Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nokia C2-01 kérdés

Linci
Létrehozva: 2013. január 14. 14:41

Sziasztok!

Nokia c2-01 telefonom van és egy idje nem ad visszajelzést arról, ha foglalt voltam és közben hívott valaki. Most azonban fontos hívást várok de telefonálnom is kellene. Nem tudja valaki hol lehet beállítani, hogy újból kapjak sms értesítést a nem fogadottról ha közben foglalt vagyok?

Köszi!

  1. 2013. január 14. 17:473.
    Nahát, el se hiszed, hogy ezzel nekem is segítettél, köszi szépen! Nekem is Nokiám van, de pár dolgot még nem tudtam beállítani. Sőt, szerintem egy csomó dolgot tud a teló, amit nem használok, de használnám, ha ismerném (ezzel szerintem más is így van). Na, mindegy, most én is beállítottam, ahogy írtad, és köszi mégeccer.
    előzmény:
    lilibaba71 (2)
    2013-01-14  16:00
  2. 2013. január 14. 16:002.

    beállítások/hívás/hívásvárakoztatás

     

    nekem más fajta van de az így működik :)

     

    előzmény:
    Linci (1)
    2013-01-14  14:41

Címlap

top