Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szívemre v. eszemre?

czike
Létrehozva: 2004. március 9. 14:34
Én mindig arra vágytam, hogy boldogság családban éljek. viszont a boldogsághoz két ember kell. alapvetően jó volt a házasságunk. úgy kezdtük, mint sokan. anyósnál 1 szobában, aztán albiban folytattuk, végül eljutottunk odáig, hogy fel tudtunk építeni egy takaros házikót magunknak. az együttélésünk során férjem sok időt töltött a barátaival, és volt egy pár hónapos kapcsolata is mellettem, de mindezek megbocsáthatók, ha valakit szeretünk. kívülállók szerint tökéletes párt alkottunk, boldogok voltunk és szinte nem is veszekedtünk. de ez a látszat. részemről ami vitát szított volna, nem mondtam ki. ha megbántott, én bújtam hozzá, neki nem kellett engesztelni. szükségem van a békére. tehát végeredményben én vagyok a hibás azért, hogy idáig jutottunk. és őt nem is hibáztathatom, hogy nem vette észre a magányomat. de honnan is tudhatta volna...boldogságot színleltem, miközben eszeveszetten beszélgetőtársakat kerestem, hogy pótoljam amit tőle nem kapok meg. ő sosem volt hajlandó leülni velem és mélyen elbeszélgetni. Ő introvertált, én extravertált vagyok. két abszolút különböző ember.nem tudtam tudatni vele mire van szükségem, még az én problémáimra sem volt nyitott. így történt. találtam először egy barátot, aztán apránként rádöbbentem, egy társat magamnak, mellette. mostanra kitudódott a kapcsolatom, döntés elé kényszerültem. a tét nagy. a 10 évi házasságom, a gyermekem, a férjem, az életem, ezzel szemben a szerető, féltő, gondoskodó szerelem. felőrlődöm, nem tudom tisztán átgondolni. tudom, hogy nekem kell mérlegelnem, de nem megy. túl nagy a szerelem, és túl gyenge a férjem. sokadszorra próbálkozott véget vetni az életének, miattam. talán szánalomból vagyok csak vele, talán mert félek az újba belecsöppenni, mert túl hirtelen lenne. férjem kért egy esélyt tőlem, hogy bizonyíthasson. megadtam, nyílt vagyok felé, most mindent őszintén elmondok, úgy tűnik, nem működik így a dolog, mivel az esélyt győzelemként értékelte. nagy lépésekben halad, elvárja, hogy úgy viselkedjek, mint azelőtt. ez nem megy, főként, mert máshova húz a szívem. mi a megoldás? esetleg a barátnőmhöz való átcuccolás, hogy letisztuljanak a gondolatok? segítsetek légyszíves!
  1. 2004. november 17. 10:38601.
    Szia! Sajnálom, hogy így alakul, pedig olyan szépen kezdődött! Én nem nagyon hiszek a távkapcsolatokban, úgyhogy ha külföldre megy, igazából nem sok kérdés marad. Sajnos.
    előzmény:
    Pempem (600)
     
  2. 2004. november 17. 10:00600.
    Szia! Sajnálom, hogy nem boldogan élted meg ezt a 3 hónapot. Az én nagy Ő-m idegen vezető és bejelentette, hogy el fog menni Kubába 3 hónapra, ezt szépen be is illesztettük az életünkbe. Erre rá pár napja most bejelentette, hogy külföldre fog költözni a munkája miatt. Nagyon szeret, de a munkája miatt jobb ha szétmegyünk. A barátnőm hallomásból ismeri és állítólag egy nagy szoknya pecér. Most nem tudom, hogy mit higgyek, a barátnőm pár soros levele alapján gondoljam azt, hogy egy don Juant karmai közé kerültem, vagy a férfinak aki tegnap a párnámon sírt. Az eszem azt súgja, hogy most nagyon átvertek a palánkon, a szívem meg azt, hogy igenis nagyon szeret ez a fiú.
    előzmény:
    czike (599)
     
