Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Digit. óra HTML

kiskicsicsiga
Létrehozva: 2010. november 18. 10:17

Sziasztok!

 

Keresnék olyan digitális stoppert, aminek van HTML kódja.
Olyan ,mint az'5nap muvla szülünk'csík a kismamablogokban, csak ez 'visszafele' működne,az eltelet időt mutatná.

 

Nem órát.nem 24órán belüli dolgot akarok, hanem van egy esemény, ami 3napja indult, és még bő1hétig tart.

Erről szeretnék egy időmutatót egy blogba tenni, hogy épp mennyi ideje tart. És persze legyen HTML kódja, hogy be tudjam szúrni.

 

tehát

-eltelt időt mutasson

-24órán túl

-meg tudjam adni a kezdési időpontot

-legyen html kódja

 

digitális stoppert:)

 

remélem érthetően sikerült körülírnom:D

 

köszi

  1. Torolt_felhasznalo_526566
    Torolt_felhasznalo_526566
    2010. november 18. 11:393.

    Kismillió ingyenes scriptet találsz a neten, pl. így keresd a gúgliban: KATT

     

    előzmény:
    kiskicsicsiga (1)
    2010-11-18  10:17
  2. 2010. november 18. 10:442.

    valami ilyesmire gondoltam

    http://www.webgamedesign.com/countdown.php

    it t én tudom beállítani a dolgokat, csak ezzel meg az a baj, hogy túl széles, és hiába állítom kisebbre a szélességet, akkor meg az egész megy össze, és hangyányik lesznek a betűk...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     

Címlap

top