Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szívemre v. eszemre?

czike
Létrehozva: 2004. március 9. 14:34
Én mindig arra vágytam, hogy boldogság családban éljek. viszont a boldogsághoz két ember kell. alapvetően jó volt a házasságunk. úgy kezdtük, mint sokan. anyósnál 1 szobában, aztán albiban folytattuk, végül eljutottunk odáig, hogy fel tudtunk építeni egy takaros házikót magunknak. az együttélésünk során férjem sok időt töltött a barátaival, és volt egy pár hónapos kapcsolata is mellettem, de mindezek megbocsáthatók, ha valakit szeretünk. kívülállók szerint tökéletes párt alkottunk, boldogok voltunk és szinte nem is veszekedtünk. de ez a látszat. részemről ami vitát szított volna, nem mondtam ki. ha megbántott, én bújtam hozzá, neki nem kellett engesztelni. szükségem van a békére. tehát végeredményben én vagyok a hibás azért, hogy idáig jutottunk. és őt nem is hibáztathatom, hogy nem vette észre a magányomat. de honnan is tudhatta volna...boldogságot színleltem, miközben eszeveszetten beszélgetőtársakat kerestem, hogy pótoljam amit tőle nem kapok meg. ő sosem volt hajlandó leülni velem és mélyen elbeszélgetni. Ő introvertált, én extravertált vagyok. két abszolút különböző ember.nem tudtam tudatni vele mire van szükségem, még az én problémáimra sem volt nyitott. így történt. találtam először egy barátot, aztán apránként rádöbbentem, egy társat magamnak, mellette. mostanra kitudódott a kapcsolatom, döntés elé kényszerültem. a tét nagy. a 10 évi házasságom, a gyermekem, a férjem, az életem, ezzel szemben a szerető, féltő, gondoskodó szerelem. felőrlődöm, nem tudom tisztán átgondolni. tudom, hogy nekem kell mérlegelnem, de nem megy. túl nagy a szerelem, és túl gyenge a férjem. sokadszorra próbálkozott véget vetni az életének, miattam. talán szánalomból vagyok csak vele, talán mert félek az újba belecsöppenni, mert túl hirtelen lenne. férjem kért egy esélyt tőlem, hogy bizonyíthasson. megadtam, nyílt vagyok felé, most mindent őszintén elmondok, úgy tűnik, nem működik így a dolog, mivel az esélyt győzelemként értékelte. nagy lépésekben halad, elvárja, hogy úgy viselkedjek, mint azelőtt. ez nem megy, főként, mert máshova húz a szívem. mi a megoldás? esetleg a barátnőmhöz való átcuccolás, hogy letisztuljanak a gondolatok? segítsetek légyszíves!
  1. Torolt_felhasznalo_185295
    Torolt_felhasznalo_185295
    2004. október 1. 12:39576.
    most válunk, nincs vita , nincs harag, barátok tudunk maradni. de nem vagyok szerelmes és ő sem. üresség fog el ha vele vagyok, nincsenek közös programok, nincs közös téma, nincs semmi a gyerkőkön kívül, aki összetartana minket.
    Igen, van valaki, aki segít, társ a nehéz időszakban és aki talán életem végéig a párom lesz.
    Figyelni kell, nehogy elhidegüljünk egymástól. Kellenek a közös programok, nagy beszélgetések, meghitt pillanatok. IGEN KELLENEK !!!

    Ex férjem szerint ez baromság és egy kapcsolat csak úgy 'magától' működik.
    Éveken át nem értette meg. El kell engednünk egymást.
    Gyerekekre közösen vigyázunk és megpróbálunk mással, máshogy újra kezdeni.
    előzmény:
    kicsicsepp (572)
     
