Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi szept. 1-től :)

Amynona
Létrehozva: 2010. augusztus 30. 15:16

Sziasztok!

 

Lenne kedve valakinek velem fogyózni szeptember 1-től? Új tanév, új problémák, új alak

 

Ha valaki velem tartana, légyszi írja ide a magasságát, a jelenlegi, súlyát és az álomsúlyt

 

170 cm, 67 kiló, 58-60 kiló

  1. 2011. október 14. 23:34492.

    Sziasztok! Bocsi, hogy csak így belevau csak két terhesség után kétszer sikerült lefogynom (nem is akár hogy) a tapasztalataim alapján csináltam egy internetes oldalt: www.sportmelltarto.hu/ folyamatosan töltöm információval és regisztráció után megnézhetitek a fényképes naplómat és ti is tudtok csinálni magatoknak. Pempem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. október 9. 20:03491.

    Sziasztok!

     

    Én gyümölcsdiétával próbálkozom. A lenti cikkben van egy elég jó leírás arról, hogy az egyes őszi gyümölcsöknek milyen előnyös hatásai vannak.

    Belinkelem, hátha más is hasznát veszi. :)

     

    http://egeszsegblog.wordpress.com/2011/10/07/a-legj obb-oszi-dietak/

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2010. november 11. 12:14490.

    Sziasztok!

     

    Már biztosan nem emlékeztek rám, az elején még én is írogattam. A helyzet az, hogy én olvaslak Titeket, mert írni nem mertem. Szépen alakultak a dolgok, aztán egyszer csak visszajött minden kg, sőt!.:( De ismét új lendülettel látok a feladathoz és jól alakulnak a dolgok.:)

     

    Mindenkinek gratulálok az elért eredményekhez!

     

    Egyúttal kérdésem is van. Ven-e köztetek olyan, aki budapesti és szeretne profi segítséggel lefogyni? A helyzet a következő: van egy műsor a FEM+ csatornán, Boszorkánykonyha a címe. Ott van egy fogyi rovat, Ferencsik István vezetésével. Ő már mások lefogyasztásával foglalkozik, szép eredménnyel. Ő segítene a jelentkezőnek úgy, hogy az illető bejönne a stúdióba, beszélgetnek vele a műsorvezetők 5 percet, aztán fogyózik, pár hét múlva visszahívjuk, hogy hogyan halad. Így kénytelen tartani a diétát, az edzést, mert kontroll alatt áll, ráadásul erőt adhat másoknak.

     

    Én is voltam már, más témában.:) NEm egy nagy dolog.:)

     

    Nos? :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  4. MRM
    MRM
    2010. november 10. 02:09489.

    en elertem :) 58 kilo voltam tegnap, mikor mertem magam :)), hmm, lehet, hogy meg egyet megprobalok, akkor olyan szep kerek lesz az a 25kilo, amitol megszabadultam :))

    tovabbi sok sikert 

    előzmény:
    Kaitahannah (487)
    2010-11-09  08:39
  5. 2010. november 9. 18:32488.

    Szia!

     

    Nagyon-nagyon gratulálok az eredményedhez!

     

     

    Hát nem tudom, hogy a többiekkel mi a helyzet, sajnálom, hogy szétoszlott a társaság.

     

    Én ma éppen lazsálok. Elég rossz hetem van, már ami az időbeosztást illeti. Ezen a héten mindig 6 körül/után érek haza, és mire eszem valami apróságot, összeszedem az edzőcuccot, máris fél7 -7 óra van, és akkor meg már nehéz elindulni a konditerembe.

    Ettől függetlenül elhatároztam, hogy ma megyek. Hát hazaértem 6 előtt nemsokkal, de nincs itthon senki, szóval nem csak magamat kell megetetni, hanem a macskákat (most épp 8 van.. ) meg a kutyust is. Na inkább magammal kezdtem (mindjárt a végére érek), és miután én jól laktam, megyek etetni. Azzal szintén csak 7 után végzek, akkor meg még mire a cuccomat összeszedem, fél 8kor már hova induljak? 1,5 óra az edzés minimum, ha becsületesen végigcsinálom, nem kapkodva.