  3. 2004. november 16. 12:36599.
    Sziasztok! Pempem ez tisztára romantikusan kezdődött!!!!!
    remélem "bejön":-)!!!
    el voltam maximálisan havazva mostanában, meg ha lett volna időm, akkor sem valószínű, hogy írtam volna, lelkileg teljesen taccson voltam ugyanis. terhességem első 3 hónapja, mint egy rémálom, olyan volt. az egész napos rosszullétektől kezdődően a pszichés túlérzékenységig bezárólag minden "megszállt". végre elmúltak a megpróbáltatások, most meg a hasam fáj ha sokat ülök, úgyhogy nagyon valószínű, hogy decembertől táppénzre megyek.
    írjatok, kivel mi történt!
    előzmény:
    Pempem (598)
     
  4. 2004. november 10. 15:03598.
    Teljesen új, egy barátommal beültünk egy kis kocsmába beszélgetünk, és bejött Ő egy lánnyal, leültek velünk szembe, elkezdett nézni meg kacsingatni, végig spanyolul beszéltek, próbáltam nem nézni, de nem nagyon ment, gondoltam milyen hülye, hogy a csajával nyaral és mellet nőzik. (Bár én is egy fiúval voltam. ) Aztán Ők szereztek egy asztalt és megkérdezte, hogy nem ülünk-e oda (addig a pultnál voltunk). Kiderült, hogy Ő is a kolleganőjével volt. Hát így kezdődött!!
    előzmény:
    Mazsi70 (597)
     
  5. 2004. november 10. 13:54597.
    Szia! Örülök, hogy boldog vagy! Ő az edzőtermes pasi, vagy valaki más?
    előzmény:
    Pempem (596)
     
  6. 2004. november 10. 13:44596.
    Sziasztok! Sajnálattal veszem észre, hogy szép lassan kihalunk. Nem tudom, hogy mi van veletek ezért írok magamról pár sort. Megint szerelmes vagyok (a változatosság kedvéért). Ez már 12 napja tart, lehet tartós lesz :-)? Ha bővebben is kíváncsiak vagytok az aktuális lovagra nyugodtan kérdezzetek. Kívánom, hogy mindenki olyan boldog legyen amilyen én vagyok most!!!
    előzmény:
    czike (595)
     
  7. 2004. október 22. 12:55595.
    nem lenne értelme visszamenned. többször elromlott a kapcsolatotok, nincs értelme újból békülni és újból felrúgni. maradj csak a barátoddal és bizonyítsd be, hogy te képes vagy az együtt élésre. remélem, hogy a barátod is erre törekszik. nem lehet tudni mit hoz a jövő, sok sikert kívánok nektek.
    ne agyalj azon, hogy menj vissza, vagy maradj. hülyét csinálnál mindenkiből, ha visszamennél. és semmi sem változna hosszútávon. lehet, hogy egyszer majd, sok-sok év elmúltával folytatni fogjátok a férjeddel, de most biztosan nem.
    figyu, én sem bántam meg, hogy eljöttem. nap, mint nap arra gondolok, hogy milyen megaláztatásokon mentem keresztül - és áldom a napot amikor végre meg mertem lépni.
    jelenleg az életem aránylag nyugodt (amióta ügyvédet fogadtam), az exem gyűlölködik, fenyegetőzik, úgy döntöttem nem érdekel. a dolgok szép sorjában rendeződni fognak. idén sajnos nem tudunk még elválni, december közepén lesz az első tárgyalás:-(
    előzmény:
    capriccio (592)
     
