Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretem, mégis megcsalom

rainbow
Létrehozva: 2003. május 14. 10:33
Hello! Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket a történetemmel kapcsolatosan: Már több, mint 5 éve férjnél vagyok. Minden tuti, kivéve a szex. . . Az nagyon kevés. Nekem. A párom persze nem így gondolja. Egy jó ideig elviseltem a dolgot, aztán jött egy alkalom és nem bírtam ellenállni. Nagyon jó volt! És most biztosan sokan elítéltek, de nem volt lelkiismeret-furdalásom!!! Aztán persze vége lett a dolognak, de nem ez volt az utolsó eset. . . Mostanában azon gondolkodom, hogy kellene valami megoldást találnom, hogy ne kelljen máshol keresnem a boldogságot! Mit tanácsoltok, mit tegyek?
  1. 2004. március 22. 17:141151.
    Szia Kyr@!

    Jó kis dal:) Én csak verseket írtam:)))
    HIrtelen első gondolatom az volt, hogy ez nagyon szép, de a második gondolat is jött utána, hogy mit szeretne?

    De hogy mit jelent a dal? Nem tudom:)))
    Talán hamarosan elérkeztek egy olyan fázisba, ahol már pontosan ki tudjátok mondani, amit gondoltok. A dal félreérthető, félremagyarázható, de legalább reményt ad:) És ne feledjük, a lepényhal először, a remény hal meg utoljára:D

    Na, mára ennyi, félig komolytalan vagyok, emiatt használhatatlan:)))
    Minden jót!

    Nem kérdeztél rá, mit jelent ez az egész, és hogy minek küldte, kellett volna? Még egy darabig válaszolhatsz rá, ha most nem tudod, mit, aludj rá egyet:)
    előzmény:
    kyr@ (1150)
     
  2. 2004. március 22. 11:431150.
    Szia Shape!

    Kaptam tőle egy e-mailt! Benne egy dalszöveg a sajátjuk. . . . érdekes. . . . kiemelnék pár mondatot. . . .
    "néha rám telepszik újra
    az a szörnyu-szürke érzés
    hogy elveszítem mindazt
    amiért igazán élni tudnék"

    "minden reggel ugyanaz az érzés
    orol lassan fel
    hogy azt amit biztosnak hittem
    harc nélkül vesztem el
    félek hibáztam:
    mindent egy lapra tettem fel
    a legrosszabbtól tartva. . .
    mégis küzdenem kell!

    és megtalálom újra
    az utat, mely majd ismét a reményhez vezet"

    Nem kérdeztem rá mit jelent ez az egész és hogy minek küldte, kellett volna??????

    K.
    előzmény:
    -+shape+- (1149)
     
  3. 2004. március 22. 08:511149.
    Szia Kyr@!

    Úgy látom, jól haladsz a kapcsolatotok hibáinak felderítésében. Ez fontos lépés.
    Ne akard a hibák miatt visszafordítani az időt! Tekintsd a mostani időt tapasztalatszerzésnek, bármennyire fájdalmas is. Szerintem még van rá lehetőség, hogy kijavítsátok a hibákat, de ehhez közös erőfeszítés és akarat kell. Amíg Csajszi van, ez lehetetlen.

    "Nem tudom hogy rosszul érzem e , de 3 hónap után nem kellene neki olyanokat éreznie amit érez. Nem gondolna rám nap mint nap, nem akarna hetente többször is találkozni! Vagy rosszul érzem? "
    Próbálj meg egy kicsit pozitívabban gondolkodni és húzd ki a NEM szót a szótárból:))))
    Fontos, hogy hallgass a megérzéseidre. Ha ezek azt súgják, még mindig heves érzelmeket táplál irányodba, akkor még érdemes küzdeni, érdemes kitartani.
    "De ugy érzem még mindíg lehetne tenni. "
    Ez a lényeg!

    "volt egy beszólása hogy kiélvezi az egyedüllétet!"
    A Csajszit sem a komoly kapcsolat céljára választotta, gondolom. Mondjuk vegyük ezt egy elhúzódó egyéjszakás kalandnak. Ennél nem több szerintem.
    A kapcsolatotok elején alig bírtatok elszakadni egymástól, ezt a csajt lazán hanyagolja. Ez azért bíztató:)

    "a lilaköd elvonul és akkor majd képes lesz tenni is hogy legyen egy ÚJ és JÓ kapcsolatunk. Azt hiszem én készen állok erre most. . . és egy jó darabig még biztos, de nem örökké. "
    Ehhez nem tudok semmit hozzáfűzni, csak nagy-nagy bólogatás és egyetértés. Új alapokra kell helyezni egy ilyen kapcsolatot és tenni érte:)

    Nálunk hasonló volt a helyzet, csak Kedvesem sarkára állt és fejbekólintott. Elment, pasizott, "kiélte" magát. De hálisten nem talált komoly kapcsolatot a nyáron, így fél év elteltével újrakezdtük. Ennek lassan fél éve:DDD

    Ez a szünet pontosan arra volt jó, hogy ráébredjünk, miért fontos nekünk a másik, mi az, amit senki mástól nem kaphatunk meg így együtt. Ő csak vadbarmokkal találkozott, én csak a szexet kerestem. Vajon tényleg igaza az a mondás, hogy az Igazi mellett nincs vándorszellem?

    Remélem, jó volt a buli! Én kirándultam a hétvégén és lomtalanítás volt.

    Főzd meg jól, ne legyen rágós!
    :DDD
    előzmény:
    kyr@ (1148)
     
  4. 2004. március 20. 18:391148.
    Szia Shape!

    Hát összeszedtem, bár nem tudom megbántam e vagy sem. Igazából olyan tulajdonságokat mondott ami minden értelmes emberben meg van. Mert ha nem lenne ilyen akkor nem is lenne vele. Csak amiket tesz és mondd vagy érez engem arra késztet következtetni hogy nincs is több abban a lányban. Mert ha olyan jó lenne vele az élet akkor nem mondaná azt hogy engem nem akar elvesziteni meg hogy mennyit gondol rám. Sőt nem is emlékezne folyton a régi kapcsolatára.
    Igaza van a szempontből hogy elmentünk egymás mellett. Tudtuk hogy nincs rendben a kapcsolatunk, unalmas, slampos nem történik semmi. De nem tettünk semmit csak megbeszéltük. Sokat beszélgettünk régen, öszinte és harmonikusnak éreztem minden percet. Csak nem tettünk semmit. Ezt nagyon bánom már de nem tudom visszaforgatni az időt. De ugy érzem még mindíg lehetne tenni. Azt hiszem ha már végképp nem lehetne mit tenni akkor már szóba se akarnánk egymással állni. Nem akarna velem nap mint nap beszélni, nem akarna találkozni és nem vágyna rám. Persze nem lehet ezt csak ugy kitörölni, de ha tényleg tönkre ment volna a kapcsolatunk akkor már az első találkozás után eltávolodtunk volna egymástól. De ellenkezőleg, már lassan három hónap eltelt és egyre csak mélyebb és szorosabb lett a kapcsolatunk!
    Nem tudom hogy rosszul érzem e , de 3 hónap után nem kellene neki olyanokat éreznie amit érez. Nem gondolna rám nap mint nap, nem akarna hetente többször is találkozni! Vagy rosszul érzem?
    Valamelyik nap beszéltünk és volt egy beszólása hogy kiélvezi az egyedüllétet! Nem igazán értettem, mire mondja hogy a héten tanul a csaja és ezért mondta. . . . . ezt ki kell élvezniiiii????? Én belebolundulnék ha tudnám hogy egy egész hétig nem találkozunk. A kapcsolatunk első 2 hónapjában volt egy ilyen hogy 4napra ment balatonra. Hát majd meghaltam, és ő a harmadik napon hazajött hozzám mert nem bírta. . . akkor itt mi az hogy ki kell élveznie?!?!?

    Én továbbra is amondó vagyok hogy megértem miért nem akar velem lenni, mert csak a kapcsolatunk utolsó honapjait látja, és ezt tekínti a mi kapcsolatunknak. Vágyik a régire vagy talán valami ujra, de szeríntem ha vannak benne mély és öszinte érzései irántam a lilaköd elvonul és akkor majd képes lesz tenni is hogy legyen egy ÚJ és JÓ kapcsolatunk. Azthiszem én készen éállopk erre most. . . és egy jó darabig még biztos, de nem örökké.
    Nem tudom mi lesz velünk, de hiszek abban hogy nem folytatjuk hanem ujra kezdjük a kapcsolatunk egyszer.
    Nem tudom veletek ez hogyan zajlott pontosan de érzekl valami hassonlóságot. . . . nem tudom ebben tévedek e?!