     

    Szóval marad holnapra ez a dolog, akkor remélem, lesz itthon valaki. Szombaton pedig a heti második is meglesz.

     

    Ja erről jut eszembe, hogy az elmúlt szombaton annyira belejöttem az edzésbe, hogy amikor az aznapra előírt izomcsoportokat leedzettem, még súlyzóztam egy kicsit másra is, mert éreztem, hogy duzzadok az energiától. Rég volt ilyen, de jól esett nagyon. 

     

    Kezdem érezni, amit az edző az elején mondott: csak elkezdeni nehéz, aztán úgy megszeretem a mozgást, hogy hiányozni fog. Hát hiányzik. Főleg, hogy a sötét miatt már a kutyával is kevesebbet tudok sétálni... 

    TAVASZT AKAROOOOK!

    előzmény:
    Kaitahannah (487)
    2010-11-09  08:39
  6. 2010. november 9. 08:39487.

    HIP HIP HURRÁÁÁÁÁÁÁ!

     

    98 kg plussz néhány dekát mutat a mérlegem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Hajrá Kaitahannah!

     

     

    Ui: Hát.... Azt hiszem Ágica, hogy rajtunk kivül már senki nincs itt.  A többiek máris feladták volna a fogyókúrát? Vagy már elérték a céljukat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. november 8. 08:36486.

    Szép jó reggelt mindenkinek!

     

    A hétvégén elmaradt a mozgás, mivel a karácsonyi kártyákat szerkesztettem. Sajnos nem készültem el vele a hétvégén, bár erre számítottam. Viszont szerettem volna a nagyjával elkészülni. Délután folytatom.

     

    Szép hetet mindenkinek!

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  8. 2010. november 6. 12:28485.

    Halihó!

     

    Mi újság nálatok? Nekem a karácsonyi barkácsolással fog eltelni a hétvégén.

     

    Tegnap sikerült tornáznom egy kicsit. A tornázás közben megéreztem, hogy nem vagyok formában. Ezen változtatni kéne.

    Nagyon szeretném, ha a mérleg a jövő héten 98,.... mutatna.

     

    Üdv:Kaitahannah

     

    Ui: Továbbra is várjuk vissza a többieket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. 2010. november 5. 08:02484.

    Szia!

     

    Akkor a tegnapi nap sikersztori!

    Én is voltam konditeremben. Már 20 percet bírok a taposó gépen, és a futópadon is felkapcsoltam 2-es szintre. De a 3x15 a súlyzós cuccokból még mindig megerőltető, legalábbis ott, abban a pillanatban. Izomlázam viszont nincs, ennek nagyon örülök (állítólag az nem is jó, sőt kifejezetten káros...).

    előzmény:
    Kaitahannah (483)
    2010-11-05  07:27
  10. 2010. november 5. 07:27483.

    Megint itt vagyok!

     

    Tegnap délután alaposan beszotyiztam, de este sikerült rávennem magam a mozgásra. Szobabiciklizetem, és crosstrinereztem.

    Örülök, hogy rá tudtam venni magam.

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. november 4. 08:27482.

    Sziasztok!

     

    A tegnapi napommal -fogyókúra szempontjából- elégedett vagyok! Szobabicikliztem, crosstrainereztem (vagy hogy írják) és a kertben is sétáltam.  

     

    Szia Ágica! Látom, nem vesztél el!

    Elkészültek már a dekorációk, az öregotthonban?

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 3. 08:26481.

    Szia!

     

    Éppen ma reggel gondoltam arra, hogy írok, de végül elrepült az idő, és már nem jutottam a géphez.

    Viszont ráálltam a mérlegre, 58 kg, 30% testzsír.

    Ez egészen jó eredmény ahhoz képest, hogy az utóbbi 2-3 hétben többet láttam a konditermet kívülről, mint belülről A kajára azért igyekszem odafigyelni, bár továbbra sem vonok meg magamtól semmit sem, csak ésszerű időben és kis mennyiségben eszem.

