Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dél-pesti kórház szülésznő

szuszi32
Létrehozva: 2010. október 7. 16:07

Sziasztok!

 

Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni a Jahn Ferenc Kórház szülésznőiről elsősorban. Előreláthatólag december 28-án fogok ott szülni. Szülésznőt szeretnék fogadni, de nem ismerek senkit és a védőnőm sem tud ajánlani onnan senkit. Különböző fórumokról próbáltam információt gyűjteni, de a szülésznőkről alig van valami, az is több évvel ezelőtti.

 

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

 

Üdvözlettel: Szilvi

  1. 2019. december 3. 09:4315.

    Szia .Én is szülésznőt szeretnék fogadni . Csak azt nem tudom hogyan kezdjek bele. Hogyan érem el az illetőket ? Esetleg egy közelebbi telefonszámot vagy valamit , privátban el tudnál küldeni nekem ? Előre is Köszönöm !

    előzmény:
    tulipán1113 (13)
    2011-03-28  10:35
  2. 2011. május 15. 18:4514.

    Sziasztok!

    Én szeptemberre vagyok kiírva de szeretnék időben utánnajárni a dolgoknak! Csak szülésznőt szeretnénk fogadni. Az lenne a kérdésem mennyit szoktak ilyenkor adni/kérni egy szülésnél?

    A válaszokat előre is köszönöm! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. március 28. 10:3513.

     

    Sziasztok!

     Én novemberben szültem a Dél-pestiben. Hatalmas pozitív csalódás ért. Mindenki nagyon kedves, segítőkész volt. A szülésnél nem volt bent orvos egészen a legvégéig, csak Gyurkovics Kati szülésznő. Egyszerűen leírhatatlanul hálás vagyok neki mindenért. Végig rengeteg támogatást kaptunk tőle, nem csak nekem, apának is segített. Beszélgettünk, felkészített. a borogatástól a muskotály zsálya illóolajon keresztül  homeopátiáig mindent kipróbálhattam.Én meleg szívvel ajánlom bátran mindenkinek,aki szeretné, hogy a szülés valóban csodálatos, emlékezetes legyen. Úgy éreztem magam a társaságában, mintha otthon lettem volna. És ez nagyon fontos. Nagy szerencsém volt vele, nagyon boldog vagyok, hogy hozzá kerültem(én sem fogadtam senkit). A következő babámat mindenképpen nála szeretném világra hozni.

    előzmény:
    szuszi32 (1)
    2010-10-07  16:07
  4. 2010. november 1. 18:2712.

    Sziasztok!

     

    Nekem egy "másik" Nórit (Molnárné Narancsik Eleonóra) ajánlott az orvosom, múlt héten találkoztam is vele, körbevitt a szülőszobákon, meg beszélgettünk 1 órát, nagyon kedves volt és ami nekem fontos, nagyon határozott is.

    Esetleg nála szült már valaki?

     

    Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  5. 2010. október 8. 09:0311.
    Bocsi egy kicsit siettem az írással! (pirulós fej)
    előzmény:
    Dettyke78 (10)
    2010-10-08  09:02
  6. 2010. október 8. 09:0210.

    Szia!

     

    Én Gerdei Helgát ajánlom Neked tiszta szívemből!!

    Lelkiismerets, odafigyel Rád. 4 éve szülte a lányomat és mondhatom , hogy már-már baráti a viszonyunk. Most próbálkozunk tesó ügyben most is van mellettem és egyt lelkileg is. Tegnap voltam petevezetés átfújáson ott colt velem végig, nyugtatott stb..

     

     Dettyke

    előzmény:
    szuszi32 (1)
    2010-10-07  16:07
  7. 2010. október 8. 08:519.

    Szia!

     

    Gratulálok a babához! Én idén áprilisban szültem a Jahn Ferencbe, nem volt fogadott szülésznőm és orvosom sem. Én Czövek Sándorné Ágihoz kerültem, akit ajánlani tudok.  Neki köszönhetően még vágni se kellett, 3 öltést kaptam. 

