Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mp4 lejátszó

monco
Létrehozva: 2009. december 27. 09:33

sziasztok!

 

 

 

Segítséget szeretnék kérni ... Kaptunke gy MP4 lejátszót ami érintőképernyős és my audio nevű. A töltése a gépről megy. A problémám az hogy ha gépre csatlakozom  csak a töltés ikon jelenik meg , de én már zenét szeretnék feltölteni és ahhoz meg az USB ikonnak kéne megjelennie a kijelzőn... Tegnap egyszer sikerült, de hogy miért az jelent meg akkor és nem a töltés nem értem.. A használatiban is csak annyi van hogy töltésnél ez, a zene és más felrakásánál meg annak az ikonnak kell  megjelennie.. Valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan tudnám választani az egyiket és a másikat ? Köszönöm előre is, és szép napot!!! 

  1. 2009. december 27. 14:554.

    Szia!!

    Miután bedugtad, lépj be a sajátgépbe, és ott elméletileg meg kell jelennie egy cserélhető lemez nevűvalaminek, amire ha rákattintasz beadja az mp4 mappáját. Legalábbis az enyém beadja.

    Viszont nekem is kiadja ezt a mappát azonnal, amikor rácsatlakoztatom a gépre, és közben tölti is, szóval a kettő nem zavarja egymást, ne mtudom, hogy neked miért...

    Sok sikert!

    előzmény:
    monco (1)
    2009-12-27  09:33
  2. 2009. december 27. 10:343.
    szia énis ezt kaptam csak más márkájút. Ha bedugom a gépbe már fel is ismeri minden nélkül. Az mp lejátszót nem kell ilyenkor bekapcsolni legalábbis az enyémet és igy minden okés vele.
    előzmény:
    monco (2)
    2009-12-27  10:24
  3. 2009. december 27. 10:242.
    Senki??? légyszi!
    előzmény:
    monco (1)
    2009-12-27  09:33

Címlap

top