a kommunikációjuk az összes mai problémára. "

     

    Adjon az isten!

    Szebb jövőt!

    előzmény:
    Juszuf100 (17)
    2010-03-04  15:57
  10. 2010. március 4. 15:5717.

    Kedves Tagok!

     

    Javasolnám, hogy a szebb jövőben  történő "önmoderáció" lehetőségének keretében (ezzel egyúttal a kedves Modik válláról is nagy terhet levéve) példamutatóan demokratikus úton moderáljunk egyes hozzászólásokat, vagy hozzászólókat. Vagyis ha adott esetben valaki (mert -majdnem- minden jelentkezőt fel kell venni!) a ténylegesen a Fórumszabályzattal ellenkező tartalmat kommentál, úgy tegyük szóvá, vizsgáljuk meg. Nyilván ez inkább a topik tulajdonosainak a feladata.

     

    Én is örömmel jelentkeznék társtulajdonosnak, ha megbíztok ezzel a feladattal. Így hatékonyabban lehetne működni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_197000
    Torolt_felhasznalo_197000
    2010. március 4. 15:5716.

    Szia!

     

    Én benne vagyok, bár szerintem a legjobb válasz nem válaszolni. Ennél idegesebb sanyika már úgysem lehet. 

     

    Azt meg gondolom, költőinek szántad, hogy nem érted, miért ámokfuthat...

     

    előzmény:
    Juszuf100 (15)
    2010-03-04  15:29
  12. 2010. március 4. 15:2915.

    Sziasztok!

     

    sanyi a másik topikban igaztalan lejárató tevékenységet folytat, célja a Jobbikot az emberek szemében visszataszítónak feltűntetni. Ez nem  vitás.

     

    Az "ellenszer" nagyon egyszerű.

     

    Írok majd egy általános kommentet a "Megvan a jobbik programja2" c. topikba és kérlek Titeket, hogy tegyétek meg azt, hogy a következőképp reagáltok, amennyiben egyetértetek a komment tartalmával kapcsolatban:

     

    Nagyon fontos! A -egyetértésetek esetén- a reagálásotok abból álljon, hogy idézitek (hogy  újra és újra ki legyen írva), illetve egy hangulatjellel kifejezitek a véleményeteket.

     

    Találó például a  és a  kifejezés is... lényegében mindkettő az egyetértést fejezi ki.

     

    Ez által az SZDSZfan által elárasztott és összepiszkított topik általunk is el lesz árasztva, a mi véleményünket is ki fogja fejezni és nehezen tud majd megtéveszteni más, sanyit -szerencsére- még nem ismerő fórumozókat.

     

    Mi is elárasztjuk a topikot, leleplezzük sanyi visszás, zavarkeltő tevékenységét.

     

    Remélem nem fogják moderálni ezt a kommentemet.

    Érdekes mód az enyémeket szokták, sanyiéit nem...

     

    Hogy miért, azt komolyan nem tudom...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. március 4. 14:2914.
    Benéztem az "elhagyott" topikba. Az sanyi topikja lett, legalább nem vitatkozik magával.
    előzmény:
    ativeclod (12)
    2010-03-04  13:00
  14. 2010. március 4. 14:1013.

    Én nyitottam a legelső jobbikos topikot. Így ha bízol bennem, szívesen leszek társtulajdonos, és figyelek én ha te nem vagy.

     

    Fel tudsz venni akkor? (én nem tudom mi a menete).

    előzmény:
    ativeclod (12)
    2010-03-04  13:00
  15. 2010. március 4. 13:0012.

    Csak egy röpke bekukkantásra van időm, sajnos ez a két hét nagyon húzós a munkám miatt. :-(  16-án határidő, és nincs kegyelem. :-)))

     

    Ha valaki megtenné, hogy időnként ránéz a régi topikra, és belinkeli ezt az újat, megköszönném. :-)

     

    Szerintem sanyi továbbra is ontani fogja a marhaságait... Majd előkeres hetekkel ezelőtti hsz-okat, és újra-és újra reagálni fog rájuk. :-)))))))))  Ez neki a küldetése, hogy nácizzon. Biztosan jól fizetik, de legalább egy bögrét majd kap a maszoptól. :-DDDDD

     

    Ha gyanús nick fog bejelentkezni, majd előtte megkonzultálom veletek.