  8. 2004. október 18. 15:00594.
    ymsz, egy 26 éves férfi (persze vannak kivételek) még meglehetősen nagy gyerek. Hanyadik nő vagy az életében? Csak mert általában ez szokott a vesszőparipa lenni, hogy "nem éltem még ki magam, több nőt is ki akarok próbálni, " stb.
    Nem leszek népszerű, sőt, biztos jönnek majd a kövek, de leírom: ha most hűséges, akkor nincs gond. Te talán garantálni tudod Neki, hogy 5-10-15 év múlva hűséges leszel hozzá? Nem. Maximum azt tudod megígérni, hogy Te megpróbálod, és minden Tőled telhetőt megteszel azért, hogy hűséges maradj.
    Inkább értékeld az őszinteségét, hogy nem ámított, mint a legtöbb férfi.
    előzmény:
    ymsz (588)
     
  9. Torolt_felhasznalo_635597
    Torolt_felhasznalo_635597
    2004. október 18. 14:45593.
    capriccio! Szerintem természetes amit most érzel. Meghoztál egy nehéz döntést, persze, hogy ilyenkor az embert elönti a félelem és a kétely, hogy vajon helyesen cselekedett-e? Nem lehet, hogy csak félsz a jövőtől? Talán Neked is jobb lett volna, ha egy időre "semleges helyre" költözöl, és nem egyből a barátodhoz.
    előzmény:
    capriccio (592)
     
  10. 2004. október 18. 14:12592.
    Szívemre v. az eszemre. . . ? Nehéz kérdés! Én alig 19 évesen mentem férjhez egy tőlem 9 évvel idősebb sráchoz. Nagyon szerelmes voltam belé, akár az életemet adtam volna érte; elkövettem 1 hibát: nem hallgattam meg senkinek a véleményét, hogy milyen is valójában ez a férfi. Pedig sokan mondták, miért nem nézek utána, miért ment tönkre az első házassága?! Mégis hozzámentem, nem hallgattam senkire, csak a szívemre! Hittem, hogy boldogok leszünk, örökké együtt maradunk. Kb. 4 évig nem is voltak olyan óriási problémáink (ill. így visszagondolva: voltak, csak én mindig abban bíztam, majd megváltozik a helyzet). Bár óriási problémákról tényleg nem beszélhetek, de ha valami nem tetszett, akkor kértem, változtassunk! Valami hiányzik a kapcsolatunkból. A szex rendszeres és fantasztikus volt, csakhogy alig beszélgettünk. Mély, igazi, sokatmondó beszélgetéseink nem voltak. Aztán idén június elején megismertem valakit. Barátságnak indult, kizárólag annak! És szerelem lett belőle 1 hónap alatt. Többször próbáltunk szakítani, mégsem ment. Nem tudtuk egymást elfelejteni. Ha a férjem kedveskedett v. hozzá ért, szinte irritált! Aztán egy nap kiderült minden. Kiderült, hogy van valakim és nem titkoltam, mit érzek iránta! Mégis azt mondtam, inkább a férjemmel maradok, mert sajnálom őt. . . Végül egy nap elhagytam a férjem. Most válunk. 2 hónapja nem élünk együtt, a barátomnál lakok. Eleinte egyfolytában veszekedtünk a férjemmel, volt, hogy a fejéhez vágtam, gyűlölöm őt. Aztán teltek a napok, hol összevesztünk, hol bocsánatot kértünk egymástól. Most már tudunk normálisan beszélni, mindig kér, menjek vissza hozzá, adjak egy esélyt neki. De nem tudom megtenni. Pedig a szívem néha azt mondja, ezt kéne tennem, újrakezdeni vele, tiszta lappal, őszintén. Az eszem viszont mást mond: annyi mindennel megbánottuk már egymást! Úgy kéne megbocsátanunk egymásnak, hogy soha fel nem emlegetjük, ami történt. Vajon képesek lennénk erre? Nem tudom! Amikor elhagytam a férjem, a szívemre hallgattam. . . ha visszamennék, a szívemre hallgatnék, de vajon lenne értelme???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_635597
    Torolt_felhasznalo_635597
    2004. október 18. 13:48591.
    Hahóóó lányok! Senkivel semmi? Velem csak a szokásos, sajnos. Két héttel ezelőtt rámtört egy jó kis pánikroham. Egyszerűen aszem már a testem mondatta ki velem ami a szívemet nyomta. Szóval ismét kimondtam. Vége. Párom is látta, hogy ez most nem vicc, tényleg kikészültem idegileg :-( A végén még ő pátyolgatott, hogy jó, jó vége, tudomásul veszi, csak nyugodjak le. . . Természetesen megint elkövettem azt a hibát, hogy maradtam. A barinőmhöz nem akarok menni ugyanis. Ő épp babát vár, áh nem. Szűlők jó messze laknak, kedveshez szintén nem mennék ilyen helyzetben. . . persze barinőm is mondta, hogy kimondom, és megint megfutamodtam! Hát lehet, de nekem most ez is eredmény. Két hét múlva hazamegyünk szülőkhöz mindenszentekre. Otthon maradok, aztán majd meglátjuk. . .
    előzmény:
    czike (590)
     