    Ha kell a telefonszáma, szólj és megadom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  8. 2010. október 7. 19:108.
    Nóra, ha még ott van!
    előzmény:
    szuszi32 (1)
    2010-10-07  16:07
  9. 2010. október 7. 18:597.

    Szia!

    Én Gyurkovics Zoltánné Katinál szültem, ő is nagyon kedves, körültekintő. De a Kunszt Nórit én is csak ajánlani tudom, mert nagyon jófej! :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  10. 2010. október 7. 18:526.

    Szia Marati!

     

    Köszönöm a gratulációt! Én fogadnék mindenképpen szülésznőt, orvost többet nem. Nagyfiam 11 éve született, ott orvos volt fogadva, szülésznő nem. Utána már bántam. Ráadásul nem bízom a dokikban, 10 évig próbálkoztunk babával. Több nőgyógyásznál is jártunk, végig azt hallgattam, hogy tegyem össze a két kezemet, hogy már van egy.

     

    Köszönöm!

     

    Szép estét!

     

    Szilvi

    előzmény:
    marati (4)
    2010-10-07  17:33
  11. Torolt_felhasznalo_244793
    Torolt_felhasznalo_244793
    2010. október 7. 17:465.

    Szia!

     

    Én is szeretnék gratulálni a babához. Kunszt Nórát én is nagyon-nagyon tudom ajánlani Neked. 2009 februárjában szültem a kisfiamat, ő volt a fogadott szülésznőm - jövő februárban születnek az ikreim, és szeretném, ha Nóra lenne ott akkor is. Ő a vezető szülésznő (ha jól tudom, a közelmúltban a szülésznők között kapott valami elismerést is) - tehát szakmailag nyugodtan rábízhatod magad. Emellett nagyon kedves, amíg bent voltunk, minden nap jött érdeklődni.

     

    Üdv. Pipacs

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  12. 2010. október 7. 17:334.

    Elöször is gratula a babához!

     

    Ajánlani tudom neked a Kunszt Nórát,Filep Évát,Andit de mindenki kedves és segitökész és kifejezetten aranyosak. 

     

    3× szültem ott nem fogadott szülésznöm volt és mégis velem volt végig. Az apa benn lehet a szülésnél kivéve ha császár a vége.

    előzmény:
    szuszi32 (1)
    2010-10-07  16:07
  13. 2010. október 7. 16:403.

    Szia!

     

    Köszönöm a válaszodat!

    A következő megfontolásból szeretnék szülésznőt fogadni: nincs fogadott orvosom, és nem is akarok (11 évvel ezelötti rossz tapasztalat) erre áldozni. Viszont szeretném, ha lenne mellettem egy szakember, aki végig velem van és segít. Ráadásul olvastam, hallottam, hogy a Jahn Ferenc Kh-ban a nem komplikált szüléseket végig a szülésznők vezetik le. Ma du. beszéltem telefonon Kunszt Nóra szülésznővel, 21-én megyek be hozzá a kórházba és egyénileg megmutatja a szülészetet, a szülőszobákat. De ott csak vele fogok találkozni, nem ismerek más szülésznőt (még őt sem). Ezért kértem a véleményeket, a segítségeteket.

    Nagyon szeretnénk apás szülést, de a férjem kamionsofőr és mivel a szülés pontos dátumát nem tudjuk, így csak reménykedünk, hogy a második fia születésénél itthon tud lenni.

    előzmény:
    milanmami (2)
    2010-10-07  16:15
  14. 2010. október 7. 16:152.

    Szia!

     

    Én ott szültem 4 hónapja, mindegyik szülésznő nagyon nagyon kedves volt.

    Az enyémet Évának hívták, de figyeltem a többit és ők is nagyon szimpatikusak voltak.

     

    Nem értem miért szeretnél szülésznőt fogadni, én se fogadtam és maximálisan elégedett voltam.  

     

     

    előzmény:
    szuszi32 (1)
    2010-10-07  16:07

Címlap

top