Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

S.O.S.Fogorvos

Torolt_felhasznalo_232510
Torolt_felhasznalo_232510
Létrehozva: 2005. július 21. 19:29
Sziasztok!
Nyáron is dolgozó, nem túl drága, kedves fogorvost keresek!
/Ügynökök kíméljenek! :)) /
Gyökérkezelés+ilyesmi!
Csepelen lakom, Budán dolgozom, minden megoldás érdekel!
Előre is örök hálám mindenkinek, aki válaszol!!
  1. Torolt_felhasznalo_849281
    Torolt_felhasznalo_849281
    2007. december 11. 23:347.
    Szia!

    Én a 11. kerülti SZTKba járok, Fehérvári út.

    Ott Régeni Béla egy ISTEN. De legalább is egy földre szállt angyal.

    A keze biztos, de mégis pillekönnyű. Gyönyörű kék kutyaszemek, kedves stílus. Nem szid le, amiért rosszak a fogaid (mily meglepő, hogy az ember rossz fogakkal megy a fogorvoshoz....), óvatos és figyelmes, nem akar a fogadon keresztül agyműtétet végrehajtani. Ügyesen érzéstelenít, csak ott és annyit, amennyi kell. Szépen dolgozik, amiket eddig nekem rendberakott, az mind oké.
    Az asszisztensnője olyan, mintha egy mogorva nőci lenne, de ő is nagyon rendes, csak nem az a bratyizós típus.

    Szóval őket csak ajánlani tudom, nyugodt szívvel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_922235 (6)
    2007-12-11  23:18
  2. Torolt_felhasznalo_922235
    Torolt_felhasznalo_922235
    2007. december 11. 23:186.
    sziasztok!!lécci ajánljon valaki nekem egy nagyon jó,és viszonylag olcsó fogorvost,mert annyira elkellene már mennem de nemmerekannyira félek hogy nemmentemel nagyon sok évepár hete rávettem magam hogy elmenjek,nemtudom hogy sikerült,de túléltem egy tömést,viszont azóta borzalmasan telnek a napjaim,mert alul és felül is kikellene húzni a bölcsességfogamviszont azt mondta az orvos hogy ha komplikációk lépnek fel akkor a sebészetre kell mennemazóta annyira félek hogy azóta se mertem elmenni,és mindennap beveszek vagy 4ilyen cataflam nevű gyógyszert ami jó fogfájásra legalábbisnálam nagyon bevált,és még igyis érzem a fájdalmat,és már nembirom tovább((((aludni se birok((((((csak annyira félek hogy nemmerek elmenni,,nemtudommeddig birommég((((((lha valaki tud 3.ik vagy 11.ik kerületben jó fogorvost kérem irja meg((((SOS!!!!
    köszönöm((((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_547259
    Torolt_felhasznalo_547259
    2005. július 22. 06:515.
    Budai Fogdoktor
    Dr Rácz Orsolya, Bartók Béla út 20. T: 2093344

    Ez Gellért térhez közel van. Orsi tüneményes fiatal doktornő, nálunk az egész család hozzájár. A két lányomat is beleértve. Ők nem is hajlandóak más fogorvoshoz menni.

    Minden jót!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_142985
    Torolt_felhasznalo_142985
    2005. július 21. 21:354.
    1114 Bp. , Villányi út 6. a Móricz Zsigmond körtérnél
    Nyitva tartás: H-P: 8-22 óráig
    279-1184, 279-1185
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_142985
    Torolt_felhasznalo_142985
    2005. július 21. 21:313.
    Szia!
    Én éppen holnap megyek fogorvoshoz a Villányi Dent-be. Nagyon jókat hallottam erről a helyről, most kipróbálom. www. villanyident. hu
    előzmény:
    Titti (1)
     
  6. 2005. július 21. 21:182.
    Az én dokimnak a II. kerületben van magánrendelése, és Sztk-ban is rendel (de ott csak annak ingyenes a kezelés, aki a körzetébe tartozik. Dr. Mód Györgynek hívják, szerintem nagyon jófej, én mióta Hozzá járok, tökre nem félek a fogorvosi kezeléstől!!! Tök komoly! Előtte rettegtem. Mondjuk nekem még csak fogtömést és fogkőleszedést csinált. Egy tömés kb. 7-8 ezer Ft azt hiszem, de szerintem ezt előre meg tudod kérdezni, ha ez lényeges.
    Egy netes oldalon találtam a meg a rendelő telefonszámát (nem tudom fejből):

    http://www. oxivit. hu/szakrendelesek. html#fogaszat

    tel: 336-1111

    Sok sikert! És nyugi!!! :-)
    előzmény:
    Titti (1)
     

Címlap

top