  12. 2004. október 12. 14:30590.
    Hallottam már történeteket olyan kapcsolatokról, ahol a férfi volt idősebb 8-10 évvel. állítólag működhet. . . . . és ha nem?! akkor mi van?! ő boldog lehet, hogy meghódított egy nála érettebb nőt, te meg boldog lehetsz, hogy a fiatal srácok is buknak rád. figyelj, hallgass a szívedre amíg nem komolyodik a dolog.

    ymsz: a rák és a halak totál jó kombináció. fene egye meg, hogy ilyen ez a rák-pasi!
    előzmény:
    Pempem (589)
     
  13. 2004. október 11. 10:59589.
    Sziasztok! Na az élet most megint dobbot egy érdekes labdát. Van egy srác aki nagyon tetszik. Egy terembe járunk edzeni, mindig nagyon mosolygót rám, és többször kezdeményezett beszélgetést. Eddig nem foglalkoztam vele, mert fiatalabb mint én, és a buta azt gondoltam, biztos csak gyakorolja a vonzerejét. Szombaton lementem a barátnőimmel szórakozni és össze futottunk, én nem is gondoltam volna, hogy Ő is ott lesz. Mikor meglátott megszorította a kezem és csak ennyit mondott „Nagyon örülők, hogy itt vagy. ” És közben, úgy de úgy nézet rám. Kb két óra múlva csúcsült mellém, hogy beszélgessünk utána táncoltunk, egész este együtt voltunk. Én nem is emlékszem rá, hogy mikor éreztem magamhoz valakit ilyen közel. De 8 évvel fiatalabb nálam!!!!!!!!!!! Mit tegyek, Ő annyit kért, hogy agyak neki egy esélyt, hogy bebizonyíthassa, hogy van annyira felnőtt mint bárki más. Mit tegyek, a szívem azt mondja, hogy próbáljam meg, az eszem, hogy ez butaság.
    előzmény:
    ymsz (588)
     
  14. 2004. október 6. 15:51588.
    Köszönöm a válaszokat.
    Én 25 halak, ő 26 éves rák. Azt hiszem várok egy hónapot, aztán eldöntöm hogyan tovább… Mindenesetre azóta próbál kiengesztelni, mindent megtesz, hogy minden rendbe jöjjön, ő sem érti, hogy mi történt vele, mintha megszállta volna egy démon. Anyukám + barátnőim szerint minden férfi egyforma, csak a nők körül jár az eszük, engednek a csábításnak, pláne ebben a korban. Tegnap voltam jósnőnél ő azt mondta látja, hogy most válságban van a kapcsolatunk, de majd rendeződik és minden rendben lesz… De az egy dolog, hogy mit mondott a jósnő.
    előzmény:
    czike (586)
     
  15. 2004. október 5. 15:42587.
    Sziasztok!
    Nem írtam, mert nagyon zajlanak az események, minden héten úgy érzem, hogy megtaláltam a másik felem. Eltelik egy két randi és lehull a lepel! Jelenleg megint egyedül vagyok. Csak egyben vagyok biztos, a szívemre fogok hallgatni!!!!!!!!
    előzmény:
    czike (586)
     
