Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Színészet és meztelenség

Léna99
Létrehozva: 2020. Április 29. 21:51

Sziasztok! Szerintetek hogyan éli meg egy színész felesége/barátnője hogy a párja meztelen jelenetekben látható (főleg a színházban). Nincs bennük féltékenység? Én ismerek olyan nőt aki konkrétan azért vett 3szor jegyet egy színdaradra hogy többször is láthassa az adott színészt meztelenül. Nektek nem lenne ez furcsa egy párkapcsolatban vagy házasságban? Engem főleg a színház színészt érdekel.

  1. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. május 1. 09:347.

    Ehh, bocsánat, Liliom a darab címe, a Liliomfi egy másik, mindig összekeverem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (6)
    2020-05-01  09:30
  2. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. május 1. 09:306.

    Én nem járok sokat színházba, mégis találkoztam meztelen jelenettel: egy szabadtéri előadás volt a Liliomfi, és ott a végén volt egy jelenet, ahol úgy gondolták, hogy indokolt totál pucérra vetkőztetni a csábító fiatalembert. Hát, nem volt egy rossz látvány, bár kissé zavarbaejtő... Lehet, hogy azóta is volt egy-két pucérabb jelenet színpadon, de ez maradt meg leginkább.


    Alföldi Róbert rendezései verték ki egy időben a biztosítékot, bár ott asszem nem pusztán a meztelenkedés volt a nagyérdemű problémája.


    Külföldi operákat is láttam a tv-ben (részletet), amiben azért nem sok ruha maradt a szerelőkön egy-egy romantikusabb jelenetben...


    A kérdésedre meg az a válasz, hogy ne foglalkozz mások féltékenységével, élvezd a darabokat, és a saját benyomásaidat! (mármint a darabbal kapcsolatosan)

  3. 2020. Április 30. 11:425.

    Ma már színházban nem nagyon van meztelenség. Szerencsére a nőket már nem nagyon tudják erre rávenni.


    Ahol meztelenség van (esetleg), az inkább a filmek. Szerintem ez a kisebb probléma, ami féltékenységre adhat okot. Ha már a házastárs féltékeny akar lenni, akkor már inkább a csókok és ágyjelenetek adhatnak okot erre. Itt se lehet általános következtetést levonni, mert van, ahol ez nem okoz problémát, van amelyik színész meg folyamatosan beleszeret a partnereibe. Egyébként pedig, ha valaki féltékeny akar lenni, akkor bármi okot lehet találni (különböző üzenetek, a társ megnéz egy nőt, férfit az utcán, stb), nem kell hozzá meztelenség.

  4. 2020. Április 30. 08:554.

    Nem hinném hogy zavarja őket, ha jó a házasság. 


    Ha a férfi jól néz ki, akkor azok a nők lehetnének féltékenyek akiknek ilyen nem jut. 


    Egyébként hol látsz te pucér férfiakat szinházban? 

  5. 2020. Április 29. 22:353.

    Mi a baj ?
    Parkapcsolati problemad van ?


    Kifogytal a koronavirus miatt a szepsegvitaminbol !?


    Most az "egyetemed" is be van zarva....


    Csak mi maradtunk neked...


    szegeny mi

  6. 2020. Április 29. 22:282.

    Milyen szinhaz ?
    Babszinhaz ?
    A 3 kismalac ?

Címlap

top