Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ausztria

ditte1
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:20
Sziasztok, itt vagyok megint, hol vagytok, Kat, Mausi, Judyzsu es a többiek ?
  1. 2002. Április 19. 15:1026.
    sziasztok, mausi, ok, jo a döner is, majd azt eszem :)) . az iromanyomat ironikusnak szantam, de hat mar nem elöször fordul elö, hogy irott formaban ez nem jön at, istenem, ha valakit ez zavar, hat jegyezze meg! windycity, nyugodtan lehülyeosztrakozhatsz, se az nem vagyok, se hülye amerikai :))) es te?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. Április 19. 12:3025.
    reagieren
    előzmény:
    ditte1 (24)
     
  3. 2002. Április 19. 12:2924.
    Sziasztok, tegnap elaludtam korán, már nem jutottam gépközelbe, Mausi köszi mégegyszer, "mükszik" ám a cím, már meg is rendeltem, marha büszke vagyok magamra, mert most rendeltem elöször online és sikerült is. plusz ott találtam a Billy Blanks féle Tae bo-t, amit már régen kerestem. Itt küldök egy extra nagy puszit neked : CUPP!!! köszi mindenkinek az anyáknapját, tényleg milyen jó, hogy itt is, ott is van idö köszönteni. Rebek@ és @, sziasztok, itt egy dolgot lehet tenni, nicht reagiren. különben szörnyü gyülölködést lehet kirobbantani, higgyétek el, volt már ilyen itt, el is ment, mert senki nem válaszolt neki. még késöbb benézek, még van egy betegem, akinek el kell látnom a baját, meg hozok dönert, nem is tudom, miért kívántam meg. :)))
    előzmény:
    rebek@ (23)
     
  4. 2002. Április 19. 12:1723.
    sziasztok! en is csak jelentkezem, hogy még élek. mindig olvaslak benneteket de irni nincs idöm. nem értelek windycity mi ez az agresszió? különben üdv a topicon de tudod itt mi nem szoktunk veszekedni. ha valami nem tetszik meg lehet mondani csak nem mindegy hogyan. . . egyébként az amerikaiak néha tényleg "hülyén" viselkednek legalábbis nekünk úgy tünik. de nekik is ez a véleményük sok esetben rólunk, európaiakról. ditte remélem már jobban vagy?-))) mausi gratula a fogyáshoz igazán irigyellek érte!-))) lányok mindenkinek kellemes hétvégét kivánok. ma megyek haza MO-ra. ja és anyáknapja mindig a második vasárnap májusban ami nekem nagyon praktikus mert igy az elsö vasárnap otthon vagyunk és a másodikon pedig itt ünnepelünk. sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_382419 (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_382419
    Torolt_felhasznalo_382419
    2002. Április 19. 09:3022.
    Sziasztok lanyok! Nem tüntem am el teljesen! Kicsit belekapcsolodtam a magyar nök/lanyok topicba, es ugy gondoltam, hogy tudom majd követni, de masfel orakat visszaolvasni nincs energiam. Be-be nezek, kicsit jaratom a szamat. Aranyosak az ottani lanyok is. Szoval csak azt akartam, hogy nem lettem hütlen. Jövö heten megyek HAZA!!!!!!! Üdv mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_382419
    Torolt_felhasznalo_382419
    2002. Április 19. 09:2821.
    De most mer kell csak ugy sertegetni Windycity?
    előzmény:
    windycity (19)
     
  7. 2002. Április 18. 21:1020.
    Na Kat, ugy tünik valakinek nagyon belegázoltál a lelkivilágába! :-) A dönerben akkor is kevesebb zsiradék van, mit gondolsz miben grillezik a te pipidet a mekiben hogy ugy csillog, hát igen olajban :-( És én eddig szinte mindenhol szárnyasdönert láttam. És volt valaki, aki kiszámolgatta a gyorsétkezők kinálatának zsir%-át. A mekiben csak a mexikói salátát és a fagyit szabadna enni, a dönert pedig ajánlják a zsirszegény étkezésben. Itt egy kicsit több zsir, ott egy kicsit több olaj. . . . . . . . . sok kicsi sokra megy! Én mindenesetre figyelem tovább, az eddigi eredményem engem igazol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936129 (18)
     
  8. 2002. Április 18. 18:4519.
    Kedves Katarina. . idezlek "mausi, azert a jo ziros husos döner nem lehet annyival lowfat-tebb mint pl. a grilled chicken delluxe, ami mostanaban van a McDoniban es nagyon finom! tisztara hülye amerikai valik belölem, ha meglatom". . nem inkabb hulye osztrak?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936129 (18)
     
