Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Smart magno

*Happiness*
Létrehozva: 2010. szeptember 16. 15:29

Akinek van smart autója,legyen kedves segíteni!

A magnonál szeretnék egy plusz adót beállítani,megtaláltam,csak nem tudom melyik a tárolás komb. Már mindent kipróbáltam,és lassan a hajam kitépem,mert nem megy..

 

Előre is köszönöm!

  1. 2010. szeptember 22. 16:345.
    Nőtársaim! Kedvesem figyelmembe ajánlotta a következö cikket: http://autopult.hu/index.php/barpult/holgyeknek/1032-jozan -essz-es-modern-technika-a-ni-sofroek-biztonsagaert , először felháborodva olvastam, hogy milyen téziseket gyártanak a férfiak a női sofőrökről, és mindezt nyilvánosságra is hozzák, de a végén még el is érzékenyültem, hogy mennyire fontosnak találják azt, hogy biztonságban legyünk. ( vagy inkább ők?) :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. szeptember 17. 13:364.

    Szia.

     

     Bocsi,hogy csak most írok de 17-ig dolgozom és otthon nincs netem ezért csak most olvastam a válaszod.

    Nincs benne nőcis cucc egyenlőre,eredetileg a férjem vette a kocsit még magának,( megismerkedésünk előtt) de aztán eladtuk az én Matizomat és már 5 éve én járok vele.

    Én is nagyon szeretem a "kicsikét".

    Neked milyen nőcis cuccod van?

    Egyébként szívesen ,autó-hifi üzletben dolgozom,ezért tudtamsegíteni.

    előzmény:
    *Happiness* (3)
    2010-09-16  17:00
  3. 2010. szeptember 16. 17:003.

    Wooooooooooooow! Sikerüüüüüült! Millió és ezer hála!!!!!!!!!

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Nem tudom te hogy vagy,de én imádom ezt a kocsit!

    Neked van valami csini nőcis egyedi cucc benne? 

    előzmény:
    smiley508 (2)
    2010-09-16  16:32
  4. 2010. szeptember 16. 16:322.

    Szia!

     

    Nekem Smartom van,de a gyári rádió még anno ki lett cserélve Alpine fejegységre,a gyári meg  valahol egy dobozban van.

    Viszont hátha tudok segíteni,a legtöbb rádiónál úgy van hogy amelyikre ( pl.6-os gomb)beállítod a választott csatornát,azt kell egy kicsit hosszan nyomni és általában egy sípolás jelzi hogy eltárolta.

    Próbáld ki hátha itt is beválik.

    előzmény:
    *Happiness* (1)
    2010-09-16  15:29

Címlap

top