  2. 2004. október 1. 11:45575.
    Nagyobb boldogságot elképzelni nem is tudok, mint az én kicsi lányom. Gyönyörű, egészséges, okos, kedves. . . Majd' megőrültem az örömtől, amikor először pl. egyedül festett, vagy amikor azt mondta, hogy szeretlek. És hiába akartam ezt megmutatni az apjának, nem dobta fel a dolog. Ha nem lenne, biztosan nehezebben tenném magam túl a dolgokon, a kicsi tündérem tartja bennem a lelket.
    És köszönöm! Mindenkinek köszönöm!
    Éppen most hívott egy barátom, aki az anyukájával él, hogy hozzá bármikor mehetünk. . . Nem gondolom, hogy jó döntés lenne majdnem idegenek közé vinni a kicsit, sokkal inkább választanám azt, hogy csak kettesben éljünk. De majdnem elsírtam magam, amikor elmondta, hogy nagyon örülnének nekünk. . . Fáj is, jó is. . . A boldogság mindig a részem, de jó lenne már adni belőle még valakinek is, aki ettől szárnyalhatna, és értékelné.
    előzmény:
    Pempem (574)
     
  3. 2004. október 1. 11:32574.
    Biztosan boldog leszel!!! A boldogság benned lakik, nem a társasadba. Boldogság az életet igaz emberként élni, akár egyedül is. Kiállni a tavaszi napsütésbe és hagyni, hogy az érzések átjárjanak. Nekem nincs gyerekem, de úgy érzem, hogy aki felvállalja ezt az édes terhet, az élete végig ellátta magával kis boldogság bombákkal. Biztos csodás dolog nézni a fejlődését. A barátnőm kislányát nem láttam egy hónapig, a héten meglátogattam, és olyan édes szorítást éreztem mikor oda szaladt puszit adni. Az én szemembe egy csomót nőt, és sokkal szebben beszélt mikor építeni hívott. Gondolom neked ezek minden naposak, nekem csak néha-néha jut ilyen típusú érzelem.
    előzmény:
    kicsicsepp (572)
     
  4. 2004. október 1. 11:28573.
    Mascek! Tény, a gyerek nem tartja össze a szülőket, legalábbis nem neki kellene összetartania. Nem lehetett könnyű lépni. . . . A gyerekek hogy viselték? (viselik)
    Pempem! Sosem tudnék leélni úgy egy életet, ahogy a szüleid, és az én szüleim. Az örökös veszekedés, verekedés, ordítozás. . . És természetesen én ittam meg a levét. Tényleg jobb akkor inkább egyedül. Vagyis már nem is vagy egyedül? :) Hogy is van ez, kérem? ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. október 1. 11:22572.
    Eltelt kb. 5 év. És én már gyerekkorom óta úgy élem az életem, hogy lehet, hogy ez az utolsó nap. És a párom az 5 év alatt nem volt társ ebben (sem). És már látom, hogy a hétköznapok szürkesége elragadta, és ő hagyta. Én nem voltam elég ahhoz, hogy néha-néha kiugorjon a mókuskerékből. Elfáradtam. Belefáradtam. Igen, igazad van. Csak zakatolunk, mint egy vonat, ami sosem áll meg. De ez nem én vagyok! És szerintem senki sem boldog egy ilyen felületes életben. És mégis milliónyi hasonló esettel találkoztam már. Akkor miért? Talán válsz sincs rá. . . Remélem, időben robbant a bomba, és még lehetek igazán boldog (és a csöppségem is!!!).
    előzmény:
    Pempem (568)
     
  6. 2004. október 1. 11:22571.
    A gyerek azt is érzi, hogy a szülei boldogtalanok. Én már gyerek fejel tudtam, hogy a szüleim nem illenek össze. A húgommal folyton azt terveztük, hogy válás esetén kihez költözzünk. Sajnos nem váltak el (először ránk hivatkozva, később az anyagiakra), a mai napig együtt vannak. A mai napig boldogtalanok. Szerintem még mindig nem lenne késő, de nem lépnek, csak kínlódnak egymás mellet, és legbosszantóbb, hogy így fogják leélni az életüket. Én ezért döntöttem, és most egyedül vagyok (bár lehet, hogy ez tegnap megváltozott :-).
    előzmény:
    mascek (570)
     