    Hát megfogadom a tanácsodat:) megyünk ma bulizni! Vettem két nagyon jó könyvet és elolvasom őket. Autót mosok, megyek biciklizni:)
    Elfoglalom magam, de egy ajtó ismét bezárul. . . . . nem fogom neki engedni azt hogy biztonságban érezze magát. Éreznie kell hogy elveszitett vagyis elfog ha ezt akarja. És akkor majd kiderül mennyire bírja nélkülem.
    Szeríntem hagynom kell egy kicsit főni a levében. . . .

    :))))
    előzmény:
    - shape - (1147)
     
  5. 2004. március 19. 16:151147.
    Szia Kyr@!

    Látom, összeszedted a bátorságot és kicsit kifaggadtad. Lehet, hogy már mondtam, de ha beszélsz vele, inkább legyél türelmes hallgatóság, csak figyelj, mit mond, így legalább magától beszél:)

    "de mi elmentünk egymás mellett és ezért tartunk itt"
    Te is így érzed? Biztos vagyok benne, kapcsolatotokat is többször átgondolod. Lehet, hogy olyan hibák felett hunytatok szemet, amiket át kellett volna beszélni. Lehet, hogy régi sérelmek tüskeként bökik át az egészet. Mennyit beszélgettetek régen? Napi szinten?

    "Az a baj hogy amig ő nem akar valamerre tovább lépni én nem tudok sokat tenni. "
    Dehogynem! Neki ez az állapot nagyon kényelmes, ezért nem tesz valójában semmit. Közhely lenne, ha most azt mondanám, éld az életed, de mégis ez a legjobb tanácsom. Mozdulj ki, foglald le magad, hívj fel régen látott barátokat, segíts a szüleidnek. Használd ezt az időt arra, hogy megerősíted az önbizalmadat, hogy hasznosan lefoglalod magadat. Ne töltsd tétlenül a várakozást:) Biztos vagyok benne, hogy akkor fog lépni, amikor a legkevésbé számítasz rá:)))

    "Tényleg az kell ahoz hogy észre vegye magát hogy elveszítsen teljesen?"
    Tudod, amíg tart egy kapcsolat, az ember a hétköznapokban nem tudja, nem látja a mellette levő társ igazi értékeit. Sokszor el kell, hogy veszítsünk valamit, hogy rájöjjünk utána, valójában milyen értékes a számunkra.

    "Nem tudom mit kellene tennem de ahoz hogy én is továbbtudjak lépni azt kell éreznem és tapasztalnom
    hogy ő is igy akaraja"
    Próbálj ki egy "játékot"! Viselkedj vele úgy egy ideig, mint ahogy te elvárnád tőle. Mint egy tükör, ezt elétartod, hátha meglátja benne a helyes utat és talán ez segít neked is, hogy megtapasztald az ő helyzetét.

    "De folyamatosan nosztalgiázik. Minek nosztalgiázik egy ember ha már vége van?!. . . "
    Nosztalgia - mert nem zárta le teljesen. Több évet nem lehet egyik pillanatról a másikra a sarokba hajítani.

    "Mondta hogy neki fontos az hogy egyedül is legyen és hát igen a függetlenség. Azt értem hogy nem akarja vissza a régi kapcsolatunk amikor szinte semmi nem történt és minden nap csak nálunk ücsörögtünk"
    Készen álltok új alapokra helyezni a kapcsolatot? Úgy látom, már sok hibát megtaláltatok, de ehhez közös erőfeszítés, sok türelem és kitartás kell. Képesek vagytok rá most?

    "Mit tegyek?!"
    1. Türelem, türelem, türelem:)
    2. Foglald le magad! (mint írtam)
    3. Ha már nagyon betelik a pohár, írd ki magadból ide, amint lehet, elolvasom és válaszolok:)

    És vigyázz magadra:)))
    előzmény:
    kyr@ (1146)
     
  6. 2004. március 19. 14:411146.
    Sziasztok!

    Ismét itt.
    Megkérdeztem a csajról. . . . azt mondta sok pozitiv tulajdonsága van, kedves, helyes, barátságos, jó az ágyban és nem cigizik!
    Mondtam neki hogy ezzel olyan érzésem lett mintha nekem ezek a tulajdonságaim nem lennének. Mire mondja hogy
    nem igy van én egy szuper csaj vagyok de mi elmentünk egymás mellett és ezért tartunk itt.
    Az a baj hogy amig ő nem akar valamerre tovább lépni én nem tudok sokat tenni.
    A héten háromszor taliztunk és nagyon jó volt. Nem tudom azt megérteni hogy ha akar velem talizni meg jól is érzi magát
    és amiket mondd akkor miért nem tesz semmit.
    Tényleg az kell ahoz hogy észre vegye magát hogy elveszítsen teljesen?
    Nem tudom mit kellene tennem de ahoz hogy én is továbbtudjak lépni azt kell éreznem és tapasztalnom
    hogy ő is igy akaraja
    De folyamatosan nosztalgiázik. Minek nosztalgiázik egy ember ha már vége van?!. . .
    Mindíg eszébe jutnak a régi együtt töltött percek. . .
    Mit tegyek?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. március 18. 09:591145.
    Sziasztok!

    Tudom hogy meg kellene tudnom miért van a csajjal, de ezt nem tudom olyan egyszerűen megkérdezni tőle. Ti hogyan kérdeznétek meg??????

    Egyébként már talán egy kicsit nyitottabb felém. A Csajszival nem tudom mikor találkozik, mert kedden velem, tegnap velem talizott. A Csajszi egyálltalán hogy viszonyul hozzá????Tudja e vagy érzi e hogy nincs vele 100%-an. Mert én éreztem a vesztem decemberben, valahogy tudtam de mégsem mertem tenni semmit.
    Nem valami harmonikus és öszinte a kapcslatuk.

    Én érzem hogy engem nem akar elvesziteni és hogy fontos vagyok neki. Mondta hogy neki fontos az hogy egyedül is legyen és hát igen a függetlenség. Azt értem hogy nem akarja vissza a régi kapcsolatunk amikor szinte semmi nem történt és minden nap csak nálunk ücsörögtünk. De ezt ÉN SEM AKAROM!!!!!

    És már már én is érzem hogy nálam az előny:D
    Csak még nem teljesen. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. március 18. 09:201144.
    :-)*******************

    ;-)
    előzmény:
    -+shape+- (1142)
     
  9. 2004. március 18. 09:151143.
    Sziasztok!!

    Shape. . . amit gondolsz, amit írsz: szerintem nagyon találó! Tökéletes! :o)

    Olvaslak benneteket. . .
    És már nem is tudtam semmit hozzásfűzni shape szavaihoz. . .

    Kedves kyr@!
    Ezt írtad:
    "Hát hogy miért van a csajszival azt nem tudom. "
    Úgy érzem, ha pedig erre megtalálnád a választ, akkor megtalánád a megoldásotokat is.
    Kettőtökből rakja össze a NŐT, akire szüksége van. . .
    Belőled, ami hiányzik, azt megtalálja a másikban és fordítva.
    De mi lehet az?
    Ahogyan shape írta: "Biztos felmerült benned, miben ad mást a Csajszi, mint te. "

    Azt hiszem, Te "lelkileg" és "szeretetben" vagy pótolhatatlan. . . biztos nyugvópont vagy az életében. . . a szikla, amire építkezni lehet. . . de úgy tűnik, még hiányzik az építmény arról a szikláról. . .
    Illetve a másik lányból légvárat húzott fel, de érzi, hogy az nem az igazi. . .
    Nyugodj meg, az alap a lényeg. . .
    Szerintem, Nálad az előny! :o)
    előzmény:
    kyr@ (1141)
     
  10. 2004. március 18. 09:001142.
    Szió Kyr@!

    "Hát hogy miért van a csajszival azt nem tudom. "
    Erről nem beszéltetek? Biztos felmerült benned, miben ad mást a Csajszi, mint te. Tudod már a választ?

    "Nem értem én sem, mert akkor minek mondd ilyeneket. tegnap este is olyan kedves volt. "
    Mert a berögzült szokások alapján viselkedik még mindig. Ez azt jelenti, bármit beszéltetek eddig, azt nem tudta lelkileg elfogadni, nem jó megoldás.

    "Nem lehet kiigazodni rajta. "
    Ő sem tud magán, és ez a legrosszabb. Ilyenkor az ember szélvészként dúlja fel maga körül a kapcsolatait, mert "felemásan" viselkedik. Csajszi csak belehabarodás lehet számára, ha ennyire usztító, felőrlő hatással van rá.

    "De ha neki ennyi elég akkor én inkább továbblépnék, de ugy nem tudok ha mindíg ilyeneket mondd, és érzem rajta hogy nem boldog. "
    Ezért állt be nálunk annak idején mindenféle kapcsolat megszakítása, mert ha az egyik még mindig keresi a másikat, nem lehet elszakadni.

    "Nem tudok lemondani róla mert valahogy érzem hogy nekünk itt még nincs vége. . . "
    Ő sem mondott le rólad, mert még mindig keres, és folyton megerősíti a kapcsolatotokat. Pedig ha így folytatja, végleg elveszíthet téged. . .

