Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hangfal gondok

faubourg
Létrehozva: 2007. július 31. 20:05
Sziasztok!

Van nekem egy évek óta nem használt házimozi rendszerem tunerrel, lejátszóval, 5 hangfallal és egy sub-bal. Gondoltam egyet és merészet, rákötöttem a gépre a tunert, összedugtam a hangfalakkal és élvezni szerettem volna a hanghatást a monitor beépített hangfala után. Szép és jó is lenne minden, csak a hangfalak sörcögnek (vagy mit csinálnak, nem tudok jobb szót rá, talán még a ciccegéshez hasonlít), mintha bezavarna valami, esetleg a kábel lenne öreg. A sub kivételével az összes fal produkálja ezt, és élvezhetetlenné teszi a hangokat.

Ha van valakinek ötlete, hogy mi lehet ez, és hogyan tudnám megoldani a problémát, esetleg hogy hol tudnék utánanézni (pl. fórum), nagyon megköszönném, ha segítene!

Akadályozó tényezők - mint 3 pasas - miatt nem leszek folyamatosan jelen, de legkésőbb pár óra múlva visszaolvasok!

Előre is köszi:
fau
  1. 2007. július 31. 20:513.
    Köszönöm a válaszod! A hangkártya 5.1-es, de időközben sikerült megoldani a problémát, egy beállítási hiba volt. Most gyönyörűen szól (hiába, nem nyugszok, amíg nem próbáltam ki minden lehetőséget)! Köszönöm a fáradságot!
    előzmény:
    kuneri (2)
    2007-07-31  20:29
  2. 2007. július 31. 20:292.
    Lehet h a hankártya nem 5.1,csak 2.1! nem érdemes szórakozni vele!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721863 (1)
    2007-07-31  20:05

Címlap

top