  16. 2004. október 5. 12:01586.
    óriási "pofont" kaptál tőle, én is elgondolkodnék a jövőtökön a helyedben. kemény szavak voltak ezek tőle. nyilván az ember semmit sem garantál a másiknak, ugye "benne lehet a pakliban" bármi. de törekednünk kell arra, hogy ne forduljon elő olyasmi, amivel megbántjuk a társunkat. tisztában vagyunk vele mindketten, mégsem mondjuk ki. . . . valóban nem volt szép tőle. a helyedben kiélezve figyelném a reakcióit, elvárásaid igenis legyenek, ha nem felel meg nekik, úgyis kiábrándulsz.
    (megjegyzem: én ettől a kijelentéstől keményen kiábrándultam volna)
    hány évesek vagytok?

    nekem is az a véleményem, hogy egy kapcsolatért küzdeni kell. magától hogy is tudna működni. . . . ? két ember vagy összeillik, vagy nem. . . a sorsuk itt meg van pecsételve. . . ha igen, akkor is dédelgetni kell a kapcsolatot, mert igen törékeny. és bizony van konkurencia, de nem rughat labdába!

    ok nélkül nem szabad féltékenykedni (legalábbis kimutatni nem). . . ez nekem is nehéz, a múltam árnyékában.
    megtanulunk majd újra bízni, nyugi!
    megalázó kapcsolatban szigorúan tilos vegetálni! én kiléptem, nem bántam meg. . . . mindenkinek javaslom, hogy változtasson, ha tényleg tűrhetetlen, viszont nincs garancia arra, hogy ti sem fogjátok.
    előzmény:
    ymsz (583)
     
  17. Torolt_felhasznalo_185295
    Torolt_felhasznalo_185295
    2004. október 5. 10:01585.
    szia !!!!

    Nálunk is úgy tűnt, hogy jók az alapok, alkalmazkodunk és összecsiszolódunk. Ehhez képest válunk, mert nem tudtam elviselni vele az életet, Pedig rendes ember alapvetően, de valahogy nem volt igénye arra, hogy ketten csináljunk programokat és szépen lassan elhidegültünk egymástól 10 év alatt, mert szerinte egy kapcsolatra nem kell vigyázni , mert az vagy működik vagy nem. Szerintem viszont igenis egy kapcsolatba sok-sok energiát kell befektetni, hogy jó legyen hosszútávon.
    előzmény:
    Mazsi70 (584)
     
  18. 2004. október 5. 09:39584.
    Hát ez jól kezdődik! Ilyen alapokra tényleg nehéz építeni. Bár nálunk az alapok tökéletesek voltak, most mégis vége. És azt mondom, hogy mégis megérte, mert a két gyereket nem adnám semmiért. Ha kell, egyedül is, de ennél nagyobb boldogság nem létezik. A gyereket nem neki szülöd, hanem jó esetben kettőtöknek, rosszabb esetben magadnak!
    előzmény:
    ymsz (583)
     