    "Kitartok. . . . "
    Hajrá!!!
    előzmény:
    kyr@ (1141)
     
  11. 2004. március 17. 17:061141.
    Szió Shape!

    Hát hogy miért van a csajszival azt nem tudom. Nem értem én sem, mert akkor minek mondd ilyeneket. tegnap este is olyan kedves volt. Nem lehet kiigazodni rajta. De ha neki ennyi elég akkor én inkább továbblépnék, de ugy nem tudok ha mindíg ilyeneket mondd, és érzem rajta hogy nem boldog.
    Mert ha tudnám hogy boldog akkor hagynám hogy élje életét és még csak szóba se állnék vele. De igy. . . .
    Nem tudok lemondani róla mert valahogy érzem hogy nekünk itt még nincs vége. . .

    Kitartok. . . .

    előzmény:
    - shape - (1140)
     
  12. 2004. március 17. 09:041140.
    Szia Kyr@!

    Tudod, megbeszélni és elfogadni két különböző dolog. Megbeszéltétek, hogy kevesebbet kommunikáltok, mégis kiderült, ez nem egyszerű.
    Még mindig ottvagy a gondolataiban, még mindig erős szál fűzi hozzád. Ezért gondol arra, mit csinálsz nélküle, és hogy kivel?
    Bizonyos szempontból rossz lenne, ha most megkönnyebbülést éreznél, mert akkor meglenne a megoldás és az ez a helyzet lenne. A történet még nem ért véget, de csak ti ketten tudjátok eldönteni, hogy végződjön.
    Ha "sokszor gondol rád" és az "eszében vagy mindig", akkor miért van a Csajszival???

    "Mi járhat a fejében, mit érezhet?!"
    Zavart, nem érti saját magát sem. Ezért mondtam, hogy egy pofont kellene kapnia, legyen az lelki vagy valóságos. Teljesen lekötik a gondolatait az érzések, amiket irántad érez, de közben szívesen kalandozna még a Csajjal. Szeretné a szabadságát is megőrizni, de Téged sem akar elveszíteni. Ilyen volt a te félrelépésed is?

    "Nem értem miért vagyunk külön, ha mind a ketten szenvedünk. "
    Ez az idő a tapasztalatszerzésé. Sok mindent tanulhattok egymásról és a kapcsolatotokról. Hogy most külön vagytok, átmeneti állapot. De ne felejtsd, ezt ő okozta, a saját viselkedésével. Természetesen nem akarom a teljes felelősséget rá hárítani, mivel gondolom, te is átrágtad magad azon, hogy min kellene változtatni. Tudod már, min szeretnél változtatni?

    "Mert én pont igy érzem ahogy ő ezt leírta. "
    Ez az jelenti számomra, még mindig erősen egy hullámhosszon vagytok.

    "Nem egyszerű az elválás, főleg ha egyikünk sem akarja!"
    Erről az jutott eszembe, ha igazán akarnátok, elválnátok. De úgy érzitek, még mindig van valami a kapcsolatotokban, ami miatt érdemes küzdeni és kitartani.
    előzmény:
    kyr@ (1139)
     
  13. 2004. március 16. 14:131139.
    Szia Shape!

    Gondoltam irok pár sort. Olvasgattam a te irásaid visszamenőleg. Igazából az én esetem más de mégis hasonló! Volt egy ilyen hogy ti is megbeszéltétek hogy nem beszéltek olyan sürün. . . nos én is erre kértem. Ma kiderül nem megy neki ez olyan egyszerűen. Idézem! Mesélte egy álmát: "tegnap tök fura álmom volt, feküdtem egy ágyon és ott voltál Te a hugod meg anyud"
    Kicsit rosszul érzi magát állítolag. Idézem!"szerintem mi soha a büdös életbe nem fogjuk egymást elfelejteni"
    "mármint ugyérzem hogy soha nem lesz tökéletesen boldog a kapcsolataink"
    "ezt tegnap ota érzem igy"
    "eszembe vagy mindig"
    "sokszor gondoltam rád:D
    hogy vajon kivel vagy mit csinálsz ezen a szép hétvégén
    jólérzed e magad vagy szomoru vagy"

    Mi járhat a fejében, mit érezhet?! Nem értem miért vagyunk külön ha mind a ketten szenvedünk. Mert én pont igy érzem ahogy ő ezt leírta.

    Szóval tt tartunk most. Nem egyszerű az elválás fölleg ha egyikünk sem akarja!
    előzmény:
    kyr@ (1138)
     
  14. 2004. március 11. 10:361138.
    Szia Shape!

    Huuu ez elég szomorú:(
    Hát összefoglalom mi volt tegnap. Találkoztunk nagyon kedves volt, mint mindíg. . . . aztán mondtam neki ne találkozzunk és ne beszéljünk többet. Persze döbbenten fogadta, mármint mondta nem akarja hogy soha többet ne találkozzunk. Mondtam neki hogy tudj hogy nem erről van szó csak most egy jó darabig nem kellene beszélnünk egymással. Mire kérdés: Meddig????
    Hát ezt meghatározni elég neház lett volna, mivel ez nem csak rajtam múlik. Mondta hogy tisztelettben tartja a döntésemet, de ő nem ezt akarja. Persze jött a szomoruság, elkezdett a régmultról beszélni. Hát majdnem elbögtem magam mikor felhozta a régi emlékeket. Éreztem rajta hogy szomoru a történtek miatt, de ennek igy kell lennie. Furcsa volt az hogy most elösször beszélt a régi emlékekről, ugy hogy azt éreztem hálás nekem. Hát tudom hogy szeret engem. . . ha nem igy lenne nem lett volna szomorú.
    A keddi esetet nagyon bánja. Sokszor bocsánatot kért, és szeretné jóvátenni de ugy érzem ezt most ő nem tudja. Talán majd egyszer.
    Este mikor hazaértem persze beszéltünk még a neten. MOndta szomorú volt a bucsuzás és hogy mikor elmentem ő még integetett de én már nem figyeltem.

    És küldött egy jó éjt sms-t is. Nem értem őt, nem értem a viselkedését. Ha tényleg nem akar tovább lépni akkor miért teszi mégis?! Miért féltékeny, mert az tudom. Miért irogat nekem jó éjt sms-t?! Én ezt csináltam mikor szakított velem. Ugyan ilyen sms-t irtam neki.

    Hát ennyi történt velem:) Kicsit szomoru vagyok mert egy barátot és egy társat veszítettem el!
    előzmény:
    - shape - (1137)
     
  15. 2004. március 11. 01:031137.
    Szia!

    Misibea régi sorait fogom neked visszaidézni. Idevágnak.

    "Sajnálom. . .
    Tudom, reménnyel indult a beszélgetésünk. . . tudom, nem vált valóra az, amire vágytál, amiben pedig én is annyira hittem.
    Szépen lassan megérett a folyamat, majd elért a jelenlegi megoldásig. . .
    Elmúlt egy álom, valóság lett belőle, koppanós, rideg, józan valóság.
    Egy "Nem". . . egy "Nincs". . . egy "Vége". . .

    Ez a pillanatnyi helyzet. . .
    Pillanatnyi. . .
    De ez a helyzet!!!

    Hogy számotokra tartogat-e a jövő még valamit???

    A válasz bennetek van elrejtve jó mélyre. . .
    Most még nem láthatóan.
    Lépj tovább, csukd be ezt a kaput, nyisd ki a másikat, a többit. . .
    Ha még tartogat számodra valamit, ha még akar, akkor kinyílik Neked ez a kapu. . .

    Ő most elengedett Téged.
    Hát, vedd vissza szívedet és menj.
    Ha valaha még összejöttök, az már egy egészen új kezdet lesz.

    Ne fojtsd vissza magadban, tedd azt, amit a szíved diktál és ne tedd azt, amitől félsz, ami bármiben is visszafog és gátol.
    Szabad és független vagy, bármit megtehetsz, amit akarsz. . .
    Az a jó, amit szeretnél és nem ártasz vele másoknak. . . "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. március 10. 16:581136.
    Szia!

    Tudod már annyira nem visel meg. 2 hónapon át csak küzdöttem de mostmár elég. Ha jönni akar jönni fog. De én nem könnyitem meg az életét azzal hogy minden esetben mellette maradok.
    Igazából még azt sem tudja milyen nélkülem, a 2 hónap alatt minden nap beszéltünk és ha akartunk találkotzunk. De ennek vége. Inkább mással találkozgatok ha ugy alakul és akkor én is lehetek boldog teljesen. Amugy ma talizunk mert rábeszélt hogy személyesen beszéljük meg. Igaza van tisztább személyesen elmondani neki hogy hagyon békén;)
    előzmény:
    - shape - (1135)
     
  17. 2004. március 10. 16:481135.
    Kedves Kyr@!