  7. Torolt_felhasznalo_185295
    Torolt_felhasznalo_185295
    2004. október 1. 11:14570.
    Az én életemben ott volt a hiba, hogy mi nagyon fiatalon házasodtunk össze (20 évesek voltunk). Jöttek a gyerekek, sok munka, és szépen lassan váratlanul bekúszott közénk az unalom, az oda nem figyelés a másikra. Futottuk a saját kis hűlye köreinket:(
    Sokkal előbb kellett volna lépni, de féltem a gyerekek miatt, aztán rájöttem, hogy a gyerkők nem tartanak össze 2 embert és mikor felnőnek (18 évesek kb. ) akkor úgyis szétmennek a házaspárok. Nos akkor a nő 40-45 körül jár. Nem könnyű akkor . . . . . . . . . . . . . . . . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. október 1. 11:13569.
    Én is hasonlókléppen vagyok azzal, hogy tudom, hogy lépni kéne, ahogy Te is. (visszaolvastalak) Nem akarom feladni, és igen, ki fogok állni magamért. . . Ha nem albérletben élnénk, és nem lennénk anyagilag olyan padlón, ahogy vagyunk, biztosan új életet kezdtem volna már. De nem tehetem. Amitől a legjobban rettegek, hogy ha esetleg majd egyszer végre el tudjuk engedni egymást, és nem kell együtt élnünk, mennyire viseli meg a gyermekem az egész. Nagyon érzékeny, a legapróbb feszültséget is megérzi, és nehezebben kezelhető. Nem akarom, hogy akkora törést okozzon ez neki, és nem tudom, hogyan kellene cselekednem. . . . Igen, tényleg az első lépés a legnehezebb. . . .
    előzmény:
    ZöldJade (567)
     
  9. 2004. október 1. 11:11568.
    Szia!
    Kicsicsepp én nagyon bízok benne!! Sőt éppen tegnap találtam meg az aktuális másik felemet. Remélem, hogy ez legalább egy hétig kitart.  Az emberek változnak és sajnos nem egyformán, tehát aki 20 éves korodban a másik feled az lehet, hogy 30 éves korodban már teljesen távol áll tőled. A probléma, hogy az emberek a mókus kerék közepette egyértelműnek kezelik azt, hogy otthon várja valaki akihez lehetne szólni egy két szót. Minden nap mikor a kulcsot a zárba rakod végig futna az ember agyán, hogy lehet, hogy üres lesz a lakás és Ő már nem az életünk része, akkor sok-sok kapcsolat másként alakulni. De sajnos nincs időnk eme röpke gondolatot végig futatni. Ezért belépünk az ajtón és a napi problémák között őrlődünk közösen, hol sikeresen hol sikertelenül oldjuk meg őket. Pedig a problémák jó dolgok, mert mindig újabb közös témát teremtenek kettőnk között. Ahelyett, hogy kéz a kézben próbálnánk átlépni rajtuk, általában az egyik fél önkét vagy kényszerből (mivel a másik fél nem tart vele), magára vállalja, hogy a családot tovább lendíti. Nincs időnk végig hallgatni a másikat a probléma megoldásának menetéről, és az élet folyik tovább. A végén arra ébredünk, hogy egy másik emberrel többet és jobban beszélgetünk a minket érintő problémákról, mint azzal aki otthon vár. Ez nagyon szomorú. Elnézést, senkit nem akartam fárasztani, de ma ezek a gondolatok járnak a fejembe. Mindenkinek csalódás nélküli, mosolygós hétvégét.
    előzmény:
    kicsicsepp (566)
     
  10. Torolt_felhasznalo_635597
    Torolt_felhasznalo_635597
    2004. október 1. 11:05567.
    Szerintem igaza van anyukádnak. Még ne beszélj múlt időben! Szerintem a szeretetre minden embernek természetes a vágya. Hogy megtaláljuk-e a másik felünket, háát szerintem nem biztos. De az biztos, hogy ha úgy érezzük, hogy mégsem találtuk meg, akkor keressük. . . Hülyeség képleteket fölállítani, de én egyre bizotsabban érzem, hogy kell egy lelki, szellemi és testi egymásra hangoltság hozzá.
    előzmény:
    kicsicsepp (566)
     
  11. 2004. október 1. 10:51566.
    Sziasztok! Eddig csendes megfigyelő voltam, de most merítettem egy kis bátorságot.
    Matics! Azt gondolom, hogy ha minden rendben lett volna, biztosan nem fordít hátat Neked a feleséged. És egyetértek Mazsival is, bizony nagyon sokat számít az, hogy merünk-e beszélni a vágyainkról, problémáinkról - illetve hogy megértő fülekre találnak szavaink. . . . Kívülről sokminden másnak látszik, mint ami.

