Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egyetemi társkeresés

Léna99
Létrehozva: 2020. január 17. 20:05

Sziasztok! Most vagyok 22 éves egyetemista egy pesti egyetemen. Van egy fiú aki nagyon tetszik a szakomról de ő nem mutat irányomba semmilyen érdeklődést. Néha cserélünk jegyzeteket. Mármint én küldök neki sokmindent. Ő viszont köszön nekem ha találkozunk meg kedves ha nagy ritkán beszélgetünk de mást nem csinál. Olyan helyes hogy elolvadok ha ránézek a képeire. A többi lánynak viszont nem tetszik. Azt mondják nagyon alacsony. Kb 170 cm lehet. Az nem olyan vészes. Ha érdekelném írogatna nem? Vagy valahogy jelezné felém...Mit tegyek hogy felfigyeljen rám úgy mint egy potenciális "barátnőjelöltre"? Más lánnyal szerintem nem ismerkedik. Zavarhatja az hogy egy szakra járunk? Annyira vágyom rá... Jó lenne megismerni közelebbről...   Mit tennétek a helyembe? Folyatatnátok a jegyzetküldözgetést és a kedveskedést vagy megvárnátok passzívan amíg lép vagy feladnátok mert látszik hogy a srác nem érdeklődik?

  1. 2020. március 16. 06:493.

    Latom , hogy szepsegvitamint szedsz Hajra , huzz bele

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2020-01-18  05:04
  2. 2020. január 18. 05:042.

    Kaptal tanacsot egy honappal ezelott...  egy honapja csak 20 eves voltal...


     

Címlap

top