Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felnőttként barátnök

Sesel83
Létrehozva: 2021. február 12. 11:50

Kedves Barinőim!


 


Illetve leendő barinőim :)


A régi barátnőimmel eltávolodtunk egymástól, mert mindenki éli az életét a saját családjával.


37 évesen nekem még nincs gyerekem, és valoszinüleg nem is lesz, mert bár voltak párkapcsolataim (max 6 év), de egyikböl sem lett komolyabb. 


Munkahelyemen aranyosak a kollégáim, de egyikük sem lett barátnöm.


Ezért keresek szabadidöm eltöltéséhez barátnöt/barátnőket. Sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál (Anyukámra és Nagymamámra ütöttem)


 


Szeretek nagyokat sétálni, strandolni, beszélgetni. Hozzám hasonló Budapestiekkel szeretnék ismerkedni

  1. 2021. február 15. 14:182.
    Sziasztok!
    Én is barátnőt keresek jó beszélgetésekhez, sétához, kávézáshoz, mozizáshoz (amikor már lehet).
    45 éves vagyok, férjezett, gyerekem nincs. Viszonylag sok szabadidőm van, ezért is lenne jó megtalálni a Barátnőmet.
    Nem tudom mennyire sikerül ebben a formában megtalálni, de hátha...
    Az e-mail címem: baratkozas2021@gmail.com

Címlap

top