    Annyira szeretném kiordítani magamból. . . és olyan nehezen megy. 3 éves gyermekemet totál egyedül nevelem - pedig az apukája együtt él velünk. Amióta megszületett a kicsi, más lett minden. Pedig azt hittem, jól csinálom. Nagyon sokszor bántott meg, és mostanra eltelítődtem. És már nem bírom tovább. Tisztáztuk a gondjainkat (jó néhány év után sikerült először (!)), és rájöttem, hogy egy idegen emberrel beszélgetek, akinek az a véleménye, hogy nem nevelem jól a gyermekem. :(((( Tény, hogy inkább a szép szó híve vagyok. . . . ő nem. . . és én ezt nem hagytam. 15 év van közöttünk, én imádok élni, és ezt az életszeretetet adom át a gyermekemnek is. Ő a 4. x-en felül már nem olyan, mint amilyennek én hittem. Nem tudok hova menni, és ő sem. Kényszeredetten élünk együtt, nem vitázunk, éljük a magunk életét. A saját kudarcomként élem meg mindezt, bár nem vagyok olyan nagyon elkeseredve (?). Minden apró kedvességet hatalmas ajándékként értékelem (bár az életem során mindig ilyen voltam). Nem ezt hittem. Nem ilyennek álmodtam egy CSALÁDOT. Anyukám mindig azt mondja, hogy az élet előttem van, és hiszek neki, de közben belepusztulok, hogy miként mutassam meg a kicsimnek, hogy milyen jó is a család. Én sem tudtam. Nem vagyok rossz. Jó anya vagyok. Szeretem az embereket, senkit nem bántok. . . . Őrületesen tudok szeretni. . . . És mégsem sikerült. . . És lelkiismeret furdalásom van, hogy máshonnan kapok szeretetet, és elfogadom. Mert jó.
    Biztosan megtaláljuk a másik felünket?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_635597
    Torolt_felhasznalo_635597
    2004. október 1. 10:45565.
    Jó lenne, ha ez tényleg így működne az életben. Hiányzik valami, elmondom, a másik pedig változtat. Szerintem sajnos ez a gyakorlatban nem így megy. Itt előttem is mindenki azt írta, hogy valamilyen szinten mindenki mondta, vagy utalt rá, hogy baja van. Csak a másik sajnos nem értette meg. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy fölmentem magam a cselekedetemért! És én is csak akkor tálaltam ki otthon, amikor már nyakig benne voltam a másik kapcsolatban. A párom csak ekkor értett meg. . . csak ilyenkor meg már lehet, hogy késő.
    előzmény:
    kreidl (564)
     
  13. Torolt_felhasznalo_435540
    Torolt_felhasznalo_435540
    2004. október 1. 10:21564.
    Mindenesetre sajnálom Maticsot, és is nő vagyok, de úgy érzem egyenes ember, és főleg ha valakit egyszer szerettem, annyi tiszteletet adhatok neki, hogy ha problémám van megbeszélem, (ha egyáltalán van) és nem bemászom más ágyába. De én úgy érzem, hogy ez valamiféle bizonyítási vágy lehet a csaj részéről. Csak ezért feláldozni egy kiegyensúlyozott családot??????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_635597
    Torolt_felhasznalo_635597
    2004. október 1. 10:08563.
    MATICS! Tudod a kívülállók és még talán én is úgy éreztem, hogy a mi kapcsolatunk mintaértékű. 8 év után mindenki azt várta, hogy mikorra tűzzük ki az esküvőt. Bennem ekkor szólalt meg valami. . . és innen nem volt megállás, mert azt hiszem valahol már tudatosan bevonzottam az életembe a másikat. És elkezdtem egyre tudatosabban látni, hogy mi az ami hiányzott. . .
    MAZSI70! Én is úgy voltam vele, hogy párszor szóltam, kellenének a közös programok, a beszélgetések, csak annyi, hogy FIGYELJÜNK egymásra. Elengedte a füle mellett. . . amikor elmondtam neki mindent, észbekapott. Beismerte, hogy sok mindenben hibázott ő is. Azóta kézzel-lábbal próbál újra meghódítani. Nem vártam el tőle, hogy kitalálja a gondolataimat. Csak annyit, hogy ha lehangoltan, szomorúan érkezek haza LEGALÁBB ÉSZREVEGYE! Soha nem vette észre. Beszélgettünk is azóta erről. Azt mondta, erről ő nem tehet, ő ilyen. Én mégis azt mondom, ha két ember LELKILEG, SZELLEMILEG és nem csak a szexben egészíti ki egymást, ott igenis ÉREZNI lehet a másikat! Nekem ez hiányzott. . . Igazad van, az igazán mély, és őszinte beszélgetések szerintem is hiányoznak ezekből a kapcsolatokból. A felszínen minden heppy, de hogy mi játszódik le legbelül az emberben. . . az egy más kérdés.
    MASCEK! Szerintem bátran, és jól döntöttél! Kiálltál saját magadért!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_596038 (558)
     