    Hát egy kicsit elszomorodtam:(((
    Azt hiszem, igazad van: idővel vagy észhez tér, vagy nem. Egyet biztosan tudok: ne könnyítsd meg neki a visszautat!
    Mit is mondhatok? Lazíts, próbálj meg kikapcsolódni, lefoglalni magad hasznos dolgokkal.
    Ha pedig agyalsz és mindenféle sötét gondolat gyötör, beszéld meg valakivel, vagy írd meg bátran. Fontos, hogy ne zárd magadba az egészet.
    Én még mindig szurkolok, igaz, a drukk iránya megváltozott: Hajrá Kyr@!
    előzmény:
    kyr@ (1133)
     
  18. Torolt_felhasznalo_992441
    Torolt_felhasznalo_992441
    2004. március 10. 13:111134.
    Majd lesz másik, pillanatig se gyötrődj!!!! :-)
    előzmény:
    kyr@ (1133)
     
  19. 2004. március 10. 10:471133.
    Szia Shape!

    Nem tudok kiigazodni rajta de eljutottam egy olyan pontra hogy tovább léptem. Nem akarok vele találkozni többet. Legalábbis ezzel az énjével nem! Tegnap rábeszélt hogy találkozzunk mire kb 30perce volt mert ment a Csajszihoz. Oda telefonál a lány mire odavágja ohh bocs sokáig dolgoztam. Hát én nem leszek neki egy utszéli csaj akit lerendez 30perc alatt! Igazán közölhette volna hogy estére igazából már van programaja. Nem értem minek akart találkozni. Megbeszéltük a szerdát, de neeeem ő kedden is. Elküldtem a busba. Szóval ma nem fogok talizni vele. Engem jobban már ne alázzon meg. Ma persze már kérdezte hogy vagyok meg miért nem válaszolok neki! Nem értem nem értem.
    Nah majd idővel jobb lesz vagy észhez tér vagy nem. Ha nem akkor nem számítok nála. Én tudtam őt értékelni pedig tudom nem vagyok egy angyalka, de én legalább észhez kaptam, de ő. . . hát aki hülye. . . .

    Szóval ugrott a mai nap:(
    Meg elvileg az összes többi is:(
    előzmény:
    - shape - (1132)
     
  20. 2004. március 10. 07:561132.
    Folyt. köv.
    Jóreggelt, Kyr@!

    "Szóval mi barátok vagyunk az tény mert van köztünk egyfajta harmonia, de nem teljes mert bennem van egy fajta feszültség azálltal hogy tudom lehet holnap már nem akar velem lenni, aztán lehet hogy ez nem igy van de én mégis félek ettől. Nem szeretem a bizonytalanságot. "
    A folyamatos megerősítések ellenére félsz attól, hogy végleg és teljesen elhagy. Ha most a testi vágyakat félretesszük, mi történt lelkiekben? Lelkileg elhagyott?

    "De eddig ő max annyit tett hogy minden nap több sms-t küld sőt ennyit rég sms-tünk:))) és felhív:)"
    Úgy érzem, valami miatt intenzívebbé vált a kapcsolatotok. Ez jó is lehet. Ez a kis pihenőidő segíthet mindkettőtöknek abban, hogy átértékeljétek a kapcsolatotokat, végiggondoljátok a helyzetet és talán jobban odafigyelhessetek egymásra.

    "De ez nem tudom hogy csak az első lépések e , vagy ennyi a limit ennél több nem lesz:("
    Ezek szerintem nem az első lépések, nem is a limit, inkább csak egyfajta eltávolodás. A régi kapcsolathoz képest ez egy lazább, kötöttségek nélküli "se vele, se nélküle" állapot, ahogy én látom.

    "Amugy nagyon kedves velem, tudom hogy nem akar megbántani és szüksége is van rám, de nem akarom azt érezni hogy kihasznál!"
    Mindenkit csak annyira lehet kihasználni, amennyire ő hagyja. Kedves veled, nem akar megbántani, szüksége van rád, igazán szeret? Szerethet az ember egy időben két embert egyformán? Mi kell ahhoz, hogy döntsön az ember közöttük?

    "Ismerem azért eddig nem fajulnának a dolgok de ha fontos vagyok neki akkor miért nincs mellettem ?!"
    Hogy most nincs melletted, átmeneti helyzet. Ha igazán fontos vagy neki, visszatalál. És utána ő fog a homlokára csapni, hogy úristen, mekkora marha voltam.
    Ha pedig nem, akkor kiderült, mégsem ő számodra az igazi és folytatni kell a keresést. A rossz idők arra jók, hogy az ember rengeteg tapasztalatot gyűjtsön.

    "Miért csak akkor döbben rá a dolgokra ha még egy ajtót bezárok. Nem értem miért csak a pánik után képes tenni! ?"
    Mert a mostani langyosvíz kényelmes neki. Bármit mond, azért valamelyest stabil helyzetben van, hiszen úgy gondolhatja, a kockázat kicsi, hiszen bármikor visszamehet hozzád, bűnbánó arccal. Lehet, hogy meg kellene fordítani a helyzetet, és neked diktálni.

    "Hát ismét feladtam a leckét még mindíg sok a kérdésem, de nagyon várom már a percet hogy vagy igy vagy ugy tiszta legyen a kép:))))"
    Hát itt csak a türelem segíthet:) Meg az idő. Előbb vagy utóbb megoldódik a helyzet, és megtalálod a válaszokat.
    -------------------------------------------------------
    "M a beszéltem meg vele egy talit szerdára. "
    Remélem, sikerül a mai találkozó, én szorítok!!!

    "Nem tudom megkérdezzem e tőle most akkor mi is van. . . . ha ő nem nyitott az ilyen beszélgetésekre! De kiváncsi leszek mennyire tudunk ellenállni egymásnak!"
    Én megmondom: semennyire:))) A helyedben én inkább őt hall
    előzmény:
    kyr@ (1131)
     
  21. 2004. március 9. 14:061131.
    Szió kedves Shape!

    Nos:) Aranyos tőled hogy ilyeneket irsz nekem. Ma beszéltem meg vele egy talit szerdára. Nem tudom megkérdezzem e tőle most akkor mi is van. . . . ha ő nem nyitott az ilyen beszélgetésekre! De kiváncsi leszek mennyire tudunk ellenállni egymásnak!

    De ő olyan kedves velem, nem értem miért nem látja azt hogy bánt engem, vagy tényleg azt hiszi nekem ez az állapot jó?! Vagy hogy majd tovább lépek ha lesz valaki más?!

    Nem értem a logikáját! Bár én is átéltem már ezt vele:((((sajnos. Nekem egy baromi nagy pofonra volt szükségem, de nem hiszem hogy ez nála bevállna:(
    előzmény:
    - shape - (1130)
     
  22. 2004. március 9. 10:381130.
    Szia Kyr@!

    "Nos kicsit ugy hatott nekem az a mondat hogy "ne találkozz azzal a csajjal" , hogy ugy értetted én egy pasi vagyok hehe:)"
    Csak azért írtam, mert én annakidején belebotlottam Kedvesem partnerébe. Emlékezetes pillanat volt. Furcsa lenne, ha pasi lennél és arról írnál, hogy egy lánnyal van együtt a volt barátod. Na mindegy:)))

    "No én nem akarok tovább lépni, de nem értem a tetteit. "
    Nem érted őt, mert ő sem érti magát. Ez egy zavart állapot, egy kapcsolat biztonságából kikacsintva akar kalandozni, hogy aztán visszabújjon a szerelem fészkébe.
    Egy pofon, az hiányzik neki:) Hogy felébredjen, hogy rájöjjön, mi a fontos neki az életben, hogy mit akar a jövőben tenni, hogy mik a céljai. Ezek a gondolatok is foglalkoztatják.
    Nem akarsz továbblépni? Akkor mit szeretnél még tenni?

    "Minden nap jelentkezik vagy sms-t ir vagy felhív. Ha épp nem irok neki akkor kérdezi miujs? hogy hogy nem jelentkezek. "
    Ő is szenved az elvonási tünetektől, és ilyenkor tudja pótolni az adagját. Azért keres, mert lelki egyensúlya ilyenkor helyreáll. Ezer szállal kötődik hozzád, még most is:)

    " Akkor ugy raktuk le a telefont hogy gondoljuk át mi legyen. Én átgondoltam. . . "
    Ő átgondolta? Úgy látom, a te álláspontod kezd kikristályosodni, lassan neki is döntenie kell.

    "De ő mindíg mindenről tudni akar. Kivel vagyok hova megyek mit csinálok. . . .
    De azt sem tudom elképzelni hogy csak picit akar veélem lenni mert ha tegyük fel én azt mondom rá ok akkor egyálltalán ne legyünk együtt akkor bepánikolna. "
    Fél, hogy elveszít. Fél, hogy te is kikacsintgatsz. Ezért viselkedik úgy, mintha semmi sem változott volna.
    Nem akarod bepánikoltatni?:)

    "Mindíg megrémiszti az a tény hogy elfog vesziteni végleg és teljesen!"
    Ezt csak a saját cselekedeteivel magyarázhatja. Csak és kizárólag a viselkedése vezethet ide.