  19. 2004. október 5. 09:16583.
    3 éve nagyon nagy szerelemben élek a párommal. Nem volt még olyan problémánk, amit ne tudtunk megoldani, mindketten azt valljuk, hogy akármi is bántja a másikat, vagy bármi nehézség előadódik, azt azonnal meg kell beszélni, megoldani. Nyárra tervezzük(tük) az esküvőnket. Illetve van egy probléma, mégpedig az én meglehetős féltékenységem, jeleneteim, amiken nem tudok úrrá lenni, kiindulva az előző kapcsolataimból ill. környezetemből. Párom tegnap este az eddigi legnagyobb veszekedés után (zöld szemű szörny) azt mondta, hogy nem élte ki magát és lehet hiányzik neki, hogy csajozzon stb… de ő sem biztos benne… Továbbá teljes őszinteségében azt is mondta, hogy nem tudja nekem megígérni, hogy nem csal meg 5-10-15 év múlva… ezért inkább szakítsunk, mert nem akar fájdalmat okozni. Ennek ellenére velem akarja leélni az életét, tőlem akar gyerekeket, miután kiélte magát. 3 óra múlva sírva kért bocsánatot, nem akar elveszíteni ő abba belehalna stb stb. Ezek után én úgy gondolom, hogy nem fogok hozzámenni, legalábbis az elkövetkező 3 évben nem, pláne nem szülök gyerekeket. Erre én nem tudok alapozni, hiszen egy kapcsolat alapja a hűség, bizalom, és épp ezt nem tudja nekem garantálni. Eszem azt súgja hagyjam el, mégha belehalok is, de nagyon szerelmes vagyok belé … Ki érti a férfiakat? Miért fontos nekik egy kóbor numera, ha egyébként boldogok a társukkal?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. október 4. 15:59582.
    Pempem mi újság?! nagyon hallgatsz az ismeretlenről:-) vajon ő a másik feled?
    Kicsicsepp, mindenkinek van másik fele, csak nyitottnak kell lennünk és először is fel kell ébrednünk. . . akkor talán megtaláljuk. az meg, ha valakitől (valaki mástól) szeretetet kapsz, nagyon jó dolog, fogadd el, mert szükséged van rá, nagyon depik a soraid. ne keseredj el, olyan szép az élet!
    előzmény:
    mascek (570)
     
  21. 2004. október 4. 14:11581.
    Katasztrófa ami veled történt Matics. tudomásul kell venned, hogy el akar menni, tehát el kell engedned. ne akarj magyarázatot kapni, 1. nem fogsz, 2. nincs értelme. a feleséged elsősorban nem téged hagyott el, hanem a gyermekeit. . . helyedben beadnám a gyermekelhelyezés iránti kérelmet, természetesen nálad legyenek elhelyezve, az indokod lehet az, hogy az édesanya felelőtlenül elhagyta őket. a gyerekeidhez pedig legyél nagyon türelmes és az anyjuk helyett is szeresd őket. más ötletem nincs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_596038 (580)
     
  22. 2004. október 1. 16:52580.
    ő azt mondja hogy nem a gyereket hagyja el, hanem velem nem kíván együtt élni. (hogy miért azt nem mondja!) a gyerekeket hétvégén elviszi magához. egy albérletben lakik most, ahol hétvégén azért tartózkodik mert a gyerekekkel ott tud együtt lenni. még szerencse, hogy őket nem viszi budapestre ahol egyébként a lehető legtöbb időt tölti. (mi a fővárostól kb. 40km-re lakunk) ő most a szomszéd településen bérel lakást, de nem mindig tölti ott az éjszakáját sem. én úgy gondolom, hogy az ő figyelmét most elsősorban az uj kapcsolatának a kialakítása köti le. én pedig a fiaimért mindent megteszek, ezért szeretném ha nálam is maradnának. ő az elköltözésének a másnapján már ügyvédhez fordult, aki engem berendelt magához hogy a feleségem válni akar. itt találtam magam szembe azzal a kérdéssel, hogy kinél lesznek elhelyezve a gyerekek. nem kívánok partner lenni abban, hogy a gyerekeink hozzá kerüljenek, mert számára mint kiderült, vannak fontosabb dolgok is. gyerekeink még most is nap mint nap kérik tőlem, hogy hívjam vissza anyukájukat, mert ők azt szeretnének ha a családunk ujra együtt lenne!!!!!! (én ezzel többször próbálkoztam, de hiába!)
    előzmény:
    Mazsi70 (579)
     
  23. 2004. október 1. 14:07579.
    Ez borzasztó lehet! Gondolom, egy apának sem könnyű elhagyni a gyerekeit, de hogy egy anya hogy tudja ezt megtenni? Főleg így egyik napról a másikra, megbeszélés nélkül. Nem is látogatja azóta a gyerekeket? Ez nem megoldás, bármi is hiányzott az életéből.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_596038 (578)
     