  15. 2004. október 1. 10:03562.
    Igen, ez baj, mikor az egyik fél mondaná, csak épp süket fülekre talál. Ezt én is tapasztaltam.
    Válás után is együtt fogtok élni? Vagy csak amíg ki nem mondják a válást?
    előzmény:
    mascek (561)
     
  16. Torolt_felhasznalo_185295
    Torolt_felhasznalo_185295
    2004. október 1. 09:50561.
    jaaaaaj Mazsi ez nehéz kérdés. Én többször szóltam a páromnak, hogy állati rosszul esik, az hogy nem tudta 15 év alatt megjegyezni , mikor van a szülinapom, milyen jó lenne kettesben évente egyszer elmenni vhova stbstb. iután sose történt előrelépés egy idő után nem szóltam. Minek?
    Most válunk és most már jó.
    Tudod ezentul már nem fáj az , hogy úgy élek valakivel , mint az idegenek. Soha egy kedveskedés, egy szál virág csak úgy. . . . . . . . . . . . . . . . .

    Adtam egy lehetőséget magamnak, hogy megtaláljam a lelki társam
    előzmény:
    Mazsi70 (560)
     
  17. 2004. október 1. 09:32560.
    Lehet, hogy valóban hiányzott, mert boldog kapcsolatban biztos nem szalad rögtön más karjaiba, de ha így volt, miért nem mondta? Ez a probléma, hogy nem beszélünk az érzéseinkről, a problémáinkról, csak amikor már késő. Miért várjuk el a párunktól, hogy kitalálja a gondolatainkat, hogy mi bánt minket?
    előzmény:
    mascek (559)
     
  18. Torolt_felhasznalo_185295
    Torolt_felhasznalo_185295
    2004. október 1. 09:20559.
    de miért történik így???? Miért van az, ha az asszony 'kiszabadul' felszedi az első pasit? Nem lehetséges hogy hiányzott neki valami???

    Olyan borzasztó ez az egész:((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_596038 (556)
     
  19. 2004. október 1. 08:43558.
    Biztos vagyok benne, hogy Ő sem tudna mást mondani, az utóbbi fél évet megelőző éveinkről, ahogy írtam, aki ismert minket mindenki ámult rajta, hogy ilyen házasság is létezhet. Óriási beszélgetések, röhögések, kirándulások stb. jellemezték. Hidd el nem túlzás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_635597
    Torolt_felhasznalo_635597
    2004. október 1. 07:52557.
    Szia matics! Örülök, hogy leírtad Te is a történeted! Szerintem érdekes lenne megnézni, hogy mi lenne, ha a hozzászólásod után a feleséged is leíná a történeteteket. Lehet, hogy számára ez a "rózsaszín köd" egyáltalán nem volt olyan rózsaszín?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_596038 (556)
     