    Folyt. köv.
    előzmény:
    kyr@ (1129)
     
  23. 2004. március 9. 09:251129.
    Szia Shape!

    Nos kicsit ugy hatott nekem az a mondat hogy "ne találkozz azzal a csajjal" , hogy ugy értetted én egy pasi vagyok hehe:) Na már nekem is leesett. Én nem ismerem őt nevezzük akkor "Csajszinak", kedvesem meg legyen "Kincs":)))))

    No én nem akarok tovább lépni, de nem értem a tetteit. Minden nap jelentkezik vagy sms-t ir vagy felhív. Ha épp nem irok neki akkor kérdezi miujs? hogy hogy nem jelentkezek. Én a multkori beszélgetésünk alkalmával tudattam vele hogy nem tudok nem találkozni vele, nem tudok nemet mondani de nagyon rossz nekem az amit velem tesz. És hogy nem tudom elviselni ezt az egészet. Akkor ugy raktuk le a telefont hogy gondoljuk át mi legyen. Én átgondoltam, amennyiben velem akar lenni legyen CSAK VELEM! Ha neki ez a kettős élet kell akkor szervezzen be magának valaki mást mert én nem leszek egy rongybaba akiből hülyét csinálhat!

    De szerdán mikor beszéltünk elmondta ő sem tud nem találkozni velem. Mondtam neki ha tényleg el akar felejteni tovább lépni akkor könnyitse meg a dolgom azzal hogy ne hívjon fel engem. Mire ellenkezett hogy ő nem akar elvesziteni. Azóta a beszélgetés óta minden nap hív! Tegnap este mikor felhívott ugy köszönt el hogy jó éjt akkor holnap beszélünk:) Ugy csinál mintha még együtt lennénk eszébe sem jut hogy ez abnormális! Én ugy hiszem ha valaki nem akar már a másikkal együtt lenni akkor nagy ivben lesz****ja. Nem fogja hívni, nem érdekli mi van a másikkal, nem fog utána érdeklődni! De ő mindíg mindenről tudni akar. Kivel vagyok hova megyek mit csinálok. . . .
    De azt sem tudom elképzelni hogy csak picit akar veélem lenni mert ha tegyük fel én azt mondom rá ok akkor egyálltalán ne legyünk együtt akkor bepánikolna.
    Mindíg megrémiszti az a tény hogy elfog vesziteni végleg és teljesen! Én nem tudok csak egy barát lenni, de ezt ő sem gondolhatja mert azért ennél több és más érzései vannak irántam, pl. testi vágyak. A barátok tudtommal nem szoktak egymással lefeküdni!
    Szóval mi barátok vagyunk az tény mert van köztünk egyfajta harmonia, de nem teljes mert bennem van egy fajta feszültség azálltal hogy tudom lehet holnap már nem akar velem lenni, aztán lehet hogy ez nem igy van de én mégis félek ettől. Nem szeretem a bizonytalanságot. De eddig ő max annyit tett hogy minden nap több sms-t küld sőt ennyit rég sms-tünk:))) és felhív:)
    De ez nem tudom hogy csak az első lépések e , vagy ennyi a limit ennél több nem lesz:(

    Amugy nagyon kedves velem, tudom hogy nem akar megbántani és szüksége is van rám, de nem akarom azt érezni hogy kihasznál! Ismerem azért eddig nem fajulnának a dolgok de ha fontos vagyok neki akkor miért nincs mellettem ?! Miért csak akkor döbben rá a dolgokra ha még egy ajtót bezárok. Nem értem miért csak a pánik után képes tenni! ?

    Hát ismét feladtam a leckét még mindíg sok a kérdésem, de nagyon várom már a percet hogy vagy igy vagy ugy tiszta legyen a kép:))))

    K.
    előzmény:
    - shape - (1127)
     
  24. Torolt_felhasznalo_966495
    Torolt_felhasznalo_966495
    2004. március 9. 00:551128.
    Normálisok vagytok egyáltalán?
    Miért csaljátok meg azt, ki benneteket szerete??????????????????????????????????????????????????
    T iszta hülyék vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ű
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. március 9. 00:371127.
    "Ezt a mondatodat nem értem. Milyen csajjal?????"
    Hát a másik lánnyal. Vagy én értettem félre valamit?:)
    Futó kaland az a lány, vagy még mindig megvan neki?
    Használhatnánk legalább kódneveket:)))

    "Csak épp ő mindíg az ellenkzőjét teszi mint amit mond. Azt mondja lezárta a kapcsolatunkat, de mégis itt van velem és nem hagy tovább lépni!"
    Tudattad ezt már vele? Kért rá időt, hogy tisztázza a gondolatait?
    Ha ellentmondásos a viselkedése, az számodra rossz, őrjítő, hiszen nem tudhatod, mire számíthatsz. Ezt neki magában kell rendeznie, de ha sokáig tart, lehet, hogy te már nem leszel mellette.

    "Nem tudom elképzelni mindezt csak barátságból teszi bár már ez is megfordult a fejemben!"
    Hogyhogy megfordult a fejedben? El tudnád képzelni őt barátként? Ennyi év után?

    "Nos fogalmam sincs mit tegyek. Tényleg. . . . tovább lépjek annak ellenére hogy nem ezt szeretném?! Tegyek mindent ésszerüségből és erőszakkal?!"
    Nem. Úgy cselekedj, ahogy a szíved diktálja, de csak okosan:))) Ne lépj tovább, amíg úgy érzed, mindent megtettél. Hidd el, érezni fogod ezt a pillanatot, tudni fogod, mikor már csak te teszel valamit a kapcsolat megmentéséért.

    "Valahogy az is a baj hogy nem tudom elképzelni nélküle jelenleg a napjaimat. Annyira beleivodott az életembe hogy megrémiszt az a szó hogy nélküle. "
    Ezt az érzést a kábítószer-függőséghez tudnám hasonlítani. Olyan a kapcsolat neked, mint az anyag, a leszokás szinte legalább annyira nehéz.

    "És te jól vagy/vagytok?:)"
    Mi jól vagyunk, bár most elfeledkeztem két fontos dátumról, de remélem, Kedvesem nem haragszik meg. Majd kárpótolom:)))
    előzmény:
    kyr@ (1124)
     
  26. 2004. március 8. 15:571126.
    Tulajdonképpen igazad van, tényleg nem szeretem.
    Ha szeretném, nem gondolnék másra, de sajna nekem még nem jött el a nagy Ő, pedig sok kapcsolaton túl vagyok, többek közt egy váláson.
    Valahogy nincs szerencsém ezen a téren, pedig egyfolytában keresgélek, vagy pont ez a baj?
    Lehet, hogy le kéne ülnöm egy sarokba és "várni a sült galambot" ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (1122)
     
  27. 2004. március 8. 14:571125.
    Szia Kékrózsa, és mindenki! Ezt már egyszer elmondtam valamelyik fórumon, de most hogy erről a kérdésről van szó, nem tudom megállni, hogy ne írjam le megint. Már csak azért is, mert rettentő kíváncsi vagyok a véleményetekre!
    Szóval, szerintem majdnem lehetetlen az életfogytig tartó hűség. Egészen elképesztőnek tartom, hogy van aki így vág bele egy házasságba, aki még azt reméli, hogy ő vagy a társa többet nem fog megkívánni senki mást. Csak gondoljatok bele!!! Vegyük a felnőtt életünk bármelyik 10 éves periódusát. Elképesztően sokat változtunk, ugye? Hányszor váltottunk munkahelyet? És hajszínt? Hányszor cseréltük le a ruhatárunkat más stílusúra? Ha megtehettük, hányszor költöztünk és cseréltünk autót? Miért? Mert folyamatosan változunk, változik az ízlésünk, véleményünk, a preferenciáink. Egyszerűen TÖRVÉNYSZERŰ, hogy előbb-utóbb másokra is felfigyeljünk, megkívánjunk, urambocsá megszeressünk a partnerünkön kívül! Hogy aztán mit teszünk ezzel az új érzéssel, vággyal, szinte mindegy! Találkozunk párszor, eljutunk egy csókig, esetleg az ágyig, vagy esetleg elfojtjuk. Ez utóbbi esetben ugyanis egyrészt motoszkálni fog a gondolat még egy ideig, talán meg is bánjuk, másrészt úgyis jönni fog egy másik. Aztán azt is elfojthatjuk, de ha sokszor elnyomjuk, akkor az nem túl nagy áldozat? Ha pedig megtesszük, jön a lelkiismeret-furdalás és - ha kiderül - a környezet rosszallása.
    Melyik jobb? Szerintem egyéne válogatja.
    Megoldást nem tudok, de ami nekem működik: találtam egy társat, akivel le akarom élni az életemet. Hasonlóak vagyunk, ugyanazt akarjuk. Közös a ház, a bankszámla, és egyszer talán a gyerek(ek). Elfogadtam, hogy nem tudok lemondani arról, hogy mással is lefeküdjek - egy új partner csókja, érintése, de csak a találkozás gondolata is olyan csodálatos és izgalmas érzések, amik nekem JÁRnak. A férjemnek is járnak.
    Persze még nem vagyok 10 éves házas sem. Nem tudom mi lesz később.
    Várom a véleményeket. . .
    Továbbá: tud valaki olyan házasságról, ami legalább 10 éve jól működik? Szerelem van és hűség?! (A nagyszüleink generációja nem ér!!)
    Üdv mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (1122)
     
  28. 2004. március 8. 14:031124.
    "Mindenesetre, egy dolgot biztosan tudok: ne találkozz azzal a csajjal!"

