Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Párkapcsolati probléma 20

Léna99
Létrehozva: 2019. december 22. 16:25

Sziasztok! Egy olyan probléma miatt indítom el ezt a topikot ami személyesen engem érint és úgy érzem egyedül nem boldogulok vele. Helyzetem a következő: 20 éves vagyok egy kemény egyetemre járok,hogy egyszer versenyképes diplomám legyen. E mellet nagyon kevés szabadidőm van. Az évfolyamomon kevés fiú van, mégis egyikük már a képzés eleje óta nagyon tetszik nekem. Sajnos másik tankörben van ezért keveset látom de amikor beszélünk nagyon aranyos kedves bár egy kicsit távolságtartó is. Alacsony de ez számomra nem probléma hisz én is kicsi vagyok. Nem egy népszerű fiú. A többi lány nem érdeklődik iránta és ő sem mutat senki irányába érdeklődést. Talán egy felsőbbéves lány van aki tetszhet neki, de az a lány idősebb is mint ő és magasabb is bár gyönyörű szép. Amikor chatelek a fiúval akkor viszont nagyon hosszú időbe telik hogy válaszoljon és akkor is csak egyetemi dolgokról beszélünk. Nem közelít hozzám pedig én mindent megpróbálok. Próbálok csinos lenni amikor közös óránk van. Kedves vagyok vele és a barátaival is. Nem tudom mit kéne tennem hogy megkedveljen... Annyira édes, másfél éve csak rá gondolok. Szerintem neki se volt még barátnője. Az a tipikus jófiú. Szeretnék vele többet együtt lenni, beszélgetni megismerni. Úgy érzem nagyon szép pár lennénk és sokat tudnék "adni" neki egy kapcsolatban. A közös ismerősök lévén már sokat kapcsolatbanŐ nem fog lépni. Én nem vagyok egy szép lány de nagyon szeretném már ha valaki engem is szeretne... Mit kéne ilyenkor tennem? Hogyan érjem el hogy megpróbáljon megismerni? Milyen jelekkel tudassam vele hogy tetszik úgy hogy nem vagyok tolakodó? Elnézést ha ez a kis összefoglaló zavarosra sikerült...

  1. 2020. március 16. 06:5916.

    A fiatalabb  szuzleany az szepsegvitamint szed
    Probald ki Te is ha hajhullas es ronda bor problemad van es ha hiszel ilyen cuccokban


    Egeszsegboltban adjak 

    Nem hiszem , hogy etelkiegeszito , /nehany vitamin , cink es eleszto/  modositana a menstrualasi ciklust .
    Talan a cinkrol olvastam egyszer , hogy a majat elcseszi...
    De nincs kedvem utananezni : menj orvoshoz , ne itt konzultalj , mert otthagyod a fogadat

  2. 2019. december 23. 07:1915.

    Hogy aludtunk, hogy aludtunk?


    Estefele szunyókáltam egyet, és azt álmodtam, ha az Apám egy királynőnek udvarolt volna, akkor estleg királyfi is lehetnék. Aztán felébredtem, de elmúlt éjfél, megint megyek aludni.


    Kellemes ünnepeket kivánok.


                 

  3. 2019. december 22. 22:4914.

    Gáz nincs, szemeseknek/merészeknek áll a világ, azoknak akik élnek a lehetőségekkel. Nekem dolgom van, majd tudasd velünk a fejleményeket, engem pl. érdekel.


    Most pedig megyek sétálok egyet, vagy kettőt, és az első csinos nőt megállítom, bejelentem neki h elveszítettem a telefonszámom, megkaphatom-e az övét....


    Éééééésssss ??????...vajon mit tudok veszíteni?


    Hát vajon mit tudok veszíteni ????????????

    előzmény:
    Léna99 (7)
    2019-12-22  21:35
  4. 2019. december 22. 22:3813.

    Hmmmmm. Én vén szamár is most tanultam valamit. Kérdezd azt hogy jó ötlet-e ha te a te barátnőddel, Ő pedig az Ő barátjával összejöttök.

    előzmény:
    Sheriff-2 (12)
    2019-12-22  22:33
  5. 2019. december 22. 22:3312.

    Nnnnnnnnna tessék.


    Aki nem tud idegen nyelvet, képekkel ábrázolva.How to Ask a Guy Out (with Examples) - wikiHow

  6. 2019. december 22. 22:3111.

    Gondolkodj el ezen, ne azt kérdezd tőle hogy feleségűl akar-e venni, hanem azt h van-e kedve/ideje/alkalma közös programot csinálni veled. Mozi stb.....


    Úgy látom neked segíteni fog ha a tükör előtt gyakorolsz.

    előzmény:
    Léna99 (7)
    2019-12-22  21:35
  7. 2019. december 22. 22:2610.

    Közben kicsit kiván(csacsiskodtam...)