  24. 2004. október 1. 13:55578.
    annyit szeretnék ehez hozzáfűzni, (nem mentegetem magam) miközben kívülröl szemlélem magam és próbálok rájönni mi az ami ide juttatta az életem, hogy az említett nyolc év alatt és az utóbbi fél évben pedig különösen nagy figyelmet fordítottam arra, hogy a feleségem minden tekintetben társnak érezzen maga melett. mindenben az ő véleményét tekintettem irányadónak. érdekesnek tartom, hogy áprilisig mindent meg tudtunk beszélni, mindenben közös nevezőre tudtunk jutni. ő azt tudta és tudja a mai napig hogy számomra csak ők hárman léteznek és értük mindenre képes vagyok.
    csak azt tudom mondani, hogy munkába állása után már nem érezetem rajta azt a szeretetet és odafigyelést (irántam, és a család iránt is). ettől kezdve próbálhattam én akármit. ha kedves voltam hozzá-nem volt jó, ha kicsit próbáltam nem odafigyelni rá- nem volt jó! a gyerekeinkre sem figyelt oda úgy ahogy azelőtt (konkrét példáim vannak erre). ez is azért lehetett mert valami hiányzott neki!?
    már egy hónapja költözött el, és azóta is tagadja azt hogy lenne valakije. mondjuk én már konkrétan tudom hogy van és hogy ki az. azóta az uj pasijával minden nap találkozik, nála alszik stb. miért nem lehet ezt legalább most megbeszélni? sokkal tisztábban tudná mindegyikőnk hogy mi lesz a jövő!
    annyira beindult (elköltözésekor), hogy azok a drága gyerekeink szinte sokkos állapotban üvöltötték, hogy NE MENJEN EL!, mégis menni akart, hogy az uj partnerével lehessen. neki azon a napon mennie kellett, mert már akkor várta őt az embere, és akkor sírhattak a gyerekek! nem tudom hogy ez is normális-e?
    a fiucskákról pedig annyit: a nagyobbik annyira feszült és zárkózott lett, hogy a nevelői mind azt tanácsolják nekem, hogy vigyem pszichológushoz, mert egyszerűen a gyerek ki van készülve. számon kérik rajtam azt, hogy tudjuk-e hogy mit csinálunk a gyerekeinkkel? én tudom de sajnos nem tudok ellene mit tenni!
    a kisebbik pedig még óvodás, és azóta olyan problémánk van, hogy előfordul az hogy bepisil az oviban. ilyen évek óta nem fordult vele elő csak az utóbbi egy hónapban. sajnálom hogy így van!!!
    azon gondolkodom, hogy amennyiben valami hiányzik egy ember életéből akkor az a teendő hogy pakolok és megyek (gyerekeket hátrahagyva), vagy megpróbálom megbeszélni, megoldani!? én mindig vártam hogy mondja ha valami bántja vagy valamit másképp szeretne. soha nem mondott semmit. a mai napig nem tudja megmagyarázni sem nekem sem a saját szüleinek. sőt még mindíg tagadja előttem is a kapcsolatát, és a szülei előtt is!!!
    EZ MÉG MINDÍG ÍGY HELYES? én már biztos leültem volna vele és abszolut őszintén megbeszéltem volna hogy mi volt és mi lesz! ez nekem nagyon hiányzik mert nem tudom mit csináltam rosszul!!!
    előzmény:
    kicsicsepp (566)
     
  25. 2004. október 1. 13:21577.
    Valóban egy anyának ezek mindennaposak, de azért ne hidd, hogy nem érezzük ennek a boldogságát. És valóban ők is érzik a feszültséget, még ha nincs is veszekedés. Ez sem jó nekik.
    előzmény:
    Pempem (574)
     

Címlap

top