    Ezt a mondatodat nem értem. Milyen csajjal?????

    Nah amugy én is ugy vagyok vele, mindegy mit mondd az a lényeg mit tesz. Csak épp ő mindíg az ellenkzőjét teszi mint amit mond. Azt mondja lezárta a kapcsolatunkat, de mégis itt van velem és nem hagy tovább lépni! Nem tudom elképzelni mindezt csak barátságból teszi bár már ez is megfordult a fejemben!

    Nos fogalmam sincs mit tegyek. Tényleg. . . . tovább lépjek annak ellenére hogy nem ezt szeretném?! Tegyek mindent ésszerüségből és erőszakkal?!
    Valahogy az is a baj hogy nem tudom elképzelni nélküle jelenleg a napjaimat. Annyira beleivodott az életembe hogy megrémiszt az a szó hogy nélküle.

    De majd idővel ez is alakul valahogy:)

    És te jól vagy/vagytok?:)
    előzmény:
    - shape - (1123)
     
  29. 2004. március 8. 13:291123.
    Szia!

    Hogy szeret e?
    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz. Biztos tudod, amikor egy lány és egy fiú álldogál a kapualjban, a lány azt mondja, hogy haza kell mennie, de még állnak ott fél órát:D

    Olyan ez az állapot nála, mintha kettős életet élne. Az egyik fele, ami nem az agya, éppen kiéli magát, szabadon bóklászik.
    Az agya és a szíve viszont melletted van és szeretne maradni. Nem akar elszakadni és nem akar bántani. Csak az agya nem látja be, hogy rendet kéne tenni.

    Biztos felmerült benned: mit kap meg attól a lánytól, amit tőlem nem?
    A válasz általában túl egyszerű: újdonság.
    Többen írtak itt hasonló érzésekről, ezek jól lefestik a helyzetet.

    Úgy gondolod, magától megbánja és ettől erősebbé válik a kapcsolatotok. De mikor és mitől bánja meg? Minek kell történnie ehhez?

    Azt hiszem, mindkettőtöknek egyformán kell tennie a kapcsolat megmentéséért. Ha új alapokra szeretnéd helyezni az egészet, akkor "tárgyalásra" van szükség. Bizonyos feltételeket lehet szabni, egy kapcsolatnak haladnia kell az idővel, mert mi is változunk.

    Mint már mondtam, azt is vedd figyelembe, mit tesz:) Ha azt mondja, lehozná a csillagokat, akkor tényleg lehozná őket?

    Mindenesetre, egy dolgot biztosan tudok: ne találkozz azzal a csajjal!

    Szép napot, küldtem egy kis havat:)))
    előzmény:
    kyr@ (1119)
     
  30. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2004. március 7. 15:071122.
    Nem értelek benneteket. Ha egyszer szerettek, miért? Én ha fülig szerelmes vagyok, eszembe nem jut . . . Félre ne értsetek, nem ítélek el senkit . . . csak furcsa. Volt már, hogy én is félre . . . . de akkor már nem szerettem a párom. Nem lehet, hogy még nem értetek meg egy tartós kapcsolatra? Vagy mégsem Ő az, ha nem elég jó?! Ha jobban belegondolok, akkor talán a biztonság, ami mellette tart benneteket, igaz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_655680 (1120)
     
  31. Torolt_felhasznalo_992441
    Torolt_felhasznalo_992441
    2004. március 5. 15:201121.
    ne izgulj ezen. . az enyém se fog. . . . nem tudok ellenállni a jó pasiknak. . . .
    viszont ezért nincs tartós párkapcsolatom, nem élek együtt, csak a kutyusommal, mert nem akarok senkit sem szarrá alázni ezzel a hülye énemmel. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_655680 (1120)
     
  32. 2004. március 5. 15:131120.
    Szóról szóra egyezik a véleményemmel, amit Betty22 írt: "nem vagyok rá büszke, csak nem tudok ellenállni a csábításnak. . . "
    30 éves vagyok, elváltam, mert folyamatosan csaltam a volt férjemet, úgy éreztem sem a szexben, sem szeretetben nem kapom meg tőle, amit szeretnék.
    A mostani kapcsolatomban minden megvan, ami eddig hiányzott, mégis. . .
    "nem azért mert nem ad meg nekem mindent, nem azért mert nem szeretem, csak egyszerűen a tiltott gyümölcs. . . "
    Én is pont így érzek, már rengeteget gondolkodtam, hogy sose nő be a fejem lágya?
    Szerintetek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2004. március 5. 11:061119.
    Szia Shape!

    Hát a jelenlegi állapot nem a legfényesebb. Nem tudok arra rájönni hogy tulajdonképp, most ő szeret e engem. Az bizonyos hogy valami összeköt minket mert nem akar elveszíteni. De mennyit ér ez neki?! Mert ha annyit nem hogy értékeljen és becsüljön akkor hallot az ügy. Én igenis tiszteletre vágyom és ez köztünk meg volt. De most valahogy nem érzem ezt 100%-nak. Mondja hogy többet érek meg hogy én egy kincs vagyok, de akkor mi a baj?! Tudom azt is hogy nagyon szeretne velem találkozni de akkor miért akar mégis nélkülem lenni. . . szimplán azért mert nem akar bántani?! ez biztos igy van csak akkor elöbb utobb a hiányom őt is felörölné.

    "Megbízol benne?"
    - Igen bízom, vagyis tudnék bíznék benne ha tudnám hogy megbánta azt amit velem tett. Mert ez fontos. Nem kell hálából vagy szánalomból velem lennie. De azt btudom ha egyszer megbánja akkor mindennél jobban fog kötödni hozzám.

    "Miért nem zárja le azt a kapcsolatot teljesen? "
    - Itt most ezt rám érted vagy a másik lányra??????

    "Szeretnéd őt teljesen visszakapni?"
    - Igen szeretném de még sem ugy mint ahogy ezelött voltunk egymással. Mert én is belekostoltam egy más kapcsolatba vele ami nekem is nagyon megtetszett és nem hagynám ezt az egészet kihülni, de ugy érzem ez két teljes e, bert követel! És sajnos nem tudom ő valaha tenne e a kapcsolatunkért!

    Hát szóval bennem is mindíg felmerül hogy nincs értelme ezeken a dolgokon rágodnom, de mindíg ez jár a fejemben és már már tényleg felöröl:(

    Nos egyébként tegnap beszéltünk és nagyon kedves volt. Nem tudom hogy csak én tulajdonítok nagy jelentőséget egy egy mondatának szavának. . . . de valahogy vannak mondatai ami megfog. Pl. :
    Én szereztem most neki munkát és nagyon örül. Mondta hogy " ugye tudod ha ez összejön akkor nem fogom győzni neked ezt nap mint nap megköszönni" vagy a másik " már már lehoznám a csillagokat is" .
    Most mentek Szolnokra studioba és kérdezi tőlem mit csinálok a hétvégén. Mondtam neki mivel hogy volt fizu:) ezért biztos megyünk valahova bulizni erre megkérdezi " nem e megyek le Szolnokra":) Hát ez azért érdekes kérdés volt. . . . . mivel az a csaj akivel van az a baráti társaságból egy lány és ő most pont azzal a társasággal ment le. És akkor engem nem akarna eltitkolni?!!!

    Amugy elmondta egy haverjának azt hogy találkozgattunk mire a barátja csak annyit mondott " nem lepődik meg rajta ő gondolta hogy ez lesz" ezt vajon hogy értette. . . ismeri őt hogy mennyire kötödik hozzám?! vagy hogy tudja nem fog tudni elszakadni egy ilyen csaj miatt?!

    Hát választ max. tőle kaphatnék. . . de nem látom értelmét megkérdezni.

