Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csontritkulás felmérés

ebotykos
Létrehozva: 2020. január 19. 12:53

Sziasztok!
Akinek akad néhány perce, segítse szakdolgozatom elkészítését, melyet a csontritkulással kapcsolatban írok! kb. 5 percet vesz igénybe.
Előre is köszönök minden választ és megosztást!


https://docs.google.com/forms/d/13i9Hxi6s2xurJZJepeOMP1LY6Gw4GJJOoSSOdAxfEfw/viewform?usp=sharing&edit_requested=true


 

  1. 2020. január 24. 17:506.

    Kedves Hozzászólók!


    Az e-mai cím bekérése azért történt, hogy a kitöltő megkapja a válaszait, tanulmányozhassa stb.


    Mivel ez a pont valóban nem ad hozzá a szakdolgozathoz, és csak az inspirálta, hogy én szerettem volna megkapni a válaszaim Kivettem ezt a pontot, így már e-mail cím nélkül kitölthető.


    Köszönöm az építő jellegű kritikát, ebből is tanultam.


    Ha mégis ki szeretnék tölteni megosztani:


    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBSQpsJgHPzamDt Wn-EUYuLz1AAH2p08x9943qtnG2YaF1TA/viewform?usp=sf_link


     


     

    előzmény:
    Cinke (2)
    2020-01-20  21:12
  2. 2020. január 22. 13:295.

    Kitöltöttem volna szívesen, de még nem volt időm megnyitni. Olvasva írásod, elment a kedvem tőle. Még dolgoznia kell rajta, hogyan kell egy kérdőívet összeállítani.


     

    előzmény:
    Cinke (2)
    2020-01-20  21:12
  3. 2020. január 20. 21:244.

    Igazad van Csend Ike, ilyenbe nem szabad belemenni, sok a szélhámos. Megadod egy helyre és aztán terjesztik mint a vírust és soha nem szabadulsz a kéretlen levelektől, mert eladják ezek az adatbázisukat százfelé.  Nem ártana elolvasni az adatvédelmi törvényt a topikindítónak. 


     

    előzmény:
    Csend Ike (3)
    2020-01-20  21:15
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. január 20. 21:153.


     


    Én is belekukkantottam már tegnap, de hagytam a csodába.....

    előzmény:
    Cinke (2)
    2020-01-20  21:12
  5. 2020. január 20. 21:122.

    Az email cím személyes adatnak minősül (ezt illene tudni) nem adjuk meg bárkinek, főleg, ha nevet tartalmaz. Mivel az én email címem a nevem, nem fogom kitölteni. 


    Rossz a kérdőív összeállítása, email címmel kezdeni nagyon rossz ötlet volt. Először a szakmai kérdéseket kell feltenni és a végén a demográfiai adatokat lehet megkérdezni. Egy szakdolgozat írásához semmi szükség az email címekre.


    Ez bennem felveti az email cím gyűjtésének valódi célját, miszerint adatbázis készül egy induló eü. szolgáltatást végző vállalkozásnak, betegtoborzás céljából. Aztán jönnek a kéretlen levelek. 


     


     

Címlap

top