Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mesekönyvek!

elvanui
Létrehozva: 2009. június 15. 12:02

Sziasztok!

 

Régi mesekönyveket keresek nagyon, főként Marék Veronika, Szepes Mária, Bálint Ágnes könyveit, lehet új kiadású is, régi is, meg gépre letölthető formában is érdekelnének. 

 

Valamint diafilmeket is keresek, leginkább meséket, jó állapotban. 

 

Örülnék a segítségnek, ha valaki tud ajánlani nekem, priviben keressen meg, szívesen cserélnék is. Biztos meg tudunk egyezni:).

  1. 2009. június 17. 09:415.

     

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget Nektek, azért még reménykedem, hogy valaki megkeres... Régi Tony Wolf - Mesél az erdő, Babar, Frakk, Kis Vakond, Pöttyös Panni mesekönyvek is érdekelnek!

     

    Köszi szépen!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_931851
    Torolt_felhasznalo_931851
    2009. június 15. 12:204.

    Szia!

     

    Én gyerekként nagyon szerettem ezeket a könyveket.    Most a kislányomnak is szeretném " átadni" őket. Nekem csak pár darab maradt meg,de a neten ( bookline.hu  ill. vatera.hu ) használt és új állapotban már többet begyűjtöttünk. 

    Nézd meg ott,hátha találsz kedvedre valót,megfizethető áron.   

    előzmény:
    elvanui (1)
    2009-06-15  12:02
  3. 2009. június 15. 12:153.

    Ha hétvégén elmész a Petőfi Csarnokba, ott rengeteg ilyen régi mesekönyv van, meg diafilm is.  Biztos találsz kedvedre valót.

    Ha diafilmet veszel, ki kell tekerni végig, hogy hibás-e, színei nem fakultak-e, a szélén a lukak nem szakadtak-e.

     

    Szombat-vasárnaponként van nyitva, és nagy a tömeg. De nagy a sikerélmény is... :))

    Ja, ez mind csak akkor érvényes, ha Budapesten lax.

    előzmény:
    elvanui (1)
    2009-06-15  12:02
  4. 2009. június 15. 12:142.

    http://mek.oszk.hu/html/vgi/kereses/keresesujgy.phtml?tip= gyors

     

    A Magyar Elektronikus Könyvtár, "mese" keresésre, abc-sorrendben.

     

    De keresgélhetsz szerzőre, címre is ott!

    előzmény:
    elvanui (1)
    2009-06-15  12:02

Címlap

top