    :)
    előzmény:
    - shape - (1118)
     
  34. 2004. március 4. 22:401118.
    Biztos vagyok benne, hogy nagyon szereted:)

    De mi jelenlegi állapot?
    Te szereted, ő szeret, együtt vagytok, de mégse teljesen.
    Közben ő egy másik lánnyal is együttvan. Ez egy nagyon kényelmes állapot számára. Semmit sem kockáztat. Legalábbis ő most ezt gondolja.
    Ha csak egy parányi lehetőség is felmerülne, hogy elveszíthet, egyből ugrana. Most nem feltétlenül arra gondolok, hogy kölcsönkenyér visszajár, de becsukhatsz néhány kaput felé.

    Megbízol benne? Miért nem zárja le azt a kapcsolatot teljesen? Szeretnéd őt teljesen visszakapni?

    Három jó dolgot biztosan tudok mondani:
    1. Ne agyalj! Ha sokat töprengsz valamin, az idegeidre megy.
    2. Hallgass a megérzéseidre! Általában jót súgnak:)
    3. Csak akkor lépjél, ha felkészültél döntésed minden lehetséges következményére.
    előzmény:
    kyr@ (1109)
     
  35. Torolt_felhasznalo_992441
    Torolt_felhasznalo_992441
    2004. március 4. 16:581117.
    Én több pasit szeretk egyszerre. A szerelm csak lángolás, az hamar elmúlik, az a lényeg, hogy utána mi marad. . . az emberi értékek. . . azt lehet szeretni. . . és annyi értékes ember van. . . . ki nem hibázik?
    előzmény:
    Gitta404 (1116)
     
  36. 2004. március 4. 13:121116.
    Ez hülyeség, én pl. azt hiszem kiéletm magam, de akkor is vonz az új dolog. . szeretem a párom és nem azét nem csalom/ vagy éppen nem csalom meg mert szeretem!
    Tudni kell nemet mondani és tiszetelnui annyira a mésikat, hogy nem alázzuk, meg azzal hogy félre kefélünk. . . .
    A flört kell kifelé ezáltal vagyunk/érezzük magunk nőnek, de a sex és a szerelem már nem fér bele mással. . . .
    mert ha igen akkor lehet egyszerre több embert is igazán szeretni. . . .

    betti22, ne haragudj megm, de nem szabad férjhez menned. . egyenlőre nem. . . . a házasság hűséget is jelent te erre a jelek szerint nem vagy képes "egyenlőre"!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992441 (1115)
     
  37. Torolt_felhasznalo_992441
    Torolt_felhasznalo_992441
    2004. március 4. 12:521115.
    Biztos az leszel, majd ha kiélted magad. . . . . .
    előzmény:
    betti22 (1113)
     
  38. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 12:381114.
    Sziasztok
    Shape

    Veszélyes évforduló nincs, vagy minden nap veszélyes, vagy nem.
    előzmény:
    betti22 (1113)
     
  39. 2004. március 4. 12:231113.
    Én most léptem félre először az 5 évünk alatt, nem tudom lesz-e több is, vagy megjön az eszem, és jó mennyasszony, majd feleség leszek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992441 (1112)
     
  40. Torolt_felhasznalo_992441
    Torolt_felhasznalo_992441
    2004. március 4. 12:201112.
    ezzel én is így vagyok. . .
    én már az elején félre lépek, igaz nincs fix kapcsoaltom. . .
    előzmény:
    betti22 (1111)
     
  41. 2004. március 4. 10:421111.
    Szia!

    úgy látom te egy nagyon szupi párkapcsolatban élsz. Sajnos én gyakran érzem úgy, hogy a párommal elbeszélünk egymás mellett. Látom rajta, hogy nem igazán érdekli, amit mondok, de sokszor engem sem amit ő mond. És akkor jön a "figyelsz te egyáltalán" kérdés, meg a sértődés, aztán a bocsánatkérés. Ez így megy nálunk.
    Az elérhetetlen gyümölcsről (vagy inkább tiltott gyümölcs) annyit, hogy az mindig édesebb. Én belekóstoltam, és nem tudok szabadulni az érzéstől.
    "Túlzott szabadjára engedés" - hát igen. . . megtörtént, volt és van bizalom is, csak éppen mégis megcsaltam, nem azért mert nem ad meg nekem mindent, nem azért mert nem szeretem, csak egyszerűen a tiltott gyümölcs. . .
    Nekem az a véleményem, hogy hiába tesz bármit az egyik fél, ha a másiknak ez sem elég, mert mindig valami más kell, valami új - szerintem joggal mondhatom ezt, hiszen ugyanezt teszem én is, nem vagyok rá büszke, csak nem tudok ellenállni a csábításnak. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_463556 (1110)
     
  42. 2004. március 4. 10:071110.
    Sziasztok!

    Olvastam a megcsalásaitkról. Szerencsére még hasonló helyzetben nem voltam, így max. a féltékenységről írhatnék, ám inkább pár kérdést vetnék fel, hátha segít. Meg írok is rá valamit, hátha Ti si fogtok :-)
    - Elfogadhatjuk azt, hogy belemagyarázzák a pasik "továbbállási" ösztönébe?
    Ez egy túlzott leegyszerűsítés, talán kényelmi szempontból találta ki valaki.
    - Ha megadunk mindent a párunknak, megtarthatjuk?
    Aligha. Sztem a normálisabbja hamarosan mély útálatot fog érezni, semmint a megbecsülésünket. Ez olyan, mintha uralkodni akarnál rajta, hiszen, hogy mire van szüksége annak csak egy részét találhatod ki. Meg ugye az elérhetetlen gyümölcs a legkívánatosabb. . . De azért a "lehetetlenül elérhetetlen gyümi" ott rothadjon meg a fán :-)
    - A túl szabadjára engedés veszélyes ?
    Ha van kölcsönös bizalom, akkor nem.
    - Szóval akkor mi az, ami párunk megtartásában segíthet?
    A kölcsönös kommunikáció. Mindent az ég világon meg kell beszélni, ha lehet. Nekem pölö nincs igazi szükség barátnőre, mert a főzéstől a munkahelyi problémáig mindent meg tudok beszélni a pasimmal úgy, hogy nem ömlesztek rá minden dolgot, hanem párbeszéd jellegű az egész.

    Majd még írok, tsak jön a buszom, munka :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2004. március 4. 09:391109.
    Szia Shape!

    Nos tegnap történtel ismét dolgok! Beszélgettünk sokat, mi is legyen velünk. Ő mondta hogy fiatal, és élni akar. . . . pontosan ahogyan te mondod. De persze azt végre kinyögte hogy a csajjal nem komoly a kapcsolata, hisz heti 2-3 alkalommal taliznak. . . ezt ő mondta. Ugy van vele hogy nagyon szeretne velem talizni de tudja hogy ez igy nekem nem jó. Érdekes az hogy nem is azzal van elfoglalva hogy a másik csajnak nem jó hanem hogy nekem. Mikor azt mondtam neki hogy akkor ha azt akarja tényleg hogy lépjünk tovább akkor legyen igy de akkor ne is beszéljünk. Mire mondja ohh ne, miért?! ő nem akar elveszíteni!
    Most én segítettem neki állást találni és mondta ha megkapja a munkát akkor nem győzi majd naponta megköszönni:)

    Hát ennyi. . . .
    Nem tudom hogy mi van mi lesz csak azt hogy nagyon szeretem és ő is biztosan. . . . és nem akar elvesziteni:)
    előzmény:
    - shape - (1105)
     
  44. 2004. március 4. 09:181108.
    Na látod ezt én sem értem. Tudom mit kellene csinálnom, de mégsem megy. Én mind a kettőt akarom, de az nem megoldás, és nem lehet a végtelenségig hazudozni.
    előzmény:
    Gitta404 (1107)
     
  45. 2004. március 4. 09:011107.
    Nem értem miben vársz segítséget?
    Mit szeretnél tudod?
    Lassan úgy gondolom, nincsen kapcsolat félrelépés nélkül. . . .
    előzmény:
    betti22 (1106)
     
  46. 2004. március 4. 08:271106.
    Sziasztok Mindenkinek!

    Én még sosem fórumoztam, de most olyan helyzetbe kerültem, hogy úgy érzem nem tudok senkihez sem fordulni. 5 éve van barátom, már eljegyeztük egymást, nagyon szeretem, legalábbis eddig azt hittem, de az eljegyzésünk után kicsit ellaposodott a kapcsolatunk. Elkezdtünk külön járni szórakozni, én a régi a barátainkkal, ő másokkal. Aztán januárban egy őrült (kicsit alkoholos) éjszaka összejöttem az egyik barátommal, akit szintén régóta ismerek. Találkozgattunk egy ideig, jó volt, de nem tudtam megbírkózni a lelkiismeretemmel, ezért a múlt héten elküldtem. De most hiányzik nagyon. Pedig nem is tudom, hogy szeret-e, azt mondta ő nem szerelmes típus, de mégis úgy viselkedett. Teljesen összezavart. Tudom, hogy nincs értelme folytatni, de mégis akarom őt. És ott van még a vőlegényem is, akit szeretek, jó vele a szex is, nem ez volt a megcsalás oka. Igazából nem is tudom mi az oka. Néha úgy érzem egyszerűen csak meg akartam kapni, és most hogy nincs újra meg akarom szerezni. Teljesen döntésképtelen vagyok, segítsetek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2004. március 4. 07:121105.
    Szia Kyr@!