  21. 2004. szeptember 30. 17:42556.
    Eddig még nem volt alkalmam végigolvasni a topikot, úgyhogy nem egészen idevágó téma bocsi. De ahogy a címet láttam úgy éreztem, köztetek van a helyem. "Szivemre vagy eszemre" (lejegyzi: a férj)
    9 éve kezdődött, őrült szerelem, + két srác, (4és7), boldog család, kiegyensúlyozott vidám srácokkal. Az életem erre tettem fel, hogy ez így legyen. A Drágámnak soha egy rossz szava nem volt, mert mindig minden a kedve szerint, és az ő érdekükben történt.
    Aki látta ilyen házzasságról álmodott, de ez belülről még szebb volt.
    Egyszer csak lejárt a GYES, asszony dolgozni kezd, az első szembejövő pasit felszedi magának.
    Férjek vigyázzatok, az asszonyt ne hagyjátok, hogy postás legyen, mert felszedi a garázsmestert, az első munkahétjén már napi több órás telefonbeszélgetések, amit a posta ingyenesen biztosít számukra, és fuccs a boldog családnak. Hazugságok tömkelege lengi be a család életét.
    Az elhagyott férj a két fiúval ilyenkor mitévő legyen. Az életem ami eddig rózsaszín ködbe volt burkolva összeomlott. Ő nem foglalkozik velünk, csak a pasijával.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_185295
    Torolt_felhasznalo_185295
    2004. szeptember 30. 08:44555.
    sziasztok,
    nagyjából elolvastam a hozzászólásokat és leírnám röviden az én történetemet.
    Nost 16 éve házasság után , kb 4-5 év nyüglődéssel a hátam mögött eldöntöttem, hogy elválok a férjemtől. Miért? Mert állandóan dolgozott, nem figyelt rám , a 16 év alatt egyszer!!!!!!! ünnepeltük meg a házassági évfordulónkat, a szülinapomat állandóan elfelejtette, nem volt igénye arra, hogy kettesben elmenjünk pár napra valahova. Képzeljétek, 14 éves a nagyobbi gyerkőc és 14 éve sehol nem voltunk ketten, mert vagy fáradt vagy dolgozott vagy éppen nem volt kedve.
    Szerinte egy kacsolat MAGÁTÓL működik. Hallottatok már ekkora baromságot???? Hiába kértem, könyörögtem, menjünk színházba, moziba, mittudom én hova. . . . . . . . nem volt kedve. A haverjával hetente elmenni piálni és hajnali 4 kor hazajönni volt kedve.
    Többször újrakezdtük, de semmi sem változott.
    TEHÁT ne féljetek lépni, ha valami elromlott. Csak magatokat áltatjátok, hogy megjavulhat:(((
    Nekem is évekkel ezelőtt kellett volna lépnem, de féltem és reménykedtem. Most hogy eldöntöttük , jól vagyok. Adtam magamnak egy lehetőséget arra, hogy talán találok magamnak egy párt, aki szeret és odafigyel rám.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_661873
    Torolt_felhasznalo_661873
    2004. szeptember 29. 21:14554.
    És ha mégis?
    előzmény:
    czike (553)
     
  24. 2004. szeptember 29. 14:16553.
    Sziasztok! a gépem még mindig halálba van, ezért nem vagyok túlontúl kommunikatív.
    megelégeltem a várakozást és beadtam magam a válókeresetet, úgyhogy a visszaszámlálás megkezdődött.
    a kérdésre, hogy legyünk-e hűségesek, avagy ne, nehéz válaszolni. szerintem ha otthon nem minden passzol, és nem úszunk a boldogságban, akkor már miért lennénk azok? ha másik férfi boldoggá tud tenni, akkor minek az önmegtartóztatás? mert úgy illik? nem értek ezzel egyet. az ember addig keresse a társát, amíg meg nem találja! ha megtalálta az abszolút másik felét, akkor meg már úgysem akar többet félrelépni!
    előzmény:
    ZöldJade (552)
     
  25. Torolt_felhasznalo_635597
    Torolt_felhasznalo_635597
    2004. szeptember 27. 11:43552.
    Kyri! Szerintem valamit félreértettél. Czike sokunk közül az egyik, aki nem szalasztotta el a szebb és boldogabb jövőt. Ő már döntött, és ha fontos kérdés is, de szerintem innentől szinte "csak" részletkérdés, hogy a férje mikor írja alá a válókeresetet. Bár már tényleg aláírhatná! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771506 (551)
     

Címlap

top