     

    Hogy ne keseredjek el teljesen, próbálom azzal motiválni magam, hogy már az is jó, hogy 3-3,5 kg-tól megszabadultam, és úgy néz ki, hogy 2-3 hete tartom is ezt a súlyt.

    előzmény:
    Kaitahannah (480)
    2010-11-03  07:29
  13. 2010. november 3. 07:29480.

    Jó reggelt!

     

    Sajnos az elmúlt időben nem ment jól a fogyókúra.

     

    Ahogy elnézem, meghalt a topic  Vajon sikerül életre keltenünk? Hajrá mindenki!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  14. 2010. október 27. 16:01479.
    Szia megírnád mi ennek a csodaszernek (jó tudom, kitartás is kell nagy adag, mert biztosan vannak nehéz pillanatok) neve? Nagyon jók az eredményeid, és érdekelne a levesporod. Mit jelent a tányérmetod? Köszönöm szépen a válaszod előre is!
    előzmény:
    fröken (475)
    2010-10-15  15:56
  15. 2010. október 22. 08:12478.

    Hajrá Ágica!

     

    Hogy állok a fogyival? Azt majd a jövő héten mutatja meg a mérleg.

    A héten inkább a fülemet, az agyamat és az ujjaimat hoztam mozgásba. Barkácsoltam, de ezt az előző hozzászólásomban említettem.

    Jó lenne egy kicsit többet mozogni. 

    Szép napot!

     

    előzmény:
    ÁgicaT (476)
    2010-10-19  19:03
  16. 2010. október 22. 08:08477.

    Sziasztok!

    Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok!

     

    Mi újság lányok?

    Én a héten a barkácsolással kötöttem le magam. Befejeztem azt a világító gömböt, amit a hobby boltbeli foglalkozáson kezdtem el. Jó kis meló volt. 9 órán keresztül ragasztgattam az üveg darabkákat a plasztik gömbre. Utána pedig a szilánkokat szedtem ki az ujjaimból Most már csak az utolsó tisztítás van hátra és kész!

     

     A fülem, az agyam és az ujjaim szorgos használatától nem lehet fogyni?

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  17. 2010. október 19. 19:03476.

    Sziasztok! Hol vagytok????

     

    Én most értem haza az edzőteremből. Egy kis lelkifurdival mentem le, mert múlt héten egyszer sem voltam. Tegnap is csak megígértem a terem-tulaj néninek, hogy megyek (a konditerem oldalában van a bankautomata, ahhoz mentem), de aztán egész nap a kertben dolgoztam, asszem leestem volna a futópadról.

    Ma viszont mentem, és az 40 perc kardio után mindenből megcsináltam  3X15-öt, kivéve a római padon a hasizomból, abból csak 2X15 ment. De most jól vagyok

     

    A napokban kell megjönnie, úgyhogy most nem állok mérlegre, akkora a hasam, hogy csak na. De majd hétfőn

     

    Ti hogy álltok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  18. 2010. október 15. 15:56475.

    Sziasztok!

    Szuper napom van, erdemes megdolgozni az egessegert. -9,70 kg-nal tarok. Holnap delelött  bedobok meg 1 edzest, es kezdem a visszaszamlalast. Meg 2 hetig folytatom ezt az eletmodott, utana atallok a fokozatossagra, a tanyer metodnal. Tovabbi sok sikert kivanok a kellemes hetvegehez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  19. 2010. október 15. 08:31474.

    Jó reggelt mindenkinek! (bár én még kissé alszommmmmmmmmmmmmmmmmm) ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Kellett nekem későn lefeküdni.

    Jó, hogy itt vagytok lányok!

     

    Timea77! Üdv a csapatban!

     

    Ágica! Kérdezted, hogy hogy megy a fogyókúra. Laaaaassan. Talán jobb is így. Ezúttal talán sikerül megőriznem a súlyomat. Megpróbálok valamennyire odafigyelni az étkezésemre és többet mozogni (séta). Ez korábbi életmódomhoz képest javulás

     

    Jó lenne ha végre keresnék valami csoportos mozgásformát, ahova meg tudnám oldani a közlekedést.

