Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szépségápolási gépek

Alx65
Létrehozva: 2021. február 16. 17:31

Sziasztok Kedves Mindenki ! :)


 


 


 


Szeretnék tanácsot kérni tőletek szépségápolási gép vásárlásával kapcsolatban.


 


A páromnak nemsoká szülinapja van. Febr.28 :)


 


Szeretnék venni neki valamilyen szépségápolási gépet, otthoni használatra.


 


Mindenképp olyant szeretnék ami azért hatásos is :) 


 


Már napok óta bújom a netet, de tanácstalan vagyok. :(


 


Árban elmegyek 60-70 ezerig is, abban az esetben ha annak tényleg van értelme.


 


A nagyon kényes arra, és ad is rá, fontos neki, (ami nekem is mindennél fontosabb, hogy Ő jól érezze magát "a bőrében") hogy csinos, sexy, ápolt, legyen.


 


Szóval..., nézegettem ezeket a gépeket... de én pasi vagyok, halvány lila gőzöm sincs hölgyek, hogy ezek jók-e nektek, vagy csak eladják...?


 


Mikre gondoltam ? valami ilyenekre pl : :)


 


 


 


www.mindenitt.hu/arc-es-testapolo-keszulek-ionizalo-tobbfunkcios-rozsaszin-1295?...


 


 


 


szepitogepek.hu/termek/narancsbor-elleni-gep-forever-beau ty/?gclid=Cj0KCQiA1KiBB...


 


 


 


Erről az utóbbiról nagyon érdekelni valaki hozzáértő hölgy véleménye, mert van egy kis efféle jellegű problémája a páromnak, és nagyon bántja hogy, nincs ideje, sokat pl: futni, szaunázni. stb,... Hogy fog ez róla eltűnni...


 


 


 


Kérem véleményeteket, ha nem vagyok tolakodó :)


 


Bármi más gép javaslatot szívesen veszek, lehet hogy azok között találom meg a tuttit :)


 


 


 


A páromról annyit, hogy legyen rálátásotok kinek vásárolnék:


 


 


 


26 éves, jelenleg 56 kg ( ezért is dühös magára, mert szeretne 50 körüli lenni )


 


 


 


Nem gondolkodom futópadban, szobabicikliben, edzőgépekben.


 


Valami hasznos kis kütyüt szeretnék, amit élvezettel használ, mert látja az eredményét :) Legyen az ionizáló, hőterápiás, rádiofrekvenciás, stb elven működő gépecske :)


 


 


 


Várom segítő válaszotokat, ill. kérdezzetek nyugodtan ha valamit még szükséges tudnotok a tanácsokhoz, ami publikus arra, válaszolok :)


 


 


 


Szép napot ! :)


 


Alx65

  1. 2021. február 18. 14:055.

    Te beteg vagy :)


     


    Ahelyett, hogy itt játszod az "okosat", olvasgathatnál egy kicsit :) 


    Elég szűk a látóköröd :)


     

    előzmény:
    Mozdonj (4)
    2021-02-16  23:25
  2. 2021. február 16. 23:254.

    Felismertelek am ! Nincs futyulod !


    Miert erdekel a magassaga ???  56 kilos noszemelynek nincs narancsbore , hacsak nem torpemeretu , OK ?

    előzmény:
    Alx65 (3)
    2021-02-16  22:11
  3. 2021. február 16. 22:113.

    Kedves Mozdonj !


     


    Köszönöm a válaszodat ! :)


    Félre értetted a topikban feltett kérésem lényegét.


    Nem abban kérek segítséget, hogy mi módon köszöntsem meg a barátnőmet. :) Azt egyedül is el tudom dönteni :)


    Ha reklámozni szeretnék, azt nem itt tenném :)


    Azzal sem értek veled egyet, hogy korhoz kötött bizonyos gépek használata, még férfi létemre sem. Főleg annak tudatában, hogy fogalmad sincs arról, hogy a párommal napi hány órát, mennyi energiát  áldozunk közös üzletünk fenntartására.


    Azt pedig főleg nem értem, miért szeretnéd tudni a magasságát ? Mondjuk, egy IPL használata, magassághoz kötött ? 


    Azért köszönöm hozzászólásod ! :)  Attól ugyan okosabb lettem, csak nem abban a témában amit indítottam :)


     


     

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2021-02-16  18:45
  4. 2021. február 16. 18:452.

    Add oda nyugodtan a kislanynak a penzt es valasszon...
    26 eves korban nemigen van szuksege szepsegcsinalo "kutyure" senkinek... es 60 ezer ft-s ajandek amit senki sem hasznak az butasag lenne
    Nem hirdetes , ugye? Milyen magas ez a kislany ?

Címlap

top