    Úgy néz ki nem tévedtem, a fiúk nagyon is szeret/ik/nék ha a lányok hívják meg őket az első randevúra.


                   Why Don't Women Ask Men Out on First Dates? | Psychology Today

  8. 2019. december 22. 22:109.

    Az elso benyomasra szoktak hivatkozni sokan, de az lehet megteveszto is am? Egyaltalam ez a ffi megkozelitheto ? Mit varsz Tole ? 


    Az hogy szeressen az nagyon osszetett dolog. Csak a szeressen szon lovagolva olyan bulvar . Mit varsz tole?  Biztonsagot ? Kozos temak vannak ? Uj ismeret teren mit nyujt/hat ? Proba szerencse! Allj ele mondd el hogy kiszemelted es akarod Ot ! / termeszetesen keszulj fel az elutasitasra vagy a magyarazkodasra is /barhogy is alakuljon jo lecke lesz a jovore nezve 

    előzmény:
    Léna99 (5)
    2019-12-22  21:10
  9. 2019. december 22. 21:568.

    Közben ebédeltem, meg mosok is....


    ~~~~~~~~~~~~


    Hogy hogyan tudasd vele azt rád bízom, pl. mond el neki ugyanúgy ahogyan velünk tudattad. Ez a gondolkosmód érvényes volt sok évtizeddel ezelőtt, ahogyan szeretitek az egyenjogúságot, legyél az ebben a dologban is.


    Vajon mit tudsz veszíteni?


    Ha esetleg nemet mond, akkor jobb ha mielőtt tudod, ne vesztegess több időt rá. Lehet az is h szégyenlős, és nagyonis fog neki örűlni. Semmit sem tudunk előre, utólag majd okosak leszünk.

    előzmény:
    Léna99 (7)
    2019-12-22  21:35
  10. 2019. december 22. 21:357.

    Hogyan tudassam vele? Nem merek csak úgy odaállni és közölni... Az nagyon gáz lenne... Ő a fiú lépjen ő először

    előzmény:
    Sheriff-2 (6)
    2019-12-22  21:21
  11. 2019. december 22. 21:216.

    A kedvességedet nagyon sokszor többre fogja értékelni mint akármilyen gyorsan múlandó "szépséget".


    Vele KELL h tudasd azt amit ide nekünk leírtál.

    előzmény:
    Léna99 (5)
    2019-12-22  21:10
  12. 2019. december 22. 21:105.

    Nem tudom hogy ő rám vár-e, tudná e értékelni azt amit én szeretnék adni neki... Csak azt tudom hogy nekem ő legszimpatikusabb, legaranyosabb fiú akit ismerek és nagyon jó lenne mellém egy társ. Nem hiszem hogy lenne más lány az életében (maximum az a felsőbbéves akit még a gimiből ismer). Nem egy kifejezetten jóképű fiú de sokat ellensúlyoz a kedvessége. Sok lány ezt nem értékelni benne. Számomra nem az fontos hogy jól nézzen ki hanem az hogy szeressen és legyen mellettem. Hogyan tudnám a tudtára adni hogy nekem ő lehetne az egyetlen? Lehet hogy nem tetszem neki mert nem lát szépnek? Nem tudom milyen a lányok terén az ízlése...

    előzmény:
    terdszelikatica (3)
    2019-12-22  18:54
  13. 2019. december 22. 21:094.

    Legjobb ha én pedig csak olvasok, mert csak általánosítani tudunk. Nem ismerjük azokat akik részt vesznek a történetben, azon kívűl h mindenki más.


    Az biztos ÁLTALÁNOSSÁGBAN, hogy mi férfiak szeretjük a talpraesett határozott nőket, akik tisztában vannak azzal hogy mit akarnak elérni az életükben.


    Sok trükköt lehet használni, de az egyik legfontosabb h legyél őszinte, ne próbálj mást mutatni mint aki vagy.


    Öltözz kényelmesen, olyan ruhába amiben jól érzed magad. Ne használj sok kenceficét, kevés illatosítót, nézz a szemébe amikor beszélgettek.


    Mosolyogj, próbálj vidám lenni, ha megnevetteted arra sokáig emlékezni fog.


    A magasságotok mindegy, de azért legyetek elég magasak ahhoz, h a lábatok leérjen a földre.

  14. 2019. december 22. 18:543.

    Szerinted  O igenyelne azt amit te tudnal adni ? 


    Miert mibol gondolod hogy csak rad var ?

  15. 2019. december 22. 18:432.

    Ez nem konnyu eset  E bbol mennyi a kepzelgesed es mennyi a realitas . ha visszagondolok nekem egyetemistakent anya nem szunt megfelelot aki szellemileg es viselkedeskulturajaban  ,erdeklodeseben ,tenniakarasaban , jovo kepeben megfelelt volna .Azert a remeny hal meg utoljara .

Címlap

top