    Most olvastam át gyorsan soraidat, néhány gondolat már megfogalmazódott bennem.
    Az alapján, amit meséltél, úgy tűnik, mintha nem "élte ki" magát korábban. Most kezdett rájönni, hogy hoppá, lassan komolyodik a helyzet:)
    A "régi" kapcsolat megszokottá vált, te is kicsit leeresztettél, akadt egy új lehetőség és megragadta.
    Azért tartja veled a kapcsolatot, mert egyrészt három év után te vagy a legjobb barátja, másrészt kényelmes neki ez a bent is vagyok, kint is vagyok állapot.

    Ahogy látom, szerintem ezt a szakítópróbát a jövő érdekében meg kell állnotok. Több ismerős mondta a nyáron, hogy három veszélyes évforduló van egy kapcsolatban: 1, 3, 7.
    Négy problémát kapásból megoldottál, én mindenképpen büszke vagyok rád:)))

    Azt, hogy mit kell tenned, már nehezebb megválaszolni. Ő most nem feltétlenül az agyával gondolkodik, ebben igazad van. Ha szeret, ha igazán szeret, visszajön. Azon ne agyalj, mi foghatta meg abban a lányban, mert szerintem csak és kizárólag az újdonság varázsa dolgozik. Bizonytalan vagy az érzéseidben, de nem vagy hülye:))))))

    Nem fél attól, hogy végleg elveszíthet? Tisztel téged, tisztában van az értékeiddel?
    előzmény:
    kyr@ (1104)
     
  48. 2004. március 2. 22:091104.
    na meg a szex. . . . . de amikor taliztunk lehet azért volt annyira annyira más mert nagyon vágytunk egymásra de hihetetlenül jó volt, teljes összhang. Pl. ilyenekete mondott hogy én vagyok a nr1. meg hogy nincs nálam jobb. Nah persze 3 év után . . . . de a lánnyal való szeuális életébe sajnos belekérdeztem, és ő válaszolt is. Annyit mondott hogy amikor vele van néha közben rám gondol és hogy 1 hónapig nem tudott elmenni a lánnyal, meg volt egy ilyen beszólása hogy olyan mintha anyámmal szexelnék. Nos összegezve ugy érzem én voltam a potlék. Kiegészitettem a kapcsolatát. Bár ez igy erősen hangzik de amig van mind a kettő minek választana?!
    De én ezt idegileg nem tudom már csinálni.

    Szóval tegnap elött megkérdezte ismét hogy találkoznék e vele, én nemet mondtam. Mire másnap mikor pont jöttem el a munkahelyemről pont feljött az msn-re. Elköszöntem tőle hogy megyek haza, de én a haza szót nem egészen ugy értettem, mert még mennem kellett pár helyre. Este 9 kor jön egy sms-s. " Hé nem is mentél haza, pedig azt mondtad:) bevallom kicsit reménykedtem abban hogy ma talizunk , remélem jól vagy pussz"
    Kiszámolta mikor érek haza?! Utána meg kifaggatta egy régi pasim. Elkezdett vele beszélgetni, pedig régen féltékeny volt rá. . . . vajon azt akarta megtudni talizom e vele?!

    Hárt nem tudom azt hogy most mit érez irántam, hogy megbánja e azt amit tett velem?! Nem tudom erőszakkal tovább lépjek e vagy inkább ugymondd várjak. . . . .
    A várjak szót nem ugy kell érteni hogy akkor most ölbe tett kézzel várok csak hogy hiszek abban hogy vagyok olyan fontos hogy elgondolkodjon magán! Mert most nem gondolkodik az tuti.

    Hát ennyi. . . hülye vagyok. . . . :):):)

    előzmény:
    misibea (1102)
     
  49. 2004. március 2. 22:011103.
    Kedves Misibea!

    Nos a mi kapcsolatunk amikor megismerkedtünk igazából maga volt a boldogság:) Nagyon jó érzés volt hogy mellettem van valaki aki más mint akikkel elötte volt kapcsolatom, nem számított igazából semmi, nem voltak kifogások problémák csak Ő és ÉN! A kapcsolatunkat jellemezve még hozzátenném a harmoniát, az öszinteséget és a bizalmat. Meg persze a szerelem, ezt már talán az első héten éreztem és ő is. Nem volt a képben senki. Igazából még a barátok sem annyira. . . nem hogy valaki más. . . . Mielött megismertem (kicsit furán hangzik) de hetente havonta váltogattam a pasikat, sose voltak jók, mindíg találtam kifogást és mindíg más kezdett el tetszeni. De vele nem, vele egyszerűen tudtam hogy jó és nem gondoltam arra hogy ez nem tetszik az nem tetszik. Nem voltunk ugy vele hogy ez bármeddig is tarthat bárminkor vége lehet. Csak tudtuk hogy ma és holnap és azután is vele vagy velem akar/akarok lenni!
    Azért mondom hogy ezzel a lánnyal más, mert szinte ütemszerűen, kiszámíthatóan találkoznak. Kb értsd ugy hogy hetente 2-3 napot. Amikor nem vele van akkor mindíg engem keres meg, vagy az interneten beszélünk, telefonon, vagy személyesen. Az utolsó héten már három napot töltöttünk együtt és 1 napot pedig neten. . . ha jól számolom ez 4 nap a hétből. . és vele csak 3. . . ?!?! Nah ezt nem értem.
    Amikor szóba jött a lány akkor csak ugy intézte el, hogy " miért ne találkozhatnék veled nem igértem meg neki hogy feleségül veszem" . De ez nem rá vall, ismerem őt és a családját és ilyen dolgok nem voltak. Lehet hogy ez most ugy hat hogy csak épp ilyennek akarom látni de ez nem így van. Hiszek neki hogy engem sose csalt meg, elmondta volna. Ahogy ezt is elmondta. A szakítás az ugy történt hogy szombaton ment a haverjaival koncertezni (egyébként egy zenekarban, basszusgitározik) , ugy váltunk el hogy akkor holnap talizunk kimegyek hozzá. Vasárnap délután telefonon hívott. Nem nagyon mondott semmit, csak én lérdeztem induljak e. Mire mondta hogy nem töltötte egyedül az éjszakát. Én akkor azt hittem hogy rajtam áll vagy bukik a dolgo. Találkoztunk és mondta hogy meg akarja ismerni a lányt. Meg hogy a mi kapcsolatunk már tönkre ment és hogy ő már pontot rakott a kapcsolatunkra. Hát ezekszerínt még sem így lett!
    A lányt egyébként nem ismerem, a legnagyobb gáz hogy az ő baráti társaságából egy lány. Együtt jártak bulizni. Mivel én mindíg fáradt voltam a bulizáshoz, de azért nem szoltam hogy ő ne menjen. Hát?!

    Nos visszatérve a jelenbe. Három hét után találkoztunk személyesen. szeríntem megdöbbentette az hogy leadtam a felesleges kilomat ( ez az egyik probléma), leszoktam a dohányzásról (másik probléma), sokkal nyugodtabbnak látott ezt ő is mondta, ez mondjuk abból is fakadt hogy nem dolgozom annyit. Beszéltem a fönökömmel ezügyben és már marad a 8-10óra. ( ez is gond volt). A legnagyobb probléma mégis az volt hogy nem dolgozott igy egész nap nagyon ráért elemezni a hibákat. De most hmmm én szereztem neki munkát. . . . .
    előzmény:
    misibea (1102)
     
  50. 2004. március 2. 21:271102.
    Bocsánat, most látom, hogy írtad, két hónapja vagy ebben a helyzetben.

    Néhány dolgot még szeretnék megkérdezni.
    "kaptam már tanácsot és kritikást is magamról, aminek egy részét megértem és elfogadom. "
    -Melyik kritikát nem fogadod el és melyiket igen?

    "egyik napról a másikra bejelentette, hogy megcsalt és azzal a lánnyal akar lenni megismerni. . . stb. "
    -Ki az a lány? Ismered? Milyen lány?

    "nem akar a lánnyal szakítani mondván " neki van egy uj jó kapcsolata". Hát erre inkább nem mondanék semmit, mert emléxem milyen volt a mi kapcsolatunk az első hónapban.
    -Megtennéd, hogy mégis elmondod, amit nem akartál? Milyen volt a ti kapcsolatotok, és mire gondoltál velük kapcsolatban, amikor ezt megjegyezted?

    "Nos én akkor megelégeltem"
    -Ez azt jelenti, hogy azóta nem találkoztol vele és nincsen köztetek semmilyen kapcsolat?

    előzmény:
    kyr@ (1100)
     

Címlap

top