  9. 2002. Április 18. 17:2618.
    sziasztok! ditte, itt mindig majus 2. vasarnapja az Anyak napja, ebböl tavaly nalunk volt is sertödes, mert Anyut nem köszöntöttem "idöben", es azt hitte, hogy elfelejtettem, pedig en csak atalltam "osztrakra". . . mausi, azert a jo ziros husos döner nem lehet annyival lowfat-tebb mint pl. a grilled chicken delluxe, ami mostanaban van a McDoniban es nagyon finom! tisztara hülye amerikai valik belölem, ha meglatom! :) dönert csak olyan helyen szeretem, ahol szarnyashusbol csinaljak es finom a szosz. de nem eszem gyakran, mert a hagyma miatt olyan büdös utana az ember, anelkül viszont nem olyan jo!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. Április 18. 14:3717.
    Még gyorsan annyit: szerintem anyáknapja itt május 2. vasárnapja, eleinte én is mindig alkudoztam, hogy az első.
    előzmény:
    magicmausi (16)
     
  11. 2002. Április 18. 14:3516.
    Ditte! Ha ezt a cimet bemásolod innen, akkor a szóközöket vedd ki, mert különben tuti nem mükszik! Remélem sikerrel jársz!Ha nem, akkor www. aundm. at ott beirod hogy joga a keresőbe és csak a videok közt keress! Online meg is rendelhető, sok sikert! Most pedig megyek tovább gyártani a házi kiflit. . . . kiváncsi vagyok mi lesz belőle!
    előzmény:
    magicmausi (15)
     
  12. 2002. Április 18. 14:3115.
    http://www. aum. at/artikel. php?PUBLICAID=832b0a28e65a8b3983e7c4391a8c1976&mode=art&art ikelnummer=905074 Ide nézz be Ditte! Remélem mükszik igy a link, ha nem, irj, akkor majd megoldom másképpen!
    előzmény:
    ditte1 (14)
     
  13. 2002. Április 18. 13:2214.
    Mausi !A virtuális büntit nem is érdemled meg, mert annyit fogytál és ma sokat írtál a fórumba, de a kétsaroknyi távolság nagyon jó lenne, oommmmmm, ommmmmm, ommmmmm
    előzmény:
    ditte1 (13)
     
  14. 2002. Április 18. 13:1713.
    köszi Kat, Mausi írd meg légyszi mi a címe a kazinak, már mindent kipróbálnék, csak múljon el. Köszi. Eddig laza volt a hét, de holnaptól beindul a nagyüzem, egész hétvégen dolgozom, nem tudom, hogy fogom bírni. Tegnap suliban voltam, továbbképzés, hát kicsit elájultam, reggeli, háromfogásos ebéd , uzsonna, kávé, süti, pincérek szolgáltak ki, én meg kis hülye vittem szendvicset, meg innivalót, nehogy éhenhaljak. :)) Még nagyon otthoni fejjel gondolkozom. Itt mikor van anyák napja ? (a férjem nem tudja ) én úgy emlékszem, tavaly május közepén volt, de biztos, hogy nem május elsö vasárnapján, mint nálunk. este még jövök
    előzmény:
    magicmausi (11)
     
  15. 2002. Április 17. 20:5412.
    Szia Ditte! Most jut eszembe, ez az utolsó jogakazetta kimondottan a Wirbelsaeulenak van! :-) Az A & M könyvesboltban vettem, de meg is lehet rendelni, szerintem online is, mert van oldaluk. Ha érdekel leirom bővebben a cimét, számát ilyesmi. Nagyon egyszerü gyakorlatok vannak rajta, kifejezetten a gerinc izomzatának erősitésére. De mint előzőekben irtam, csak a megnézésig jutottam el :-(
    előzmény:
    ditte1 (8)
     
  16. 2002. Április 17. 19:2011.
    Hali Kat! Tudom, hogy tudod! :-) CSak azért irtam, hogy az ujak is tudják, meg ujabban nyilt egy-két fogyis topic, ahol néha majdnem hozzászóltam, mert olyan hmmmmmm dolgokat irtak le, hogy majdnem kinyilt a bicska a zsebemben! (ami benne sincs )Régebben beleszóltam a vitába, de ugy tünt mindig, hogy sok lud disznót győz. De a lényeg, hogy nekem igy sikerült és remélem sokáig tartani is tudom majd a sulyomat! Különben főzés nélkül is lehet ám zsirmentesebben étkezni. . . . . pl. hamburger helyett döner! ez most csak egy példa, lehet, hogy pont nem szereted! Egy jó kis gerinctorna nekem sem ártana! a héten megvettem a sokadik jogakazettámat, de eddig csak egyszer néztem meg, nem birom magam rávenni, hogy csináljam is. Nem tudna valaki virtuálisan hátsón billenteni???? Vagy legalább a Ditte lenne itt 2 sarokkal odébb, akkor együtt ommmmmmmmozhatnánk órák hosszat. SAjna nekem egyedül nem megy. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936129 (10)
     
