Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Valaki bulizni?:)

Amira32
Létrehozva: 2021. november 17. 20:17

23 éves Budapesti lány vagyok elég megcsappant baráti körrel mivel 6 év utan most költöztem haza Ausztriabol így sajnos alig vannak baratnoim... van esetleg itt olyan lány aki csatlakozna esetleg péntek szombat zenés táncos szórakozó helyre menni és bulizni ?:) 

  1. 2021. november 19. 03:154.

    Írj ha gondolod!


    Semisejo1@citromail.hu

  2. 2021. november 17. 22:473.

    Szia adsz egy E-mail- címet ? Az enyem  kovacsm00@citromail.hu 


    en sem veretos helyekre mennek inkább beülni valahova :) 9.keruletben lakom belvárosban sok jo hely van, Gigi s, bob, yellow ?

    előzmény:
    HurTIsLoved12 (2)
    2021-11-17  22:06
  3. 2021. november 17. 22:062.

    Helloka!
    Ha már több helyre is kiírod, hogy ki jönne bulizni, pár konkrétumot adhatnál, tudod Budapest egy elég nagy város ;)
    Merrefelé buliznál? Mire gondoltál pls hangulatban/zenében stb.? Ha barátszerzés a cél esetleg azt is megemlíthetnéd, hogy alapvetően milyen dolgokat szeretsz?
    Most hétvégén nekem annyira nem jó, de írj rám jövőhéten és beszéljük meg!
    Én annyira nem vagyok az ilyen veretős helyek híve, de valami könnyebb buliban benne lennék! ^^

Címlap

top