Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

NEM akarok barátkozni!

Torolt_felhasznalo_756302
Torolt_felhasznalo_756302
Létrehozva: 2021. január 25. 23:01

Sziasztok!


Nem tudom, volt-e valakinek ilyen problémája, de bármily komikusnak tűnik is, igazából kellemetlen az egész...


Szóval az idők során minden legjobb barátomban csalódnom kellett, szóval egy ideje nem igazán szeretnék barátkozni, nem hiszek a barátságban. Sajnos alapból egy elég barátságos beállítottságú ember vagyok, tehát szívesen ismerkedem, mosolygok, trécselek stb. DE!!! És itt jön a de: nem akarok barátokat!


Még ezzel sem lenne semmi baj, mert általában itthon vagyok, és csak sétálni megyek el hazulról, de még így is megtalál séta közben, vagy Facebookon egy-két kedves emberke, akik komolyabban gondolják, és találkozni szeretnének, meg ilyenek... :( Pedig hát a felszínes ismeretségekben pont az a jó, hogy nincs egymás felé kötelezettségünk, nem kell fölös energiákat pazarolni a kapcsolatra, csak feldobjuk egymás napját egy-két perc alatt, aztán mindenki megy a saját dolgára...


Ti hogyan irányítjátok úgy a kapcsolataitokat, hogy meglegyen az a néhány lépés távolság, de azért a jó kis összefutásoknak ne legyen gátja?


Szerintetek külföldön könnyebb dolgom lenne valahol? Több országról hallottam már, hogy ott nem másznak bele az ember magánszférájába...

  1. Torolt_felhasznalo_756302
    Torolt_felhasznalo_756302
    2021. január 29. 23:2711.

    Nagyon kedves vagy, köszönöm a tanácsot, valami hasonló formában megfogadom.

    előzmény:
    Mozdonj (9)
    2021-01-26  18:55
  2. 2021. január 26. 19:0410.

    ne ijesztgess! Evtizedek ???
    En egy evre szamitok....igaz , hogy a mai hirekben azt olvastam hogy pl a zenecal vaccin/Oxford/  laboratoriumban nagyon jo eredmenyt mutatott , de a terepen 8% az eredmeny..
    Ciki , azoknak az oregeknek , akiket mar beoltottak .
    Hallatlan szemetseg , hogy milyen keves szemelyen lett tesztelve es megis megkapta a forgalombahozasi engedelyt : 400-nal kevesebb?????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756302 (8)
    2021-01-26  18:47
  3. 2021. január 26. 18:559.

    El nem tudlak kepzelni gonosznak...


    Kulonben a nikita666 -ra es a tohonya/sabangela/terdszelikaticara multinickre utaltam... szeretnek fikazni , fontoskodni es lelki tanacsot adni... a cim ide fogja oket csalni , mar csorog a nyaluk Rad


    Nem marad mas , mint kedves es udvarias maradni es ha meghivnak vagy felhivnak tancra , akkor hatarozottan de nem sertoen "nem"-et mondani . Nem kell magyarazkodni , egy " majd maskor , most nem vagyok jol" eleg...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756302 (7)
    2021-01-26  18:42
  4. Torolt_felhasznalo_756302
    Torolt_felhasznalo_756302
    2021. január 26. 18:478.

    Oké, annyiban nyom, hogy nehezebb lett külföldre menni. Szerintem nem lesz jobb a helyzet, esélyesebb, hogy újabb mutációk jönnek, meg más vírusok stb. szóval szerintem a következő pár évtized az élet online térbe átmentéséről fog szólni. Meg a fékevesztett jelmezbálokról, amikor minden ember maszkokban vonul ki az utcára, és többször lesz farsang egy évben, pótolandó az egyéb bulikat...

    előzmény:
    Mozdonj (4)
    2021-01-26  07:10
  5. Torolt_felhasznalo_756302
    Torolt_felhasznalo_756302
    2021. január 26. 18:427.