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  20. 2010. október 14. 21:52473.
    Szia.En szeretnek fogyozni veled,33 eves vagyok,174 cm magas,80kg vagyok most,es 65 kg szeretnek lenni.Nem nagyon van lehetosegem mozgasra,allando jelleggel.Tudnal nekem valamit ajanlani?????Tudom mozgas nelkul nem nagyon megy.Elore is koszonom.Szioka
    előzmény:
    Amynona (1)
    2010-08-30  15:16
  21. 2010. október 14. 16:21472.

    Szia Zsani!

     

    Igen, már jól vagyok, tulajdonképpen vasárnap végigment rajtam a dolog, hétfőn csak a gyengeség miatt nem keltem ki az ágyból. De már eszem mindent rendesen, és nincs semmi gond.

     

    Nálunk a mai menü grízgaluska leves volt, húsgombóc, krumpli és gyümölcsszósz. 

    Otthon sztm a kelkáposztafőzelékből eszem egy kicsit, de inkább sütök hozzá tükörtojást, az oldalast nem szeretem, pláne nem este!!!

     

    Na indulok haza a melóból, majd otthonról még benézek. Pusza.

    előzmény:
    zzzsanee (471)
    2010-10-14  15:11
  22. 2010. október 14. 15:11471.

    Sziasztok!

    Végre ma egész időbe hazaértem,meg a Zuram vmit mahinált a géppel,úgy néz ki hogy műxik!

    Egy hős voltam ma Csajok! Lehetett választani két menü közül bent hogy mit eszünk,az egyik tökfőzi volt pörivel,a másik meg sült tarja petr krumplival,és pedig utálom a tököt meg a kaprot is,de azt ettem!!!

    (mikor a kórházban voltam sok olyat kénytelen voltam megenni amit nem szerettem...lehet ezért sikerült ma leküzdenem a ,,nemszeretemségemet"!)

     

    Jah,és a nagy hír! ...dobszó... Anyósom is jár velem aerobikra és még élvezi is,imádom őt,tök jó fej!

     

    Ágica akkor ma már jól vagy ugye?

    Megyek főzni,még benézek!

    előzmény:
    ÁgicaT (470)
    2010-10-14  11:30
  23. 2010. október 14. 11:30470.

    Nahát én pont most akartam írni, hogy sok dolgom közepette olyan kellemes dolgok érnek, hogy csak na! (mondjuk kell is, mert a sok dologtól most már égnek áll a hajam! )

     

    Szóval már napok óta azt hallgatom a kollégáktól, hogy "Ági, te fogytál????" vagy hogy "Ági! te fogytál!!!" 

     

    A mérlegre persze nem álltam rá, most egy darabig nem is fogok, mert nem leszek otthon, a páromnál pedig nincs. De már nagyon kíváncsi vagyok. Merthogy a konditerembe ezen a héten se tudok eljutni, egyszerűen zsúfolt minden estém. 

     

    Viszont az étvágyam most látványosan apadt. Máskor, hiába ettem pl. 5-6 óra körül este, amikor átmentem a páromhoz és ő még este 8 körül vacsizott, akkor én is ettem vele simán.

    Tegnap viszont ettem otthon egy negyed óriáskiflit, aztán átmentem a Pasihoz. Vittem neki kelkáposzta főzeléket, sütöttem ki mellé füstlit. Közben elmajszoltam 1/3-ad camembert sajtot és jól is laktam. A füstlit pedig nagyon szeretem, de meg se kóstoltam. Aztán a Pasi nekiállt enni, jó tányér főzelék, 5-6 füstli. Nekem pedig eszembe se jutott, hogy ehetnék. Ittam helyette 2 bögre teát, és kész. 

     

    Most kicsit büszke vagyok magamra

     

    Kaitahannah, neked hogy megy a fogyi? úgy örülök veled, hogy már csak 2számjegyű a súlyod! Ez egy nagy mérföldkő, lelkileg főleg!

    előzmény:
    Kaitahannah (469)
    2010-10-14  08:22
  24. 2010. október 14. 08:22469.

    Jó reggelt!

     

    Tudom, hogy sok dolgotok van, de kezd behalni a topik.

     

    Szép napot mindenkinek!

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     

Címlap

top