  17. 2002. Április 16. 19:0310.
    szia! bocs, mindig le fogyokurazosozlak(jaj de csunya!!!), tudom, pedig mar többször kijavitottal, de en tudom am, hogy te eletmodot valtoztattal! :)) en az ellenkezöjet csinalom, inkabb a sportra alltam ra nagyon, en azzal fogytam, kb. en is -10 kg-nal vagyok, de nekem meg legalabb ennyi kellene vagy meg több. . . a lowfat nekem is tetszik, de nincs idöm fözni, hiaba vannak nagyon jo receptek, ha nincs mikor elkesziteni öket! igy marad a mindenhol kajalas, kis odafigyelessel! ditte, a club danube-okban Bécsben van medical fitness is, ott van külön gerinctorna!
    előzmény:
    magicmausi (7)
     
  18. 2002. Április 16. 10:209.
    Délelöttöt, bocsi
    előzmény:
    ditte1 (8)
     
  19. 2002. Április 16. 10:208.
    A 68 kg lenne az én ideális súlyom is, de elég elérhetetlennek tünik. nálam a futás és torna vált be, bár az utóbbi idöben a sok tennivaló miatt elhanyagoltam. nem tudtok valamit derékfájásra ? Gyógyszerem van, valami házi módszert vagy jógagyakorlatot keresek, bármit ami segit. Ugy megyek mint egy öregasszony. Más. Kicsit sok a politika az utóbbi idöben a fórumokon, nem ? További napfényes déletlöttöt mindenkinek, sziasztok
    előzmény:
    magicmausi (7)
     
  20. 2002. Április 16. 09:457.
    Hali @! A low fat 30-at itt nehéz elmagyarázni, sajnos a módszer magyarul még nem jelent meg sehol. A Bilonka oldalán (www. fogyipatika. hu) forditottam egy pár oldalt egy német könyvből. Ott megnézheted, vagy ha németül akarod, akkor az alapok a www. lowfett. de oldalon megtalálhatók. Alapvetően egy zsirszegény életmód, a napi bevitt kalóriamennyiség 30 %-a származhat zsiradékból. Komplikáltabbnak tünik, mint amilyen. Az ember nem is hinné, hogy mennyi eldugott zsiradékot eszünk. A trennkost nekem nem vált be: mint már másoktól is hallottam, a saláta-hús együttes után az éhség kerülgetett. De szerintem a lényeg, hogy mindenki találja meg a NEKI megfelelő módszert!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_382419 (6)
     
  21. Torolt_felhasznalo_382419
    Torolt_felhasznalo_382419
    2002. Április 16. 08:586.
    Szia! En egy kicsit mindenböl. Tornazom, naponta egyszer megprobalok salatat enni, es probalgatom a Trennkost-ot. Ev elejen kezdtem, közben en is linkeskedtem egy kicsit, de 8 kilo mar lent van. A hazipatikara en is feliratkoztam. Mi az a low fat 30?
    előzmény:
    magicmausi (5)
     
  22. 2002. Április 15. 21:465.
    Hali! Kat, én nem kúrán vagyok, hanem életmódot változtattam! Nagy különbség! Nem hagyom, hogy a mister jojo kerülgessen! :-) Minusz 13 kilónál tartok, mostanában ellinkeskedtem a dolgokat, de nem szedtem fel semmit, csak megálltam, de már volt aki mondta, hogy nem is nagyon kell már fogynom. 172 cm-hez 68 kiló vagyok. 3 ruhaméretet lefogytam, kell ennél több??? Tökéletesen meg vagyok magammal elégedve. Ja, és egy percet sem sportoltam, ez nem dicsőség, csak sokan azt állitják, hogy anélkül nem megy. . . . . . @!!! Te milyen módszerrel fogyózol? Én a low fat 30-at csinálom és bevált nagyon, de mátol van a házipatikán egy 5 hetes fogyókúra, még abba se lenne késő bekapcsolódna annak, akit érdekel! Mindenkinek jó tavaszi súlyvesztést!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936129 (3)
     
  23. Torolt_felhasznalo_382419
    Torolt_felhasznalo_382419
    2002. Április 15. 20:064.
    Mausi, Te is fogyokuran vagy? En is! Vilag fogyozoi egyesüljünk! ;o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2002. Április 15. 19:103.
    sziasztok! dara, nem jelentkeztel a talalkozo miatt vegül! sajnaltam, hogy nem tudtal eljönni! ditte, mausi, nekem mostanaban megint annyi a dolgom, hogy semmire sincs idöm :(( mausi, hogy allsz a fogyokuraddal?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2002. Április 15. 18:282.
    Sziasztok! Én szoktam errefelé bóklászni, csak nincs mire válaszolni :-)))) Meg időm sincs nagyon, mi lesz itt majd nyáron, ha egész nap kint leszünk a kertben?
    előzmény:
    ditte1 (1)
     

Címlap

top