    Nem, félreértettél, én nem a magányra keresek megoldást, hanem arra, hogy el tudjam magam mellől taszítani az embereket! Volt egy időszak, amíg sikerült, és az tök jó volt, éreztem, hogy végre a helyemen vagyok, de ehhez az kellett, hogy folyamatosan valami gonosz érzés legyen bennem az emberek felé. Akkor tudtak csak tisztelni. Sajnos most nem tudom magam ilyen állapotba hozni, valahogy az egy ilyen időszak volt, és elmúlt. :(


    Nem ismerem az általad említett nicket, de nekem is volt már ilyen rombolós szitum párszor, főleg szomszédokkal. Igen, elég rizikós, hogy az ember ne kerüljön vele bajba. Nagyon szűk az a keret, amin belül az emberek elviselik embertársaikat, és én nem férek ebbe bele. Szóval lehet, hogy külföldön is valami civilizációmentes övezet lesz belőle végül. Remélhetőleg. :)


    Köszi, de bambinából egyet is elég volt felnevelni egyedül, negyven felett nem kívánok többet szülni, pláne nem erre a világra. És a férfiakkal sem különb a kapcsolatom, mint bárki mással.

    előzmény:
    Mozdonj (3)
    2021-01-26  06:48
  6. Torolt_felhasznalo_756302
    Torolt_felhasznalo_756302
    2021. január 26. 18:306.

    Az annyira nem nyom, mert én kb. az egész felnőtt életemet itthon töltöttem, kisebb megszakításokkal, szóval a Covid miatt szinte semmit nem változott az életem. Sőt, talán még jobb is...

    előzmény:
    Mozdonj (4)
    2021-01-26  07:10
  7. Torolt_felhasznalo_756302
    Torolt_felhasznalo_756302
    2021. január 26. 18:295.

    Gondolod? Ma megint volt egy afférom. A gyerekkori ismerősöm jött végig az utcán a kisgyerekével, és megálltak előttünk, hogy megnézzék a kiskutyát, akivel éppen játszottam. Nem köszöntem vissza. Nem mintha ettől jobban érezném magamat, mert ilyenkor felmegy bennem a pumpa, és elég sok idő, mire lecseng nagyjából. Csak egyszerűen nem akarok többé jópofizni senkivel. És ebbe minden ismerősömet beleértem. A köszönés is jópofizásnak számít.

    előzmény:
    margaret3711 (2)
    2021-01-25  23:57
  8. 2021. január 26. 07:104.

    Nyom a covid miatti rengeteg kenyszer . Valami jo majd csak lesz , sehogy az meg sosem volt

  9. 2021. január 26. 06:483.

    Legbelul es öszinten , minden ember maganyos. // es mi az hogy legjobb barat ? Errol is kellene topik.  Tenyleg az , vagy csak annak kepzeljuk/
    Legjobb barat keves van es lehet trauma/a magadbazarkozas oka a benne valo csalodas/a barat elvesztese.
    DE : Amig nem viselkedsz ugy nyilvanosan , mint a jotudni22 nick, addig a problemad nem veszelyes.
    Amikor valaki nyilvanos helyen rakezd  hazudozni , kotekedni , rombolni es tarsadalmi szabalyokat szegni / ciganyozni pl/ akkor mondhato sulyosnak az embertkerulo allapot , s ilyen emberek a nem virtualis vilagban hamar ujjat huznak a torvennyel...
    Megoldas magany ellen ?
    Nem a "helyszintol" fugg.
    Hiaba van messze a kulfold , ugyanolyan emberekbol van ott is a foldonfuto , sot jelen pillanatban Orban szereplese  miatt Europaban nem valami elony baratkozashoz a magyar szarmazas ..
    Eszak Amerika a feluletes kapcsolatok/összeroffenesek  paradicsoma ... sajnos ott a rostonsutes/mosoly/kupica-pia/gyorsdugas csak erdekbol van...
    Az edes kis Muge-lelkedben kell keresni s megtalalni , miert utaltad meg a felebarataiddal valo kapcsolatot...ha nyom teged az egyedullet, akkor pszichoterapia...Valami nagy szerelem es egy-ket vigyori muge-bambino atalakitana az eletedet...
    Majd mindjart jon az angyal-tollasfeneku varazsszamos es a mindent-tudo pinoccio-orru multinick s fontoskodva kiveséz : Tudtad ?  20 eve hirdeti az emberundorat

  10. 2021. január 25. 23:572.

    Nagy problemat csinalsz semmibol.

Címlap

top