     

    apropó: akar valaki társtulajdonos lenni? Mert akkor szerintem más is engedélyezhetne, és megvonhatna jogosultságokat. Ha én nem lennék közelben...

     

     

    előzmény:
    -zsuzsi- (9)
    2010-03-04  08:12
  16. 2010. március 4. 12:2911.

    Vessetek a mókusok közé- mondta Woody Allen, most meg én, azért fogok a Fideszre szavazni, mert a Jobbik (bár tökéletesen egyetértek a politikájukkal) - mint már többször megírtam - a Haider féle párt sorsára jutna, ha kormányzópárt lenne. Az EU nem viselné el! Haider sem véletlenül lett baleset áldozata!

    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31
  17. 2010. március 4. 08:2110.
    Sziasztok, üdvözlet mindenkinek!
    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31
  18. 2010. március 4. 08:129.

    Azt javaslom, innentől csak ide írjunk. Két okból:

    1. látszódjon a régi topikban ennek a topiknak az elérhetősége

    2. Sanyi főljön tovább a levében de már egyedül.

     

    u.i. Készüljetek rá, hogy ide is be fog jelentkezni egy új nickel. De ugye ki lehet dobni innen bármikor?

    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31
  19. 2010. március 4. 08:108.

    Sziasztok!

    Szegény fanyi meg fog pukkadni.... :)

    idézet:
    kerge_zsiráf (4)
    2010-03-03 22:14:40
    előzmény:
    kerge_zsiráf (4)
    2010-03-03  22:14
  20. 2010. március 4. 08:037.
    Itt vagyok én is
    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31
  21. Torolt_felhasznalo_197000
    Torolt_felhasznalo_197000
    2010. március 4. 07:216.

    Nagy vonalakban pár dologról szeretnék írni.

    Amikor az EU-választásra készült az ország, egyértelműen kiderült, hogy mélyen elhallgatták, hogy a Jobbik kb. milyen támogatottsággal bír. Ezért lehetett az, hogy még magát a Jobbik tagságot is meglepte az, amilyen eredménnyel zárult a szavazás.

    Akkor már tudni lehetett, hogy megindul az össztűz a párt ellen, hiszen sem a most hatalmon lévőknek, sem a Fidesz-nek nem jön jól egy olyan párt, aki belezavar a jól megszokott rendszerükbe.

    Azt is lehetett sejteni, hogy minden mocskot ki fognak találni róluk, egyik média sem meri majd felvállalni, hogy igazat és reális képet adjon a pártról, a támogatottságról stb.

    Melyik orgánum tenné meg? Egy Mszp által támogatott, vagy egy Fidesz által támogatott?

     

    Én úgy olvasom a felméréseket, ahogy szerintem kell: soha még nem találták el a szavazás valós eredményét, igen nagyokat tudtak tévedni. Tehát számomra nem mérvadó egyik felmérést végző cég adata sem. Maradok annál, hogy kb. 1 hónap múlva derül majd ki az igazság.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_197000 (5)
    2010-03-04  07:03
  22. Torolt_felhasznalo_197000
    Torolt_felhasznalo_197000
    2010. március 4. 07:035.

    Szép reggelt kívánok, és köszönöm a meghívást!

     

    Ma takarítós napom lesz, de ennek ellenére igyekszem aktívan itt lenni. 

    Már elkezdtem olvasni a másik topic-ot, aztán láttam, hogy nincs ott semmi, csak a megszokott ámokfutás.

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. március 3. 22:144.

    Sziasztok!

    Szegény fanyi meg fog pukkadni.... :)

    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31
  24. 2010. március 3. 21:593.
    üdv mindenkinek!köszönöm a bebocsájtást!végre nyugodtan beszélgethetünk,távol sanyi 1500 nickjétől!
    előzmény:
    ativeclod (2)
    2010-03-03  21:47
  25. 2010. március 3. 21:472.

    Üdv mindenkinek a sanyimentes topikban! :-D

     

     

    előzmény:
    ativeclod (1)
    2010-03-03  21:31

Címlap

top